Przedłużanie włosów w domu. Czy to możliwe?

Zawartość:

Lata mijają, zmieniając style odzieży i obuwia, stosując technologię makijażu, ale to, co pozostaje bez zmian jest moda na długie włosy. Każda kobieta, z nielicznymi wyjątkami, marzy o luksusowej grzywą piękne i zadbane włosy, a nowoczesne technologie pozwalają osiągnąć pożądany w ciągu zaledwie kilku godzin. Pewnie już sobie sprawę, że chodzi o przedłużanie włosów. Przedłużanie włosów pomaga kobietom osiągnąć tylko tych atrakcyjności i pewności siebie, ale także poprawić tworzenie niegospodarności górskim Barber. Po tym wszystkim, w sposób każdy z nas musi natknąć takiego mistrza, prawda?

load...

Funkcje procedury

Co to jest przedłużanie włosów? Zasadniczo, procedura ta jest wykonywana w salonach kosmetycznych, człowieka, który studiował specjalnie, wiedząc, wszystkie szczegóły jego realizacji. Głównym składnikiem postępowania jest zwiększenie przywiązanie do naturalnych loków dodatkowych pasm, w którym ilość i długość włosów wzrasta znacząco. Zaletą takiego luzem czupryną z ufnością można nazwać, że każdy, nawet najbardziej wyszukane fryzury, będzie teraz dostępny dla Ciebie.

Salon usługi są warte dużo pieniędzy, aby zapłacić, że nie każdy może sobie pozwolić, więc coraz więcej kobiet podano cel – nauczyć się robić gromadzeniu się w domu. Jednak, aby podjąć decyzję w sprawie tak ważnego kroku, nie każda kobieta jest w stanie. Wszyscy jesteśmy świadomi, że fryzjer, oprócz swoich umiejętności, może dać nam inne korzyści. Mianowicie, mówić o rodzajach przedłużanie włosów, podkreślają zalety i wady każdego z nich i wybrać optymalne i indywidualne rozwiązania.

Czym jest przedłużanie włosów?

Metody różnych procedur. Są zimne Rozszerzenia – włoski, są gorące – Japoński. Są one wykonywane zupełnie różne technologie. Gdy gorąca metody, nici są mocowane do włosów ze szczególnym żywicy i kulek metalowych i zimnej gromadzeniu obejmuje stosowanie klipsów i kapsułki z keratyny. Ostatnio pojawił się w regionie fryzjera nie tak dawno temu, ale już ogromny sukces, ponieważ pozwalają one bardzo mocno podłączyć włosy i wieżowych nici między nimi jest dość znane za granicą.

load...

Self-build

To nie ma ochoty iść do salonu piękności? Kwestia zdolności produkcyjnej w domu jako atrakcyjne? Następnie przeczytać poniższe punkty i spróbować zrobić dobry uczynek, lub wycieczka do fryzjera nadal nie można uniknąć. Uważamy włoskiego metodę zimnego budynku, ponieważ jest mniej bezpieczne i praktycznie nie zaszkodzi włosom w przypadku awarii.

Tak więc, aby zwiększyć swoje włosy w domu, trzeba będzie:

  • Specjalne szczypce do mocowania pasm włosów;
  • Nici separatora;
  • Narzędzie nazywa vibrobritva stosowane na końcu procedury wyrównywania włosów;
  • Sztuczna nić z kapsułkami.

Wszystkie te narzędzia można kupić w sklepach w swoim mieście, lub zamówić przez Internet.

Przed rozpoczęciem kompilacji, trzeba przygotować swoje włosy. Załóżmy, że masz zamiar malować im inny kolor, a następnie zrobić przed zabiegiem. Przy zakupie zamki za tym idzie, należy rozważyć następny kolor. Drugim etapem jest przygotowanie szamponu. Użyj łagodny szampon i odżywka do włosów z konieczności, bo nie pomylić w trakcie procedury.

Teraz podzielić włosy z przedziałkiem na obwodzie głowy z grzebieniem i separatora, aby wybrać małą część włosa – nie więcej niż 10 milimetrów średnicy. Cofając się z korzeni około centymetra, stosuje rozszerzalny kosmyk włosów i uszczelnić go szczypcami. Keratyna topi się i twardnieje z tlenem, stałe podłączenie łącznika. Reszta włosów jest przetwarzany w ten sam sposób. Po zabiegu używamy vibrobritvu wyrównać włosy wzdłuż całej długości.

To rozszerzenie włosy są najbardziej bezpieczne i proste. Twoje nowe włosy nie będą się obawiać zmian temperatury i wilgotności. Jeżeli procedura zakończy się pomyślnie, obsługa rozszerzeń Termin włosy wokół sześciu miesięcy. Nie szczególną ostrożność w tym przypadku nie jest konieczne, wystarczy pomyśleć o włosach ostrożnie, biorąc pod uwagę kilka prostych wskazówek:

  • Grzebień trzeba grzebień z miękkimi zębami;
  • Rozpocząć czesania z końców włosów jest konieczne, zbierając pozostałe zagięcia ogona;
  • Punkty zaczepienia nie należy mylić, bo jest dobry, aby przeczesać korzeni.

Na podstawie powyższego można stwierdzić, że wzrost włosów w domu jest całkiem wykonalne zadanie. Główne podejście do procedury z całą starannością i odpowiedzialnością. Jeśli nagle czują, że ich sobie nie poradzi, został zaproszony, aby pomóc jej przyjaciela. A jutro będzie zaskoczyć wszystkich znajomych z nowym włosy, tak pięknie i wdzięcznie rozlane na ramiona!

load...