Przedłużenia włosów przed i po zabiegu: czy ryzykować ze względu na piękno

Zawartość:

Często dziewczęta reshivshiesya na przedłużanie włosów, nie myśleć o możliwych konsekwencjach będą one stoją po trzy do czterech miesięcy po zabiegu, kiedy nadejdzie czas, aby usunąć sztucznych pasm. W rzeczywistości ryzyko pozostać z pacjentem, całkowicie suche i martwe włosy – dość duże, zwłaszcza jeśli robisz to nie na realnych stóp w wyspecjalizowanej instytucji, ale dla zwykłych groszy w domu lub w taniego fryzjera z lekko lop jednostronnego podpisania.

load...

Sztuczne pasma: an_0 urody

Przed podpisaniem w sprawie procedury do opanowania, należy rozważyć wady i zalety, tak aby później nie trzeba współczuć nie tylko o zużytych finansów, ale także zniszczone włosy. Oczywiście, że dziewczyna o długich, bujnych zamków, które można zobaczyć na zdjęciach w broszurach iw magazynach mody, wyglądają wspaniale, ale myślę o tym, ile pieniędzy faktycznie przeznaczone na budowę, utrzymanie, korekty itp

Najważniejszą zasadą, która jest do zapamiętania wszystkich płci pięknej – koszt takiego piękna nie może być ustalona, ​​jest obliczana na podstawie tych kryteriów:

 • Typ włosów

Najtańsza opcja (budżet) – to Naroscheny Europie i Azji z włosów, które różnią się sztywnością, sztywne i niezbyt wysokiej jakości. Najdroższe – słowiańskie, które mogą być malowane kilka razy w przyszłości, zwijają, wyprostuj, kolorirovat (ale lepiej jest pre-talk do fryzjera).

load...

Różnica w kosztach pomiędzy tymi nićmi w tym przypadku może być od sześciu tysięcy rubli, a low-cost Europejski włosy podczas korekty będzie musiał zmienić, a słowiańskie mogą być ponownie wykorzystane około trzech razy. Policz, co jest lepsze – wydawać za każdym razem dziesięć tysięcy rubli (plus korekta będzie kosztować około 3000) lub dać czas na dwustu dolarów więcej, ale nie będzie już myśleć o zakupie nowych nici.

 • Długość włosów

Naturalnie, średnie włosy, Naroscheny do połowy łopatek będzie kosztować znacznie tańsze niż długie kości ogonowej, jak nie zostanie wydane mniej materiału. Minimalna długość pasm przedłużających wynosi około piętnastu centymetrów, bo to nie ma sensu krótki, maksymalny – do sześćdziesięciu centymetrów, ale czasami niektórzy artyści udało się zaoferować swoim klientom osiemdziesiąt dziewięćdziesiąt. Pamiętaj, że im dłużej sztuczne włosy, tym bardziej obciążenie będzie po domu, który znajduje się pod dużym obciążeniem może zacząć zerwać.

 • Liczba nici

Naturalny wygląd i nie brzmi jak nieudany eksperyment mistrza nowicjatu, liczba splotów należy obliczać jak najdokładniej. Tak więc końcowy wynik zależy od grubości i długości własnych włosów: im krótszy i bardziej wspaniałe, tym większe zapotrzebowanie tego materiału (średnio jeden na dwieście).

 • Technologia budowlana

Obecnie istnieje bardzo wiele technologii, z których każda ma swoje wady i zalety. Jeśli mówimy o gorącym budynku, czy będzie to angielski, włoski, koreański, a następnie, po pierwsze, wadą jest obróbka cieplna, a po drugie, płeć piękna nie może być po zabiegu odwiedzenia sauny, kąpiele, opalanie w słońcu.

Zimne rozszerzenia również nie jest odpowiednie dla wszystkich dziewcząt kapsułce. Tak więc, jeśli wolisz hiszpańską technologię, to, oczywiście, unikać kontaktu z czerwonych gorących obcęgi i gorącą smołą, ale gdy po czterech miesiącach, będzie musiał pożegnać się z zamkami, aby to zrobić bez ranienia swój rodzinny włosy, to będzie trudne. Kolejny nieprzyjemny moment – w tej chwili istnieje wiele niskiej jakości i niebezpieczne fałszywych kleju, którego wykorzystanie może prowadzić do łysienia.

