Przedłużanie włosów wykorzystujące technologię włoskiej

Zawartość:

Poprzez badanie trendów sezonu, wiele pań nie będzie poważnie zdenerwowany: w modzie ponownie z powrotem długie włosy. Jeśli modna spódnica lub bluzka można kupić w każdym sklepie, stajesz się właścicielem długie włosy w krótkim czasie jest prawie niemożliwe, gdyż wymagałoby to co najmniej dwa do trzech lat. Styliści nie znudzi się powtarzać, że tego lata w modzie będą wyższe „kucyki” i niedbale luźne loki faliste na ramiona. Czego ci, którzy mają krótkie włosy, a więc chcesz poznać trendy w modzie?

load...

Przede wszystkim, nie martw się o tym i panika. Technologia przedłużenie włosów, który został wynaleziony już w latach osiemdziesiątych XX wieku, dziś bardziej niż kiedykolwiek. Że procedura przedłużania włosów pomogą Ci zrealizować marzenie o luksusowym, długie włosy. Do tej pory, najbardziej popularne jest przedłużanie włosów w oparciu o włoską technologię. Poinformujemy Cię o technologii; ale w celu, aby lepiej zrozumieć swoje zalety, powiemy Ci jak to zrobić procedura przedłużanie włosów odbywa.


Jak przedłużanie włosów

Istotą procedury rozszerzeń Włosy są w następujący sposób: w odległości kilku (zwykle 5-6) milimetrów od korzeni włosów naturalnych jest zamocowany na żądaną długość „obcy” kosmyki włosów. Zazwyczaj wykorzystywane do tego kolca cieplnej niepozorne pierścieni lub specjalnym klejem. Generalnie takie pasma są indywidualnie dobrane i idealnie nadaje się do ich własnych włosów, zarówno w kolorze i strukturze włosa, ale takie zamki wymaga około trzydziestu.

Nawiasem mówiąc, ta procedura jest nie tylko przedłuża włosy, ale również zwiększa ilość włosów. Jednak to nie znaczy, że każdy może w krótkim czasie stać się właścicielem długie warkocze do pasa. Aby to zrobić, własne włosy powinny być nie krótszy niż dwadzieścia centymetrów.

load...

Dziś są zimne i gorące metody przedłużenia włosów. Przedłużanie włosów – dość długa procedura, która jest wykonywana przy użyciu ciepła lub środków chemicznych; w każdym przypadku, włosy poddaje się stresu.

Przedłużanie włosów stosowane są gotowe włosy, dla których metoda produkcji jest stosowana specjalnego kleju lub żywicy. Klej podgrzewa się do pożądanej temperatury za pomocą specjalnego urządzenia, po czym nić nakłada się własnych włosów oraz zamocowany kleszcze elektrycznych.

Dziś zwiększyć warkocze możliwe i bez efektów termicznych na włosach – za pomocą specjalnego kleju, który jest w przeciwieństwie do poprzednich metod nie wymaga ogrzewania. Ten sposób budowy jest znacznie prostsze i bardziej delikatny.

Choć eksperci są profesjonalnie zajmuje się przedłużanie włosów, twierdzą, że procedura jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe, jednak nadal istnieją pułapek, które powinieneś wiedzieć.

  • Efekty termiczne negatywnego wpływu na włosy;
  • Podczas zabiegu, szczególnie wrażliwej skóry głowy może poparzenia przez roztopiony wosk;
  • Włosy i skórę głowy poddawane są na atak chemiczny (na klej lub żywica topi się i opada na skórę);
  • Przedłużanie włosów są przechowywane nie więcej niż 3-4 miesięcy, w tym czasie, będzie stale być procesem odnowy, czyli wypadną własne włosy. A ponieważ są one przyklejone sztuczne nici, nie mogą być czesane na zewnątrz, aw rezultacie – nie jest dodatkowym obciążeniem dla włosów.

Jednak podziwu spojrzenia płci przeciwnej i przyjemności z pięknem jego zwinięcie przyćmić takie, wydawałoby się na pierwszy rzut oka drobnych wad.

Włoski sposób na przedłużanie włosów

Jednym z najbardziej popularnych dzisiaj jest przedłużanie włosów metodą włoskiej. Wynalazł go w 1991 roku, włoski stylista David Gold i technologia ta jest obecnie najbardziej zaawansowanym i szkodliwe dla włosów. Po raz pierwszy został zaprezentowany na wystawie w Warszawie w 2005 roku, a następnie zaczął cieszyć się ogromny popyt na całym świecie. Najważniejsza różnica z włoską technologię od wszystkich innych jest to, że włosy nie są przyłączone do żywicy lub kleju, ale z pomocą keratyny.

Keratyna jest naturalnym składnikiem włosy, co oznacza, że ​​materiał jest wykorzystane do powtarzając naturalną strukturę włosów, co jest szczególnie cenionego przez klientów. Metoda ta wykorzystuje gotowe kosmyki włosów z keratyny kapsułce. W zamku znajduje się blisko korzeni włosów i kapsułki keratynowe w ciągu kilku sekund jest zmiękczone za pomocą specjalnego urządzenia wytwarzające ciepło. Kiedy keratyna staje się prawie ciekły, „zdobyłem” nić włosów naturalnych jest zaciśnięty specjalne pęsety do kapsułek.

Po ochłodzeniu keratynowe, to jest w postaci małych płytek; są one przejrzyste i praktycznie niewidoczne. W rozszerzeniach połączeniowych oraz naturalnych włosów jest prawie niewidoczny skalę. Płaskie płytki nie kolidują z włosów naturalnych nadal rosnąć. Włosy wygląda zupełnie naturalne. A co najważniejsze, technologia ta jest uważana za uniwersalny z innego powodu: to sprawia, że ​​możliwe jest zwiększenie długości włosów, gdy naturalne włosy o dziesięć centymetrów!

Włoski włosy rozszerzenia technologia nie szkodzić „rodzime” nici klientów. Keratynowych Kapsułki ogrzewa się do stu osiemdziesięciu stopni, który jest całkowicie nieszkodliwy dla włosów (na przykład, Curling, który jest stosowany do zawijania włosa jest podgrzewany do dwustu stopni). Dla każdego typu kapsułki keratyny włosów temperatury ogrzewania i jego kleszczy zaciskowych jest ustalana indywidualnie.

Dla maksymalnego efektu, eksperci korzystać ze stu do stu pięćdziesięciu pryadok sprawia, że ​​włosy naturalne. Wielkość, kolor i długość włosów wieżowych jest wybrany według uznania klienta. Włosy pryadok pochodzą z najwyższej jakości i mogą być sztuczne, malowane w różnych kolorach i naturalne, naturalne. Takie włosy mogą być barwione, poddaje fali chemicznej; można pływać w morzu, pływać w basenie. I nawet po skorzystaniu z sauny włosy nie tracą swój urok i oryginalny wygląd.

Przedłużanie włosów przyniesie Ci przyjemność i sześć miesięcy po zabiegu (ich życie zależy od ich długości). Po sześciu miesiącach, będą one łatwe do usunięcia, jeśli klient nie chce dokonać korekty. Niestety, piękno wymaga ofiar. Dlatego proszone są do zaakceptowania, że ​​piękne długie włosy wymagają starannego leczenia: stosowanie specjalnych szamponów, spokojny sen i ostrożnego korzystania z suszarki do włosów.

load...