Przedłużanie włosów: konsekwencje i sposoby przywracania

Zawartość:

Coraz większą popularność zaczyna cieszyć się szybką wydłużenie i zwiększenie objętości włosów. Nie zawsze chcą czekać miesiące, a czasami lata, aby zrealizować zamierzony cel. Od czasu do czasu występuje zdecydowana chęć coś w sobie zmienić. Najczęściej zmiany obiektów stać włosy. Jeśli początkowo są one długie, możliwości są praktycznie nieograniczone, ale jeśli są one krótkie, pomysł jest mało prawdopodobne, aby uzyskać fryzurę ogolone raczej chcą obudzić się z długim i grubym czele pojawia włosy. A nie w rok lub dwa, a teraz dobrze, lub, w skrajnych przypadkach bezpośrednio jutro …

load...

Nowoczesne technologie dają możliwość niecierpliwy fashionistas. Jednak nie wszystko jest doskonałe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Po Naroscheny włosów może przynieść nie tylko satysfakcję, ale również mieć nieodwracalne skutki po usunięciu. Więc mimo, przedłużanie włosów – trend mody lub moda niebezpieczeństwo? Aby rozwikłać ten problem, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę poglądy budynku i możliwego wyniku każda.

Hot Hair Extensions

Brytyjska technologia

Proces tworzenia tej technologii jest przeprowadzane za pomocą ogrzanej żywicy klejącej lub specjalny klej, który jest stosowany do pistoletu w miejsce związku oszacowano natywnego włosy i przyrostowej belki. Na skrzyżowaniu kapsułki uformowane. Z biegiem czasu, jak włosy rosną, możliwe korekty rozszerzenia, czyli zbliża się do nici korzeni, splotów lub usunięcie załączników. Korekta zaleca się przeprowadzać co trzy miesiące.

Z drugiej, istnieje możliwość łączenia kapsułki, natywną włosy w tym samym porcie, i dużo wysiłku jest potrzebny do usunięcia rozszerzenia. W najgorszym przypadku można zapisać tylko nożyczki, który usunie nie tylko załączonego nici. … Ponadto, procedura usuwania włosów nie zawsze jest tak przyjemne, jak obiecał salonach mistrzowskich, czasami nawet bolesne.

load...

Włoski technologia

Jest uważany za bardziej zaawansowany niż technologia angielskim. Od producent pierwotnie pochodzą gotowe nici z już wstępnie przypisane do nich kapsułki, która jest blokada mistrzem. W tym przypadku, w przeciwieństwie do wersji angielskiej, włosy nie muszą rozpowszechniać własnych w pęczkach. Również z tej zdolności Kapsułki są wówczas znacznie mniejsze, a korekta wykonana co sześć miesięcy.

Przy budowie używając efektów termicznych, co niekorzystnie wpływa na kondycję włosów, to obniża ich strukturę. Proces usuwania nie wróży dobrze, ponieważ korzystanie z płynem chemicznym może być bardzo niebezpieczne dla już osłabionych włosów.

Francuski technologia

Cechy francuskich technik budowlanych są następujące: sploty są mocowane specjalnym klejem, który jest wybrany w zależności od pierwotnego koloru włosów, podczas utwardzania kleju staje się płaska i poręczna, dzięki czemu łatwiej się rozczesują i rozbudowy, a ich włosy. Również w tym przypadku temperatura mieszaniny i chemicznych do usuwania można prowadzić do naruszenia beczki struktury włosów. W rezultacie, urobek włosy, a nawet spadać.

Tak więc główną wadą termin-extension jest stosowanie przez dłuższy okres czasu, środków chemicznych, które są zdolne nie wytrzymać każdy włos. Uszkodzona skórę głowy, strukturę i kondycję włosów, a także w procesie usuwania rozszerzenie nici konsekwencje mogą być jeszcze gorsze niż ich mocowania. Jeśli skóra głowy jest bardzo wrażliwa, Naroscheny włosy mogą powodować bezsenność i inne dolegliwości.

