Przedstawić swoje ręce ukochane – możliwości techniki robótki

Zawartość:

W przeddzień święta sklepy są kwitnącej! Ponieważ ludzie na złamanie karku pędzi od sklepu do sklepu i kupić wszystko, od tego, co można przedstawić jako dar. Szukamy, wybrać i kupić prezenty dla rodziców i dzieci, przyjaciół i kolegów i, oczywiście, dla bliskich. Cóż, jeśli jesteś niezależny finansowo i bogaty pani, a można dać człowiekowi drogie lub nie bardzo drogie, ale długo pożądana rzecz dla niego. A jeśli ty i twój ukochany wciąż uczą i nie mają przyzwoitego dochodu własnego? A jeśli jesteś duża armia nowożeńców, lwia część ich pieniędzy, aby dać do bezpiecznego miejsca, lub młodych rodziców, których finanse magicznie przekształcony w opakowaniu pieluch, pamiętając jednak słoiki i pudełka na żywność dla niemowląt?

load...

Wtedy masz przyzwoity i opłacalny sposób – zrobić prezent dla bliskiej własnymi rękami. Jednakże, nawet jeśli twój portfel nie jest brak zakupionego prezentu, warto zrobić oryginalny prezent dla mężczyzny własnymi rękami. Każdy człowiek jest sentymentalny i próżny, niezależnie od wieku i statusu społecznego. Szczególnym darem, wykonane osobiście przez niego, z pewnością będzie przyjęty z wdzięcznością i szczerym podziwem. Więc oschastlivte ulubione, dając mu okazję poczuć wyjątkowy i godny osobistego daru. I co dokładnie można zrobić jako dar dla człowieka z jego własnymi rękami, a my postaramy się dowiedzieć.

Szyjemy i dzianiny

Więc, wiesz, i miłości na drutach lub szyć. No, a karty. Przede drutach. Jeśli twoje umiejętności w tego typu robótek znanych szczytów osiągnięty, gdy zamahnites dla pełnego bluzy, sweter, sweter, a nawet kamizelki. Wzory i schematy tych elementów mody męskiej garderoby dzisiaj w obfitości nie tylko w profesjonalnych czasopismach, ale także w sieci. Należy jednak pamiętać, że takie rzeczy powinny wyglądać bez zarzutu. Jeżeli te stworzenia nie masz na ramieniu, a następnie związać z jednym palcem, rękawiczki i skarpetki. To bardzo proste – to szalik. Szalik (klasyczny lub oryginalny) – wygrana-wygrana, w uzupełnieniu do radzenia sobie z nim żadnej kochanki.

Haftem, oczywiście, sytuacja jest bardziej skomplikowana: koszule, spodnie, i inni im podobni łatwiej kupić niż uszyć samemu. Ale są rzeczy, które można jeszcze zrobić prezent dla mężczyzny. Tutaj na pewno, ulubione kocha po ciężkim dniu pracy, aby zajmować sofę i poddać bezinteresownie komunikuje się z telewizorem. W tym przypadku, uszyć mu poduszkę – ekskluzywny, osobiste i oryginalne. Można dokonać pełnej poduszkę czy tylko przypadek poduszek, a nawet starą zmianę poduszki sofa nie do poznania. Użyj w tym celu popularną techniką patchworku lub uszyć na poduszce jego imienia – i to jest oryginalny i uduchowiony prezent gotowy. I można szyć skórzane etui na telefon, jedwabne szale, masaże (pełna jęczmienia) pad na siedzeniu w samochodzie – fantazjować.

load...

Papier mistrz

Wydawałoby się, że papier jest mało odpowiedni materiał na prezenty. Jednak można coś wymyślić. Jak długo dał swoją ulubioną kartę? Nawet jeśli nie tak dawno temu, następny urlop – dobry pretekst, aby dać kartkę z życzeniami wykonane ręcznie. Papier – materiał wdzięczny, a jeśli wiesz, technik i bumagoplastiki kardmeydingom zna, można dokonać człowiek dar w postaci oryginalnej karty okolicznościowej. Poza tym, bez względu na to jak piękny wygląd kart, najważniejsze – co magiczne słowa są napisane w jej wnętrzu.

Innym nietrywialne Pomysł wykorzystania papieru na prezenty dla bliskich – Facing technikę. Mianowicie – Topiary-zawieszenie odprowadzania przez dekoracji wnętrz pojazdów. Istnieje kilka kierowców, którzy by nie starał się w projektowaniu wnętrz własnych samochodów. I najczęściej okrasa – zawieszenie na lustrze w przedniej szybie. Stosując technikę ścięcia mogą dokonać Kulka papieru-cipki w postaci bukiet kwiatów lub piłki nożnej, wisiorka-serca lub objętościowego kształtu. Rysunek może być łatwo wyciąć z tektury, a teraz wynieść dać jej przez wspomniany sprzęt Mitre.

