Przedłużanie włosów taśmy: technologicznych, plusy i minusy

Zawartość:

Długie włosy od dawna uważane samica bogactwo. „Spit – dziewczęcą urodę” – mówi przysłowie. Ale nie wszyscy płci pięknej, mają cierpliwości do wzrostu bujne włosy głowę lub grubego piękne włosy. Dziś wymyślili świetny sposób na „wydłużenie” fryzura – budowę. W tym artykule skupimy się na metodzie rozszerzenia taśmy włosy. Nazywa się rozmowa przedłużanie włosów włosy. Tego zimnego rozszerzenia, które mogą być konwencjonalne i mikro-gromadzeniu. Jakie materiały są potrzebne i jaki jest koszt dla niego, będziemy teraz opisać.

load...

Jaki jest build-up Hair Talk

Cała procedura Hair Talk trwa około 50 minut. Przygotowany włosy zebrane w taśmie o szerokości 4 cm. W celu taśm „przyzwyczajonych” do ich własnych włosów, specjalne wyposażenie nie jest wymagane. Trzymać taśmę przedłużanie włosów będzie około 2-2,5 miesięcy, najlepiej po dokonaniu korekty. Ponadto, jeżeli pojemność taśmy do pielęgnacji jest naprawdę w zamki powinny zostać rozszerzone Gwarancja producenta 6 miesięcy.

Ekspresowe włosy z Angelohair – procedura jest podobna, ale to odbywa się na innej zasadzie. Pasze są mniej widoczne, ale taśmy korekcyjnej przedłużanie włosów wykonane z takiej technologii, konieczne jest, aby zrobić w 2 miesiące lub wycofać nici całkowicie.

Micro-taśma przedłużenie włosów nie wymaga żadnych efektów termicznych lub chemicznych. Micro-taśmy, elastyczny i przejrzysty, jest załączony do klienta własnym włosy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Będzie to wymagać trochę więcej niż pół godziny. Sposób pojemności micro-taśmy jest odpowiednia nawet dla właścicieli sierści.

Aby usunąć rozszerzenia taśma włosów, trzeba będzie mistrzem, a 15-20 minut osobistego czasu pasm grzebienia do włosów nie będzie.

Jakie są plusy i minusy taśma przedłużanie włosów?


Plusy i minusy rozszerzeń taśma włosów

Wielu artystów powiedzieć, że dziś technologia rozszerzeń taśma włosów – najbezpieczniej „przedłużyć” fryzurę. Z nich zadowolony, nawet kobiety, których włosy są zbyt cienkie i żadna metoda torebki to nie będzie działać. Ponadto, koszt jest on niski, więc pojemność taśma jest dostępna dla wielu. Ale warto pamiętać, że jakość zależy to od profesjonalisty, który wykonuje procedurę.

load...

Przedłużenie taśmy włosy ma swoje wady. Na przykład, przedłużanie włosów nie wolno nosić niektóre fryzury. Gdy jest build-up i inne wady, ale ten – najbardziej podstawowy. Inną wadą tego budynku – dość drogie pielęgnacji włosów. Jeśli chcesz mieć piękne i zadbane głową, ale starając się w tym samym czasie, aby zapisać gdziekolwiek można, nie należy spodziewać się, że będzie długo piękno. Alkohol będzie najbardziej niekorzystne skutki, ponieważ mogą rozpuszczać się warstwę kleju. Z dobrej opieki i wysokiej jakości wykonania i materiałów, przedłużanie włosów może trwać do pierwszej korekty 2-3 miesięcy.

Następujące punkty mogą być wymieniane wśród zalet:

 • Procedura szybkość (nieco powyżej 30 minut Średnia);
 • Bezpieczeństwa (brak temperatury i środowiska chemicznego);
 • Czas trwania – podlega okresowej konserwacji sprzętu i niezbędnych korekt, zamki ci służyć przez okres do jednego roku;
 • Depilacja jest szybkie i łatwe;
 • Micro-zbudować odpowiedni dla zniszczonych włosów;
 • Ta zimno pojemność bez szkody dla włosów;
 • Materiały potrzebne do budowy, stosunkowo niedrogie;
 • Jego koszt w porównaniu z innymi rodzajami budowy poniżej.

Korekta pojemność taśmy

Korekta rozszerzenia taśma włosy powinny być przeprowadzane tak, kapitan, który przeprowadził wstępną procedurę. Kosmyki włosów do przeszczepienia bliżej do korzeni naszej rodziny z włosami! Oczywiście, nie warto ryzykować, jeśli ponownie wzrosły pasmowej włosy i dzieło mistrza jest bardzo niezadowolony. Patrzeć na kogoś, kto może bardziej efektywnie budować je.

