Przedstawić swoje ręce Papieża: świnka wspomnienia bankowych

Zawartość:

Jesteśmy bardzo dumni ze swoich dzieci, a także raz doświadczył tych uczuć i naszych rodziców. Rzeczywiście, dzisiejsze dzieci są już trzy lub cztery lata są świadomi gdzie i co to na komputerze, aby zobaczyć swoją ulubioną kreskówkę, a pilot nie powoduje im żadnych trudności, a cytaty z reklam telewizyjnych okruchy ustach dotyka dookoła. A jednak, dzisiejsi ojcowie i matki przestały gasp ze zdziwieniem, gdy z ich telefonów komórkowych nagle usłyszał rozmowę dziecko w środku męczącym dniu. Pytanie, jak syn lub córka, która nie potrafi czytać i nie wiem numery, byli w stanie się połączyć, w dzisiejszych czasach mało geniusze techniczne stracił swoje znaczenie. Zabawki z elektronicznym sterowaniem, przegubowych lalki, interaktywne kuchni – to wszystko i więcej nie dziwi dzisiejszych dzieci.

load...

Jakie są domowe prezenty?

W przeddzień święta, często zastanawia się jaki prezent może przynieść radość na twarzy synka lub córki. I to jest takie proste. Lalka, zszywane z matką, Dokarmianie ptaków, przybity razem z Papieżem, – te pozornie elementarnych rzemiosła w niektórych przypadkach są postrzegane jako rodzaj współczesnych dzieci czary, a proces ich produkcji jest po prostu hipnotyzujący. To właśnie z tobą dorastał w czasach niedoborów kiedy mama w nocy szyte córki Princesses Kostiumy wspaniałe. I huśtawki, na stworzenie której papież pocenie się kilka dni wolnego z rzędu, syn był dumny z drogi Dzisiejsze dzieci – super-nowoczesny telefon.

Teraz cokolwiek karnawał kostium można łatwo kupić w sklepie, a jej piękno zależy tylko na cenie, a nie przejaw zdolności matki jako twórczej projektanta. I swing w ogóle obfitości, z szerokiej gamy. Dlatego nie dziwi, gdy mały syn lub córka kilka dni przed świętem pochodzą z prośbą, aby dać im trochę pieniędzy i iść do sklepu, aby kupić prezent dla członka rodziny, który wkrótce będzie uroczystość winowajcą. To konkluzja: wiele dzisiejszych dzieci, z całej swej wiedzy technicznej, nie jest w stanie pokazać wyobraźnię i wzorców myślenia. Jeśli na wakacje – więc trzeba prezent. I gdzie mogę ją dostać? Oczywiście, sklep!

Kto jest winny? My, rodzice, gdyż obfitość na półkach przyzwyczaił nas do tego, że domowe prezenty – to strata cennego czasu. Dlaczego wynaleźć i być kreatywnym, jeśli jakaś rzecz lub przedmiot może po prostu kupić? A co się stało z tą córką pogratulować Papieża z okazji i przekazać mu wybrany krawat mama? Ale jesteśmy z tobą jak dziecko działał zupełnie inaczej: spalone, malowane, klejone, formowane, i wymyślili ogromną liczbę różnych domowej roboty. I najpiękniejsze twory własnej dumnie przedstawiał rodziców jako prezenty.

load...

Z pewnością wiele rodzin nadal są starannie konserwowane szuflady oraz pudełka z takich szczerych i naiwnych rzemiosła. Rodzice, starszy dostać, tym częściej odnoszą się do tych symboli naszego dzieciństwa i młodości, ożywiając obrazy pamięć o przeszłości i emocje z nimi związane. Są naprawdę szczęśliwi w tych momentach. Co będziemy pamiętać, gdy nasze dzieci stają się dorośli? Po tym wszystkim, z wyjątkiem zdjęć i filmów, nie będziemy mieć nic innego. I tak się nie stało, daj nam uczyć nasze dzieci, by coś zrobić z rękami, kładąc w nie pieniądze, ale coś znacznie cenniejszego – dusza, serce i trochę magii.

