Przedłużanie włosów: plusy i minusy

Zawartość:

Piękno wymaga poświęcenia. Mężczyźni z tym faktem zgodzić niechętnie. Ale to nie przeszkadza im podziwiać silikonowy biust sąsiada, smukłe ciało młodego studenta, który zapomniał? ostatni raz jedli do syta, zwiększona włosy żony. Nawiasem mówiąc, sztuczne włosy są uważane wśród kobiet zdecydowanie najmniejszy ofiary na drodze do doskonałości. Prawdopodobnie dlatego, że jest.

load...

Po tym wszystkim, w celu stworzenia włosy, nie trzeba iść pod nóż chirurga, aby przetrwać długą głodówkę lub wyczerpujących ćwiczeń w siłowni. Wystarczy napisać profesjonalnego fryzjera, a kilka godzin później można już zazdroszczę Rapunzel opisu. Miała trochę włosy rosnąć przez wiele lat, a masz włosy są o wiele szybciej!

Ale to jest? I co cena jest faktycznie konieczności płacenia za możliwość dla kobiet mieć długie włosy? Dziś będziemy mówić o zaletach i wadach przedłużanie włosów.

Przedłużanie włosów: plusy i minusy

Aby obiektywnie rozważyć wszystkie plusy i minusy usługi newfangled fryzjera, trzeba ustalić wcześniej? Jakie metody przedłużania włosów przyjść. Ponieważ jest to sposób dodawania długości i grubości zależą przelecieć swoje wady i zalety.

Afronaraschivanie lub szycia Tresses

Jest to jedna z pierwszych metod przedłużania włosów, która została zapożyczona od czarnych. Fakt, że Afroamerykanie mają twardy kręcone włosy, które po rektyfikacji tracą połysk i fakturę. W celu uzyskania trochę przypominają Europejczyków i nie patrzeć na nich nieokrzesany jokielka, przedsiębiorczy Narody Afriki wymyślić metodę przedłużania włosów. Oni wplótł warkocze wokół głowy, w którym gotowych plecionych nici. Fryzjer nieznacznie poprawiły tę technikę i wieżowych nici nie są ze sobą powiązane, a szyte na warkocze.

load...

Wady Afronaraschivaniya polega na tym, że wynik postępowania jest dość krótkotrwałe. Wystarczy na włosy odrastają trochę, jak nadszedł czas ponownie zapisywane do fryzjera. Ponadto, nie będzie w stanie zebrać włosy w wysoki kucyk jak warkocze będą widoczne.

Teraz nadszedł czas, aby mówić o meritum afronaraschivaniya. Po pierwsze, procedura trwa dość długo w porównaniu do innych metod budynku. Po drugie, tylko przyjazne dla środowiska składniki są używane do szycia Tress. Brak ciepłej lub chemicznie zmianę natywnej włosy. I będzie to zgadzają, to jest bardzo ważne.


Klejenia (klejenie gotowych nici do głowy)

Jest to również jeden ze starych, sprawdzonych metod przedłużania włosów. Polega na rozdzieleniu głowicy i w strefie klejenia gotowych taśm (pasm) do włosów na skórze. Przeciwko tej technice służy fakt, że klej może być bardzo negatywny wpływ na organizm w kontakcie ze skórą, więc przed zabiegiem konieczne jest badanie na obecność alergii klienta. Ponadto, można nosić tylko niektóre fryzury, linia różne przedłużanie włosów będą widoczne dla innych.

W obronie klejenia wykonuje zdolność szybkiego i fakt, że podczas klejenia gotowych pasm nie używać wysokich temperatur, a więc nie są naruszane przez klienta natywnego włosy.

