Przygotowania do ślubu: jak zacząć?

Zawartość:

W końcu stało się: Twój ulubiony człowiek zrobił ci oświadczyny! Przyjmując go, od razu zaczął myśleć o tym, jak zorganizować ślub. Każdy z nas w dzieciństwie marzenia o pięknej białej sukni, na wspaniały i prawdziwy triumf w tym wspaniały dzień. Więc chcę czekać na dobrą wróżkę, że jedna fala magicznej różdżki pięknym kolorze, doskonały wypoczynek. Niestety, wraz z wiekiem, wiara we wróżki wróżki jest stracone i dochodzi do zrozumienia, że ​​odpowiedzialność za przeprowadzenie uroczystość wypada dokładnie na naszych barkach. Więc od czego zacząć przygotowania do ślubu, aby dać sobie najbardziej wspaniałe, najbardziej pamiętny dzień w swoim życiu?

load...

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby przygotować się do przyszłego ślubu – odebrać i plan działań papieru farba ostrożnie. Trzeba umieścić na tej liście najważniejszych kwestii, które powinny być najpierw skierowana. Być może z czasem do głowy przyjdziesz nowych pomysłów i arkusz papieru z zapisów ulegają zmianom. Ale główną częścią pozostają niemal bez zmian. Więc, co powinno być na tej liście?

Zdecyduj datę ślubu

Jak zacząć przygotowania do ślubu? Oczywiście, określenie daty uroczystości. Jeśli nie masz bardzo ważny powód, aby wziąć ślub tak szybko jak to możliwe (ciąża, przenoszenie, długa podróż), można przypisać datę, która pozwoli Ci przygotować się do ważnego wydarzenia jak najdokładniej. Tradycyjnie, ślub obchodzony jest wiosną i jesienią, ale można ustawić datę i w każdym innym momencie roku. Latem – zabawa, zielony czas, kiedy panna młoda może sobie pozwolić na ślub ubrać każda otwarta bez obawy o zamrożeniu na ulicy podczas uroczystości ślubnych. Zima – puszysty biały śnieg, dzięki czemu w połączeniu z pięknej sukni panny młodej. W każdej chwili można zorganizować niezapomniane uroczystości, które chętnie będą pamiętać przez całe życie.

Możesz zdecydować w dniu ślubu, oparte na woli narodu. Wiemy, że każdy miesiąc roku przypisuje się szczególne właściwości, które mogą mieć wpływ na przyszłe życie nowożeńców. Na przykład, o ślubie w maju, powiedzmy, mówią, będzie cierpieć przez całe życie. Ślub w sierpniu zapowiada się młodych w miłości ze sobą do końca życia, aw październiku – będzie skazuje parę ciężkiego, słaba życia. Ale nie ślepo wierzyć w te znaki, bo praktyka jest od dawna zauważyć, że małżeństwo może być skuteczne lub nieszczęśliwi, niezależnie od miesięcznych prognoz. Najważniejsze jest to, aby Twoje serce śpiewa z radości i jesteś pewien, że twój wybór – jedyny i trwać przez całe życie. Następnie każdą datę ślubu byłby szczęśliwy.

load...

Gdzie należy przejść ślub

Ktoś z marzeniem z dzieciństwa wspaniały ślub w drogiej restauracji, ktoś zawsze pielęgnowane marzenie o spokojnym, domowym triumfu w ścisłym rodzinnym gronie. Ilu ludzi, tyle opinii, a należy omówić ze swoim przyszły małżonek plany na miejsce uroczystości. Być może chcesz zorganizować uroczystość granicą – teraz stało się bardzo popularne i niedrogie procedury. Ślub w Republice Czeskiej, na Cyprze, Wyspach Maltańskich – to wszystko może być realizowane przy pomocy wielu firm świadczących podobne usługi. Jeśli nadal masz trudności z wyborem miejscem na wesele, a następnie przedstawić Państwu listę najbardziej popularnych opcji:

 1. Restauracja

  Jest w restauracji obchodzony wesela często, a często zdarza się, że kupił drogie bankiety w instytucjach osób o skromnych dochodach. Po takie święto jak ślub powinien być tylko jeden raz w życiu, i aby uczcić to wydarzenie, ja niczego nie żałuję. Jeśli zdecydujesz się zachować tradycję i świętować ślub w restauracji, należy sprawdzić ze stylem i wnętrza pomieszczeń oprócz cenie świątecznego menu. Nie każda instytucja spełnia młodej pary, więc należy być ostrożnym.

