Przeprowadzka do faceta: Top 5 Reguły dla dziewczynek

Tak, to nie jest w supermarkecie wziąć szampon w dziale kosmetycznym i postanowił nie kupować, pozostawić sklep spożywczy w pobliżu rzodkiewki. Cokolwiek człowiek może być, jego dom, mieszkanie, dom, mieszkanie, hut – to prawie święte miejsce, gdzie nie tylko przeżył. Tak, ja żartuję, hut hut! Ale na obcej ziemi, aby dokładnie zachowywać, a potem nigdy nie wiadomo co – znów będzie mamą pereezzhat.Oglavlenie:

load...

Mamy pominąć faktu, że w chwili, gdy po raz pierwszy przekroczył próg swojego mieszkania, analizator pracował już pełny, a zebrane wszystkie niezbędne informacje do dalszego przetwarzania. To znaczy, gdy Anton zasugerował ruchu, które już znał odpowiedź, a bit mróz, bo muszę.

Zasada №1: pozostawić miejsce na manewr

Oznacza to, że nie palą mostów. Sprawiasz ważnym etapem w moim życiu, aby podjąć walkę, ale w celu zrozumienia rozwiązanie potrzebujesz faceta lub uruchomić. Spalone mosty, w tym przypadku, może naprawdę zepsuć sytuacji. Co mamy na myśli. Nie spiesz się, aby poinformować, że pośrednicy nie są już udających się wynająć mieszkanie. Nie ma litości trochę pieniędzy z skarbonkę do 2-3 miesięcy był znacznie szybko uciec.

Tak, wiem, że byliście razem i mają wszystko poważnie. Ale nie może być tak pewny drugiej osoby. Przyznaj się, czasami sama w sobie nie może być w 100% pewien. Oznacza to, że przytulne mieszkanie „w umyśle”, a numer telefonu jest bardzo niezawodny taksówkarz będzie dodać do siebie. W przypadku poważnej kłótni i niezgody na skraju upadku nie będzie musiał iść na kompromis należytej myśl: „Cholera, gdzie ja ma ochotę na pobyt”

load...

Zasada №2: nie spiesz powiedzieć mama

I nie tylko to. Nie trzeba ogłaszać swój ruch. Tak będzie łatwiej a ty i twoja matka i przyjaciół, a nawet swojego chłopaka. To jak zakup samochodu: kupiony, uruchamia się, zdałem sobie sprawę, że nie jest to konieczne, aby powrócić do salonu, to tylko przejażdżka jest oferowany do wszystkich zaangażowanych. Nie skryty, ale nie do reklamowania też.

Zasada №3: osiada powoli

Agresja jest przydatny tylko do łapania much. Należy również robić wszystko powoli i ostrożnie, tak, że człowiek myśli, gdybyś tylko sneaker i podniósł koszulę nocną. To jest w porządku, jeśli Coelho leżeć w walizce na chwilę. Wraz z zestawem grzebienie i lokówki. Nie, oczywiście, można zorganizować to wszystko na raz na swoim miejscu, ale sobie wyobrazić, co właściciel będzie szokiem? Po tym wszystkim, nie miał nikogo, kto by żyć, a nawet nie może sobie wyobrazić, że twój ruch jest bardziej podobny do akcji uchodźców,.

Zasada №4: podzielić terytorium

Jeśli planujesz wynająć mieszkanie trochę więcej, to masz duże szanse, żeby złapać więcej terytorium. Wystarczy poświęcić tylko niewielką pracę wyjaśniającą, mówią, że jesteś kobietą, aw niektórych częściach posesji potrzebujesz więcej miejsca do normalnego życia. Problemy powinny powstać, ponieważ Anton co trzy półki na swoim inwentarzu dwóch elementów? Nawiasem mówiąc, można również oglądać że między ważnych produktów kosmetycznych nie wyróżnia fakt, że już dawno popadł w ruinę.

0.

Zasada №5: w Nowym Roku spełnienia …

U mężczyzn, jest instalacja psychologicznym, jeśli idzie z dziewczyną po raz pierwszy towarzyszył jej do domu, oznacza to, że wszystkie inne czasy, też będzie musiał to zrobić. Jeśli jesteś, miły i opiekuńczy, w pierwszym tygodniu życia razem zdecydować, aby pokazać klasę i oprócz gotowania barszczu nawet piec ciasta, vynesesh śmieci, twardo żarówkę i czyszczenia muszli klozetowej, następnie nie pytaj w akompaniamencie wybrzuszenia oczy: „Jestem, że gdyby niedźwiedź śmieci? „” mam, które powinny zmienić żarówkę? „” wiem … „” wiem … „” wiem, że … „. Tak, i nie można gotować zupę, i nic nie warto robić, ale wygląda, że ​​nie ma potrzeby używać reguł №1, myśląc o tym, jak złagodzić skutki reguł upośledzeniem №2.

5.

Przy zakupie używanego samochodu bez kosztownej obsługi, dużo ładniejszy znalezienie przydatnych funkcji, które nie spodziewają się znaleźć niż nie znaleźć się w obecności którego nie miał wątpliwości.

Ivan Sopiga

load...