Przyczyny cellulitu: Skąd skórka pomarańczowa w chudego i pełnego

Sieć jest pełna setek najpewniejszych sposobów, aby pozbyć się cellulitu. Pokonanie tej choroby – wykonalnego zadania, i to podoba się kobietom, które dbają o swoich organizmie. Tymczasem istnieje prostszy sposób, aby zwalczać „skórki pomarańczowej”. Jakie? Jak mądrzy lekarze wyrażona: najlepsze leczenie – profilaktyka. Dowiedz przyczyny cellulitu, usunąć z życia wszystko, które mogą powodować nieprzyjemne wstrząsy i nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na walkę z „pomarańczową skórkę”. A zaoszczędzone pieniądze mogą latać za granicę na wakacje w kraju. Zastanawiam?

load...

Zawartość:

Wideo Wykład: wszystko o skórki pomarańczowej

Czym jest cellulit

Cellulit – jest, można powiedzieć, popularna nazwa „skórki pomarańczowej”, lekarze również wykorzystywane do obsługi nazw inną dolegliwość – „lipodystrofia”. Ta choroba lub wada kosmetyczna skóry – Nawiasem mówiąc, nadal dyskutować. Cokolwiek to było, z koniecznością walki z plagą.

load...

Dziedzictwo

Wiele kobiet uważa, że ​​nasi przodkowie nie ma żadnego cellulitu, ale są w błędzie. Nawet nasze prababcie, mógłby dość wygodnie żyć całe swoje życie na ciele. Oni po prostu nie przywiązuje żadnej wagi do tego, w rzeczywistości nie zostały podjęte, aby przejść do mini-spódniczkach, wyjęta na okładce połysku, do parady w strojach kąpielowych, przypominający strun na plażach dziwnych wysp i rozpowszechniania takich spacerów w Youtube. To jest, z grubsza rzecz biorąc, cellulit jest po prostu nie zwracać uwagę. Jednak z biegiem lat, wymagania dotyczące kobiecej urody otrzymała bezprecedensową skalę.

Dziewczyny zaczęły walczyć nawet z małych wyprysków na skórze, takie jak pryszcze, pieprzyki, zmarszczki, plamy starcze. A teraz kolej na „skórki pomarańczowej” w 1973 roku. Po raz pierwszy zwrócił uwagę na problem Nicole Ronsard – piękna kobieta biznesu, właściciela modnym salonie piękności. Nie tylko był słynny kosmetyczka lub gdziekolwiek indziej, ale na kartach słynnej „Vogue” – przewodnik po świecie piękna i „podręcznika” dla wielu mody na świecie. Od tamtej pory, przez ponad 40 lat, kobiety walczą z cellulitem i dość uspeshno.

Stadium choroby

Aby nie wprowadzać w błąd siebie, swój nastrój i innych, powinny być właściwe podejście do biznesu. Po pierwsze, sprawdź, czy masz notorycznie cellulitu. Po drugie, w celu określenia stadium uszkodzenia tkanki. I wtedy zdarza się, że kobiety są w ich chorobie nieistniejącej i wściekły z nimi zacząć walczyć, lub odwrotnie, nie zauważy grzybobrania dosłownie w obliczu nieprzyjemnych stłuczki, która jest obarczona pogorszenia sytuacji, gdy trzeba polegać tylko na profesjonalną pomoc w klinice.

Tak więc, etap „skórki pomarańczowej”:

 1. Predtsellyulitnaya – pierwszy etap, najbardziej niebezpieczne, ponieważ wiele kobiet nie są w stanie gołym okiem określić początkowe oznaki pojawienia się „skórki pomarańczowej”, a zatem w celu identyfikacji i przyczyny cellulitu. Pierwszy etap – rodzaj czasowego bomby. Folie są jego – obrzęk, zasinienie bezmyślne.
 2. Początkowym etapie, gdy pierwsze zauważalne stają się guzki, a skóra traci zdrowy koloryt.
 3. Etap micronodular, podczas których guzy zamiar spędzić w klastrach, oddzielone od siebie szorstkie blizny lub wgniecenia. Czekając na zmiany skórne „skórki pomarańczowej” start sobie bolesny charakter.
 4. Etapie Makronodulyarnaya, gdy ciało jest pokryte brzydkich „wzorów” z kulkami, blizny, wgnieceń i innych błoto.

