Przedłużanie włosów: plusy i minusy Techniki Budowlanej na pierścieniach i Tress

Pasemka włosów przeprowadza się w celu poprawy wyglądu jego własnych włosów i zwiększyć jego długość. Można również utworzyć podkreślający efekt bez farbowania włosów – na tyle, aby zwiększyć pasm świetlnych. Dodać długości lub samą objętość na kilka sposobów. Rozważmy najpopularniejsze metody przedłużania włosów.

load...

Zawartość:

Wideo z istniejących metod budowania

Co dobrego jest stary dobry sposób tkania

Suwnice nici wplecione w prawdziwych włosów. Przeplata pasma mogą być sztuczne lub naturalne. Twoje włosy będą najpierw podzielony na małe pasma i po przeplatają się z tymi samymi małymi napowietrznych kosmyki włosów. Metody tkania dużo. To może być mikrokosichki gdy włosy splecione w części, pozostawiając luźne końce. Wygląda to oryginalna, pozostawia otwartą możliwość dywersyfikacji fryzurę. Warkocze może chwiać kropka lub być dociśnięta do głowy. Można dodać kolorowe wątku lub cienką wstążkę. Wszystko zależy od preferencji.

load...

Metoda przedłużania włosów, w którym górne nici splecionych z nich, są ułożone w pobliżu warkocze głowy, zwany kornrou. Procedura daje najbardziej trwałych wyników, zwłaszcza gdy są stosowane jako górne włosów naturalnych. Należy jednak pamiętać, że ten build-up trwa dłużej niż sześć godzin.

Film o nowej wersji sztuki tkania

Przedłużanie włosów w warkocze

Warkocz – długa wstążka z kosmyki włosów, które mogą być przyszyte do głowy, i mogą być noszone na kołku. Zapnij nici z tyłu głowy. Obejrzyj film wideo na przedłużanie włosów do Tress, a wszystko będzie od razu jasne.

Metoda przedłużania włosów w warkocz najbardziej delikatne, ponieważ nie stosować środków chemicznych i ciepła. Włosy po zwiększeniu szwy wyglądają naturalnie, można je umieścić w różny sposób. Procedura jest z pewnością długa, ale efekt jest tego wart: z należytą starannością Naroscheny na Tresses włosy zachwyci Cię przez kilka miesięcy. Oczywiście, najlepiej jest szukać fryzury z włosów naturalnych napowietrznych.

Metoda klejowa przedłużanie włosów

Jest to jedna z najszybszych metod budynku. Fałszywe włosy na Tresses nie szyć, i wklej specjalnego kleju po rozstaniu. Jest to najprostszy sposób na dodanie do treski włosów. Jeśli kolor jest wybierany prawidłowo, fałszywe włosów praktycznie nie będzie się różnić od obecnej.

Express-metoda budowania klej stosowany jest w przypadkach, gdy konieczne jest zwiększenie włosy to nie tylko szybki i bardzo szybki. Właściwa włosy wysmarowane żelu lub innych środków do układania włosów tak, że blisko głowy. Po tym, głowica jest umieścić na specjalnej pokrywie, która jest przyklejona do warkocza lub kosmyk włosów. Włosy zrobić dość szybko, ale trwa długo.

Plusy i minusy technologii kapsuła pojemność

Ta tak zwana mikronaraschivanie włosów. Fałszywe włosy są dołączone do tego aspektu w Strand pomocą specjalnych kapsułek wypełnionych kleju. Dla tej procedury, sprzedawane gotowe fałszywe włosy rozdzielone na nici.

Istnieją dwa rodzaje rozszerzeń włosów – zimne i gorące.

Zimna kapsuła pojemność

Do klejenia nici dawcy przy użyciu specjalnych kapsułek z klejem. Takie przedłużanie włosów, pod każdym względem, jest odpowiednia tylko dla blondynek, ponieważ klej po wyschnięciu daje białawy odcień, a może być widoczna na ciemnych włosach.

Zimna nagromadzenie na ringach

Zamki obręczy są mocowane do włosów z małym pierścieni, które są ze sobą ściśle zaciśnięty specjalnego narzędzia. Zabieg trwa kilka godzin, ale włosy wyglądają jak prawdziwe. W przypadku korzystania z dobrej jakości włosów ludzkich lub sztuczny, że bude wynik zachwyci Cię przez kilka miesięcy. Na ringach włosów rozszerzeniach (CLIP), w opinii, że ma jeden punkt ujemny: długa obecność na włosach ciała obcego. Ponadto z przeszczepu włosów nie można korzystać z sauny i nurkowania w morzu. Korekta taka procedura wymaga 2-3 miesięcy.

