Przydatne nalewka kalanchoe z żylakami

Nalewka z Kalanchoe z żylakami – jest to jeden z najbardziej popularnych i przydatnych funkcji oferowanych przez tradycyjnej medycyny w leczeniu żylaków. Na pierwszy rzut oka, problemy żyły nie przeszkadza osobie, a sama choroba wydaje się zupełnie nieszkodliwe. W rzeczywistości, jeśli nie traktuje się we wczesnych stadiach, operacja będzie potrzebne w przyszłości. Wraz z leków aptecznych są często wykorzystywane tradycyjnych receptur. Nalewka z Kalanchoe są uważane za jeden z najbardziej skutecznych narzędzi, które pomogą pozbyć się żylaków.

load...

Pacjenci mówią, że pozytywne zmiany zostały znalezione w ciągu 2-4 miesięcy po tym, jak zaczął po prostu umieścić liście do dotkniętych miejscach. Ściany naczyń krwionośnych się mocne i żyły węzły zacznie rozpuszczać się, a tym samym zapobiegając powstawaniu skrzepów krwi.

Przydatne właściwości Kalanchoe

Kalanchoe użyteczne właściwości znane są już od czasów starożytnych. Nawet w starożytnych chińskich traktatach wszystkie użyteczne cechy zostały opisane szczegółowo, co ma egzotycznych roślin, a także malowane, jak korzystać z funduszy na tej podstawie, oraz w jaki sposób są one przygotowane. Teraz naukowcy udowodnili, że w Kalanchoe zawiera wiele substancji czynnych o charakterze biologicznym. Jednakże wartość Kalanchoe jako terapeutyczne jest związane z określonymi substancjami chemicznymi, które są zawarte w kompozycji. Na przykład, odnosi się do polisacharydów i enzymy, specjalne. Konstrukcja zawiera wiele makro i mikroelementów, związki witaminy, flawonoidy, jabłkowego, kwasu cytrynowego i kwasu szczawiowego.

Nawiasem mówiąc, czy leczniczych właściwości nie zależą od szczególnych pierwiastków lub związków, i zależą tylko od ich kombinacji. Na przykład, flawonoidy posiadające aktywność witaminy w odniesieniu do witaminy P, są zdolne do tworzenia choleretic zarazki efekt walki. Substancje te przyczyniają się do wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych, co jest bardzo ważne, gdy żylaki. Ponadto, takie grupy toksyn i substancji radioaktywnych charakteru substancji z organizmu człowieka.

load...

Opalania substancje naturę, która w dużych ilościach znajdują się w Kalanchoe stworzyć efekt ściągający. Jest to również pozytywny wpływ na naczynia krwionośne, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe. Poza tym garbniki pomóc, aby zatrzymać krwawienie, zmniejszyć stan zapalny, co jest ważne dla osób z żylakami doprowadziły do ​​powstawania owrzodzeń i ran krwawiących. PKrome garbników można zwalczać zarazki. Enzymy, które są częścią tego egzotycznych roślin są katalizatory do różnych procesów biochemicznych i reakcji w organizmie człowieka.

Zaletą Kalanchoe jest to, że sama roślina nie zawiera szkodliwych substancji tak, że nie działa drażniąco na skórę lub błony śluzowe. Praktycznie nie ma przeciwwskazań, oprócz reakcji alergicznych, oraz nadciśnienie. Ale lepiej jest przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Jako działania niepożądane mogą pojawić się wysypka, zgaga lub zaczerwienienia na skórze.

Ogólnie Kalanchoe pomaga przyspieszyć odzyskanie ciała i stymuluje proces regeneracji tkanek. Roślina ta nie tylko pomaga szybko wycofać się toksyn i szkodliwych substancji z organizmu, ale również zwalnia go z martwych komórek, tak że wszystkie rany i szczeliny uleczy szybko. Ponadto, Kalanchoe antyseptyczne, zmniejsza zapalenie, zwalcza zakażenia grzybicze, zatrzymuje krwawienie tonikiem ma właściwości przeciwwirusowe, a także jako tony ciała i wzmacnia układ odpornościowy.

Przepisy środków na podstawie kalanchoe

W domu z Kalanchoe można gotować bardzo przydatny lek. Kalanchoe jest używany od wieków w produkcji leków przeciwko żylaków. Kto stworzył wiele receptur opartych na nim.

Nalewki pierwszym przykładzie wykonania. Najpierw trzeba odpowiednio przygotować liści. Są one cięte i bardzo starannie umyć czystą zimną wodą. Następnie należy je suszyć i podzielone na kilka części. Następne 2 łyżki. L. Surowce wypełnić pojemnik i wylać wódki. Po 10 dniach przechowywania w ciepłym ciemnym miejscu nalewka jest gotowa. Musi odcedzić i przechowywać w chłodnym miejscu.