 2. Ślub na charakter

  Mniej tradycyjna, ale nie mniej wygodny i romantyczna ceremonia ślubna w plenerze. Można rozbić namioty nad brzegiem pięknej rzeki, lub w środku ukwieconym ogrodzie, goście zbierają się w sosnowym lesie, albo położyć stolik na zielonych wzgórzach – innymi słowy, można wybrać dowolną opcję do smaku i koloru. Wiatr i poczucie wolności pomogą dokonać niezapomniany urlop.

 3. Ślub Cottage

  Stało się bardzo popularne zorganizować ślub w wynajętym domku. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, gdzie można cieszyć się znakomity komfort w połączeniu z komfortem środowisku domowym. Twoi goście będą spędzać czas w dużym, przestronnym wiejskiej posiadłości, gdzie nie ma żadnych ograniczeń w ruchu: chcą zrelaksować się we wspólnym pokoju, chcesz – w sali bilardowej, a chcesz – idź na dziedziniec oddychać świeżym powietrzem lub popływać w basenie.

 4. Ślub na łodzi

  Co może być bardziej romantycznego niż ślub na dużym białym lodzi? Wokół błyszczącej wody, włosy jasne Stirs bryza, czas pomocny kelnerów wlać szampana w okularach. Zamiast dekoracji ślubnych – Scenic brzegu z zielona trawa i dużych drzew. Czy to nie wystarczy, aby pamiętać to święto na całe życie?

Oprócz tradycyjnego ślubu, można zorganizować sobie ekskluzywne wakacje, które będą łatwe do zapamiętania na całe życie. Na przykład, można wymieniać śluby miłości i wierności wysoko nad ziemią, unoszące się w ogromnym balonem. Można to zrobić, i pod wodą, uzbrojony w profesjonalny sprzęt do nurkowania. Zacząć planować ślub miejscem organizacji z góry, a potem masz czas, aby zrealizować wszystkie swoje marzenia i fantazje w życie. Najważniejsze jest to, że idea świętowania kolorze ty i twój kochanek.

Ustal budżet weselny

Zdając sobie sprawę, gdzie należy przekazać swój ślub, można uruchomić obliczenie budżetu nadchodzącej imprezy. Od wielkości kwoty, które można wydać na wesele zależy od skali całej celebracji. Przede wszystkim zdecydować, liczbę gości, którzy zostaną zaproszeni na wesele. Jeśli któryś z gości nie przyjdzie, że usterka nie jest, ale jeśli ktoś z gości nie jest w restauracji lub coś w tym wystarczająco dużo miejsca, zamieszanie nie można uniknąć. Nie zapomnij, aby zaproszenia i wysyłać je do wszystkich gości. Po tym, należy wziąć pod uwagę wszystkie wydatki finansowe nadchodzącym ślubie. Więc które pozycje wydatków powinny zostać uwzględnione w budżecie ślubu w pierwszej kolejności?

 • Restauracje płatności lub usługi do obchodów

  Bez względu na to, gdzie zdecydują się spędzić swój ślub – w domu, w restauracji lub na Zamek Praski: w każdym przypadku będzie to wziąć pieniądze. Od liczby gości zależy od kosztów menu i miejsca, w którym zdarzenie ma miejsce – ilość gotówki, czego potrzebujesz. Ostrożnie przeglądu cen w Orient, ile jesteś skłonny wydać.

 • Oblubienica Ślub

  Trzeba określić, ile wydać na swój strój. Nie może również obejmować nakrycia głowy, bukiet ślubny, ozdoby do włosów, biżuteria, pończochy i buty. Jeśli wszystkie wydatki ślubne spadł na barki Ciebie i Twojego narzeczonego, nie zapomnij dołączyć do listy garnitur, koszula, krawat i boutonniere dla jej przyszłego męża.

