Przyciągnąć szczęście do domu zgodnie z zasadami Feng Shui


Zawartość:

Według starożytnych chińskich nauk feng shui, każdy dom ma swoje własne pozytywne i negatywne miejsca, które mają silny wpływ na nasze karmy. I jak te obszary są do wydania, to zależy od tego, jak będzie kształtować życie, los dzieci innych.

load...

Znajdź przestrzeni energetycznej jest bardzo prosta za pomocą specjalnego kompasem, który pokazuje, gdzie i które obszary są.

Sektor pozytywny dzielą się na:

 • Głównym miejscem, które jest najbardziej korzystne częścią mieszkania, idealne do sypialni i pomieszczeń mieszkalnych;
 • Miejsce zdrowotnej;
 • Obszary długowieczność są wygodne i harmonii;
 • Dobrobytu, odpowiedzialny za postęp, rozwój.

W takich miejscach, zaleca się umieścić znaki specjalne, które pozwalają włączyć strefę w celu zwiększenia ich pozytywny wpływ na życie.

Strefa ujemny dzieli się na:

 • Miejsce śmierci, to jest najgorsze miejsce mieszkania, związane z niepowodzeniem, choroby, cierpienia;
 • Obszar katastrofy, co prowadzi do strat, opóźnień, nędzy;
 • Umieścić sześć sha, co jest związane z problemami prawnymi, uporczywej choroby;
 • Umieścić pięć duchów scharakteryzowane przez pożary, trudności finansowe, kradzieże.

Aby przeciwdziałać tych obszarów, konieczne jest również użycie znaków specjalnych, które nie są umieszczone w tych pomieszczeniach mieszkalnych, sypialni i dzieci.
Powrót do spisu treści

load...

Lekka ręka Feng Shui

Według Feng Shui, wielkiego wpływu na ogólną strefy zamożnych są tzw, czyli tej części świata, właściwe wykorzystanie, które pomogą stworzyć harmonię w domu, przytulności i komfortu, przynieść szczęście w życiu rodzinnym, daje zdrowie. Niewiele, spojrzeć na każdego z nich świat feng shui stoi takie partie:

 • Północ związane z rozwojem kariery, to sposób życia, który ma przejść każda;
 • Północ-zachód – strefa, która jest faworyzowana przez podróżnych. Jeśli chcesz dużo podróżować po całym świecie, znajduje się w narożniku północno-zachodnim obrazach miejsc gdzie chcesz odwiedzić;
 • Północno-wschodnia strefa – ta wiedza i mądrość, rozwój kąta i prawidłowe wykonanie wpływ na pozytywnych doświadczeniach;
 • Południe – to popularność, sława, status rodziny. Strefy te muszą być sporządzone w jasnym, ognistym stylu; jeśli szansa na to pozwala, to można umieścić małe lampy olej, świece, rozpalić ogień;
 • W południowo-zachodniej części mieszkania jest odpowiedzialny za udane życie rodzinne, relacje, miłości, wierności;
 • W południowo-zachodniej – jest bogactwo i dobrobyt. Obszary te są najlepiej zwrócić rośliny z blach okrągłych. Przez wiele wieków wykorzystuje tzw drzewo pieniędzy, o wyrzucić garnek, który wydał monety z otworami;
 • Zachód – kreatywność. Według Feng Shui, ta strona jest ozdobiony Jingling przedmiotów metalowych – z rury, która emituje subtelny dzwonienia przy najmniejszym żużlowych, monety i tym podobne;
 • Wschód – strefa rodzinnym dobrego samopoczucia i szczęścia, miłości. Tam jest zazwyczaj zaleca się umieszczenie roślin doniczkowych.

Powrót do spisu treści

Rejestracja mieszkania zgodnie z zasadami feng shui

Sprawdź mieszkanie zgodnie z zasadami feng shui nie jest tak trudne, trzeba tylko postępować zgodnie z zaleceniami ekspertów.

Południowo-zachodniej stronie – matka strefy, jego żona i partnerstwa. Strefa ta jest wymagana w każdym domu, jego brak może powodować zaburzenia stosunków rodzinnych. Aktywuj strefę jest bardzo prosta, trzeba umieścić prostą kompozycję, składającą się z dziewięciu kamieni, z których dwa powinny być największe, a pozostałe siedem – mniejsze. Slajd musi być bandażach czerwoną wstążkę. Obszar kąt sama musi być dobrze oświetlone, można go umieścić lampy dekoracyjne z zawieszkami kryształowymi lub z odcieniem czerwieni i jasnego różu.

Energia elektryczna nie jest lepiej, aby zaoszczędzić pieniądze, tutaj wyjście jest zastosowanie lamp LED (lub oszczędność energii). Bardzo dobrze umieścić w miejscu fotografii rodzinnej, która pokazuje wszystko w pobliżu. W tej strefie zaleca się umieścić te elementy dekoracyjne:

 • Mapa świata,
 • Mała kula ze szkła i kamienia naturalnego,
 • Poziome obrazu,
 • Piękne lustro.

To będzie dobre, aby ozdobić jedną z elementami dekoracyjnymi z symbolem „Love”.

Południowo-wschodnia strefa feng shui – jest to obszar Smoka lub finansowego dobrobytu. W tej strefie feng shui jest konieczne, aby umieścić obraz tego dumnego Regal stworzeń, aby zapewnić dobre samopoczucie. Wielu ekspertów zaleca, aby umieścić tu małe akwarium, zbiornik na wodę lub ozdobną fontannę. Woda musi być bardzo często zmieniane, około raz na trzy dni!

