Przegląd Studio „a priori” Beauty

„A priori” – to niesamowite miejsce, gdzie można nie tylko uporządkować włosy, paznokcie, twarz, ale również z masażu (na tę usługę, skupię się bardziej szczegółowo, ponieważ uważam się już klientem profesjonalnym i praktycznie pierwsze ruchy mistrza może określić pomocy Czy to do mnie masaży czy nie, ale o tym później!).

load...

Centrum urody Apriori / – miejsce, gdzie reszta duszy, że nie czuje się jak klient, tutaj czujesz kogoś bliskiego, ponieważ atmosfera, co jest wokół ciebie panuje w trakcie postępowania, sesja jest tak przyjazny i opiekuńczy, że słowa nie mogą opisać trzeba tylko czuć.

Fryzury

W „a priori” są wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem. Do fryzjera przyszedł moją matkę, a ona podjęła nieudaną fryzurę w pobliskim fryzjera. Po konsultacji z kapitanem, „a priori” i poprawianie fryzury, mama wyglądała oszałamiająco. Jak dla mnie, ja noszę długie włosy, dbać o to ci powiem wprost – nie jest łatwe.

Mam fryzura tylko gorące nożyczki. Raz na trzy lub cztery miesiące, i przyciąć czubki moich prac magisterskich z grzywką. Oczywiście, koszt tej usługi nie jest dostępna dla każdego, ale jeśli chcesz puścić długie i zdrowe włosy, które nie będą podzielone i przerwy, to najlepiej zrobić ostrzyc gorące nożyczki, które mają działanie terapeutyczne. Po takiej fryzury:

load...
  • Wizualnie włosy zdrowe i piękne.
  • Cała wilgoć w wątku pozostaje w nim, gdyż włosy są uszczelnione na gorąco.
  • Nie posechennyh i rozwidlone końce, aw konsekwencji włosy nie załamać.
  • Włosy stają się w zarządzaniu.

Przedłużanie rzęs

Niestety, podobnie jak wiele dziewcząt, natura oszukany grube długie rzęsy. Ale jak chcesz mieć charakterystyczny i atrakcyjny wygląd. Naturalnie, wszystkie święta, zarówno publiczne jak i prywatne, czy rozszerzenia rzęski w „a priori”. W studiu eksperci urody pracują dobrze, są one dostępne w języku lokalnym, powiedz nam jakie są rodzaje rozszerzeń, które istnieją efekty. Ponadto, zaleca się, że najlepiej pasuje, więc klient po zabiegu nie ośmieszyć.

Materiały (rzęsy, klej) jest tylko dla VIP-klasa. Gdy rzęsy przebudowany eksperci pokaże, jak prawidłowo dbać o rzęsy dawców, tak aby dłużej. Kiedy mistrz w „a priori” budujących się rzęsy, nie wynajmowane 4 tygodnie (korekta nie), ponieważ są one przechowywane doskonale. Oczywiście, wszystko zależy od użytych materiałów specjaliści, ale doświadczenie jest bardzo ważne.

Masaż – to skuteczny sposób, aby pozbyć się migreny

Od kilku lat, nękanych przez ciężką napadu migreny z powodu ściągniętym nerwem, dziś jest to dość pilny problem. Jak wiecie, ze ta choroba jest zalecany odbywają się dwa razy w roku, specjalne masaże, ale wykwalifikowany masażysta trudno znaleźć. Uwierz mi, szukałem długo, aż po następnej cięcia i migreny, które nękały go w tym dniu nie przyszedł przez przypadek do masażysty w „a priori”. Już odbyły się dwie sesje (10 razy) u specjalistów salonie. Oczywiście, to pierwszej klasy mistrz swego rzemiosła, bo zaledwie kilka minut po rozpoczęciu sesji ból zaczął się cofać i wykańczanie poszedłem do biura nowego człowieka.

Lubię prosty klient studio urody „priori” całkowicie nieznany jako przewodnik wybiera ekspertów, ponieważ niektóre usługi, bym nie był używany, wynik jest zawsze najwyższej jakości. Dziękuję bardzo wszystkim pracownikom, mistrzu!

Inna Malinin

load...