Przemian węglowodanów i białka – „inteligentny” sposób, aby schudnąć w krótkim czasie

Zawartość:

Wielu dietetyków zdają sobie sprawę, że bez diety jest mało prawdopodobne, aby osiągnąć dodatnią dynamikę wyrzucenia masy, ale najlepszym wyborem spośród wszystkich dietach ich różnorodności gatunkowej bardzo trudne zadanie dla osoby nie związanej z żywieniem. Większość obecnych diet dla utraty wagi jest nieskuteczne, ponieważ jest skierowany do usuwania płynów z organizmu, a nie na rzeczywistym obniżenia ilości tłuszczu. Białkowo-węglowodanowa dieta, lub jak to nazywa, dieta białkowo-węglowodanowy z naprzemiennie – gwarantowana jakość narzędzie do korekcji wagi.

load...

Według twórców, diety, w której nie jest naprzemiennie, powinna mieć pewnego rodzaju katalizatora, które mogą spowodować, że ciało ludzkie, aby wydać nagromadzonych węglowodanów, ponieważ jest to głównie z węglowodanów i złogów tłuszczu się składają.

Dieta musi stosować się do specjalnej diety, która zakłada naprzemienne dni, kiedy można jeść żywności białka i dni, kiedy jest to konieczne węglowodanów żywności.

Taka dieta nie jest przypadkowe, ponieważ w „dni białko” spadek tłuszczu w organizmie może dojść podczas gdy „węglowodan dzień” może zredukować obciążenie dla organizmu na skutek utraty zgromadzonych rezerw tłuszczu.

Chodzi o to, że jeśli zmniejszyć ilość spożywanych węglowodanów, jest dostawcą energii, organizm zaczyna zużywać istniejących zapasów, ale przeżywa silny stres. Zmniejszenie stresu dla organizmu jest niezwykle ważny efekt, który dodatkowo eliminuje nawrotom przyrost masy ciała, w przeciwieństwie do innych diet. Ci, chociaż można osiągnąć zmniejszenie masy ciała, a następnie doprowadzić do tego, że ciało jest dotknięty przez stres przed utratą „rezerwy”, stara się zrekompensować to. Rezultatem jest ustawiona na FAST stracić tłuszczu.

load...

Ta dieta – jeden z niewielu, który gwarantuje stabilną utratę wagi i jej zamocowanie na właściwym poziomie. Przemienności dni od białka i węglowodanów pozwala „oszukać” ciało i sprawiają, że „niewidzialne” dla części z tkanki tłuszczowej. Ponadto, gdy taka dieta nie obserwuje się spowolnienie metabolizmu, że jest to istotna zaleta, ponieważ stale występuje utrata masy ciała, właśnie ze względu na tłusty niż tkanki mięśniowej.


Powrót do spisu treści

Jak stosować się do diety białkowo-węglowodanowy?

Tradycyjnie, ta dieta ma cykl 4-dniowy, który można powtarzać nieskończoną ilość razy, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów odchudzania. Osobno należy powiedzieć o niezbędnej diety w tych 4 dni.

W całym cyklu, trzeba jeść w 1. I 2. Dniu, bogate w białka, na trzeci dzień potrzebują żywności bogatej w węglowodany, natomiast 4 dzień jest w pewnym stopniu „zrzutu” i wymaga pomijalne odrębne przepisy żywności i spożywania węglowodanów i białka żywności. Pomimo faktu, że lista produktów, które można jeść podczas diety, jest bardzo obszerna, istnieje szereg ograniczeń, które powinny być przestrzegane bez żadnych uchybień. Przede wszystkim, trzeba uważnie monitorować ilość spożywanych kalorii.

Optymalna ilość kalorii jest uważany 1000/00 . Zużywają więcej kalorii jest zdecydowanie odradzane. Dieta powinna być zaplanowane tak, że wszystkie kalorie były stosunkowo równomiernie rozłożone na 5-6 posiłków. Posiłek powinien być prowadzone w małych porcjach – spowoduje to zmniejszenie objętości żołądka, aw przyszłości pomoże utrzymać wagę i pozbyć się tego zjawiska, jak przejadanie się. Powinniśmy również powiedzieć o wodzie. Gdy ta dieta powinna spożywać co najmniej 2 litry wody dziennie, ale nie pić wody w trakcie posiłków.

Przy wyborze żywności należy podchodzić poważnie, zwłaszcza gdy chodzi o węglowodany. Istnieją dwa rodzaje węglowodanów: proste i złożone. Jeść węglowodany złożone mile widziane, jak już one przetwarzane przez organizm ludzki, pomagając uwolnić energię potrzebną do życia. Węglowodany złożone w dużych ilościach znajdują się w warzywach, zbożach, roślinach strączkowych i innych produktów spożywczych. Węglowodany te są korzystne dla organizmu, co pozwala na uzyskanie niezbędnej energii bezpiecznie kupować dodatkowej tkanki tłuszczowej.

