Przepis na cienkie pancakes w otworze

Zawartość:

Czuć umiejętne gospodyni, czy jesteś matką wielu dzieci, prowadzenie w kuchni najwięcej czasu, lub młodej dziewczyny, dopiero zaczynają uczyć się kulinarną mądrość, trzeba nauczyć się gotować naleśniki z otworami.

load...

W celu uzyskania cienkie naleśniki, delikatny, w płytkim otworze, można znaleźć wiele receptur, a jeśli są stosowane prawidłowo, wyniki są na pewno należy. Aby przygotować naleśniki ciasto będzie potrzebował trochę czasu, ale na pieczenia pachnące i pyszne naleśniki, jeśli chcesz karmić kilka osób zajmie co najmniej dwie godziny, więc zrobić to fascynującą rzeczą do zrobienia jest, na przykład, w sobotę rano.

Zawczasu dowiedzieć receptur sprawiają, że tak wielu z nich, i zatrzymują się na najbardziej interesujące z punktu widzenia. Weźmy, na przykład, przepis dojrzewania naleśniki z mleka i jogurtu. Składniki są najczęściej, a może i wszystkich obecnych w standardowym zestawie stale dostępnych produktów dla każdej kuchni. W dzień, gdy wszyscy członkowie rodziny wglądu rano marzenia, wstać wcześnie iw dobrym krokiem nastroju do kuchni.

Powrót do spisu treści

Wymagane składniki

Jest to konieczne, aby sprawdzić zestaw składników recepty, a mianowicie: 0,5 litra świeżego maślanka lub jednego dnia, co najmniej sody oczyszczonej 1 łyżeczka dwa jaja kurzego, 3 łyżki cukru i 2 łyżek oleju roślinnego i 300 ml mleka. Wymieszać jogurt z napojem oraz, kolejno, dokładnie mieszając, dodać pozostałe składniki, z wyjątkiem mleka. Kładziemy na patelni płytce z mleka i doprowadzić je do wrzenia, a usuwanie cienki strumień podczas mieszania ciasta zalewania.

load...

Pod warunkiem, że zrobiłeś wszystko, nie łamiąc przepis, będzie mieć gładką, właściwej konsystencji, łatwo rozłożony na ciasto na patelni cienkie naleśniki. Jednym z ważnych warunków, tak aby twoje naleśniki okazało – jest zastosowanie wysokiej jakości patelnie. Najlepszy ze wszystkich, jeśli to jest odlewana z żeliwa naczynia. Tygiel ogrzewa się w piecu i przystąpić do pieczenia, ciasto rozprzestrzenia równo na dnie. Chcielibyśmy naleśnik na złoty kolor i przewracać, podniósł cienkiej łopatki.

Po naleśniki smażyć z obu stron, mogą być składane stos, masło promazyvaya lub wypełnienia z własnych. Do napełniania, można użyć solone lub wędzone ryby, mięso mielone, oczywiście, podsmażone z cebulką, serem lub coś innego jeśli jest to pożądane. Ponadto, naleśniki można zwijać w kształt rury i kąpiel do zagęszczonego mleka, miodu i śmietana, spłukiwane z aromatycznej herbaty.


Powrót do spisu treści

Nie ma żadnych granic w doskonałości

Jesteś tak zajęty gotowania naleśniki że nie zauważyli, że członkowie rodziny zostali obudzeni przez pysznych smakach, które rozprzestrzeniają się z kuchni? Więc szybko ustawić stół i chcą cieszyć się posiłkiem, biorąc zasłużoną dzięki zamknąć. Po swój pełny i zadowolony gospodarstwa domowe będą dystrybuowane w całej swojej działalności, ty, zainspirowany sukcesem, należy zwrócić uwagę na inne przepisy na pyszne naleśniki, na przykład, z ciasta drożdżowego. Pazur 20 g drożdży i mieszać je w szklance ciepłej wody gotowana, a następnie, powoli, wprowadzić je w 250 g mąki uprzednio przesiane i zmieszane z cukrem 1 łyżka.

Umieścić pojemnik w ciepłym miejscu, dzięki czemu ciasto zwiększa 2-3-krotnie w porównaniu do pierwotnej objętości, mieszanie, dodając 3 świeżych jaj, 0,5 łyżeczki soli 1 łyżka cukru ślizgowego 500 ml gorącego mleka. Ciasto może być dokładnie do gładkości, wymieszać. Następnie może być pieczone, wstępnego ogrzewania naczynia oraz olej smarowy. Naleśniki są uzyskiwane z otworami i soczysty, a Twoje umiejętności kulinarnych dostanie doskonały wynik blisko.

load...