 • Obrączki

  Można oglądać konwencjonalne, tradycyjne pierścienie, ale można kupić biżuterię z kamieniami szlachetnymi w schludny i napisów na tylnej stronie. Wszystko zależy od osobistych preferencji i możliwości finansowych.

 • Ślub procesji

  Być może lub ktoś kogo znasz ma maszynę, na której ty i twoi goście udać się do urzędu stanu cywilnego. Jeśli nie, to trzeba zatrudnić krotki. Spacery po ślubie odwiedzić pamiętne miejsca i zdjęcia są również zwrócić uwagę na kierowców wynajętych pojazdów.

 • Profesjonalne wideo i zdjęć

  Oczywiście, można to zrobić bez specjalistów w tej sprawie, ale ze względu na wesele – specjalną uroczystość, prawda? Jest mało prawdopodobne, że będziesz w stanie tworzyć własne piękne fotografie, które chcą być traktowane godzin. Profesjonalne tła będzie wybrać, przeglądać i będzie wykonywać swoje zadania w najlepszy możliwy sposób. Nie skąpić na fotografa, inaczej, zagryzając wargi, będzie traktował swoje złe strzały i myślę, że fotografie ślubne dziewczyny gdzie lepiej!

Dane te powinny być wystarczające, aby obliczyć początkowy budżet ślubu. Nie zapominaj, że zawsze można zaoszczędzić: na przykład, można zrobić własny makijaż, aby stworzyć bukiet z ich rąk lub piec niesamowite tort urodzinowy. Wydawać by się mogło, że jest to małe rzeczy – nie tak kosztowne jest w porównaniu do innych kosztów. Ale kopiejek krotnie rubli; zapisywane w jednym miejscu, można być opracowane w drugiej.

Ślub Rozrywka

Co to jest ślub bez zabawy? Oczywiście twój urlop będzie zabawa, która przygotowuje się do startu w góry. Więc, co jest konieczne, aby myśleć w pierwszej kolejności?

 • Oblubienica Redemption

  Jest to bardzo stara tradycja, która odbywa się na „wesoła” w naszych czasach. Aby okupu okazało zabawne i ciekawe, trzeba przygotować wcześniej scenariusz dla niego. Można to zrobić samemu, można też zlecić najbliższych przyjaciół i krewnych. Bo jak śmieszne i nie będzie nudny okupu, będzie to zależeć od nastroju gości.

 • Spacery po ceremonii ślubnej

  Wcześniej para jeździliśmy po okolicy na trojki koni, teraz narzeczeni przejść po mieście samochodem w poszukiwaniu lokalizacji dla niezapomnianych zdjęć. Aby młodzi i ich goście nie nudzić podczas tego spaceru, trzeba wziąć pod uwagę trasę z wyprzedzeniem. Zgodnie z pory roku, wybrać najpiękniejsze miejsca swojego miasta, i nie zapomnij, aby złapać kilka butelek szampana dla swoich gości.

 • Opiekacz

  Być może wybór toastmaster – najważniejszy moment w planowaniu rozrywki ślubu. Wybierz mężczyznę już ugruntowaną w czasie innych wesela. Jeśli nie chcesz przegapić cały urlop pod monotonicznego „Buzz” nieudolny toastmaster, zacząć zbierać informacje o wiodącym profesjonalnym jak najszybciej.

 • Zaproszeni artyści

  Jeśli masz chęć i zdolność finansową zaprosić artystów ślub, a następnie uzyskać Twoje wakacje jeszcze bardziej niezapomniany. Zapoznaj się z programem wakacyjnym dopasować wybór numerów muzycznych. Może chcesz zatańczyć swój pierwszy taniec weselny piosenkę przez artystę gościa.

Organizowanie wesela – To bardzo przyjemne prace latające. Jeśli wszystko dokładnie przemyśleć i wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, wakacje będą przechodzić bez zaczepów i nieporozumień. Niech twój ślub będzie najszczęśliwszy dzień w życiu i będzie to początek nowego, pięknego życia!

load...