Po południowokoreańskiej pojemności, jeśli kapitan nie oblicza swoją siłę i będzie zacisnąć zaciski silniejsze włosy będą również zaczynają się załamać. W rzeczywistości, aby dołączyć żyły mają wydać około cztery godziny, tyle samo, kiedy zdecydujesz się je usunąć i dokonać korekty.

Dlaczego nie budować zamki

 • Ograniczenia dotyczące fryzury

Pierwszym powodem, który może spowodować, że obiekt do podejmowania przedłużanie włosów – ograniczyć swobodę działania: może sobie pozwolić, albo iść z włosami, lub odebrać go w niezbyt ciasny kucyk warkocz w warkocz. Jeśli chcesz się przebić pasm nieco wyższą utrwalacze, kapsułki, paski (w zależności od tego, jak gromadzenie się odbyła), pomimo faktu, że są one bardzo podobne w kolorze do włosów, będzie mocno widoczny. Niewielki wiatr – a twój mały sekret będzie znana wszystkim innym.

 • Niewygoda

Jeśli masz wrażliwą skórę głowy i trudno zdać co najmniej jeden dzień z spinki do włosów, niewidoczny i spinki do włosów, po raz pierwszy będzie musiał cierpieć, jak mocowanie i dodatkowy ciężar będzie odczuwalne. Jednak po tygodniu lub dwóch dziewczyn przyzwyczaić do takiego ciężaru i nie zwracasz na to uwagi.

Nie zapominaj także, że czesanie będzie możliwe tylko ze specjalną szczotką lub grzebieniem z grubymi zębami, z jak najmniejszym stopniu w kontakcie z korzeniami i miejsce mocowania sztucznych i naturalnych nici. Czasami, jeśli nie używać więcej kosmetyków wigilię korekcyjne dziewcząt włosy zaczyna wyglądać jak podnośnik lub mniszka lekarskiego.

Ustal, co Naroscheny, a nie prawdziwe włosy, można dotknąć, przesuń głowę swojego młodego mężczyzny. A jeśli jeden normalnie reagować na nią, potem drugą, bardziej wrażliwych osób może być szokiem, więc jeśli innych znaczących uwielbia udaru Cię przez włosy, z taka procedura jest lepiej wstrzymać.

 • Specjalna pielęgnacja

Jeśli uważasz, że dołączając do salonu fryzjerskiego, zawsze będziesz wyglądać doskonale i nie trzeba wprowadzać żadnego wysiłku, to są znacznie błędzie. W rzeczywistości trzeba zapłacić porządek w sumie na szampony, odżywki, maski i innych produktów kosmetycznych do pielęgnacji włosów, jak Naroscheny zamki wymagają specjalnych narzędzi, albo miesiąc później przyjdą w ruinę.

Ostrożnie, zasypywane włosów: jakie konsekwencje mogą być po zabiegu

Co stanie się z włosami po usunięciu sztucznych pasm zależy kto robi rozszerzeń – profesjonalne lub amatorskie. W pierwszym przypadku, mistrz musi dokładnie zbadać swoje włosy, wybierać produkty wysokiej jakości, aby zapewnić ogólne wytyczne dotyczące opieki, aby zaoferować specjalne narzędzia do Naroscheny włosy jak najdłużej utrzymać ich piękno.

Ale jeśli, niestety, można dostać się w ręce amatorów, którzy zdecydowali się po prostu zarobić dodatkowe pieniądze, będzie w trudnej sytuacji. Znaki nieudanej przedłużanie włosów pojawiają się kilka godzin po zabiegu: jest to ból jakbyś ciągle pociągnięcie nici niesamowitą ciężkością, jakby przymocowany do głowy pięciu kilogramów materiału.

Na drugim lub trzecim tygodniu własnych włosów będzie stopniowo wypadają z przedłużania włosów, spaść i złamać. Jeśli nie zobaczyć się ze specjalistą, a nie rozwiązać ten problem w czasie, bezsenność może się rozpocząć, nie będzie ciągłe bóle głowy, łupież, zapalenie skóry, świąd i podobne negatywne skutki.

Oprócz tzw niskich kwalifikacjach profesjonalisty, który dokłada przedłużanie włosów, przyczyną skażonej czupryną może być złej jakości materiałów, które zostały wykorzystane do łączenia pasm razem. Mistrz mógł wykorzystywać je przez pomyłkę lub niewiedzę, jeśli, na przykład, dopiero niedawno zaczął pracować z dostawcą, ale najczęściej jest to ze względu na chciwość i chęć zaoszczędzenia pieniędzy.

