Przygody mojego przyjaciela dziewcząt w siłowniach

Tak, to ponownie, jak to jest konieczne do prowadzenia tych hal. Nie ma przypadków klinicznych, w których dana osoba loitering w całym pomieszczeniu treningu od maszyny do maszyny i przyklejają się do dziewcząt z sprytnych wskazówek dotyczących martwym. Weźmy przypadek niezwykłego. To jest modne zrobić kondycję? Tak! W siłowni iść? Tak! Tak! Tak! Jednak informacje o tym, jak angażować się w hali – dużo. A wszystko to, powiedzmy, niezbyt spójne z tym, jak do utrzymania zdrowia, zaangażowanie. A ponieważ można wynająć i trener, ale … Cóż, mam woreczek przygodach jednego z moja dziewczyna znajomego. Cóż, wszystkie postacie są fikcyjne, a przypadkowe zbiegi okoliczności.

load...

Włącza dominującą koszmarem

Pewnego dnia los rzucił jeden z moich znajomy dziewczyny w bardzo żałosną pokoju. Jest to bardzo wykształcony trener „pompowane” wydaje się dość zamożnych klientów. Plan szkoleń guru sportowej wyglądało:

  • Przysiady w Smith, jakoś wybity na karku dość wysokie dziewczynek i klasyczne nedosedom;
  • Informacje hodowli 20 powtórzeń stojące symulator tyłu i przysiad;
  • Spaceru rzuca się w 20 stopniach;
  • Odgadnąć, co dalej? Który podczas oglądania filmów cardio yutubnye już odgadnąć. To prawda, jest to prasa noga, z jakiegoś powodu, z listy rozwijanej zestawu. Jeśli wziąć pod uwagę, że ta konkretna dziewczyna wstrząsa nogi 50 kg i „śmieci”, to nic …;
  • I uzupełnia ćwiczenia – przysiad z widokiem na tył maszyny siekać z polem nedosedom

Cierpienie było dokładnie jeden cykl przysiady mój przyjaciel dziewczyny, nawiasem mówiąc. To było 4 nagrzewania i 5 roboczego podchodzi z resztą do pełnego wyzdrowienia. Co się stało ze standardowymi nogami szkoleniowych? I nigdy nie wiesz, dopóki więzadeł nie są zapalny. Policzmy, ile czasu trzeba zginać kolana z ciężarem notorycznie? Szczerze? Byłam zmęczona na drugim treningu. Ale „według kanonów” trening siłowy nawet 250 wyciągów – to jest bardzo, bardzo dużo.

Możliwe są dwa przypadki, w których jest to możliwe do przyjęcia. Mężczyzna ma, przepraszam, „akcelerator odzysk”. Cóż, to nie jest dla naszych klientów odnowy biologicznej, a także specjalistów sportu.

Druga trywialne – nasi ludzie sprawia, że ​​wszystkie bez wagi. Następnie pojawia się pytanie: „Dlaczego?” Powiedzmy, że nedosedaete. Nie ma znaczenia, można to łatwo skorygować. Chyba poprawione. Ale gdy zamiast wypracowania niuansów technicznych mamy 100 ćwiczeń „pracują nad mięśniami z różnych punktów widzenia”, to … To prawda, nadal nedosedat pod różnymi kątami, jeden przeciążenia mięśni i inne rzadko stosowana. Wypracować rok lub dwa, a będzie głównym Voltaren swój zakup w aptece.

load...

Ponieważ jest to niezbędne w celu: Przyjmować jedną podstawowe ćwiczenia. To nie ma znaczenia, czy jesteś z przysiadu sztanga, hantle na klatce piersiowej, a następnie z kompensacją w postaci symulatora uchwyt bloku. Pracujemy tak, że jeśli robi ciężarów dobrego planu z K-skalenia, nie uznaje się, że wielkość nie przekracza 4 podejścia biznesowego. Wydawane? Wstrząśnięty kończyny i idź zrobić „izolację”. Albo ćwiczenia pomocnicze, jeśli trzeba rozwiązać jakiś konkretny problem w przysiadzie. Wystarczy 2-3 ćwiczenia. Wszelkie co trzeba i podobne. Pobieranie prasę, idziemy do domu. Wszystko.

