Przeziębienia Lato: wyjątek czy reguła?

Paradoksalnie, faktem jest, że w lecie, też mogą się przeziębić! Wiele osób uważa, że ​​ciepło – jest wystarczająca ochrona przed wspólnym gardle zimne i chrapliwy. Jednakże tak nie jest. Aby uciec od letnich upałów, często tracą ostrożność i nie zauważyć, jak supercool. I od hipotermii na zimno – jeden krok.

load...

Zagrożone są dzieci – kąpiel i miłośników lodów i „ostrożnego” dorosłych. To wystarczy, aby udowodnić, po gorącym ulicy w pokoju z klimatyzacją, wyregulować regulacja klimatyzacji w pojeździe przy zbyt niskiej temperaturze, aby spędzić kilka minut, aby przygotować, nie pić wody z lodem, po jogging lub pracy w ogrodzie.

Nie chcesz być chory w lecie?

Kilka prostych zasad pomoże Ci zachować zdrowie w czasie upałów.

  1. Wchodząc do pokoju z klimatyzacją, kropi kurtka, szal, kurtka, różnicy temperatur nie jest zbyt ostry. Zdejmij ubranie będzie w 5-10 minut.
  2. Przyjeżdżając na plaży, nie spiesz się w zimnej wodzie. Siedzieć w cieniu lub pod parasolem przez kilka minut.
  3. Po wysiłku fizycznym, unikać przeciągów i spróbować od razu wytrzeć pot. Mokra skóra schładza się szybciej niż suche.
  4. Nie pić zimne napoje w jednym haustem: weź mały łyk i nie spiesz się.
  5. Użyj olejki eteryczne o działaniu antybakteryjnym tonikiem, na przykład, olej oddychać. Trzymać się blisko siebie (na biurku w biurze lub w domu) serwetki z dodatkiem kilku kropel tego oleju.

Olej pomaga oddychać?

Naturalne olejki eteryczne są częścią Oddychaj oleje odparować łatwo i zabijać bakterie w powietrzu wdychanego przez Ciebie. Ponadto, wprowadzając organizm w najbardziej naturalny sposób, w trakcie oddychania, których te oleje mają wzmacniajace.

load...

Ważne jest, aby olej zaczyna oddychać „działa” natychmiast. Stosuje się kilka kropli chusteczką lub tkaniny i umieścić obok siebie. A gdy robisz swoje prace, naturalne olejki eteryczne będzie cię chronić. Używaj oleju Oddychaj może być wszędzie: w pracy, w domu, w kraju lub nawet w samochodzie. Oddychania może być stosowany w palnika olejowego lub nawilżaczy (jeżeli jest to dopuszczalne przez instrukcję do nich).

Nawiasem mówiąc, oddychać olej będzie przydatna, gdy pierwszy, ledwie wyczuwalny znakiem zimnej: bóle głowy, łagodny dyskomfort w gardle podczas połykania, ochrypły głos. Zaczyna jako letnia zimno, a nam znane objawy – dreszcze i gorączka – pojawiają się później.

Aby uniknąć przeziębienia letnie, nie trzeba włożyć wiele wysiłku. Wystarczy upuścić rozwagi … i kilka kropli olejku oddychać.

load...