Przepis Manica kefir

Zawartość:

Manica przepis jest bardzo prosty i smak wielu ludzi.

Ten przepis stosowany przez najczęstszych produktów, które można znaleźć w lodówce w każdej gospodyni. Ten pyszny tort jak rodziny i gości. Nawet ludzie, którzy nie lubią grysik, warto spróbować tego pyszne danie.

load...

Ciasto rośnie nieznacznie, nie zwiększając wielkości jak herbatniki. Dlatego też, w celu uzyskania jak pie wyższe, konieczne jest, aby wziąć kształt do pieczenia z małej średnicy lub zwiększyć liczbę produktów kilka razy.

Ten przepis jest interesująca, ponieważ nie zawiera mąkę. Oznacza to, że placek filtracyjny nie zawierają glutenu, dzięki którym wzrost komórek tłuszczowych. 100 g gotowego ciasta zawiera tylko 247 kcal.


Powrót do spisu treści

Składniki do ciasta

Aby przygotować manna kefir, musimy:

 • Semoliny – 600 g (≈ 3 filiżanki);
 • Kefir – 0,5 l;
 • Jaja – 4 szt;
 • Cukier waniliowy – 1 opakowania;
 • Na podniebieniu, można dodać owoce, kawałki owoców lub rodzynek;
 • Ocet – ugasić soda (trochę);
 • Pokoju jadalnym sodowo – 1 łyżeczka;
 • Cukier puder do posypywania;
 • Formularz do pieczenia.

load...

Powrót do spisu treści

Wytwarzanie Manica

 1. Weź miskę, w której wszystkie nasze składników my miesić.
 2. Dzielimy jajka i wypełnić z cukrem, trzepaczka wszystko. Następnie wylano do mieszaniny grysiku, przy mieszaniu, tak aby żadne grudki. Aby uczynić nasze ciasto nie jest zbyt gęsty, dodać jogurt (kefir powinny być w temperaturze pokojowej lub nieco cieplej). Po tym, wszystko dokładnie wymieszać przy użyciu mieszadła. Pozostawić na 5 minut, a następnie ponownie wymieszać. Jest to główny sekret naszego ciasto na kefir.
 3. Otrzymane ciasto pozostawiono na 1 godzinę do ciepłego kaszy manny obrzęk (Jeżeli czas na to pozwala, to lepiej Mieszaninę pozostawiono na noc, pokryta pokrywą uniknąć zboża zavetrivaniya).
 4. Po upływie jednej godziny Rozgrzej piekarnik do około 180 stopni. Podczas gdy ona jest pławiąc się w naszym cieście dodanie gaszone ocet, sodę, aby nasza manna kefir wzrosła w piekarniku. Po tym, wszystko jeszcze raz dokładnie wymieszać.
 5. Forma do pieczenia szczotką z olejem i posypać bułką tartą lub kaszy manny słonecznikowego do dołu Manica nie spalonego (jeśli nie ma pewności co do formy, następnie przykryć dno wyłożyć papierem do pieczenia).
 6. Przelać ciasto do przygotowanej formy i umieścić w piecu przez około godzinę.
 7. Pięć minut, aż gotowane na powierzchni ciasta położyć trochę masła i powrócić ciasto w piekarniku.
 8. Gdy ciasto jest gotowe, aby go z formy i ostudzić nieco.
 9. Posypać cukrem pudrem.

Nasz manna w jogurcie jest gotowy! Bon appetit!

Podawać ze śmietaną lub dżemem.

load...