Prezenty dla tatusiowie z młodych niemowląt i dzieci w wieku szkolnym

Doskonały pretekst dla domowych prezentów może być każdy urlop. Na przykład, można z dzieckiem, aby myśleć o tym, jak zrobić prezent dla taty z ich rąk. Możliwe odpowiedzi na to pytanie dużo. Wszystko będzie zależeć od wieku dziecka, ponieważ musi być możliwe do odprowadzania proces tworzenia domowej roboty pozdrowienia.

Aby zacząć, to powiedzieć dziecku o tym, co będzie obchodzony w rodzinie. Być może twój syn lub córka zapyta się pomysł, że papież podejmowania własnych rąk. Czasami dzieci wykazują twórczy, że dorośli mogą jedynie zastanawiać. Jeśli nie, to fantazjować na siebie, a twoje dzieci staną się niezastąpione pomocników.

W takim przypadku, gdy waha wiek dziecka od jednego miesiąca do dwóch lat, jeden z oryginalnego prezentu dla taty autora mogą być odlewane lub odcisk stopy lub dłoni dzieci. Mogą być wykonane na pocztówce. A ty, matka dziecka, jak napisać słowa gratulacji w imieniu tartej, a na moim własnym imieniu.

Dziecko w wieku dwóch lub trzech lat możemy zaoferować, aby karta trudniejsze, takie jak objętość. Aby to zrobić, trzeba zwrócić nieskomplikowany kształt na jednej stronie kolorowego kartonu, złożyć na pół. To może być jeż z jabłkiem na plecach lub eared królik. Następnie z dzieckiem Narva małych kawałków kolorowego papieru cienkiego (można użyć opakowania cukierków). Te elementy w kulki lub rolki toczą się pomocą kleju i przymocować je tak, że pokrywają one całą powierzchnię wzoru. Prostsza wersja tej karty jest to, że można korzystać z gliny zamiast kolorowego papieru.

Starsze dziecko może ponieść zdobienia ramek fotograficznych. Prawdopodobnie przechowywane muszle i kamyki przywiezione z resztą morza. Je z potrzebami kleju do mocowania na obwodzie ramy i nawet malowane w różnych kolorach. Jeśli nie trofea żeglarskie, pospacerować z dzieckiem do pobliskiego parku i zbierać suche gałęzie, które są odpowiednie także jako dekoracja. Nowa wersja dar może być różna gałązki świerkowe i posypać perełek pianki lub cekinami. W wieku pięciu lub sześciu dzieci już dobry remisem i składać wnioski. Więc dlaczego taki improwizowany kreatywność Twojego dziecka nie włącza w oryginalnym albumie, który jest również doskonały prezent dla taty?

Jeśli twoje dziecko lubi pisać i wymyślać, kieruje je do jego zdolności we właściwym kierunku. Na przykład, zdaniem papieża niektóre bajki opowieści, gdzie jest głównym bohaterem. Jeśli trochę wysiłku, to może być wykonane w domowym książki z kartonowej okładki i stron z kolorowego papieru. Tekst piszesz siebie, ale niech zdjęcia, ilustracje wyciągnąć dziecko. Jak uczyć się gratulacje z dzieckiem kilka piosenek lub wiersze o papieża.

Im starsze dziecko, tym bardziej złożone i oryginalne niż może być prezenty. Na przykład, moja córka, robótki mogą być oferowane za pomocą igły i nici, aby papież jasna okładka na kubku. Aby to zrobić, należy wybrać numer pętli, która zbiega się z wysokością kubek, krawat pasek który obtyanet całego obwodu kół i szyć końce.

Córka, licealista będzie zadowolić papieża, jeśli obecne domowe skarpety, szalik lub osłona na telefon komórkowy. Możliwe jest również do tkania koralikami pęku kluczy lub dekoracyjne poduszki. Bardzo dobry prezent dla taty będzie dziewczynka i pieczone tort urodzinowy lub osobiście gotowane niezwykłe śniadanie. Chłopcy lubią robić różne modele samolotów i samochodów, które również mogą dać tacie na święta, na przykład, w dniu 23 lutego. Jeśli ojciec lubi czytać książki, będziesz zadowolony z karty oryginalnej.