Pożądane jest, aby umieścić w południowo-wschodnim rogu domu rośliny z zaokrąglonymi liści, które przypominają monet umieścić pod garnki metalowych monet lub rachunki związane z czerwoną wstążką lub papieru. Energia tego obszaru również przyczynia się do dobrobytu i dobrostanu najstarsza córka w rodzinie. Mieszkanie w tym rogu powinien być umieszczony znak dla „Energia”, statuetkę żaby, lustro, małe dekoracyjne czajniczek.

Południowa Strefa w mieszkaniu – to miejsce, które zapewnia ochronę reputacji rodziny. Jeśli wydać tę strefę w stosownych przypadkach, członkowie rodziny będą mieli honor i szacunek, co jest bardzo ważne. Kąt przyłożenia musi być utrzymana w kolorach czerwonym i zielonym. Może to być garnek z roślin doniczkowych z ostrymi liśćmi, kogut obrazu, wschód słońca, Paw, różowych flamingów. Strefa Południowa – Diecezja ognia, a następnie można umieścić małą lampę naftową, ale jednocześnie uwzględniać zasady bezpieczeństwa. Ozdobić południową strefę wielkiego charakteru „Flower”, wazon z kwiatami lub papieru chińskich latarni.


Powrót do spisu treści

Wykonujemy północnej i zachodniej strefy mieszkania i przyciągnąć szczęście do domu

Północ – Career Zone, regulacje, awans zawodowy. Jeśli kąt ten jest nieobecny, to szanse na uzyskanie prawidłowego działania są minimalne. Aktywuj pozycja może być umieszczenie w rogu akwarium rybki, wisi obraz wodospad, piękny krajobraz szybko gwałtowny rzeki. Skutecznie figurki położenie żółwia (czarne lub wodny). Strefa Północ chronią środkowy syna. Za właściwe lokalizacji znaków „Beauty”, który symbolizuje łagodność, bierność, dobre wprowadzi małą figurkę delfina, obraz przepływu wody.

W północno-zachodnim powierzchnia mieszkania – środki wsparcia strefa relacji biznesowych, męża i ojca. Nieobecność tego kąta – katastrofa dla rodziny, trzeba aktywować ją tak szybko jak to możliwe. Można to zrobić za pomocą metalowych przedmiotów, dzwonki na czerwoną wstążką. Bardzo dobrze, jeśli obszar ten jest niezbędny do kuchni, to kąt jest wyłożona płytkami sprasowanych wiórów i kamienia. Charakter tutaj musi być „Jedność”, symbolizujący porządek świata. Natychmiast zaleca się umieścić figurki bogów.

Kąt północno – feng shui obszaru, który odnosi się do nauki, zdobywania wiedzy, podnoszenia poziomu intelektualnego, doświadczenie życiowe, mądrość. W tym sektorze, zaleca się umieścić na pulpicie, małe ozdoby wykonane z ceramiki, obrazy górskich krajobrazów. Wybór koloru powinny być: odcienie czerwonego i żółtego, bogate i soczyste. Charakter, który nadaje się do tego kąta – „Mądrości”. Feng shui obszar ma pozytywny wpływ na losy swojego najmłodszego syna.

Zachód w mieszkaniu – sektor dobrobytu i szczęścia, zgodnie z feng shui. Mieszkania w tym miejscu powinien być oprawiony obraz gór ośnieżonych szczytach, z figurka białego tygrysa. Jest to sektor, który wpływa na losy najmłodszej córki, to musi być przedstawione w odpowiedni sposób, aby była szczęśliwa i bogata. Według Feng Shui należy umieścić znak „szczęście”, aby umieścić moneta, dzwonków wiatrowych, figurki kotów.


Powrót do spisu treści

Eastern przestrzeń i małżeńskiego szczęścia

Strefa wschodnia – miejsce, za rodzinnego majątku. Jest to obszar rozwoju osobistego rozwoju, dążeniu do jedności duchowej. Strefa ta jest zalecana do korzystania z wizerunku smoka, umieścić tu roślin doniczkowych. Schemat kolorów – zielony, niebieski, szary. Rozwój tego obszaru ma wpływ na losy najstarszego syna. Charakter tego narożnego mieszkania – „długowieczności”, a następnie można umieścić lustro, małe zielone rośliny, figurki smoka.

Nauka Feng Shui – to starożytna chińska nauka, która określa, jak przyciągnąć szczęścia, powodzenia, dobrego samopoczucia w domu za pomocą prawidłowego korzystania z energii, która otacza nas ze wszystkich stron. Dla wielu, to tylko tajemnica, ale to dzięki tej nauki w starożytnych Chinach zbudowano gigantyczne budowle, które przetrwały do ​​dziś, a rodzina i naukowcy, którzy mieszkali w nich, stały się znane na całym świecie. W typowym mieszkaniu miasta nauka ta jest używana, na podstawie danych dotyczących wpływu światła na stronach dobrego samopoczucia, zdrowia, opieki społecznej, mieszka w nim. Korzystanie z najprostszych przedmiotów i podstawowej wiedzy, można mieć silny pozytywny wpływ na ich własnym losem.

load...