Zimne przedłużanie włosów

Południowokoreański technologia

Nowe nici są przymocowane za pomocą pierścieni metalowych, które są zaciskane za pomocą kleszczy. Jednak włosy z tej metody budynku powinna być gruba, że ​​stawy były niewidoczne. Często ta zdolność daje poczucie dyskomfortu z powodu metalowych klipsów, co jest trudne do mylić z własnej włosy, może zarysować głowami. Te obce mocno zranić włosy, ponieważ te ostatnie są mielone na dysku krawędzi klipu. Do usuwania pasm przedłużających używanych szczypce do wyprostu skompresowanych pierścienie są często „pod ręką” dostać naturalne włosy.

Hiszpański budować

Hiszpański technologia stosowana klej i utwardzacz, a kapsułka tworzy mistrzowskie ręce. Sposób ten nie ma wiele wad opisanej powyżej zdolności metod. Jednak opcja ta nie jest również idealny. Eksperci twierdzą, że skład kleju niekorzystnie wpływa na skórę głowy.

Rozszerzenia taśma włosy

Najbezpieczniejsza metoda jest obecnie uważany pojemność taśmy, na której nici są przymocowane do naturalnych włosów ze specjalną taśmą. W celu usunięcia zużytego roztworu, który niszczy klej na taśmie. Osobisty dyskomfort ze taśmę klejącą na włosy można wymienić Do oczywistych wad, zwłaszcza, gdy (jak to częsty rogi) są zagięte warcząc naturalne części.

Ogólne przeciwwskazania i ostrzeżenia

Jeżeli istnieją przeciwwskazania przedłużanie włosów. To nie może być poddane tej procedurze dla osób cierpiących lub podatnych na łysienie, również dla osób z dystonią naczyń. Gdy pacjent przyjmuje niektóre antybiotyki i preparaty hormonalne procedura nie jest również przeprowadzane – tutaj należy skonsultować się z lekarzem. Oprócz tych negatywnych skutków dla specjalistów i lekarzy mówić o wpływie procedury i ogólnego stanu zdrowia danej osoby.

Jednym z głównych czynników, które mają natychmiastowe i bezpośrednie znaczenie dla wyniku – jest człowiek. Nie tylko jakość materiału zależy od stopnia uszkodzenia, ale także na poziomie profesjonalnego kreatora, który jest odpowiedzialny za starannej diagnostyce włosów, dobór optymalnych materiałów i technologii budowlanych, najbardziej odpowiedniej osoby. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, konieczne jest, aby dokładnie przestrzegać zaleceń dla nowo nabytej pielęgnacji włosów.

Jeśli pojemności nie odbywa się sprawnie, skóra może być spowodowane spalaniem lub podrażnienie, może nawet uczucie ciężkości i bólu. Najgorsze, co może się zdarzyć z niewłaściwej konserwacji lub niewłaściwej konserwacji – utrata włosów rozszerzeń z rodziną. W takich skrajnych przypadkach należy skonsultować się z lekarzem, a następnie do salonu z obowiązku zwrotu kosztów, jak na samej procedury, jak i leczenia.

Jednakże, nawet jeśli jakość wykonania i produkowane przy użyciu materiałów wysokiej jakości – uraz włosy są nieuniknione. Po tym wszystkim, nie jest dodatkowym obciążeniem dla rodzimej włosach, w wyniku uszkodzonych pęcherzyków. Z włosami słabnie z upływem czasu stają się kruche, cienkie, podział i zaczynają pojedynkować. W każdym przypadku, jeśli użytkownik zdecyduje się zwiększyć swoje włosy, należy najpierw skonsultować się z lekarzem, czy można poddać się tej procedury.

Warto również zauważyć, że Naroscheny włosy przyniesie Ci wiele kłopotów. Muszą zachować szczególną ostrożność – i to specjalne grzebienie, szampony i balsamy, specjalny system malowania …

Regeneracja włosów

Jak przywrócić włosy po budynku – bardzo aktualny temat. Właściwa włosów w eskalacji znacznemu pogorszeniu, stają się łamliwe i bez życia, mocno spadać. Po usunięciu pasm przedłużających pewno trzeba przywracanie, a w niektórych przypadkach oraz intensywne leczenie. Jak nigdy wcześniej, twoje włosy potrzebują opieki i szacunku mimo wszystko znika. I ten proces trwa długo, ponieważ w istocie, aby przywrócić włosy jej były mocną stroną jest to konieczne, zamiast utraconych włosów do wzrostu nowych zdrowych warkocze.

