Przydział we wczesnym okresie ciąży – uwaga!

Zawartość:

Niestety, przyszłe matki z wielu powodów, nie tylko dla przyjemności, ale także dla emocji – nadal, ponieważ są one teraz strażnikami innym małym i tak drogiego życia. A jednym z powodów do obaw może stać wyładowanie we wczesnym okresie ciąży. Najczęściej te emisje całkowicie nieszkodliwe, ale czasami nadal służyć jako sygnał zagrożenia.

load...

Dlatego kobiety w ciąży powinny uważać na swoim ciele i świętować najmniejsze zmiany. I powiemy o tym, co można oczekiwać od tych lub innych wydzielin. Oczywiście, żeby znaleźć przyczynę może tylko ginekolog, ale posiadający pewną wiedzę, można przynajmniej przypuszczać, że dzieje się z tobą i czy jest to czas, aby szukać pomocy.

Konwencjonalne upławy

Wydzielina pochwy cecha wszystkich kobiet, bez wyjątku, a przy urodzeniu. Przed okresem pokwitania, są one praktycznie niewidoczne, a następnie stają się znacznie bardziej obfite. Jedna kobieta – więcej, inne – mniej. W czasie ciąży, charakteru i ilości krwawień zbyt często zmieniać, co nie może nie wzbudzać kobiet. Rozdział może być bardzo różne:

  • Wzrost liczby wyborów

Jeśli zauważysz, że tabliczka powinna być częściej zmieniane, należy zwrócić uwagę przy wyborze – jeśli nie zmienić ich kolor i zapach, nie martw się – jest to normalny proces związany z kilkoma czynnikami. Po pierwsze, występują zmiany hormonalne kobiety. Po drugie, natura dba o dziecko – obfite zapobiegać przedostawaniu macicy chorobotwórczych mikroflorę.

load...
  • Tandetna rozładowania

Jeżeli wyładowanie przypominają ser konsystencję, białą barwę i mają kwaśny zapach, najprawdopodobniej masz do czynienia z tą chorobą, jak pleśniawki. Ponadto, aby zapewnić kobieta skarży się na podrażnienie narządów płciowych, świąd i pieczenie. Pleśniawki w czasie ciąży – zjawisko jest bardzo powszechne. Powód jest prosty – w czasie ciąży jest znaczne osłabienie układu odpornościowego.

Więc nie bój się – przechodzi przez więcej niż połowa wszystkich kobiet w ciąży. Jednakże, należy pozostawić bez nadzoru drożdże w każdym razie jest to niemożliwe – musi być traktowany. W przeciwnym razie, choroba pojawi się ponownie i ponownie. I to jest obarczona wystarczy – nie dość, że będzie doświadczenie dyskomfort, więc nawet podczas porodu może być poważnym problemem. Po pierwsze, najprawdopodobniej podczas porodu ty infitsiruete okruchy. Po drugie, jest prawdopodobne luki jak bardziej narażone ze względu na pleśniawki tkanki krocza.

Do tej pory istnieje wiele leków, które skutecznie leczyć drożdże jak najszybciej i całkowicie bez szkody dla zdrowia i rozwoju dziecka. Oczywiście, wszystkie leki powinny wybrać tylko swojego ginekologa. W przeciwnym razie istnieje ryzyko czynienia z niepożądanymi efektami ubocznymi.

  • Absolutorium z nieprzyjemnym zapachem i niezwykłym kolorze

Jeśli istnieje podział niezwykłych kolorach, takich jak żółty lub zbyt śmierdzący, powinien zacząć się martwić – Niestety, jeśli jesteś aktywny seksualnie, zawsze jest szansa, chorób przenoszonych drogą płciową. I zapomnieć o zapalnego w żadnym wypadku nie może – wielu uważa, że ​​nie podlegają one przyszłych matek. Ale w rzeczywistości nie jest – jest w pierwszym trymestrze ciąży na koncie największą liczbę różnych procesów zapalnych sferze seksualnej.

Ignoruj ​​stan zapalny w każdym razie jest to niemożliwe – bardzo trudno jest przewidzieć, jakie konsekwencje choroby spowoduje w Twoim przypadku. Wielu odrzuca proponowane leczenie – powiedzmy, leki dziecko krzywdy. Ale moja matka chory ciało bolało go znacznie silniejsze. Kompetentny lekarz dobierze zabieg, który nie szkodzi ciała dziecka.

  • śluz

Niektóre kobiety w ciąży zauważyć upławy, przypominające śluzu, często żółtawy lub różowy. A czasami tak bardzo, że przyszła mama zaczyna panikować – ale czy wszystko jest OK? Najprawdopodobniej przyczyną podobna zmiana jest tylko zmianą hormonalną organizmu. Ale trzeba powiedzieć, najbardziej rozsądne w tej sytuacji jest, aby ostrzec swojego lekarza – nawet jeśli jest on zadowolony, że nie mają do czynienia z żadną infekcją, która jest szczególnie prawdopodobne, jeśli żółty kulminacyjnym.

Plamienie

Plamienie we wczesnej ciąży przestraszyć przyszłą matkę przede wszystkim – i to jest zupełnie zrozumiałe – ledwie krew pojawia się ot tak, bez powodu. Ale nie panikuj – nie zawsze przyczynę tyle niebezpieczna dla prawidłowej ciąży. Chociaż ignorowane w każdym razie nie warto – można przegapić poważną patologię. Najczęściej plamienia pojawiają się w następujących przypadkach:

  • Wprowadzenie komórki jajowej

Po zapłodnienia zaczyna swoją podróż na jajowody do macicy. Po osiągnięciu docelowej zarodek zaczyna być wszczepiane do macicy. I jest to proces, a towarzyszą niewielkie krwawienie. Ściśle mówiąc, jego krwawienie i coś trudno nazwać – wybór bardzo słaba, sukrovichnye. Zwykle po dwóch lub trzech dni, znikają na własną rękę.

