Przepisy i porady dla suchych końcówek włosów

Zawartość:

Każdy lubi zadbane i piękne włosy, kiedy są zdrowe i wszystko jest w porządku z końcówkami. Jednak blow-suszenie, fason, kolor, a tylko zły środowisko jest bardzo szkodliwe dla naszej pięknej fryzury. Od tej wskazówki włosy zaczynają łamać, nie łuszczy się. Ale nie rozpaczaj! Istnieje wiele przepisów na ich odzyskanie.

load...

Maski do włosów suchych kończy, a także pomoc w znalezieniu możliwie włosów zdrowy i błyszczący wygląd. Co może odebrać recepty na uzdrowienie głowy i czubki głowy włosami?

Powrót do spisu treści

Odżywcze maski w domu

Przepis: Marchew i olej roślinny ma korzystny wpływ na strukturę włosów, odżywia je. Aby uczynić ten magiczny napój należy wymieszać sok z marchwi i olej roślinny w równych częściach, a następnie mieszaninę należy stosować się do obszarów problemowych. Następnie należy masować skórę głowy należy dokładnie wcierać końcach. I zostawić tę maskę na około 15-20 minut na włosach. Następnie zmyć maskę ciepłą wodą i umyj włosy.

load...

Innym bardzo odżywcze wskazówki fryzury mieszankę jogurtu i lepiej, jeśli jogurt jest domowej roboty. Należy wcierać w skórę ciepłą jogurt na głowie, a następnie umieścić na kapelusz. Po 30 minutach trzeba ponownie masować głowę i spłukać ciepłą wodą, a następnie umyć szamponem codziennego.

Jedną z najbardziej skutecznych maski – mieszanina oleju rycynowego. Każdy wie, co olej rycynowy wcierać we włosy dla ich wzrostu, nawet rozmaz im rzęsy.

Dlatego konieczne jest łączenie następujące składniki: 1 łyżkę oleju rycynowego, 1 łyżce oliwy z oliwek i dodać sok z połowy cytryny. Wtedy wszystko trzeba wymieszać i nakładać na głowę. Najlepiej jest wtedy nosić kapelusz, tak jak 30 minut, a następnie spłukać wodą. Po umyj włosy łagodnym Delikatny szampon na bazie bulionu pokrzywy.

Jest to kolejny wielki maska, która przyczynia się do klejenia i przywrócić końce włosów suchych. Aby to zrobić, wykonaj liści aloesu, wycisnąć sok z nich. Zmieszać 1 łyżkę soku z aloesu, 1 łyżkę oleju łopianu (zwykle jest sprzedawany w aptekach), 1 łyżeczkę (około 50 gramów) brandy, 1 łyżeczka soku z cytryny i 1 żółtko. Wtedy wszystko powinno być dokładnie wstrząsnąć, wymaz na skórze głowy i czubki włosów i iść tak godzinę. Ta maska ​​powinna być powtarzane 2 razy w tygodniu, to możemy zapomnieć o suchych końcach.


Powrót do spisu treści

Profesjonalna maska ​​do suchych końcówek włosów

Oczywiście, nie wszyscy zgadzają się, aby spędzać czas w domu, gotowanie lek cud. Ponadto, nie jest już tak dużo pieniędzy na produkty do pielęgnacji włosów, które po prostu patrzeć na początku. Jak wybrać najlepszy? Najpierw trzeba sprawdzić skład tych masek. Powinny one zawierać ekstrakty roślinne, olejki i witaminy A i E. Naturalne składniki można trudno znaleźć na półkach sklepowych, ponieważ są one bardzo łatwo psujących się, co czyni je nieopłacalna. Dlatego przed zakupem takiej maski sam, przeczytać opinie od innych ludzi na temat tych narzędzi, popytaj znajomych.

Jeszcze lepiej, należy skonsultować się ze specjalistą w dobrym salonie. Zazwyczaj są one rozpatrywane w aktualizacjach do starych sprawdzonych narzędzi. I, oczywiście, można wybrać metodę prób i błędów, ale bardzo często nie zmienić swoje pieniądze na produkty do pielęgnacji włosów, nie gonić nowości w modzie. Najważniejsze – aby odebrać produkt, który jest odpowiedni dla Ciebie i nie powoduje alergii!

load...