Przyczyny trądziku na ustach intymnych

Zawartość:

Pryszcze na wargach sromowych – to dość powszechny problem dla wielu kobiet, niezależnie od ich wieku i narodowości. Z reguły, w tym stan zapalny powoduje bardzo wiele doświadczeń, co jest często związane z brakiem znajomość przyczyn uszkodzeń zewnętrznych na skórę. Tak szybko, jak pryszcz podskoczył, gdy kobiety nie ma wiele pytań związanych z przyczyną, jak również metod leczenia tego problemu.
Powrót do spisu treści

load...

Rodzaje i odmiany trądziku

Zazwyczaj plamy na wargach sromowych mają pewne gatunki, z których każda ma swoje przyczyny i metody leczenia pewnych cech. Dla bardziej jednoznacznej klasyfikacji procesu zapalnego jest lista najczęstszych rodzajów trądziku w tym miejscu:

  • Dość małe białe plamy, które są uważane za najbardziej popularny rodzaj zapalenia. Zazwyczaj te plamy nie swędzi, który całkowicie eliminuje przyczyny fizycznej niewygody lub utrudnienia. Zapalenie nie potrzebuje leczenia, jak niezależnie przechodzi w ciągu 10 dni;
  • Ropne zapalna typ procesu. To miejsce jest dość duży i jest przyczyną jego właściciela wiele niedogodności związane z bólem i dyskomfortem;
  • Owrzodzenia małe ilości, że czesanie dość szybko stają się ropne, bolesne i nieprzyjemne;
  • Trądzik wodnisty typu, który, ze względu na swój kształt, nośnik może powodować niedogodności.

Powrót do spisu treści

Głównymi przyczynami pryszcze na wargach typu seksualnego

Najczęstszym powodem pojawienia trądzik można uznać za bezpieczne wieku przejściowego, w którym co drugi nastolatek cierpi z tego rodzaju podrażnienia skóry. Innymi słowy, dziewczynka znajduje się w szeregu małych intymnych miejsce uszczelek, nie powinno powodować paniki, ponieważ wystąpienie takiego podrażnienia w przejściu do dorosłości można uznać za całkiem normalne.

load...

Ponadto, nie może być nawet pryszcze, mieszki włosowe i po prostu wpisać, ponieważ w tym wieku całkowicie przebudowany cykl hormonalny, które mogą mieć wpływ na układ hormonalny.

Ze względu na intensywną pracę gruczołów łojowych, które są zawarte w nowym rytmie pracy, może zostać opisany zapalenie mieszków włosowych lub pojawiają się białe i unpainful pryszcze. Gdy włosy zaczyna przebijać się przez skórę, opisał zapalenie znika w ciągu kilku dni, co sugeruje daremności wszystkich doświadczeń w tym zakresie.

Jeżeli stan zapalny trwa bolesny charakter, a włosy w tym miejscu i nie wyrosło, przyczyną może być zagnoenie pryszcz, które wcześniej zostały uczesane. Innymi słowy, jeśli uszczelki w jednorodną miejsce świądu jest uciekania się do stosowania specjalnego kremu lub żelu, który może zmniejszyć czułość procesu zapalnego.

Leczenie procesu zapalnego nie jest konieczne, a warto zwrócić uwagę na fakt, że ograniczenie utworzone trądzik nie jest warto, bo to może tylko zwiększyć dyskomfort i wpływa na powstawanie nowych uszczelek.

Nie zapomnij o możliwości pojawienia się małej Wen, które są często mylone z trądzikiem. Z tego możemy wywnioskować, że przed niezależnym interwencji w procesie zapalnym, takim jak należy skonsultować się ze specjalistą.

Po przyczyn związanych z okresem dojrzewania, warto przypomnieć, zapalenie rodzaju mieszka włosowego. Ten przyczyną trądziku jest uważany za drugi najbardziej popularne wśród kobiet. Z reguły, takie zapalenie jest natura trądzik, zapalenie czerwony ma słabych punktów, a ilość ropy. Powodem tego może być uważany za ropiejące zapalenie mieszków włosowych jest typu, który nie wymaga wiele pielęgnacji i odpowiedniej ostrożności.


Powrót do spisu treści

Dodatkowymi przyczynami trądziku

Warto pamiętać, że często zdarza się, aby przerwać to samodzielne zapalna uszczelki, ale w niektórych przypadkach może okazać się konieczne i obowiązkowe pomoc. Jeżeli takie plamy są porysowane, należy udać się do lekarza na receptę maści, bo czesania te czerwoną pieczęć, można doprowadzić do infekcji rany, co powoduje wiele niedogodności dla właściciela. Następny opisany jest mniej ważna przyczyna, za pomocą których jest miejsca na wargach sromowych.

