Przygotowania do ślubu – Jak zrobić ten dzień był niezapomniany?

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej dziewczyny – ślub. Od wczesnego dzieciństwa, wszyscy marzą nosić luksus, piękną suknię ślubną i poczuć się jak księżniczka w tym! A jeśli jedziemy w limuzynie, są porozrzucane z bukietem róż, jeśli w ogóle prawdziwa królowa. Marzymy, sen o jej ślubu, a kiedy już zaczyna się na horyzoncie, my nagle poważnie myśleć o tym, jak spędzić niezapomniane zabawy ślubu. Nie jest tajemnicą, że czasami długo oczekiwana uroczystość staje się matowa posiłku, od czasu do czasu wybucha słaby krzyk: „Pocałunek” lub pełne dni nieprzyjemnych niespodzianek. I często powodem tego jest niezadowalający, przygotowania do ślubu.

load...

Ale tak, chcę, aby to wydarzenie niezapomnianym. A jeśli przygotowania ślubne nie obejmują zaniedbania, a nawet do tego zadania odpowiedzialnie i twórczo, to wielkie wydarzenie zapowiada się naprawdę niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla młodzieży, ale również dla gości. Cóż, weźmy pod uwagę, jak ciekawe jest to, aby utrzymać imprezę, a co powinno być przygotowanie do ślubu.

Odmiany Przygotowania do ślubu

Tutaj masz wybór nie wielki, a raczej minimalne. Możesz ubiegać się specjalizować w agencji ślubnej lub zorganizować wszystkie swoje własne, a niektóre nawet tworzyć własne ręce. W pierwszym przypadku, można zaoszczędzić czas i wysiłek (ale nie nerwowych!), A drugi jest znacznie zaoszczędzić pieniądze. Rozważmy bieguny i minusy obu opcji.

Jeśli masz zamiar powierzyć organizację specjalistów ślubnych, przede wszystkim wybrać agencję o dobrej reputacji. Niektórzy organizatorzy oferują pełen zakres usług, począwszy od przygotowania scenariusza oraz wybór restauracji, a kończąc na wyborze sukienki oraz zapewnienie transportu dla konwoju ślubu. Inne agencje działają w charakterze pośredników i po prostu znaleźć ci, którzy dostarczają porządnych bankiety, muzyka i rozrywka wsparcia i wynajmu akcesoriów weselnych. Więc zadać nie tylko ceny, ale również listę organizacji usług.

load...

Jeśli uważasz, że przygotowanie ślubu poradzi sobie pytanie, czym jesteś przygotowany nie tylko na wysokie koszty, ale także w celu maksymalizacji strata czasu, psychicznej i fizycznej wytrzymałości. Oczywiście, aby angażować się w przygotowaniach ślubnych mieć więcej niż jedną osobę – to wspólne nowożeńcy wakacyjnych i ich rodziców. Byłoby zatem wskazane, aby przydzielić obowiązki. Na przykład, niektórzy rodzice są w pełni przejąć organizację bankietu, a drugi dotyczył zakupu sukien ślubnych oraz zapewniamy transport ślubu. Skrypt może być opracowany przez młodych, albo poprosić o pomoc przyjaciół i krewnych.

Krótko mówiąc, opcje nie są tak wiele, ale możliwości nie są tak mało. Plusy specjaliści leczenia: oszczędność własnego czasu i uniknięcie różne okładziny. Wady chyba tylko jeden – trzeba rozłożyć porządek w sumie za pracę organizatorów. Z samodzielnego przygotowania ślubu, można zaoszczędzić dużo pieniędzy, będzie mógł wybrać odpowiedni dla cenie i restauracji, a także wiele akcesoriów ślubnych i atrybuty, aby ich własne ręce. Wady w tej wersji dużo – można po prostu nie dotrzyma terminu, trzeba mieć dużo wolnego czasu, można po prostu znudzi się tak, że na wakacje nie będzie to przyjemne doświadczenie.

A jednak, musiał dokonać wyboru. Jednak bez względu na opcję, że wolisz, możesz zapisać i wybrać scenariusz wakacje. Spójrzmy na tych punktów w sposób bardziej szczegółowy.

Jak zrobić tani ślub?