Włoski pojemność (technologia na gorąco kapsułek)

Jedną z najbardziej popularnych metod, które ma zarówno zagorzałych fanów, a nie mniej zdecydowanych przeciwników, którzy sprzeciwiają budowę gorąco. Ale zanim omówimy plusy i minusy przedłużanie włosów za pomocą włoskiej technologii, konieczne jest, aby zrozumieć istotę tej metody. Tutaj, w celu nadania głowę objętości włosów i długości klienta, fryzjer dzieli macierzystego kobiece włosy na pasma, które za pomocą urządzenia elektrycznego Kleje gotowe do nici na końcach kapsułek. Kapsułka wysokiej temperaturze topi się i przylutowane do klienta natywnego włosów.

Co dobrego jest ta metoda? Fakt, że można nosić dowolną fryzurę zupełnie jak zwiększone paszowa – cienkich i skrzyżowanie z włosami jest znikomy. Ponadto gorąco technologia zapewnia długie włosy noszenie bez korekty.

Ci, którzy sprzeciwiają się przedłużenie zastrzeżeń włoskiego że keratyna, który jest używany w trakcie postępowania, to jest bardzo szkodliwe dla włosów. To nie korzysta i wysoka temperatura urządzenia elektrycznego, który łączy fryzjera kapsułki z włosami. Dobrze, klienci sami mówią, że budowa i choć przyniósł długo oczekiwaną długość i objętość włosów, ale miał bardzo dużo czasu, aby usiąść w fotelu kapitana. Różni assiduity? Następnie zachęcamy do zapisania się do gorącej technologii wydłużania włosów.

Pojemność English (gorący klej)

Metoda ta jest pod wieloma względami podobny do włoskiego technologii, ale tutaj połączenie następuje za pomocą nici i pistoletu do klejenia. Nieznaczna różnica, więc wszystkie argumenty „za i przeciw” takiego wzrostu identyczny jak powyżej. Zabieg trwa długo nazwać ekologiczny nie może w żadnych okolicznościach. Ale w końcu – trwałych rezultatów i bez ograniczeń w wyborze fryzury.

Pojemność hiszpański (na zimno)

Ta metoda pojemności dość powszechne i ma ogromny stos zalety w stosunku do innych metod budowlanych. Uzyskać co najmniej fakt, że fryzjer nie jest konieczne stosowanie elementów grzejnych do klejenia natywnych i sztucznych pasm. Włosy przymocowane tak zwany „zimny” sposób za pomocą kleju i utrwalacz. Pozwala to na stabilne nici wiążących. W odniesieniu do zrostów, są w hiszpańskiej technologii być bardzo subtelne.

W związku z tym, można nosić dowolną fryzurę ma absolutnie żadnego ryzyka wykrycia. Oczywiście, mało kto dzisiaj zdecydowanie przeciwny przedłużanie włosów, ale nadal każda kobieta chce być maksymalna liczba osób rozważyć jej prawdziwe włosy. Wadą hiszpańskiej metody przedłużania włosów leży w składzie kleju. Eksperci uważają, że jego struktury negatywny wpływ na skórę wielu klientów.


Pojemność USG

Jest to metoda sprzęt, który pozwala na wykonywanie gorącym przedłużanie włosów bez użycia tradycyjnych w tym przypadku wysokich temperatur. W rezultacie, kapsuła nie przegrzewa się i zdeformować, a procedura zajmuje mniej czasu niż konwencjonalne gorącej wodnej.

Różnica polega na tym, że ultradźwiękowy pistolet trzeba tylko dwie sekundy do wiązania kapsułki z zamkiem włosów, przy czym element grzejny jest wydatków tylko tym razem do zmiękczania kapsułki i tej samej ilości na bezpośrednie wiązanie. Wady włosy rozszerzenie USG niewielkie i dotyczą wszystkich w tym samym niebezpiecznym keratyny zawartej w kapsułkach.

