Przepis na pyszne cienkie naleśniki

Zawartość:

Cienkie naleśniki – cenionych marzenie każdej gospodyni. Jednak ludzie mają takie powiedzenie: „Cienkie naleśniki – symbol jasnym słońcu” Jeśli wiesz, jak zagnieść i smażyć pyszne naleśniki, to jest wskaźnikiem kulinarnych umiejętności. Okazuje się jednak, a naleśniki są tradycyjnie dania polskie, są one również dość typowe dla kuchni niemieckiej i francuskiej, a nawet w Stanach Zjednoczonych, ludzie są zaznajomieni z tej wspaniałej potrawy.

load...

Tak, jak zrobić pyszne naleśniki na śniadanie? Sposoby gotowania bardzo dużo, ale trzeba wiedzieć, że główny sekret, dzięki któremu można przygotować cienkie naleśniki z mleka, zagnieść ciasto do ukrycia. Dla tych naleśników trzeba zagnieść ciasto według an_1ury bez dodatku drożdży rozrusznika. Ponieważ drożdże podnosić ciasta, naleśniki wykonane pulchna.
Powrót do spisu treści

Przepis na cienkie pancakes z mlekiem

Więc weź się do użytku ciekawy przepis na naleśniki, gotowane w mleku.

W celu wdrożenia tego przepisu do życia potrzebne są następujące składniki:

  • Mąka – 2 łazienki szklanki mąki. Można wziąć więcej, to wszystko zależy od przyjętego apetytu i pragnienia, ale nie zapomnij umieścić w odpowiednich proporcjach odpowiadających innych produktów.
  • Mleko – 0,5 l (gdy mleko jest mała, to może być rozcieńczony wodą).
  • Jaj – 3 kawałki. Wskazane jest, aby wziąć za to duży, z brązowym odcieniem, mają duże jasne żółte żółtka.
  • Cukier – 3 łyżeczki lub 1 łyżka
  • Olej roślinny – 3 łyżeczki lub 1 łyżka
  • Sól – szczypta.

load...

Powrót do spisu treści

Sposób wytwarzania

Ciasto bez grudek

Aby zameshennoe ciasto uzyskane bez grudek, najpierw przygotowuje się jaja, sól i cukier. Wszystko to jest dokładnie wymieszane. Własna gotowanie nie jest trudne do sprawdzenia, jeśli się przepis i punkty do pewnych zasad. Możesz dodać mąkę. Odbywa się to stopniowo, ponieważ w ten sposób będzie bardziej wygodne, aby wymieszać.

Tylko wtedy, gdy mąka jest całkowicie wchłaniany, a także stworzyć jednolitą masę, można stopniowo wlać mleko i wszystko dokładnie, ale delikatnie wymieszać. Po pierwsze, dodać mąkę, a następnie mleko, tylko nie tworzą żadnych grudek. Ale jeśli napełnienia 2 szklanki mąki 0,5 litra mleka, to może być męczące zniszczyć nienawistnych grudek silnie zgniatając je na ścianach naczynia, tak że stracił chęć do zrobienia czegoś więcej.

Najlepszy ze wszystkich dla łatwego ciasta użyć blendera. W takim przypadku można zapomnieć o grudek. Jeśli takie urządzenia kuchenne nie jest – to nie ma znaczenia, można użyć zwykłej trzepaczki. Teraz jest czas, aby dodać nową restaurację w oleju roślinnym ciasto. Z tego przepisu jest odpowiedni zarówno dla zwykłego słonecznika i oliwek lub kukurydzy. Byłoby lepiej, jeśli wziąć an_1ę na tego oleju, bezwonny, w tym przypadku nie mógł zabić cienki, delikatny aromat naleśniki, gotowane w mleku. Słodycze i może zwiększyć ilość wymaganej cukru do smaku. Możliwe jest również, aby zmieniać smak za pomocą wanilii i cynamonu, ale należy zauważyć, że cynamon przemalować ciasto na ciemnym kolorze czekolady.

Nie wiele kochanek wie, że do naleśników przygotowanych nie tylko różowe, piękne, smaczne i cienkie, ale z ciekawymi otworami, pęcherzyki, gdy instytucja testy, można wlać kilka łyżek wody.