Jak dokonać wypłaty z rozszerzeniami taśma włosy? Zabieg jest bezbolesny i nieszkodliwy. Usuwanie paska gdy budynek wymaga użycia specjalnego sprayu, który zawierał alkohol tam. Technologia ta polega na ogół maksymalne bezpieczeństwo i szybkość realizacji. Na przykład, przedłużanie włosów procedura trwa mniej niż godzinę. Mnóstwo czasu wycofania nie jest również wymagane. Ile to jest konieczne? Jeśli użyć specjalnego narzędzia Hair Talk, usunięcie nici trwa 20 minut dla niego.


Obchodzi zdolności pasa

Aby zbudować trwały terminie, trzeba:

 • Używaj tylko miękkiej grzebień z kilku zębów;
 • Czesać włosy wynosi nie więcej niż 3 razy na dobę;
 • Uczesać, zbierając je w kucyk z jednej strony i delikatnie zacząć dnia, powoli wzrasta powyżej korzeni;
 • Tor do nici miejsc montażowych nie są splątane ze sobą;
 • Należy upewnić się rozczesują korzenie, gdyż może to być zorganizowane „gniazdo”;
 • Nie idź do łóżka z mokrymi włosami, tylko suszone i czesane.

Jak myć włosy w takim charakterze? Można używać wyłącznie szampon o neutralnym pH. To nie powinno sprawiać żadnych dodatków i domieszek. Każde mycie załącza się obficie płukane. Użyj mnóstwo balsamu.

Lepiej nie używać suszarki podczas suszenia włosów. Zwłaszcza, jeśli build-up została wykonana na krótkich włosach.

Nie wysusza włosów. Wstępnie określić, czy odwiedzić łaźnie i sauny. Jeśli tak, należy użyć ręcznika lub kapelusz jako ochrony udzielonych nici.

Przy układaniu włosów można użyć lokówki, szczypce i suszarka do włosów. Miejsce przyłączenia do dotyku jest zabronione. Stylizacji podnieść bez różnych dodatków i przy obojętnym pH. Stylizować włosy powinny być bardzo ostrożnym. Zaawansowanych opcji fryzury zaufać wyłącznie mistrzów stanie dobrze pracować z przedłużania włosów.

Zalety przedłużeniu pasa

Rozszerzenia taśma włosów wygląda świetnie. Sztuczne zamki nie różni się od prawdziwych. Ponadto metoda taśma nie wymaga adaptacyjnego fryzurę bo same taśmy są bardzo cienkie. Budowanie zdolności taśmy i krótkie włosy. Jeśli twoje włosy są cienkie i wymagają dodatkowej objętości taśmy technologii przyczyni się do rozwiązania tego problemu, jak to możliwe.

Kolejną zaletą przedłużenia pasa – jego niski koszt. I to pomimo faktu, że przylegającej do opieki zalecenia, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa w czasie wizyty procedury naprawcze, można pozwolić, aby służyć nowej „loki” wystarczająco długo. Piękno, oczywiście, wymaga poświęceń, ale technologia pozwala budować bez nich dość łatwo. Będzie to uzasadnić sobie jak chcesz, jeśli zwracają wystarczającej uwagi na włosach.

Poniżej udostępniamy listę przydatnych zaleceń, które pomogą utrzymać stylową fryzurę:

 • Nie należy myć przedłużanie włosów w ciągu pierwszych 24 godzin po zabiegu, lub przywiązanie może być zmiękczona, a włosy będą wypadać;
 • Przed umyć włosy, rozwikłać ich mocowania muszą być oddzielone od siebie;
 • Ze względu na fakt, że struktura włosa jest porowata, pochłaniają wilgoć, ponieważ są bardziej narażone na mokro. W pierwszej kolejności powinno być suche montażu, aby uniknąć utraty nici;
 • Przed mycie powinno być starannie grzebień, usuwając tym samym drobnym śmieci i rozwikłać splątane włosy;
 • Nie sprawiają, że włosy mocno, że powoduje nacisk na korzenie włosów;
 • Naturalne przedłużanie włosów nie czesanie się przed rozwojem ponieważ warstwy kutikulnye może kolega i splątane nici;
 • Myć włosy co najmniej 2 razy w tygodniu, aby nie zniszczyć sebum warstwę przylepną;
 • Lepiej korzystać z prysznica, ponieważ woda będzie płynąć w kierunku wzrostu włosów.

Wszystkie pozostałe elementy opieki, wybór szamponów i odżywek, możliwych procedur, które wspierają zdrowy wygląd włosów, należy pogodzić z mistrzem pojemności.

load...