Powód ten jest słabej jakości bieliznę lub niezastosowanie się do wszystkich zasad osobistej higieny intymnej. Tak szybko, jak to jest kameralnym miejscem nawet małe rany, brak higieny może powodować poślizg zakażenie skóry, w rezultacie nie są białe i jasne czerwone krosty. Co do zasady, opisane zmiany pojawiają się na skutek stosowania niskiej jakości lub ciasnej bielizny, która ściera podrażnia delikatną skórę w intymnym miejscu.

Najbardziej wysokiej jakości i odpowiednich materiałów, z których składa się rodzaj bielizny jest bawełna. Taki materiał pozwala skórze swobodnie oddychać, eliminując nawet najmniejszego możliwość tworzenia efektu cieplarnianego i wilgotne, która staje się bezpośrednią przyczyną objawów alergicznych i stanów zapalnych skóry.

Szczególną uwagę należy zwrócić na przestrzeganie osobistej higieny intymnej, który obejmuje stosowanie podpasek dziennej typu.

Brak zgodności ze środkami higieny, nawet w niewielkim stopniu, wraz z syntetycznych materiałów bielizny są przyczyną rozwoju patogennych mikroflory w intymnym miejscu, gdzie aktywnie zaczynają się mnożyć i rozwijać szkodliwe bakterie. Najczęściej zapalenie rozpoczyna się w tych kobiet, które wolą nosić stringi.


Powrót do spisu treści

Sposoby leczenia stanów zapalnych trądziku i formacji

Leczenie trądziku w intymnym miejscu ma kilka sposobów wytwarzania, które powinny być brane pod uwagę w każdym przypadku:

  • Pierwszym jest zapewnienie jakości bieliznę sprawdzając etykietę. W przypadku materiałów syntetycznych substancji powinien odłożyć takiej bielizny lepsze czasy. Ponadto, nie używaj ciasnych ubrań, które będą tylko zaostrzyć efekt procesu zapalnego;
  • W identyfikacji problemu, dzięki czemu powstał na wargach sromowych lub skoczył pryszcz należy zwrócić maksymalną uwagę na higieny intymnej. Przestrzeganie procesów higienicznych jest wychowana od dzieciństwa, ale wielu rodziców po prostu nie odważy się mówić w bardziej intymnej temacie. Z tego powodu trzeba zwrócić uwagę na ten problem, który może być właśnie przyczyną zapalenia i pojawił się w intymnym miejscu;
  • Jeśli bezbolesne pryszcz wyskoczył, to jest całkiem możliwe, aby obsługiwać specjalne rodzaje środków dezynfekujących, które są ogólnie dostępne w aptekach dowolnego miasta. W przypadku, gdy takie zapalenie jest swędzenie, należy je traktować zielony farby, które zmniejszają zapalenie i usunąć niedogodności. Nie bój się brudzą bielizny zieloną farbę, jest to jedno z niewielu narzędzi, które mogą zabić gronkowce, z powodzeniem wytrzymuje wszystkie znane rozwiązania alkoholowych i maści. Innymi słowy, zielony leczenia farba może być uważane za całkowicie bezpieczne i skuteczne;
  • Dużym ryzykiem dla organizmu mogą prowadzić bolesną ropiejące które powodują skurcze podczas oddawania moczu. Te pryszcze mogą spowodować pojawienie się opryszczki, która może być uważana za jedną z najczęstszych chorób seksualnych. Nie przedstawia zagrożenia na pierwszy rzut oka, punkt bieli i stan zapalny może być tylko chorobą, której leczenie jest uważany za wyjątkowo długie i niewygodne. W tym przypadku najlepszą decyzją byłoby udać się do przychodni i zobaczyć się ze specjalistą. Wielkie kłopoty mogą być uznane za korzystanie z rad innych osób w tej sprawie.

Z powyższego można stwierdzić, że w większości przypadków pojawienie się trądziku na wewnętrznej warg sromowych może być uznany za nieszkodliwe zjawisko, które jako jedyne odbędzie się w stosunkowo krótkim czasie. Ale nie zapomnij o małej możliwości obecności takich chorób jak opryszczka, co wymaga terminowego i profesjonalnego leczenia przez specjalistę.

Nie zaleca się stosowanie tradycyjnych środków i metod leczenia trądziku w strefie intymnej, bo nawet w leczeniu stanów zapalnych w małej miejscowości może zaszkodzić mikroflory narządów płciowych.

load...