Nawiasem mówiąc, to jest jak kobieta krwawienie jest często mylone z miesiączką, a następnie są zaskoczeni ciążę. Dlatego też, jeśli zauważy, że miesięczne podejrzanie mało, zawsze upewnij się, że naprawdę jest miesiączkować, jeśli nie chcesz niespodzianek.

  • Groźba poronienia

Jest częstą przyczyną krwi we wczesnym okresie ciąży – to groźba przerwania. Brzmi to nieprzyjemne, ale faktycznie w większości przypadków terminowe odwołanie się do pomocy medycznej pozwala kobiecie kontynuować ciążę i zostać szczęśliwą matką.

Uruchamia krwawienia skąpe – lekkie plamienia. Ponadto, oczekujący matka może skarży się na ból w dolnej części brzucha i dolnej części pleców. Kiedy pojawiły się pierwsze symptomy kobieta powinna leżeć i spowodować brygadę „pierwszej pomocy”. Prawie zawsze w takich sytuacjach lekarze oferują hospitalizacji – w każdym razie nie poddawaj się!

  • Poronienie

Jeśli krwawienie staje się bardzo obfite, a ból jest ostry, ale nadal skurcze, najprawdopodobniej w ciąży kobieta w obliczu takiej katastrofy jak poronienia lub poronienia. Jednak w tym przypadku zapobiec panika w żadnym wypadku nie może być – współczesna medycyna pozwala zaoszczędzić nawet podczas ciąży poronienie jest już w ruchu.

Dlatego iść natychmiast zadzwoń „pogotowie”, a następnie rodziny i przyjaciół, jeśli jesteś sam w domu. Opisać objawy do dyspozytora wszystkim, że potrafi ocenić powagę sytuacji i wywołać dokładną domu Lokalizacja-zapewni szybsze przybycie medyków. Samemu udać się do szpitala, nie jest wcale niemożliwe – w przypadku, gdy na drodze będzie silnie krwawić, twoje życie będzie w niebezpieczeństwie.

  • Ciąża pozamaciczna

Kolejny niebezpieczny stan, który może być przyczyną krwawienia – to ciąża pozamaciczna. Rozwija się ją w przypadku, gdy zarodek wszczepia się do macicy nie jest, jak w jej szyję, brzuch lub który występuje najczęściej w jajowodzie. Kończąc, niestety, taka ciąża jest zawsze taka sama – jej przerwanie, ponieważ żaden inny organ niż macicy, nie jest w stanie zagwarantować, że nie odżywianie dziecka i tlen, a nawet wyciągnął do wymaganego rozmiaru dziecka.

I właśnie wtedy, kiedy płód staje się wielkość krytyczną, nie krwawi – początkowo tylko plamienia, ale bardziej obfite. Jeśli kobieta nie jest natychmiast świadczonych pomocy medycznej, pęknięcie rury i będzie bardzo poważnym zagrożeniem dla życia. Dlatego pojawienie się krwawienia, lekarz musi najpierw wykluczyć ciążę pozamaciczną. Obecnie jest to trudne do zrobienia – wydać tyle USG, które będą dokładnie określić, gdzie embrion.

Jeśli ciąża pozamaciczna jest potwierdzona, lekarze natychmiast pomóc kobiecie – usunie płód. A im szybciej to nastąpi, tym lepiej. Szanse, aby zapisać jajowód maleje z każdym dniem, ale nie dokręcać na wizytę u lekarza. Chcesz być szczęśliwy w przyszłej mamusi?

  • Brakowało aborcja

Kolejny smutny powód, który może być przyczyną krwawienia – stracona aborcja, w którym zatrzymuje się płód rozwija i umiera. Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje – głównie lekarzy i nie można ustalić przyczyny, ale fakt pozostaje faktem – jak to miejsce. I jeden z pierwszych objawów jest tylko krwawienie – często skąpe, sukrovichnoe.

Pomoc medyczna należy zapewnić kobietom jak najszybciej – lekarz, aby oczyścić macicę martwego płodu i błon płodowych, a wtedy kobieta będzie leczone antybiotykami, aby zapobiec rozwojowi stanu zapalnego, jak również leków, które promują skurcze macicy. Jeśli nie, narażone na rozwój poważnych powikłań, takich jak posocznica.

Jak widać, przyczyny, które wywołują wybór na początku ciąży, dużo, a większość z nich dość poważne. Dlatego jedyną słuszną decyzją, która może mieć kobietę – jest natychmiastowy dostęp do lekarza. Oczywiście, wstępnie ocenić ich stan, ponieważ kobiety w ciąży nieodłączną cechą eskalacji sytuacji – nie jest konieczne, aby obudzić się do lekarza późno w nocy, po prostu dlatego, że myślał, że wkładka higieniczna jest zbyt mokry. To może poczekać do rana – lekarze to też ludzie i śpi w nocy.

Ale jeśli masz silny ból brzucha lub pleców, głowy, ogólne osłabienie, plamienia, nieważne co – obfite lub nie – natychmiast wezwać karetkę, ponieważ opóźnienie może być kosztowne. A co najważniejsze – dbać o siebie, bo to od was zależy zdrowie i życie swoich okruszki!

load...