Przewidywania. Gdzie są one bardziej poprawnie?

Większość z nas jest bardzo zainteresowany własnej przyszłości i chce, aby przynajmniej częściowo wiedzieć, co czeka go tam. Dane otrzymane od rodzimych predyktory raczej wątpliwe. Więc dlaczego nie iść gdzieś w innym kraju i nie stara się patrzeć w przyszłość z pomocą starożytnych, metod wypróbowanych?

load...

Może to być, na przykład Japonii , gdzie prawdziwa przepowiednia jest dostępny na skroniach. W tych świątyniach, po goście dokonania niezbędnych rytuał, dostają od gości do paska papieru ryżowego z napisane na nim przepowiedni. W przypadku, że te wiadomości są dobre, wyjmij papier z nimi, ale jeśli nie, to jest przywiązany do drzewa albo do barów w pobliżu świątyni mnisi modlili się o złagodzenie losu.

W Egipcie, w celu poznania swojej przyszłości, trzeba odwołać się do słynnej wyroczni miasto Siwa. Według legendy, wyrocznia przewidział chwalebne przeznaczenie Aleksandru Makedonskomu. Siwa jest daleko, na granicy z Libanem, ale jeśli chcesz się tam dostać, jak to możliwe. Miasto położone jest w oazie z ciepłych źródeł mineralnych, leczniczych kąpieli wodnej, w której podróżujący udają się do świątyni Artemidy. To właśnie tutaj, a jest Oracle, można zadać pytanie i uzyskać odpowiedź od wyroczni.

W Indiach, a słynny punkt przewidywania – Radzharstan stolicą państwa, miasto Jaipur. Lokalna terakota architektura Jaipur daje fantastyczny mistyczną zasłonę egzotyki. Na głównej ulicy miasta o nazwie Bazaar i można dowiedzieć się los. Wróżbitów na ulicy dużo, ale nie słuchają ulicy przeszkadza – nie będą w stanie powiedzieć prawdę. Lepszym rozwiązaniem dla kobiet, które siedzą w cieniu. Mówi się, że wróżby w Jaipur zawsze odpowiadają prawdzie.

load...
load...