Przepis na marynowane warzywa

Zawartość:

Być może niewiele osób może sobie wyobrazić ich lunch diety w okresie zimowym zimny dzień bez takiego znanych potraw, takich jak kiszonych ogórków z pomidorami. Zazwyczaj każda rodzina ma swój własny przepis, sekrety i sztuczki, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Należy zauważyć, że danie wymaga starannego przygotowania, z wyprzedzeniem czasu i wysiłku, ale efekt jest tego wart. Jeśli nie ma zaufania, nie ma potrzeby tracić ani chwili i nadszedł czas, aby rozpocząć …
Powrót do spisu treści

load...

Co jest potrzebne do przygotowania marynaty i pomidorami?

Aby rozpocząć przygotowania co będzie potrzebne w procesie gotowania, a mianowicie:

  • Ząbkowanie maszynę;
  • Sterylne bankowego (3 L);
  • Solankę;
  • Przyprawy;
  • Ogórki, an_3 (około 1,5-1,8 kg).

 

Powrót do spisu treści

Przepis na ogórki marynowane

Obok was przepis na ogórki kwaszone będą oferowane. Jeśli są zgodne ze wszystkimi niezbędnymi przepisami i zaleceniami włączy ogórki chrupiące, prawie jak łóżko. Tak, powinniśmy wziąć ogórki i moczyć je przez kilka godzin. Jest to konieczne w celu zapewnienia, że ​​wszystkie goryczy się. W tym czasie można przygotować banku. Wymaga to starannie umyć go z sody oczyszczonej, opłukać pod bieżącą wodą przez krótki czas, aby włączyć do góry nogami, tak że nadmiar wody może spuścić. Po tym, rozkładamy przyprawy. Na dnie puszki 3 litrowych określonych chrzanu blachy dwa parasol kopru, 5 blachy czarnej porzeczki i wiśniowy jedną głowicę czosnku (można rozdrabniać), sześć grochu pieprzu.

load...

Po otmokaniya ogórki powinny być umyte, oczyszczone przeciąć „ass” i umieszczono w słoiku. Część przyprawy można umieścić na górze lub w środku. Zaleca się umieścić pokroić w plasterki papryki, da pikantny smak swojej potrawy. Od góry, aby dodać ocet, 1 łyżka sól 3 łyżki cukier, z góry i z osłoną z zimną wodą. Bank musi umieścić w garnku, powoli doprowadzić ją do wrzenia, gotować przez kilka minut, a pokrywą rolki. Ponadto, bank musi się obrócić, owinąć się kocem i pozostawić do ostygnięcia na kilka dni w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Powrót do spisu treści

Przepis marynowanych pomidorów

Receptura marynowanych pomidorów zmienia się w zależności od sposobu konserwowania, w ilości soli i cukru.

Nowoczesne kochanki coraz częściej wykorzystują podwójne wypełnienie zamiast sterylizacji.

W związku z tym, nie będzie przygotowanie marynaty oddzielnie. Pomoże to warzywa pozostać mocny, aby utrzymać swój rozmiar i kształt. Na dnie wysterylizowanych słoików, najpierw trzeba umieścić ząbek czosnku, posiekane cebuli i ziół. Lepiej wziąć średnie an_3 (na przykład rodzaj „Cherry”) lub pre-pokroić w plastry. Pomidory powinny być myte, czyszczone, odciąć ogonki, umieścić w słoiku.

Przepis marynaty jest następujący: w wrzącej wody (3 I), należy dodać 7 łyżki cukru, 3 łyżki Sól 6 groch pieprzu. Po wypełnieniu prokipela kilka minut, trzeba zdjąć z ognia i wlać do niej 1 szklanka octu. Pierwszy bank wymaga się wlać oleju doprowadzono do wrzenia i gorący marynaty. Sterylizacja odbywa około 15-20 minut, to jest możliwe, do użycia metalu słoik pokrywę. W tym przypadku, koc zawinąć konserwy nie jest konieczne, ale po prostu poczekać, aż całkowicie ostygnie.

Powrót do spisu treści

Przepis na an_3 i ogórki Assorted

Aby przygotować danie z ogórków i pomidorów potrzebują małe ogórki mocne i nie za małe an_3 dojrzałe. Umyć pod bieżącą wodą, an_3 przeniknie igłą łodygi lub wykałaczką, a końcówki wyciąć ogórki. Bank umieścić koper zieleni, warzywa, wlać po brzegi przegotowanej wody i pozostawić na 30 minut. Woda jest odprowadzana z słoików i wrzenia, dodając 1 łyżkę Cukier i sól. Kładziemy a słoik przyprawy, które zostały wymienione powyżej, Bułgarskiego ostra papryka (w razie potrzeby), a wypełnienie z wrzącą wodą. Marynata jest gotowy dodać 1 szklankę octu, wlać do słoika i rzuca ją. Należy zauważyć, że okładka powinna również być wstępnie sterylizowany.

Pomimo faktu, że przepis ten wymaga dużo czasu i wysiłku, wynik przekracza wszelkie oczekiwania. To tak miło na wieczór cold winter, święto na chrupiących ogórków, pomidorów, słodkiej zielony wdychać aromat i pamiętają lato …

load...