Gorący klej mikronaraschivanie

Wiązania włosów przy użyciu specjalnego wosku, który jest stosowany do strefy głównego za pomocą specjalnego pistoletu. Na gorącym przedłużanie włosów raczej mieszane recenzje. Jeden dziewczęta, jak oni twierdzą, że jest to wygodne i praktyczne, inni twierdzą, że wosk na włosy zmieciony do pielęgnacji włosów niewygodne. Powodem jest to, że istnieje kilka technologii dla ciepłej i zimnej mikronaraschivaniya włosy. Każda metoda plusy i minusy. Więc jeśli chcesz zrobić przedłużanie włosów po raz pierwszy, tylko doświadczony mistrz może doradzić w tej czy innej drodze do zbudowania, w stanie ocenić stan włosów.

Najbardziej popularne włosy mikronaraschivanie – gorąca mikronaraschivanie specjalistyczna aparatura ExtendMagic. Jest on ogrzewany tylko 90 stopni, dzięki czemu włosy nie jest rannych. Bierne rozliczenia sploty są trwałe wystarczy: konieczne jest przeprowadzenie korekty, nie wcześniej niż 3 miesiące, a jeśli twoje włosy rosną powoli i nie narażone na straty i pęknięcia, a może trwać do 6 miesięcy. Na włosy w taki sposób przedłużenia nie ma przeciwwskazań – można dokonać stylizacji ciepła, basen, sauna. Należy jednak pamiętać, że każdy włos Naroscheny wymagają szczególnej opieki. To profesjonalne szampony i balsamy, jak i grzebień.

Przeciwwskazania

Przedłużanie włosów. Przeciwwskazania do przedłużania włosów jest wiele chorób skóry. Wyprysk, łysienie nici łuszczyca zanieczyszczenia mogą pogorszyć problemy ze zdrowiem skóry. Nie decydujące znaczenie dla postępowania, jeśli masz dużo włosy wypadają. Po pierwsze, trzeba dowiedzieć się, dlaczego i zatrzymać wypadanie włosów.

Nie zaleca się budują dziewcząt, które włosy krótszy niż 7 cm. Wynika to z tego, że syntetyczne nici są ciężkie bardzo krótkich włosów. Ona po prostu nie może przetrwać. Nie dokonać przedłużanie włosów, jeśli włosy są zbyt tłuste. Po pierwsze, rozwiązać problem z tłuszczem, a następnie można myśleć o budowaniu. Po tym wszystkim, keratyna kapsułki lub taśma klejąca na tłuste włosy nie będą trzymać, po prostu rozpadać i przesuń w dół.

Nie rób zdolności w czasie ciąży i przez sześć miesięcy po urodzeniu. W tym czasie organizm jest osłabiony, a lepiej trzymać go od niepotrzebnego stresu.

W żadnym wypadku nie budują dla osób z chorobą nowotworową. Przeciwwskazania kurs chemioterapii, antybiotyki.

Jeśli nie wiesz, jak twoja rodzina zareaguje na włosy dawcy, należy dołączyć kilka testów pryadok zaliczkę. Jeśli po trzech tygodniach, wszystko jest w porządku, można bezpiecznie wykonać pełną pasemek włosów.

Przedłużanie włosów i opieki

Istnieje kilka zaleceń dotyczących procedur przedłużania włosów, po którym na pewno dadzą się mistrzem w kabinie. Dajemy ogólne zasady, które będą istotne dla włosów po budynku, niezależnie od wybranej metody.

  • Nie stosować szampon do włosów suchych. Lepiej jest używać specjalnych szamponów do włosów rozszerzeniach (można je kupić od mistrza w kabinie).
  • Trzymaj głowę podczas mycia w pionie. Staraj się nie przechylać się do przodu lub do tyłu.
  • W żadnym wypadku nie iść do łóżka z mokrą głową.
  • Nie używać tłustych produktów do włosów – maski, balsamy olejne. Otłuszczona odżywka, która ułatwia czesanie, należy użyć. Zastosowanie narzędzia przez włosy, a nie w strefie korzeniowej.
  • Czesanie powinno być co najmniej trzy razy dziennie ze specjalnego grzebienia szerokich zębach. Ponadto palce decymacji pasm lekko od nasady do końcówek od czasu do czasu.
  • Nocą, zaleca się warkocz włosy w warkocz, więc nie idą krzywo i nie złamać.

load...