Proste węglowodany są spożywane jest zabronione, ponieważ są one rzeczywiście gotowa do wysłania tłuszczu do komórek tłuszczowych. Większość z nich jest bogata w proste węglowodany pokarmów zawierających cukier i cukier substytuty tłuszczu, mleko i produkty mleczne desery, a także smażonego oleju oraz olej roślinny przesadzone. Tłuszcz należy całkowicie wykluczyć z diety i nie należy go używać do gotowania.
Powrót do spisu treści

Zaleca się jedzenie

W „białko” dzień diety należy wprowadzić, w tym następujących produktów: pierś z kurczaka, chude ryby, indyka, chudej wołowiny, ogórki, brokuły, szpinak, sałata. Dieta może zawierać wszystkich zielonych warzyw, warzywa, ale powinien być całkowicie wykluczona, zawierający fruktozę i skrobię. Ilość spożywanego pokarmu powinny być ściśle ograniczone, nie przejadać. Ważne jest, że żywność została przygotowana bez użycia dodatkowego tłuszczu.

Węglowodan dziennie, aby uwzględnić w diecie chleba, pszenicy durum, makaron mąka zbóż, roślin strączkowych, warzyw i mięsa wołowego. Między innymi, możliwe jest włączenie do diety owoców, słodyczy, ale należy wykluczyć, jak cukier w czystej postaci, a jego zamienniki przyczynić się do spowolnienia nagromadzenie substancji i metabolizm tłuszczu. Ten dzień należy całkowicie wyeliminować pokarmy bogate w białko. Spożycie żywności powinna być ograniczona.

W ostatnim 4-dniowej diety i powinny być spożywane białko i węglowodany, a pokarmy bogate w węglowodany, trzeba jeść rano, białka – po południu. Lista produktów, które można jeść, dieta jest dość szeroka, więc jest to możliwe dokonanie odpowiedniej diety. Gotowy produkt jest najlepszy dla pary lub je jeść gotowane lub surowe.

 

Powrót do spisu treści

Przykładowe menu w diecie białko węglowodanów naprzemiennie

Zużycie Alternation białka i tłuszczu, można myśleć o sobie, jeśli znasz przybliżoną zawartość tych pierwiastków w produktach, ale teraz możesz skorzystać z poniższego schematu posiłku.

1. I 2. Dzień białka

 • Śniadanie №1: surówka, nie zawierają skrobi; 5 jajek.
 • Śniadanie №2: białka wstrząsnąć ze świeżych jaj i odtłuszczone mleko.
 • Obiad: 200 g gotowanej piersi kurczaka, grejpfrut.
 • Przekąska: 200 g chudego mięsa wołowego.
 • Kolacja №1: surówka, nie zawierają skrobi; 150 g gotowanej ryby.
 • Kolacja №2: 1 łyżka. Odtłuszczone mleko.

3 dzień – węglowodany

 • Śniadanie №1: 300 g płatków owsianych z rodzynkami, 3 białka jaj.
 • Śniadanie №2: 300 g ryżu, kawałek chleba z mąki pszennej, 100 g piersi z kurczaka.
 • Obiad: 1 porcja makaronu z odrobiną tartym serem.
 • Przekąski: 200 g ryżu, 100 g piersi kurczaka.
 • Obiad: 3-4 kawałki chleba z mąki pszennej, mały kawałek ryby.

Dzień 4 – rozładowania

 • Śniadanie №1: 300 g płatków owsianych z rodzynkami, 3 białka jaj.
 • Śniadanie №2: białka wstrząsnąć ze świeżych jaj i odtłuszczone mleko.
 • Obiad: 1 porcja makaronu z odrobiną tartym serem.
 • Przekąski 200 g ryżu, surówka.
 • Warzywa sałatkowe zawierające skrobi;: obiad 150 g gotowanej ryby.

Powrót do spisu treści

Białkowo-węglowodanowa dieta w akcji

Ta dieta jest oparta na zasadach prawa odrębnej żywności. W tym przypadku ogromną rolę dieta odgrywa kontrast żywności, czyli korzystanie z niektórych dni tylko pokarmy białkowe, a innym razem – tylko węglowodany, które faktycznie powoduje, że organizm przeżyć przetasowania i używać dużej ilości zgromadzonej energii. Powstaje pytanie, w jaki sposób dieta wpływa na ciało i czy jest to niebezpieczne dla zdrowia. W rzeczywistości, pozwala przynieść jedzenie do organizmu wszystkie niezbędne materiały, a tym samym ograniczyć przepływ szkodliwe.

