Przeziębienia i ćwiczenia do utraty wagi

Zawartość

Nie mamy jednak żyć w społeczeństwie najpotężniejszych kobiet świata. Gdzieś w Szwecji czy Norwegii, jest mało prawdopodobne, aby zobaczyć podejrzany nosy squelching dać nawet blisko do klubu fitness. Ale w Polsce i na Ukrainie jest tylko nieco psuje pogodę i zachodu słońca słońce, więc kilka odchudzanie z chusteczkami i inhalatorów w pogotowiu, a nawet z termosu natychmiastowej medycyny zimno, upewnij się pojawiać w zajęciach fitnessu grupowego. Ponadto żadne racjonalne argumenty i próbuje pokazać drzwi do naszego domu, aby być traktowane bohaterki nie działają. W efekcie kilka tygodni wcześniej chusteczki uzbrojeniu większość praktykujących, a następnie szeregi są przerzedzone, a w finale usłyszeć sakramentalne „go go do tej głupiej kondycji i utraty wagi.” Dlaczego więc, praktycznie wszystko nadal trenować co byłoby logiczne, aby siedzieć w domu z filiżanką herbaty, imbir? Sprawca jest „dobra” dusza, która raz opublikowana na badaniu internetowym amerykański profesor Thomas Weiner z Uniwersytetu Indiana.

load...

[Powrót do spisu treści]

Profesor i jego wnioski

Weiner wprowadzono wolontariuszy studentów surowicę zawierającą szczep wirusa i obserwował grup fokusowych przez 10 dni. W pierwszej grupie ochotników siedział w domu i zjadł rosół, dobrze, albo zupy seler, a nawet hamburger. W ogóle, bez względu na to, co jesz, ważne jest, aby nie wykonywać żadnych ćwiczeń w drugim studentów zmuszanych do pobiegać, i zrobić kilka lekkich ćwiczeń na siłowni. W efekcie okazało się, że wszyscy pacjenci są odzyskiwane w pierwszej i drugiej grupy, a w drugim przypadku poziom odzysku był nieco wyższy.

Odkrycia te najczęściej wymieniane jako argument na miłośników fitness, takich jak przeziębienie. I zdecydowana większość pań są po prostu boi Nie stój „cichego pojedynku” z lodówką. Tutaj można siedzieć tak wszystkich chorych, ubogich i nieszczęśliwy, nie przeznaczają kalorii, tłuszczu nie pali. A wszystko rastvoryashkah zimno – cukier. Znalazł się cukierki z gardła. Cóż, kto z nas zwykłych śmiertelników może jeszcze stać na innych częściach pocieszających ciasteczek siedząc w domu.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego to wszystko – to nonsens

Zazwyczaj dietetyków wychodzą jeden prosty. Podczas zimnych zmianami hormonalnymi. Organizm zaczyna produkować większą dawkę kortyzolu – hormonu stresu jest. I cokolwiek reagować na stres? I nie, czy zwiększony apetyt? I wciąż mgliste wirusy głowy – nie jest najlepszym doradcą w wyborze żywności i kontroli porcji. Jeden nie jest doskonały moment, nagle wydaje się, że masz jakieś szkolenie tak dużo i tak mało jedli … Na koniec wracamy do pocieszające wątrobie, ale po kilku godzinach męczarni w klubie fitness.

load...

W rzeczywistości, kortyzol – hormon kataboliczny potężny. Mówiąc najprościej, to blokuje rozrost tkanki mięśniowej. W związku z tym, wszystkie ćwiczenia wytrzymałościowe wykonywane są raczej dla dobra, a nie w celu przyspieszenia metabolizmu, jeśli naprawdę mają zimno. Robi pilates lub jogę prostu niewygodne ze względu na niezdolność do prawidłowego oddychania.

Dobrze, czy aerobik, a nawet normalne wysokiej intensywności nosa, zatkane nepoymi ni i słabość temperatury też jest prawie niemożliwe. Prawdopodobnie, to wydaje się, że pracują, nie oszczędzając obszary problemowe, ale w rzeczywistości, robisz wszystkie ruchy w „polnogi”, a nawet osiągnąć pół wymagane szkolenia intensywnie. Wniosek jest jasny – dlaczego warto spędzić godzinę na ćwiczeniach nieskuteczne, jeśli tylko może … spać przez ten czas. Zdrowie będzie. Kto to wszystko nie motywuje, myśleć o innych ludzi – bo cię zarazić, a przyczyniają się do tego, że infekcja będzie „w kółko” w zamkniętej grupy tylko.

[Powrót do spisu treści]

Ryzyko dla

Ciała. Często zapominamy o tym przykrym zjawiskiem powikłań przeziębienia i grypy. Oni, z drugiej strony, nie może wyprzedzić gorliwy środka miłośników fitness. Przede wszystkim, być aktywnym fizycznie, szybki puls i pocenie się – nie na wszystkich, co jest potrzebne dla organizmu do walki z wirusem.

Dodatkowa aktywność fizyczna tylko przyczynia się do dalszego osłabienie układu odpornościowego i praktycznie niweluje wpływ leków, które są bardzo leczeniu. Jednak objawy i paratsetamolovye „Zwycięzcy” na tle wysiłku fizycznego nieco gorszej pracy.

Nawet jeśli zimne światło, a temperatura wzrosła do momentu, logiczne i celowe będzie siedzieć przez 2-3 dni w domu, a nie ładować sobie treningi. Faktem jest, że nawet z tych drobnych dolegliwości, ćwiczenia przeciążenie serca, które mogą mieć wpływ na zdrowie w postaci niezbyt przyjemne, a nawet wprost straszne komplikacje.

Aby wrócić do hali jest tylko wtedy, gdy objawy przeziębienia całkowicie zniknęły. Co więcej, byłoby lepiej, gdyby to wtedy światło dnia przeszedł na co najmniej 2-3 dni do całkowitego wyzdrowienia.

[Powrót do spisu treści]

Jak dostać się lepiej, jeśli nie trenujesz

Tu są wspierane przez samą naturę. W ciągu pierwszych 2-3 dni od zimna, gdy objawy są ostre, tak naprawdę nie chce jeść. Zwolennicy różnych systemów naturalne lecznicze zalecane w tym zakresie ustalenia czczo. Jednak zachodni lekarze nie zgadzają – nie poddawaj się żywność, tak aby nie potęgować stres, ale idź do lżejszych dań. Pić zupę zamiast zupy, jeść sera, warzyw lub owoców, a nie próbować leczyć zimnych słodyczy.

Właściwie, jeśli się zalecenia dotyczące picia i picia co najmniej 1-2 razy dziennie, każda herbata na zimno lub po prostu bulionu wapna, po zimna minie znajdziesz … redukcję wagi. Wszakże tryb pitnej pozwala pozbyć się nadmiaru płynu w tkance.

I ostatnie – spróbuj użyć „wolnego czasu”, aby spać, odpoczynek i relaks. Cóż, brakowało mi w tygodniu nie jest tak opłakany znajduje odzwierciedlenie w wynikach sprawności. Wręcz przeciwnie, wiele osób po prostu odpocząć i odzyskać, a następnie w celu poprawy jakości ich kształcenia fundamentalnych. Więc jak najszybciej i być uzasadnione w zakresie aktywności fizycznej.

load...