Przeciwnowotworowym dieta dr Laskin i Moremana

Rak, zwany plagi 20. Wieku, nie ograniczyć rozprzestrzenianie i 21. Przeraża to nie tylko statystyki i raporty informacyjne, które potwierdzają, że z tego straszna choroba nie jest ubezpieczona lub zwykli obywatele, nie ma gwiazd na ekranie. Przeraża bezradnych lekarzy. Na tle rosnących z każdym mijającym roku inwestycje w badania bardziej zauważalne braku jakiegokolwiek wyraźnego postępu w określeniu dokładnej przyczyny powstawania i skuteczność leczenia nowotworów złośliwych. Lekarze nie ma wyboru, ale jeszcze raz powtarzam potrzebę regularnych badań w celu określenia choroby na wczesnym etapie i środki zapobiegawcze, aby temu zapobiec. Przeciwnowotworowym dieta – brak ubezpieczenie na wypadek choroby i uzdrowienia eliksir magicznie. Taka dieta – współczynnik, który znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby i zmniejsza degenerację i proliferacji komórek guza, który jest już wiele, gdy w grę wchodzi ludzkiego życia.

load...

Zawartość:

Jakie pokarmy wywołują rozwój nowotworów złośliwych

Komórki rakowe są obecne w organizmie każdego człowieka, a ich powszechne stosowanie sięga ostatnich lat nie jest – te fakty zostały potwierdzone przez wykopów i pracy z materiałem biologicznym minionych wieków. Przyczyny wysokiej śmiertelności z powodu raka w ostatnich dziesięcioleciach nie leżą w zwiększaniu liczby podatne na choroby onkologiczne, a na masową zmianę trybu życia tych ludzi.

Przyczyny nowotworów substandardowych, lekarze są bardziej lub mniej prawdopodobne, aby zadzwonić:

Promieniowania

 • Elektromagnetyczne i promieniowanie UV;
 • Zmniejszyła uwagę na rozwój fizyczny;
 • Warunków środowiskowych;
 • Drastycznych zmian w diecie oraz zwiększenie liczby produktów modyfikowanych, pestycydów i sztucznych dodatków do żywności, a także spadek odsetka naturalnych i świeżych produktów spożywczych w diecie.

Udział tego ostatniego punktu, opinia onkologów, co stanowi aż 30% przypadków raka zidentyfikowanych.
najbardziej niebezpieczne produkty o nazwach:

load...
 • wędzona kiełbasa fabryki i tłuste mięsa czerwonego;
 • Margaryny lli_1, majonez i inne sosy z dużą ilością konserwantów;

  Alkoholu lli_1;

 • Fermentowanych i zepsuć owoców i warzyw;
 • Ser topiony;
 • Słodycze zawierające skoncentrowany mentol, w tym gum do żucia i cukierki odświeżacze oddechu.

Samo ciało i może zaproponować produkt, wywołując raka. Znakiem tego jest pojawienie się zgagi żywności, która jest próbą zgasić pigułki reklamowane mentolu tylko pogarsza problem. Powtarzając takiej reakcji na dany produkt, taki jak na przykład sok pomidorowy, w profilaktyce nowotworów pożądane jest ograniczenie jego stosowania do minimum.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

To zapobiega rozwojowi raka

Gwarantowane lekarstwo na raka nie został znaleziony, ale substancje, które spowalniają jego rozwoju, od dawna ustalone. Znacząco hamuje podział komórek nowotworowych:

 • likopen, który chroni utlenianie DNA i białek; przeciwutleniacze
 • Lli_1;

  Włókna lli_1;

 • Witaminy A, C, E, B;
 • Betaina lli_1.

Wadą tych substancji w menu żywności jest kompensowany przez właściwą kompilacją. Likopen występuje w dużych ilościach w tradycyjnych pomidory, najbardziej popularne antyoksydanty są zwykłymi zielonej herbaty i nasion dyni. Oni również, jak witaminy, pełne zielonych warzyw i owoców: jabłka, kapusta, szpinak, sałaty. Betaina bogate buraki. Opierając się na tej wiedzy nie jest trudne, aby stworzyć skuteczny przeciwnowotworowe diety.

Przeciwnowotworowych Dieta dr MOERMAN

Ze wszystkich rad elementarne lekarze dają im wielką wartość. Przeciwnowotworowym Dieta MOERMAN – holenderski onkolog, który całe życie pracował z chorymi na raka wykazały skuteczne nie tylko w zapobieganiu powstawaniu guzów nowotworowych, ale także w poprawie statystyk całkowite wyleczenie. Dane prezentowane Cornelius Moermanom okazały się rozstrzygające, co skłoniło sceptyczni międzynarodowa MOH rozpoznać jego skuteczności oraz do przyjmowania dla onkolechebnits.

Podstawę diety na zaleceniach wspomniano Moerman, aby sok owocowy z nich oraz zestawy roślinne, a także w uprawach jakichkolwiek produktów mlecznych i niskiej zawartości tłuszczu. Zielona herbata – idealny napój dla zapobiegania raka.

Wyjątkiem są przedmiotem ciężkie tłuszcze, mięso i słodycze, aby stymulować wzrost komórek rakowych. Kaloryczności diety jest zalecane, aby zmniejszyć empirycznie udowodnione, aby zmniejszyć częstość występowania raka wśród wegetarian i wierzących, skrupulatnie przestrzegać postu w jakiejkolwiek formie.

Ścisłe przeciwnowotworowe dieta Wolfe Laskin

Gryka oparte przeciwnowotworowe dieta dr Laskin jest dość ograniczona dieta, ale jeśli chodzi o ryzyko zachorowania na raka, niezależnie od metody wydaje się właściwe. Dieta Secret – kvartsetin który zabija komórki nowotworowe, to w dużych ilościach zawartych w gryki Niezmielona gryki. Wyjątkiem są objęte wszystkie takie same produkty jak podstawa zwykłego menu jest gryczana. Co ciekawe drugi składnik, który stanowi integralną część diety. Jest to typowy dzikiej róży, bogate w witaminy i przeciwutleniacze. Jego druga. Laskin i oferty używać jako dodatek do owsianki gryki i kompot.

Pierwszy z dwóch etapów diety trwa od dwóch do sześciu tygodni, w zależności od siły woli pacjenta. W tym okresie cała dieta składa się z kaszy gryczanej z ograniczeniem soli i cukru, zaprawiony tylko z oliwą z oliwek lub przegotowanej dzikiej róży. Picie zielonej herbaty i wody, przez co najmniej dwa litry dziennie – warunek konieczny.

Drugi etap jest bardziej miękka, ale nie jest ograniczony czas, najlepiej jest stała. Na dzień co najmniej jeden posiłek powinien zawierać gryki, należy wprowadzić do diety potraw fasoli, i ryby i białe mięso spożywane w postaci gotowanej. Biały chleb, wykluczyć z menu, zastąpiony przez otręby.

Produkty z rakiem

Na raka, niestety, nikt nie jest odporny. Dlatego lekarze nie radzę poczekać do diagnozowania, zapobiegania i wstępnie włączony. Minimalna dbałość o swojej diecie i zgodności z przepisami, mogą być bardziej skuteczne leki i skalpel, zachowując pełne życia i zdrowia.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...