Podczas przygotowania i planowanie ślubu wymaga dokładnego podejścia, to wszystko zaczyna się zwykle z myślą o młodych niewiele wydać na wesele. Jest to zrozumiałe, ponieważ pieniądze będą przydatne w podróży poślubnej. Dlaczego więc rzucają je na wiatr, organizując wystawne uczty i zaprosić na ślub dużo gości? Jak tanio spędzić ślub podczas gdy narzeczona umieścić na pięknej białej sukni i przejażdżki limuzyną co najmniej kilka kilometrów? Zgadza się. Aby zapisać się na liczbę gości.

Tu spoczywa pierwsza sztuczka. Ze względu na ślub – wesele, a jeśli ją zaprosić dziewczynę Lena, az dziewczyną Ole zapomnieć o śmierci Ola obraził i stać się wrogiem dla życia. A jeśli nazywają siostra mojej matki, ciotka Lida, a brat mojego ojca, wujka Saszę, ale nie nazywać ich drugi kuzynów i braci, to byłoby niesprawiedliwe. Nieważne, że nie pamiętam nawet, jak wyglądają. Jest brzydka, to wszystko! I spróbuj coś powiedzieć tata z mamą. Z punktu widzenia rodziców, idealny ślub – to wesele, z udziałem wszystkich, bez wyjątku, krewnych, których nazwiska nie pamiętam, a ludzie nie wiedzą. To nic, że jest w porządku, rodzice mówią, ponieważ pieniądze zbierane od użytkowników musi spłacić ślubu. Będzie się opłacać, jeśli nie wiadomo, ale pytanie, w jaki sposób trzymać wesele tanie, nie jest per se. Wszystkie „tanie” przeniknąć reprezentację rodziców o idealnym ślubie.

No, młody zamierzająca przeprowadzić tani ślub, istnieje oczywiście alternatywą. Mogli udać się do rejestratora w dżinsy, bez wiedzy o tym rodziców, wypić butelkę szampana na ulicy, a następnie podjąć i umotala gdzieś na miesiąc miodowy. Ale, po pierwsze, jest obarczona mamusie, tatusiów urazy i innych krewnych, a po drugie, że jest mało prawdopodobne, po tak skromne wesele dla niego pozostaje jednak niektóre żywe wspomnienia. Pojechał na miesiąc do ciepłego morza w miarę możliwości. Ślub jest raz w życiu.

Krótko mówiąc, możemy zapomnieć o słowie „tanie” i zmienić go na frazę „bardziej ekonomicznego, jak to możliwe.” Oto przestrzeń więcej. Zapisz jak to możliwe, w salonie ślubnych, a potrawy i wydzierżawić miejsce, w którym odbędzie się ślub, a nawet Toastmasters. I nie można kupić i zrobić własnymi rękami zaproszenia, Bombonierka, karty przedszkola. Tak, a niektóre z atrybutów odpowiada młody, też mogą tworzyć własne ręce. Na przykład, wiele kobiet uważa za zaszczyt zrobić własnymi rękami boutonniere dla pana młodego, szczęśliwy, aby torebce panny młodej lub bukiet dla niej strój. A można prosić o szczególnych przyjaciół masterovityh lub krewnych, aby ich własne ręce poduszka dla pierścieni lub piersi za pieniądze, haftowane ręczniki, upiec chleb lub nawet zrobić tort weselny.

Scenariusz ślubu

Jest to bardzo ważne dla każdego szkolenia scenariusza ślubu. Scenariusz dnia ślubu – poważna sprawa. Harmonogram dzień ślubu nie powinno być, kierując się programem mama i tata ślubu, dziewczyna, ciotki, wujka albo babci. Mieli swój własny ślub, mamy – ich własne, a my go zaaranżować według własnych pragnień. Nie, oczywiście, dźwięk „Kiss” oraz parada krewnymi i przyjaciółmi w dowolnym miejscu na ślubie nie poszedł, ale muszą zaplanować dzień ślubu są pośrednio powiązane. Jak sprawić, by ten harmonogram?

Ślub – święto młodej pary. Tylko oni mogą zdecydować, jak zaplanować dzień ślubu, gdzie z okazji ślubu, niż zabawiać gości, a to, w końcu, aby umieścić na nim. Ponieważ w białej sukni z krynoliny – to świetnie, ale trzymać go przez cały dzień nie jest tak proste jak się wydaje. Zwłaszcza jeśli miejsce ślubu – wiejskiej, jakimś klubie rockowym lub pięknej łące nad brzegiem stawu. Długi w krynoliny i obcasy to nie działać.