Często płci pięknej są winni za to, że zamiast oczekiwanego Naroscheny włosów radości przyniesie im jedynie straty, ponieważ nie są one zgodne ze wszystkimi wymogami, środki ostrożności i prawidłowo dbać o włosy.

Dlaczego długo suszyć suszarka do włosów na niskich obrotach, czy można to zrobić szybciej, dzięki czemu urządzenie do maksimum. Dlaczego warkocz warkocz, jeżeli jest to bardziej wygodne do spania z włosami. Dlaczego stosuje się specjalne balsamy i maski, jeżeli zazwyczaj znacznie tańsze? I wiele podobnych i dlaczego, w wyniku której nici Naroscheny wejść w ruinę, a krewni zaczynają spadać.

Aby przeciwwskazane podobnych manipulacji z włosami

 • Specjalna poniżej 16 lat

Od wieku dojrzewania, prawie wszystkie dzieci zaobserwowano hormonalną boom, przedłużanie włosów jest całkowicie przeciwwskazane, nawet jeśli rodzice wyrażą zgodę na procedury. Fakt, że młode dziewczyny nici domu nie może znieść takiego obciążenia, która jest obarczona bardzo smutnymi konsekwencjami.

 • Cierpiał na poważną chorobę

Płeć piękna, niedawno ukończył kurs chemioterapii, przyjmując leki (antybiotyki) cierpi na choroby skóry, operowanych w znieczuleniu ogólnym – przedłużanie włosów jest surowo zabronione, z powodu problemów zdrowotnych i tak upadną.

 • Dziewczyny w pozycji lub opieki matki

To nie jest nawet fakt, że w czasie ciąży, a kilka lat później u kobiet mogą być zmiany hormonalne w organizmie (ale konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę), tylko jeśli, na przykład, kreator wykorzystuje niskiej jakości produktów, to będzie to miało wpływ zarówno na zdrowie matki, a stan dziecka.

 • Beauties krótkowłosy

Jeśli długość włosów jest mniej niż dziesięć centymetrów, czy budować nikt nie ośmieliłby się, jako miejsce mocowania sztucznych i rodzimych nici w tym przypadku będzie widoczne gołym okiem. Jest to również warto pamiętać, jeśli obiecasz, aby doskonały huk.

 • Alergie

Więc panie, przed podjęciem przedłużanie włosów, zaleca się, aby dołączyć kilka pierwszych cienką pryadok i poczekać kilka dni, aby upewnić się, że użyty materiał nie powoduje szkody dla zdrowia. Jeśli pojawi się na podrażnienia skóry głowy, zaczerwienienie, lub jeśli zaczyna swędzieć, procedura będzie musiała zostać porzucona.

 • Stałe eksperymentatorzy

Jeśli już jesteś jasny blond, a jutro – ścisłe brunetka z jakieś dwa tygodnie temu, nie były czerwone, a na pewno nie chcą zrobić przedłużanie włosów, ponieważ rodzina – jest całkowicie rozładowany. Możesz być oferowane początkowo trochę traktować włosy, które trwa około trzech do czterech miesięcy, co najmniej. W przeciwnym razie nici będą flądra, flądra, na głowie pojawia się jeden wielki kołtun.

Kto powinien zdecydować się na zmianę wizerunku

Naroscheny nici – prawdziwe zbawienie dla tych, którzy po prostu niefortunne fryzury. Poczekaj, aż włosy odrastają na długość kiedy błędy fryzjerskie mogą być skorygowane, nie wszystkie siły, by mógł ponownie wyciąć chłopca to jest mało prawdopodobne, będzie chciał. W tym przypadku konieczne jest, aby udać się do salonu piękności dla ciebie zrobić sztuczne włosy, które mogą być usunięte po kilku miesiącach.

Również Naroscheny włosy panna młoda może sobie pozwolić, aby być w stanie dokonać dzień ślubu elegancką fryzurę lub dziewcząt, którzy chcą dowiedzieć się, czy powinny one przejść długie warkocze. Później, oczywiście, lepiej rosną włosy, aby nie nosić cudze, bo w rzeczywistości nikt nie powie Ci ślina którego przymocowane.

load...