Przyczyny i leczenie brodawczaka


Zawartość:

Brodawczaka na części prywatnej – powszechną wirusową (HPV), co nie jest znany wielu ponaslyshke.Papilloma od powierzchni otaczającej tkanki w postaci łagodnego nowotworu. To daje estetyczny dyskomfort zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.

load...

Palenie, obfite, a nawet krwawienie po stosunku płciowym – jest pojawienie jawnych objawów wirusa brodawczaka w miejscach intymnych (wargi sromowe, pochwy, szyjki macicy i krocza). Choroba ta ma negatywny wpływ na jakość życia seksualnego, i prowadzi do zaburzeń psycho-emocjonalnych. Zignoruj ​​to nowa formacja nie jest konieczne, ponieważ wirus brodawczaka może powodować raka szyjki macicy w płci pięknej.

Powrót do spisu treści

Jakie symptomy wygląd brodawek?

Przyczyny brodawki są identyczne dla wszystkich chorób przenoszonych drogą płciową.

Najczęstszą przyczyną jest wyuzdana. Po jeden stosunek seksualny z osobą zakażonych pacjentów jest prawie niemożliwe, a częste współżycie seksualne z osobą zakażoną – 100% gwarancji, że będzie można złapać wirusa. Gdy wirus dostanie się do organizmu zdrowego człowieka, prowokuje szybki podział i wzrost komórek w skórze (w osobach intymnych). Po pewnym czasie, można zauważyć niewielką przygotowań do gołym okiem w prostym badaniu.

load...

Mokry prania może utrzymać brodawczaka długo, konieczne jest rozważenie, czy rodzina ma osobą zakażoną. Aby korzystać ze wspólnego ręcznika w łazience jest surowo zabronione. Z tego samego powodu nie można używać myjki, zarówno w domu jak iw miejscach publicznych: łaźni, sauny. Prawdopodobieństwo, że kąpiel przed wami odwiedził osobą zakażoną, zawsze wysoko. Aby uniknąć możliwego zanieczyszczenia, wykorzystując osobiste przedmioty higieny i pościel.

Ryzyko infekcji brodawczaka jest szczególnie wysokie u osób, które niedawno przebytej infekcji (opryszczka narządów płciowych, rzeżączka, rzęsistkowica, i inne.). Stres, niska odporność na tle częstych ciąż, hormonalnych zakłóceń i regularnie doustnych środków antykoncepcyjnych – także najczęstszych przyczyn, które zwiększają ryzyko infekcji brodawczaka.


Powrót do spisu treści

Jak leczyć brodawczaka?

Jeżeli nie zostały zapisane zasady higieny osobistej, a tak się złożyło, że wirus dostał się do organizmu i objawia się w miejscach intymnych, należy niezwłocznie zwrócić się o specjalistyczną pomoc. Samoleczenie – Nie ma wyjścia z tej sytuacji. Praktyka pokazuje, że choroby przenoszone drogą płciową są zbliżone do siebie, i jest możliwe, że pomylić go z innymi chorobami, a w konsekwencji wyboru złego decyzji do zwalczania nowotworów.

Szyjki macicy i pochwy nie można wykryć wirusa w prosty badania. Ale może czuć swędzenie i pieczenie. W tym przypadku, chcesz badania ginekologicznego, które powinny być przeprowadzane co sześć miesięcy lub rok (nawet jeśli nie występują objawy wirusa) w prewencji.

Dziś, medycyna oferuje nowy sposób na usunięcie brodawki w miejscach intymnych – Laserowe usuwanie. Leczenie to w ostrym stadium może być przeprowadzone. Brodawki może zostać usunięta, a głębokość jego lokalizacji nie jest tak istotny. Zaletą tego sposobu jest brak bliznowacenia po zabiegu, a w przypadku krwawienia podczas operacji, może być natychmiast przerwane. Niedobory nie ma metody, z wyjątkiem, gdy dotknięte zdrowych tkanek, w tym przypadku, leczenie po zabiegu, a proces gojenia może być lekko opóźnione.

Innym sposobem radzenia sobie z wirusem – krioterapia. Takie zabiegi oferują wiele salonów kosmetycznych i placówek medycznych. Za pomocą ciekłego azotu do produkcji widocznych obszarów brodawczaka skóry kauteryzacji. Pochwy i szyjki macicy, aby przeprowadzić kauteryzację guz nie jest możliwa.

Specjalne urządzenie fale radiowe mogą również usunąć śledzenia brodawczaka. Fale wpływające brodawczaka nie narusza otaczających tkanek, więc po zabiegu leczenie trwa zwykle nie więcej niż 2 do 3 dni. Zakłócenia radiowe Eliminuje to ponowny rozwój i wygląd brodawek.

papillomas Gatunki bardzo dużo, a jeśli mniej poważnych przypadkach, można pozbyć się guzów za pomocą glistnika infuzji regularnego smarowania zanieczyszczoną powierzchnię skóry, w innych przypadkach, może trzeba operacji.

Po usunięciu brodawek, trzeba wystrzegać się nawrotu. Byłoby dobrze, aby skonsultować się z immunolog, który przepisze przebieg immunomodulatory.

Pamiętaj, choroby przenoszone drogą płciową nie przechodzą „na własną rękę”. Wirusy to znacznie gorsze rodzaju zwykła grypa. A jeśli na grypę można leczyć w domu, bez interwencji specjalistów, leczenie brodawczaka wymaga specjalnego podejścia, nie można trzymać się. Wykwalifikowana opieka jest znacznie szybciej pomoże Ci pozbyć się choroby i zapobiec jego powtórzeniu się w przyszłości. Leczenie chorób przenoszonych drogą płciową nie można odkładać na jutro, kiedy pierwsze objawy skonsultować się ze specjalistą! <

load...