Ostrzem postrachem

Statyka – to w porządku. Wspaniałe – wystarczy statodinamika. Z amortyzatorami na pasku. Ale teraz nie są na opracowanie wskaźników bezpieczeństwa oraz szkolenia „estetyka”, powiedzieć tak? A dla zdrowia, mam nadzieję. Tak piękne Drugi przypadek obejmuje udział dwóch młodych kobiet w jakiś pasek-Burpoe Challenge. Sądząc po aktywnym fotografowania grozy, co dzieje się w telefonie, próbują wygrać. Więc ćwiczenie:

  • Minut w barze, o zniekształconej twarzy, skręcone byle ramiona i swoją dziewczynę na plecach. Girlfriend, nawiasem mówiąc, jest 58 kg tak bezceremonialny. Stojąc – tylko 65. Wtedy „obciążania” zmienić;
    spada fala Burpoe wiele kawałków. Wydaje się, że nie jest konieczne, aby w jak największym stopniu w czasie;
  • Wszystko to odbywa się w ciągu 12-15 minut, po czym nasza bohaterka szczęśliwy w pół godziny vyalyayutsya rozszerzeń (wątpliwych założeniach) selfyatsa, i wrócić do domu

Więc każdy, kto studiował miejsc w autokarze widzi nie ma piękne młodych kobiet, a ich pragnienie, by stać się piękne i zdrowe. I tylko jeden – kolce. Wypadki kolce, które falę zginanie, uderzył w betonową podłogę. A ten jest powtarzany w kółko. Szczerze mówiąc, jeden z moich przyjaciół dziewczyna nie dba o etykę, która nie określa, wspiąć się na bardzo cennych porad dla obcych, a jeszcze wymyślił. Ale nie mówimy teraz o tym prawie.

Jeśli uczestniczysz w takiej chelenzhe czy jesteś fanem znanych kanałów, nauczyć robić deski i Burpoe poprawnie.

Jak należy: Zaakceptuj fakt, że bar i Burpoe – również ćwiczenia. I czy trzeba brać … prawda pozycji wyjściowej. I to musi obejmować całkowite wyeliminowanie różnych fal kręgosłupa i zwiotczenie. Łatwiej? Naucz się rysować brzuch i zebrać łopatkę do kręgosłupa tak, że krucha struktura centrum swojego ciała nie są zwisające na wietrze. Chociaż nie jest w stanie wykonać co najmniej 10 Burpoe bez fal, i stanąć w barze co najmniej 30 sekund bez ugięcia – żadne wyzwanie, dziewczyny na plecach i inne ekstremalne zabawy.

Sorevki!

Na przykład, działa na torze jednej dziewczynki. Z prędkością 14 km / h. Działa, bo wokół kałuż i lodu, i to, na przykład, zawalił drogie buty do biegania w zimie, a następny przyjdzie jej tępym stolicy prowincji kultury jest tylko kilka tygodni, a tu przychodzi inną dziewczynę, a postawmy również 14 km / h, Ale jakoś nie rozpadnie, ale ja to z faktu, że ktoś pracuje na wysokich obrotach w swoim pokoju, gdzie była – główny fitonyasha. Zgadnij, kto jest 4 minuty uruchomione resetuje prędkość do 0, a indeksuje do szatni na odpoczynek w charakterystycznych pozach?

Albo inna opcja. Jedna dziewczynka ciągnie się, najlepiej jak potrafi. Przy wadze, które mogą podnieść. Uruchamia chłopca i niech „rozgrzewkę” z kobiecej wagi. I na pasku między … .pravilno, dwa razy tyle co on ściąga na powtórkach „dla mas”. Zgadnij, kto będzie po treningu w szatni, aby poprosić o maści przeciwbólowej? To prawda, nie numer jeden bohater.

Myślę, że te dwa zdjęcia nawet wyjaśnić niczego. Zrobić dla siebie? Tak, że jest zaręczona dla siebie. I żeby zaspokoić ego i ambicje, można założyć bloga, kupić samochód, farbować jej różowe włosy, pół ogoloną głową, tatuaż i lecieć do Tajlandii na zimę. Lub, alternatywnie, skończyć uniwersytet i ochrony tępy dyplom, w końcu.

Elena Selivanova

load...