Pojemność pas

Ta metoda budynku jest bardzo podobna do klejenia. Różnica polega na tym, że w procesie budowy użytego pasa węższe pasma (nie zaś całą szerokość głowicy, tak jak w wiązaniu). Stackowalny włosy wklejone na tzw taśmy klejącej, która jest przymocowana do cienkiej nici naturalnych włosów klienta. Następnie górna jest przyklejona innego, nić zabezpieczającą, a konstrukcja jest ustalona przez specjalną prasowanie, który skleja natywną i sztuczne włosy razem.

Nie trzeba dodawać, że akt przed pasem budować ekologów, ponieważ klej stosowany w procesie, nie można nazwać naturalnym. Ponadto, klient może stanąć niemożność podniesienia włosy w wysoki kucyk. Oznacza to, że aby zrobić to oczywiście możliwe, ale z ryzykiem, że nagromadzenie włosów otaczających nauczyć. Zalety – nie trzeba długo siedzieć w fryzjera, gdyż pojemność taśma jest wystarczająco szybki.

Południowokoreańskie przedłużanie włosów (na pierścieniach)

Tutaj, nici są przymocowane do natywnego klienta włosów przy użyciu specjalnego aluminium lub silikonowe pierścienie. Jako dostępnego materiału fryzjera używa hak i kleszcze. Oraz (co najważniejsze) nie narażać włosy klienta dodatkowego ogrzewania. Oznacza to, że metoda najbardziej delikatny i nieszkodliwy. Tylko te kobiety mogą przeciwstawić zdolność Korei Południowej, którzy nie lubią spać w papilotach, ponieważ obecność pierścieni we włosach podczas snu jest bardzo zauważalne. Przyzwyczaić do ich obecności?

Będziesz w stanie przez długi czas, aby zadowolić innych elegancki włosy. Tylko nie zapomnij powiedzieć ukochanej o pojemności z góry, ponieważ jest bardzo często człowiek, sięgając do kobiecej włosy, są niemile zaskoczony obecnością czapki, pierścionki i inne materiały pomocnicze do wiązania rodzimych sztuczne kosmyki włosów.


Rozszerzenia krótkie włosy (wsuwka)

Ta metoda budynku jest idealnym miejscem dla tych pań, które jeszcze nie zdecydowali, czy chcą długie włosy i są gotowi narazić własne zamki czy dodatkowe obciążenie i obróbka chemiczna, by stać się bardziej atrakcyjne. Budować również na aktywnym wykorzystaniem klipów panny młodej, która chce być najważniejszy dzień z najpiękniejszych w życiu. A co może być bardziej spektakularne długie włosy?

W charakterze krótkotrwałego stosowania specjalnych listew dawcy klamerką do włosów, które są przyłączone do naturalnych nitek. Odbywa się to w taki sam sposób jak dziecko, kiedy wbił włosach kolorowe szpilki. Tylko tu trochę inaczej. Im więcej warkocz użyjesz, tym bardziej imponujące włosy dostać w końcu.

Zalety – prostoty i dostępności. Poza tym charakterze nie będą musiały szukać pomocy u fryzjera lub zaszkodzić własne włosy. Wszystko ekologiczny. Nawet najbardziej oczywiste rozszerzenia sceptycy włosy nie mogą znaleźć argumenty przeciwko metody krótkoterminowego. Jednak sami klienci mówią trochę niewygodne noszenie kosmyki czasie oraz fakt, że w silnym wietrze klipy są widoczne dla innych.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł pomoże czytelnikom określić wady i zalety nowoczesnych metod przedłużania włosów. Chcę jednak dodać, że warunkiem sine qua non dla każdej procedury jest jej profesjonalny występ. Więc nie staraj się kupić tanie budowanie, i wybrać tylko sprawdzone salony. I zanim usiąść na krześle do fryzjera, poproś, aby zobaczyć certyfikaty do wykonywania tej usługi. Mistrz może dobrze zrobić stylizacji włosów, ale nagle pan będzie jego pierwszy na budowie klienta? No, co jest pierwszą próbą, a wiesz bardzo dobrze.

load...