Prezenty dla tatusiowie z dojrzałych dorosłych dzieci

A co za dar papieża własnymi rękami dał ostatnio przez siebie? Było to w czasie jego lat szkolnych? Więc dlaczego nie pamiętają, co się świetnie i nie zadowolić papieża jakąś niespodziankę od czasu dla dzieci? Oczywiście, teraz można to zrobić nawet lepiej niż wtedy. Na przykład, można zrobić książkę szczęśliwych wspomnień. Aby to zrobić, trzeba znaleźć tacie ze wspólnych zdjęć i ustawić je w kolejności chronologicznej. Powinny one obejmować cały okres twojego dorastania: tu Państwo zabrać ze szpitala, to pierwsze kroki w kierunku Papieża, pierwszych wspólnych wyjazdów, przedszkolu i szkole, studiach i tak dalej. Każde zdjęcie może towarzyszyć radosnym i wzruszającym komentarzem. Nie można sobie nawet wyobrazić, co za miła niespodzianka i oryginalny zaprezentuje ojca. Można jeszcze spróbować zrobić kolaż z wykorzystaniem zarówno zdjęcia i po prostu piękne zdjęcia, które ilustrują życie całego ojca.

Jeśli można obsługiwać szprychy, idealny prezent dla taty osobiście podłączeniu ciepły przytulny sweter lub piękny dywan. Haftować? Daj piękny obraz, na którym pracował przez kilka miesięcy. Zawód zdjęcie? Można zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową papieża.

Nie spiesz się w przeddzień urodzin ojca lub innej uroczystości na jego cześć iść do sklepu gotowy na prezent. Po tym wszystkim, jeden, aby dokonać osobiście, nie będzie po prostu drogie dla twojego ojca, a nie do przecenienia. Będzie ona zachować ciepło rąk, będzie świecić kawałek swojej duszy i ożywić cały ten bezgraniczną miłość, która jest przeznaczona dla papieża.

A co z tymi z nas, którzy nie są w stanie uczestniczyć w festiwalu mojego ojca? Aby to zrobić, są prezenty, które można zrobić samemu z pomocą nowych technologii, a mianowicie komputera i Internetu. Jeśli z jakiegoś powodu nie przychodzą pogratulować ojcu osobiście i mieszkają daleko, a następnie przekazuje papież eCard oryginalne wzornictwo, autorstwo, które będą należeć do ciebie. Można dokonać pozdrowienia wideo, które odwołują się do ojca ze szczerymi słowami miłości. Jeśli masz już swoje własne dzieci, i niech biorą udział w tym procesie, to ma być podwójna przyjemność. I można dać film o tym, jak żyć teraz. Dokument ten powinien składać się z różnych fragmentów: tutaj jesteś w domu, i nie było w pracy tutaj relaks z mężem i dziećmi, i tak dalej, w zależności od tego, co uznają za godne uwagi swojego ojca. Uwierz mi, ten film twoi rodzice będą patrzeć na kilka razy dziennie.

Współczesne życie, z jego zgiełku i codziennych problemów sprawia, że ​​wszystko staje się pragmatycy. Jak w tym przypadku, to odpowiedź na pytanie, co dać tacie swoje ręce, jeśli chcesz to zrobić w oryginale i wzruszające? Więc jakiekolwiek pytania, nawet jeśli odnoszą się one do prezentów, jesteśmy przyzwyczajeni do rozwiązania pod względem praktyczności i racjonalności. A jak inaczej? Jednak w relacjach z najbliższymi, zwłaszcza jeśli chodzi o rodziców, to lepiej słuchać nakazami serca. Tak więc obecny czasami domowy zaskoczyć siebie i pamiętaj, aby nauczyć je swoim dzieciom. Po tym wszystkim, cenne pudełko wspomnień niezbędnych dla każdego!

load...