Lepim

Materiały do ​​miniaturowej rzeźby nie jest tak dużo. Najczęstszym ciasto sól, zimno porcelany i tworzyw sztucznych. Pierwsze dwa Masy formierskie mistrzów przygotować własną rękę, ale z tworzywa sztucznego dostępny w sklepach towarów do robótek. Ale to może być formowana na prezent dla ukochanej? On nie jest od rzetelnego Maiden i bransoletki i zachwyciła kulonchiki nie przyjść. Chociaż, jak mówisz … Wielu mężczyzn chętnie noszą wisiorki, amulety koronki i łańcuchy, a jeśli człowiek należy do tych, wtedy flaga w twoich rękach – rzeźbienie.

I jak osobiście wykonane ozdoby mogą działać jako krawatowe lub spinkami. Wystarczy wziąć te nowe lub stare wyposażenie, strzelać starannie z ich fabryki dekoracje i wymienić swoje kreacje. Z tworzyw sztucznych (bardzo wytrzymały materiał) może rzeźbić oryginalny brelok, koncentrując się na hobby lub zawodu ukochanej. Dokonać masy do formowania mogą być zawieszone w kabinie pojazdu, a poszczególne elementy bardziej złożonych prezenty dekoracyjnych wykonane w łączonych technik.

Photoshop

Jesteś właścicielem magiczne edytora graficznego o nazwie Photoshop? Następnie pomyśl przez długi czas nic – Twój prezent jest prawie gotowy. Zrób zdjęcie swojego ulubionego i zrobić sztukę lub zabawny fotomontaż, a następnie nowy obraz – w ramce! A jeszcze lepiej – aby ostateczny obraz, a następnie wydrukować je z kalendarza, lub zamówić ekskluzywną koszulkę lub kubek.

Świetny prezent dla mężczyzn – osobisty lub nawet butelka nazwa trunku. Tutaj też się przydać posiadanie grafiki komputerowej. Dokonać edytor etykiet dla brandy, wódka, whisky, wina lub piwa, wydrukuj i wklej na butelce. Jeśli prosta drukarka nie pasuje, a następnie wykonać wydruk studia fotograficznego lub wyspecjalizowanego działu pamiątek.

I jeszcze jedna okazja, aby wykorzystać swoje umiejętności w grafice komputerowej – obsłużyć zdjęcie w stylu pięknego portretu i wydrukować go na płótnie. Wtedy po prostu trzeba zrobić lub kupić bagietkę – i twój ukochany zostanie przejęta przez takiego niezwykłego daru. Nawiasem mówiąc, te dary mogą być wykorzystywane nie tylko zdjęcia z ukochaną osobą, ale także wasze wspólne zdjęcia, a także, na przykład, zdjęcie z jego pies, samochód lub krajobrazy niezapomniane miejsce dla niego.

Połączyć

Nie jest konieczne, aby zrobić prezent wyłącznie związane, sklejone razem lub cięcia papieru. Można łączyć materiały i korzystać z różnych technik robótek zrobić prezent. Przykładowo, ramki do zdjęć. To jest, gdy trzeba włączyć wyobraźnię i umiejętności z szwaczka! Uzyskanie zwykle, najbardziej prosta rama z drewna lub tworzywa sztucznego i ozdobić go do własnych upodobań: tego samego ciasta sól lub plastik, koronki papieru w technice Quilling lub decoupage. A rama może być pokryta tkaniną lub filcu, szydełkowania albo splot tie ramowego frędzla.

Decoupage – technika wykorzystywana w połączeniu z innymi rodzajami robótek. W tej technice, można ozdobić pokrywę o paszport, banknotnitsu-box, zegary ścienne, a nawet meble. Bukiet słodyczy. Jeśli Twój ulubiony nie jest dokładnie oddychanie Sweety, dajesz mu bukiet. Można zrobić tradycyjną wersję kwiatka, a jacht i samochód (w formie bukiet słodki, oczywiście). Jest nawet łatwiej – piec nim ciasto rzeczownik!

Krótko mówiąc, niezależnie od umiejętności, które mogą być własnością, co mogły być dokoy te umiejętności, które będą z pewnością się przyda, jeśli intencją jest, aby zrobić prezent dla bliskiej osoby z ich własnymi rękami. Mężczyźni, jak już powiedzieliśmy, sentymentalny, pomimo całej swojej odwagi i udawaną brutalnością. Indywidualną prezent wykonany z rąk, należy przynieść radość człowieka i bawić swoją samoocenę. Więc fantazjować, odwagę, tworzenie i wszystko można dostać!

load...