Przyciąganie bogactwa i pieniędzy w domu na Feng Shui

Zawartość:

Starożytna teoria i doświadczenia wielu pokoleń zawartych w teorii feng shui, która dosłownie oznacza wiatru (feng) i wodę (shui), chiński mistrz Jan I. Według niej, wszystkie zdarzenia, które występują w naszym życiu, zależy od oddech smoka, jego przebudzenie obszar wyszukiwania, dom, człowiek.
Powrót do spisu treści

load...

Podstawy teorii Feng Shui

Pod koniec ubiegłego stulecia pochodzi i otrzymał największą rozwoju ezoteryczny sposób, przeznaczoną głównie dla zwykłych ludzi, a opartą na rozdzieleniu mieszkania na takich części: obszar bogactwo obszaru feng shui pieniądze, dzieci, miłość, kariera …

Organizowanie pewną kolejność rozmieszczenia talizmanów i amuletów w różnych częściach domu, unosząc się czysty i schludny, można skupić i przekierować życiodajną energię Chi, która otacza wszystkie rzeczy w świecie, który zmienia życie i zdrowie na lepsze. Inaczej znany jako metodę – symbolicznej, na podstawie obrazów i związanych z nimi wydarzeń. Breloki do kluczy, nadana szkoły chińskiego Feng Shui: Dragon, Jin Chan, Chiński feniks i Unicorn, Budai, żółwia smoka.

Jednym z energią ruchu znaków – osiem „na boku”, niekończącą przepływu życia Yin Yang, rozproszonych w czasie i przestrzeni, które są mierzone za pomocą kompasu i kalendarza. Harmonia lub jej brak mają zdefiniowane w shui Feng atrybutów z tych elementów, elementy natury: woda, metalu, drewna, ognia, ziemi w dowolnym danym punkcie środowisku.

Koncepcja bogactwa w Feng Shui jest bardzo szeroko interpretowane. Obejmuje ona nie tylko mnóstwo pieniędzy, ale również intelektualny i duchowy i kulturalny rozwój komunikacji ludzkiej, i wiele więcej.

load...

Chcecie wolności finansowej i dobrobytu, zmęczony ciągłymi problemami z wierzycielami, żyją od wypłaty do góry? Angażować się w południowo-wschodniej części domu lub pokoju, w którym spędzamy dużo czasu. Aby uprościć zadanie, stworzyć plan piętra, identyfikacji lokalizacji częściach świata, zrobić kopię w celu uniknięcia ewentualnych błędów. Możesz pomóc światło słoneczne, przestrzeń i brak skupisk meble i rzeczy.


Powrót do spisu treści

Zasady projektowania wnętrz

Kryształ kryształy, piramidy mają zdolność do zbierania i gromadzenia przepływów energii, które generują pieniądze. Żyjących roślin, szybko rozwijającym się, okrągły jak moneta lub wydłużone, jak ustawa odchodzi, trzeba wziąć się należne jej miejsce. W tym celu, to dobry sposób tzw drzewo pieniądze z tolstyanok rodzaju. Można użyć i bardziej wydajne sposoby karmienia feng shui energii. Akwarium z pięknym, beztroskie zabawy ryb lub obecnie dostępnych fontanny pokojowej o dowolnym kształcie, lub co najmniej wizerunku jakiejkolwiek wody, z tendencją do góry, wiatrak, uzupełni obszar przyciąga bogactwo.

Kolorystyka tego rogu powinna być w zakresie od zielonego do niebiesko-niebieskie odcienie, meble powinny być wykonane z drewna, wikliny, najlepiej niemalowane.


Powrót do spisu treści

Co brać pod uwagę i pamiętać

Najważniejsze w tym przypadku – nie przesadzaj, nie spłoszyć szczęścia. Ogromny, przepełniony zbiornik ryby w małej przestrzeni, obraz Niagara Falls, burzliwy ocean może zrobić więcej szkody niż pożytku wody, mnóstwo zdjęć szybko pędzącego nie może przynieść do domu dobre samopoczucie, ale raczej go nosić w swoich strumieniach spienione.

Obecność tych pieniędzy będzie pomoc na miejscu w wewnętrznej strefie bogactwa. Miejsce do gustu z wielu rachunków w widocznym miejscu, należą one do różnych krajów i kontynentów nie jest ważne, jak długo były w użyciu, to szczegół w rogach i niedostępnych miejscach. Pieniądze lubi towarzystwo swojego gatunku.

Niezależnie od położenia geograficznego hali, konieczne jest również, aby dać odpowiedni formularz, aby usunąć śmieci i gruzu, aby nie zostawiać buty i odzież rzucony losowo, dbać o właściwe oświetlenie, bezpłatny wstęp do domu na energię świetlną. Absolutnie przeciwwskazane umieszczenie lustra naprzeciwko drzwi, wszelkie dobro, które aspiruje do wejść do domu o tej samej godzinie, odzwierciedlenie, zostaw go.

Pod maty przy wejściu umieścić garść przydatnych metalowej pieniędzy, na przykład – Chiński monet związanych z czerwoną nicią 3 kawałki. Amulets i symbole mogą być umieszczone w pobliżu drzwi lub przed nim.

I najważniejsze. Należy rozumieć, że techniki Feng Shui – nie jest panaceum na wszystkie bolączki, wszystkie wysiłki i koszty mogą stać się bezużyteczne, jeśli nie zmieni się, nie dostroić się do najlepszych w akcji, na szczęście i sukces, nie zdają sobie sprawy, że są już bogaty.

load...