Smażenia cienkich naleśników mleko na an_1ę

PAN, który jest przeznaczony do smażenia cienkie pancakes musi być wstępnie podgrzewane dobrze. Należy przygotować się na fakt, że nie odwracają się od kuchenki i trzeba zrobić wszystko szybko aż ciasto aż się skończy. Ponieważ cienkie placki smażone piorun, cienki produkt perederzhivat jedzenie nie powinno być w ogniu.

Jeśli smażenia żelaza niecka obsada zostanie podjęta, to dokładnie smarowane olejem lub mały kawałek tłuszczu, ale bardzo, bardzo cienkie. Im cieńsza poślizgowy, uzyskuje się lepsze i smaczniejsze naleśników. Olej roślinny dodano początkowo w naszym ośrodku testowym, to było zrobione tylko na naleśniki nie starają się nagle przywiera do patelni. Ponieważ dużo oleju nie jest konieczne, aby wlać do miski. W przypadku korzystania z patelni teflonowej, może w żaden sposób być smarowane będzie wystarczające dla ilości oleju, który pierwotnie był wylany do ciasta z instytucją.

Jak wlać ciasto do miski?

Gotowane ciasto do smażenia może być wylewana za pomocą dużej drewnianą łyżką. Obserwować ten proces z bardzo imponujący i piękny, a drzewo jest uważane za dobry materiał do gotowania. Można również użyć małej kadzi. Tylko pół łyżka dozowania dla przygotowania cienkiego placku potrzebie. Nawiasem mówiąc, kiedy patelnia do smażenia jest bardzo duża, a objętość testu podjęło już potrzebne.

Na małej patelni, odpowiednio, jest mniejszy. W tym przypadku najlepszym możliwym sposobem określenia pierwsze 2 placki. Wiele gospodyń domowych zazwyczaj pierwszy naleśnik jest grubszy niż to konieczne, a druga część testu nie zawsze wystarcza do naleśnik odwrócił, z zawodu całej powierzchni patelni. Po dwóch próbach każdy gospodyni powinna prilovchilis i obliczyć, ile trzeba do gotowania wykonane są normalne cienkie naleśniki Ten przepis na jego patelni.

Wlać do placków ciasta gładkich i ruchów obrotowych w poprzek powierzchni rozpraszają rozgrzanym PAN bardzo cienką warstwę. Pomimo faktu, że ciasto jest konieczne, aby rozproszyć sprawnie, konieczne jest, aby zerwać się bardzo szybko, ponieważ na gorącej patelni, i naleśniki powinny być cienkie. Gdy ciasto jest estetycznie przypieka przestał być zawiesiny, może być natychmiast dokładnie odbija.

Akrobacyjne uważane naleśniki rewolucja, odchylając je. Okazuje się jednak nie wszystko. W tym przypadku lepiej jest nie używać drewnianą łopatką, ponieważ są one zbyt grube dla naszego mleka naleśniki an_1ę i zerwie ciasto. Można użyć noża deser, ale konieczne jest, aby upewnić się, że był tępy, tak że nic nie będzie w stanie ograniczyć, ale masła na chleb przyczyny. On nie będzie drapać patelnię, a naleśniki są dobre, aby trzymać się – to jest dość łatwe i wygodne. I to na pewno, aby mieć pewność, że naleśniki nie pęknie, trzeba podjąć, aby zrobić kilka noży deserowych.

Na odwrotnej stronie przepisu naleśniki smażone znacznie szybciej niż pierwszy. I niemal przez ułamku sekundy może strzelać naleśnik z patelni. Po opiekania każdej szalki pancake koniecznie być smarowane, a następnie wlać do następnego naleśnik.


Powrót do spisu treści

Kilka słów o sprzęcie

Te naleśniki są smaczne i dobre nie tylko gorące, ale zimno. Mogą one być wypełnione co chcesz farsz, a następnie delikatnie ale dokładnie spasować na zasadzie koperty. Smaczne placki można uzyskać, jeżeli rozprzestrzenienie się świeże mleko skondensowane, krem ​​truskawkowy, malinowy lub dżemu, dżem, wlać syrop lub miód.

Jeśli nie są słodkie naleśniki, następnie jako smakowity pasztet napełniania nadaje wątroby, squasha lub oberżyny kawioru, przekąsek i grzybami roślinnych. Ogólnie rzecz biorąc, można zrzucić wszystko, co miał własną wyobraźnię i zasobów.

load...