Więc pierwszą rzeczą – kampania do lekarza, nie zaszkodzi pić i witamin, które wzmocnią nie tylko włosy, ale paznokcie. Tak, i pozytywny wpływ na stan organizmu jako całości. Nie możemy sobie wyobrazić, przetwarzania i odzysku bez różnych zabiegów kosmetycznych i masek. Nie tylko pomagają one przywrócić piękno i zdrowie włosów, ale proces ten przyniesie przyjemne emocje, bo każda dziewczyna jak różnego rodzaju zabiegów.

Domowe maseczki do odzysku

Łopian maska

Po usunięciu zwiększonej kampingowym zalecane maski łopianu. Aby to zrobić, podgrzać olej, nakłada się na włosy i stworzyć efekt cieplny (owinięte głowy). Godzinę później umyć włosy szampon i odżywka.

Maska z olejem rycynowym

Wśród najskuteczniejszych masek jest uważany odżywcze maski pieprz wódki i oleju rycynowego są zmieszane w równych proporcjach. W gotowej mieszaniny, dodanie małej ilości balsamu i stosować na cebulki włosów. Ta maska ​​nie wcierać. W celu zapobieżenia maskę raz w tygodniu, zalecanych w leczeniu włosów i – trzy razy w tygodniu. Ta maska ​​odżywia włosy, wzmacnia strukturę odzyskuje po różnych urazach, w tym po usunięciu włosów rozszerzeniach.

Maska kefir

Można zrobić maskę na podstawie dowolnego oleju roślinnego (1 łyżka), żółtka, ogrzane jogurt (pół szklanki) i suche gorczycy (1 łyżka). Mieszaninę stosuje się na rozstanie, owinąć głowę celofan z ręcznikiem i trzymać przez 20 minut. Umyć tak jak zwykle.

Maska olejków

Kolejny przepis: olej brzoskwiniowy, „Dimexidum” i każdy olejek eteryczny (z oliwek, migdałów, łopian, kokosowy). Wszystko zrobione 1 łyżeczkę. Maska stymuluje wzrost włosów, nadaje naturalny połysk. Otrzymana mieszanina powinna być dobrze pochłaniana przez korzenie, a następnie rozprzestrzenia się na całej długości włosów. Pokręcił głową celofan i przytrzymaj przez godzinę. Maska jest przepłukać kilkakrotnie, można również spłukać głowę wodą i sokiem z cytryny. Jeśli twoje włosy są poważnie upośledzone, zalecamy dziennie wcierać w korzeniach olej brzoskwiniowy i pozostawić na noc.

Jeszcze kilka sposobów, aby wzmocnić

  • Płukanie drożdże będą bardzo przydatne po usunięciu pasm przedłużających. Nadaje się nawet piwo bezalkoholowe;
  • Okłady soli (szklankę słonej wody wylewa i mieszane) pomoże, aby Twoje włosy były zdrowe i piękne, nie tylko po usunięciu zwiększonych zamków, ale także dla innych uszkodzeń;
  • Napary na bazie octu jabłkowego jest bardzo dobrze pomóc w odbudowie zniszczonych włosów;
  • Wywar z pokrzywy i łopianu – służy do płukania. Można używać na co dzień.

Cokolwiek to było, każdy decyduje za siebie, co naprawdę chce i jak to osiągnąć pożądany. Oczywiście, nie rób pochopnych decyzji, najpierw rozważyć ten problem z różnych punktów widzenia, zważyć plusy i minusy, tak aby później nie będzie rozczarowany.

Zastanów się, czy nie uciekać się do sztucznych środków „uprawy” włosy, a następnie wydać pieniądze i wysiłek w celu leczenia i odzyskiwania po usunięciu wszystkiego, co zostało „wszczepiony” w kabinie. Tak, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że wszystko minie bez większych konsekwencji. W tym przypadku, należy zadać sobie pytanie: Czy jesteś gotów zaryzykować?

load...