Drugi przykład wykonania nalewki Kalanchoe z żylaków. Jest to konieczne, aby wyciąć liści i przechowywać je tydzień w chłodnym miejscu, gdzie temperatura nie będzie wyższa niż 8 ° C, tak, że liście nie tracą użyteczne cechy. Raz w tygodniu liście są lekko suszone, muszą być kruszone za pomocą szlifierki w miąższu i wycisnąć sok. Squeeze powinno zaparzać kolejne 2 dni. Następnie opróżnić soku i wlać do pozostałego alkoholu peletki: 20 sztuki. L. Sok – 1 łyżka. L. Alkohol. Urządzenia do akumulowania jest konieczne w temperaturze nie wyższej niż 10 ° C,

Ponadto, można użyć wlewy Kalanchoe maść na żylaki. Gotować to bardzo proste. Musimy podjąć 1/4 szklanki świeżego soku z liści i 0,5 szklanki roztopionego masła. Zamiast masła można stosować tłuszcz gęsi. Tłuszcz lub olej nie traci swoje korzystne właściwości, to należy je rozmrażać w łaźni wodnej. Wszystkie składniki są mieszane, a waga jest przechowywany w lodówce.

Można przygotować doskonałą maść na żylaki dla innej receptury. Musisz 1/4 szklanki soku, 1 godz. L. Dziurawiec, a te same pąki topoli. Wszystkie składniki niezbędne zmieszać i dodać 100 ml oliwy z oliwek. Narzędzie powinno zaparzać 2 dni. Ta maść pomoże nawet powstawaniu owrzodzeń troficznych.

Żylaki często pojawiają się problemy skórne w dotkniętych obszarach. Aby poradzić sobie z takimi wrzodów może być za pomocą maści podstawie Kalanchoe i lanolina. Aby to zrobić, trzeba przygotować wcześniej sok. Może to być zarówno świeże i konserwy. Ciekłe wymieszać lanolina z: 50 g lanolina – 30 g soku. Można wymienić lanolinę wazelina. Po zmieszaniu, mieszaninę należy dodać do patelni (wymagane emaliowane) i ogrzewano, a nie wrzenia. Wlać śmietanę do słoika i ostudzić.

Nalewka do stosowania doustnego

Kalanchoe i wina może otrzymać lek do użytku wewnętrznego. Będzie to dobre narzędzie, które pomoże szybko przywrócić siły organizmu do walki z chorobą.

W celu wytworzenia wymaganych 150 ml soku kalanchoe 1 filiżanka czerwonego wina (trzeba użyć tylko „Kagor”) i 350 ml miodu. Wszystkie składniki miesza się starannie, wlać do pojemnika z ciemnego szkła (butelka jest odpowiednia). Narzędzie powinno domagać 1 tydzień, a każdy dzień trzeba przekręcić pojemnik i potrząsnąć. Weź medycyna opiera 2 tygodni do 3 razy dziennie. Pojedyncza dawka 1 godzinę. L. Nalewka trzeba wziąć 30 minut. Przed jedzeniem.

Zastosowanie ekstraktu

Kalanchoe mogą otrzymać ekstrakt, który jest aktywnie wykorzystywany w leczeniu żylaków w domu.

Przygotowanie lekarstwo jest bardzo prosta. Musimy podjąć liście i łodygi roślin, dokładnie opłukać je pod wodą, wysuszyć i drobno posiekać. Wlać wrzącej wody powstałej zawiesiny w stosunku 1: 5 i ogrzewa się w ciągu 20-30 minut. W łaźni wodnej. Po kąpieli wodnej do wrzenia filtra masowego i gotowana aż cała objętość cieczy nie zmniejsza się 2 razy. Po ekstrakt chłodzi się i przechowuje się w szklanym pojemniku w chłodnym miejscu. To narzędzie pomoże pozbyć się ran, pęknięć i owrzodzeń, które tworzą się z powodu żylaków.

Cokolwiek pomocny kalanchoe z żylakami, aby wykorzystać fundusze na tej podstawie jest zakazane w niektórych przypadkach. Podobnie jak inne leki, kalanchoe ma pewne przeciwwskazania. Na przykład, kobiety w okresie ciąży i laktacji, nie należy korzystać z tej instalacji. Środki na choroby Uiplla przeciwwskazane. Ograniczenia dotyczą chorób wątroby. W reakcjach alergicznych nietolerancji poszczególnych składników lub substancji nadciśnienia zabronione jest stosowanie takich leków. Jeśli nie jest to rodzaj guza nowotworowego lub pacjent cierpi na cukrzycę, wtedy przed użyciem nalewkę oparciu o Kalanchoe, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

load...