Nie chcę konkursy ślub na drugi dzień – i nie rób tego! Nie chcę kupić skradziony chłopaków narzeczonej – i nie jest to konieczne! Nie chcę pić szampana z buta panny młodej – i nie jest to konieczne! Wszystko to jest już nabity na krawędzi, a ich kolejność nie dodać do zabawy na festiwalu. W planowaniu ślubu powinien być maksymalnie fantazji i swobodnej kreatywności. Życzę narzeczeni brakosochetatsya balon – naprzód! Sen jazdę w tym dniu w mieście na motocyklach w otoczeniu oddziału rowerzystów – ale na litość boską! Chcą zmusić krewnych na igraszki na dziewiczy charakter i spanie w namiotach – i niech ich! Z dala nudny tradycję, ale nuda nie powoduje niczego! W skrócie, jeśli myślimy, jak ciekawe przeprowadzenie ślub, więc myślimy przede wszystkim o tym, co chcemy. A nie inni.

Dotarcie do planowania ślubu, trzeba pamiętać – to wszystko idealne wprost niemożliwe. Cóż, nie jest to przypadek, a wszystko! Można powiedzieć, że jeśli coś przedziera się ogarek pokładu, więc ślub okazał się sukcesem. Ubierz pannę młodą nie być w stanie zamówić limuzynę zamiast czarnej „Lexus”, druhny będą spać w drodze do rejestratora za kierownicą wybuchu samochodu … Ale nigdy nic nie wiadomo! Wszystkie te siły wyższej należy uważać i nie potrząsać nerwy, jeżeli się pojawią. Ślub – to dzień radości, a nie królewskim odbioru. Jednak nawet te metody są wszyscy.

Perfect wedding

Oczywiście, nie każda para zostanie ustalona na dzień sporządzenia planu niestandardowe ślubu. Po tym wszystkim, że jest zwykle zdecydowanie sprzeciwiają się rodzicom. Nawet młodzi często chcą ślubu, który byłby najbardziej zgodne z tradycją – z limuzyny, zdjęcia, wykup, spacer i tak dalej. W tym przypadku, planując dzień ślubu, należy zrobić listę rzeczy ślubne i przechowywane zgodnie z listą wstępnego próbie.

Sporządzając listę spraw ślubnych powinien rozważyć nieprzewidywalność pogody oraz obecność zatorów, aby dodatki za spóźnienie na ślub właściwych ludzi, fakt, że ktoś zapomni coś i tak dalej. Pomoże to uniknąć przykrych niespodzianek i zachować spokój.

Nie rób program ślubu jest zbyt nasycony. Po narzeczeni – NOT biegaczy długodystansowych. Zbyt długi spacer po ich urzędu stanu cywilnego może znacznie opon. Ale wciąż jest to restauracja, niekończące pocałunki, tłum gości, tańca i wszelkiego rodzaju dziwactw rozrywkowych. Wszystko, co może stanąć na jeden dzień? Nie. Więc uzupełnić swój plan ślubu, koncentrując się na minimalnym nakładem energii z tradycyjnych imprez: urzędu stanu cywilnego, spacer, restauracji. Wtedy moc i radość.

Planując ślub, konieczne jest, aby skupić się na nim dostępnego budżetu. Wszyscy młodzi, oczywiście, że ma to być bardzo pompatycznie. Jednak, aby pożyczyć ślub lub zapisać go na rok jest nieuzasadnione. Nie fakt, że ślub będzie mógł odebrać pieniądze, które będą nie tylko pokryć wszystkie koszty z tym związane, ale także więcej niż płacić. Nie ma pieniędzy na wielki obiad – złożyć w formie bufetu z szampanem, nie ma pieniędzy dla muzyków – zaprosi DJ. Najważniejsze – to było zabawne!

I to była zabawa i radość, przygotowania do ślubu i powinny zawierać aspekt psychologiczny. Oznacza to, że trzeba być gotowym wokół komórek. Ponieważ stylista może uzupełnić innymi oczami lub spreparować straszną fryzurę, oczyszczenie upić w koszu na noc przed ślubem, drugi kuzyn wejść do walki na pięści z mistrzem ceremonii, a świadek w obliczu uśpienia Olivier. Dobrze, niech ich! To wesele! I że takie incydenty będą pamiętane wiele lat później z ciepłym uśmiechem. I to nie ma znaczenia. Istotne jest, że dziewczyna i facet jest teraz nie tylko kochankami. Obecnie są one – prawdziwa rodzina, która posiada dużą przednią, bardzo ciekawy i pełen różnych imprez w przyszłości. I idą do niego razem.

load...