Efekt diety osiągnąć głównie przez pierwsze dwa dni białka, gdy organizm po prostu musi zacząć wydawać zgromadzone w tkance tłuszczowej węglowodanów. Efekt ten ma pozytywny wpływ na redukcję masy ciała, ale w tym samym czasie, długotrwałe dieta organizm zaczyna korzystać z zasobów tkanki mięśniowej, a nie tłuszczu, więc trzeba się naprzemiennie z węglowodanów dni. W ciągu dnia w węglowodany zmniejsza nacisk na ciało zmuszony głodu, zapobiegając spowolnienie procesów metabolicznych oraz prędkość przepływu substancji zawartych w tkance mięśniowej. Na 4 dni w diecie powinny być spożywane, a białka i węglowodanów, aby ciało całkowicie „zapomnieć” o przeniesione w ciągu pierwszych dwóch dni od stresu i przygotować się do nowej rundy cyklu.

W uczciwości, należy zauważyć, że występuje rzeczywista utrata masy ciała w ciągu pierwszych dwóch dni od diety, podczas gdy pozostałe dwa dni zostały zaprojektowane, aby zapewnić trwałe rezultaty. Zazwyczaj dwa białka na dzień może być resetowane 0,5 do 2 kg, w zależności od aktywności fizycznej w ciągu dnia. Dieta białkowo-węglowodanowy przemienności pozwala szybko przyspieszyć procesy metaboliczne w organizmie, a efekt ten obserwowano podczas całego okresu technik aplikacyjnych. Dlatego też, gdy jest on używany prawidłowo, można osiągnąć zadziwiające rezultaty. Oczywiście, główną zaletą tej diety jest zdolność do utrzymania masy mięśniowej, która jest niezbędna do smukły wygląd ciała, a skóra – stonowanych.


Powrót do spisu treści

Subtelności odchudzania poprzez dietę

Są tam małe sekrety, które mogą zwiększyć tempo utraty masy ciała w czasie stosowania naprzemiennie dieta białkowo-węglowodanowej. Przy opracowywaniu odpowiedniej diety należy zwrócić uwagę na obraz życia danej osoby. W przypadku, gdy dana osoba jest ciągle siedzi, małych ruchów, a rzadko w plenerze, jego codziennej diecie nie powinna przekraczać 1000 kalorii, ponieważ organizm nie będzie w stanie wykorzystać energię.

Spożywczych jest bardzo mogą być wybrane indywidualnie w oparciu o ich kalorii, białka i węglowodanów, wymienionych na opakowaniu. Nie jest konieczne, aby uwzględnić w diecie pokarmów bogatych w sól, ponieważ ostatecznie będzie prowokować niepotrzebnych opóźnień w płynie ustrojowym i smarować ogólny obraz odchudzania. Ponadto, nie jest konieczne w diecie zużywanej ochrony i innych dań gotowych, ponieważ mają wysoką zawartość substancji szkodliwych i tłuszczu. Dla tych, którzy nie mogą oprzeć się pokusie, aby pić słodką herbatę, możemy polecić słodką herbatę z stewii. Ta herbata pomaga obniżyć poziom cukru we krwi, ale nie nadużywać go i pić więcej niż 2 szklanki dziennie.

Większość ludzi, którzy są chętni do stracenia nienawistnej kilogramów chcieć iść na kompromis ze swoim lenistwem i zacząć uprawiać sport. Ćwiczenia fizyczne mogą poprawić wyniki w czasach, ale jeśli osoba, do diety nigdy nie wszedł do sportu, to lepiej, aby zarezerwować cały swój zapał na 4 dzień – wtedy ćwiczenie będzie miał naprawdę niesamowity efekt i nie prowokować przeciążenie organizmu i dodatkowy stres. W przypadku, ćwiczenia fizyczne przyzwyczajony do ludzi, to nie jest konieczne, aby przełamać zwykłe tempo i treningowy reżim, ponieważ może to prowadzić do zmniejszenia skuteczności diety.

Jeśli obciążenie fizyczne nie są uwzględniane w planach odchudzających może ograniczyć leniwe spacery na świeżym powietrzu, aby dostarczyć organizmowi tlenu dla efektywnego spalania tłuszczu. Ogólnie rzecz biorąc, dieta dostarcza wystarczająco dobrych wyników i bez wysiłku fizycznego i miesiąc można stracić od 4 do 8 kg. Najważniejsze – aby spełnić wszystkie warunki diety i przejść do zamierzonego rezultatu.

load...