Straszny? Pewnie! Ale przyczyny cellulitu są dość proste. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich trochę, aby zmienić swoje życie i nigdy nie spotka się znienawidzonego wroga kobiecego piękna – tsellyulitom.

Wszystko o przyczynach pojawienia się skórki pomarańczowej

Wiele kobiet błędnie uważa, że ​​główną przyczyną cellulitu – otyłości. Najczęściej, zwolennicy tej teorii są pyshechki który natychmiast wypowiedzieć wojnę tłuszczu. Jednak nie są one na tyle uprzejmy, aby sprawy. Trzeba tylko się zastanawiać, ile gwiazdy filmowe, modele i piękne kobiety z doskonałych form jesteś ofiarą „skórki pomarańczowej”, a będziesz zaskoczony, brutalność tej podstępnej choroby, która nie oszczędza żadnej z kobiet. Jakie są więc przyczyny cellulitu w chude? Bez względu na to, czy jesteś młoda dama z apetycznych formach i elegancki, a nawet zbyt szczupłej dziewczynki. Przyczyny cellulitu są takie same dla wszystkich.

Do treści

Food and Drink

Prawdziwi mędrcy mówią: jesteś tym, co jesz. Od mocy zależy nie tylko na zdrowie, ale także nastrój, piękno, i dlatego nasze działania, wewnętrzną harmonię i szczęście. Jeśli jeść hamburgery, pierogi, smażone ziemniaki i ciasta, wypić ten stuff koks i sklepy sok, czy to takie dziwne, że w młodości masz problemy nie tylko z wyglądu. Główną przyczyną cellulitu – niewłaściwa dieta. To nie chodzi tylko o liczbę spożytego pokarmu, ale także, że niszczy piękno skóry szybciej niż zwykłe przejadanie się.

Tak, produkty, wrogowie. Jakie powinny być wykluczone z diety?

 • półprodukty;
 • Cukru

 • A wszystkie produkty z niego;
 • Tłuszczu lli_1;

 • Fast food; wypieki
 • Wykonane z białej mąki; dania mączne
 • (pierogi, pierogi, kluski);
 • Ciasta

 • I ciastka;
 • Kiełbasa

 • I hot dogi;
 • Mięs

 • Tłuszczowe;
 • Smażonych potraw;
 • Alkoholu lli_1.

Do treści

Styl życia i złe nawyki

Obecne życie jest bardzo bogaty. Ludzie stają się mniej snu, ale to już nie rusza. Reszta wydaje się bardziej. Dyskoteki, siedząc w barach, gier komputerowych, ale jakość tego „odprężenia” pozostawia wiele do życzenia. Po wakacjach – jest to przede wszystkim sen, spacery, aktywne hobby, zabawa z dziećmi, a nie wszystko, co kiedyś odpocząć.

Ponownie, fascynacja tytoń, alkohol, kawa, sektorze energetycznym – są one również przyczyny cellulitu na nogach, pośladkach, brzuchu, a nawet rąk.

Przeprowadzić eksperyment – miesiąc zmienić swój styl życia. Coraz częściej w powietrzu, dostać aktywnych hobby, zapisz się na taniec, iść na siłownię, nabrać się z dziećmi na trawniku, zapomnieć o klubach, papierosy, nocne surfowanie po sieci, a będziesz zaskoczony, jak Twoja skóra nie zmieniło. Nie tylko jest „skórka pomarańczowa” z powrotem w dół, więc także kolor skóry staje się zdrowsza, dotyk poczujesz aksamitne, guzowatości nie – jak poprzednio.

Okazuje się, że przyczyny cellulitu są osadzone w naszej postawy wobec życia i ciała. Bądź zdrowy i piękny!

load...