Przebarwienia na twarzy: zabieg w domu

Zawartość:

Brązowe plamy mogą zdenerwować kogoś, ponieważ są one bardzo psują ogólne wrażenie. Oczywiście, można próbować maskować plamy używając podstawy, ale wynik jest daleki od doskonałości. Dlatego ludzie mają tendencję, aby pozbyć się plam starczych z każdej możliwej a czasem niewyobrażalnych sposobów.

load...

I bardzo często kończą takie próby nie są pozbycie się plam starczych i oparzenia skóry powszechne. Oczywiście, nie oznacza to, że należy zrezygnować stara się rozwiązać ten atak – wręcz przeciwnie, mogą i muszą być zwalczane z plam pigmentacyjnych. Ale to zrobić tylko za pomocą sprawdzonych receptur, które nie są szkodliwe.

Chodzi o tych przepisach, a dowiesz się z tego artykułu. Sekret sukcesu – jest ścisłe przestrzeganie receptury, tak aby nie uszkodzić skóry. Być trochę pacjenta, należy regularnie wykonywać procedury, a na pewno osiągnąć pożądany rezultat.

Balsam do wybielania

W przypadku, że ciemne plamy nie są zbyt jasne, można spróbować zrobić łagodne środki – na przykład wybielanie balsam. Co najważniejsze – nie zapomnij regularnie wycierać ciemne plamy przez cały dzień.

load...
  • Balsam ogórek

Aby uczynić ten balsam trzeba będzie mały świeży ogórek, 50 gramów wódki oraz 50 gramów czystej przegotowanej wody. Skórki ogórek, ruszt lub posiekać w drobną kostkę. Poszukaj niewielkiej szklanej butelce z pokrywką, umieść posiekany ogórek i wlać wódkę.

Balsam należy domagać się około 10 dni w chłodnym i ciemnym miejscu. Idealną sytuacją byłoby dolnej półce lodówki. Nie zapomnij co najmniej raz dziennie, aby wstrząsnąć butelkę balsamu. Po jej infuzyjnych, można go opróżnić. Upewnij się rozcieńczać wodą tak, aby nie oparzenia skóry. Przecierać czystą ciemne plamy powinny być co najmniej trzy razy dziennie.

Nawiasem mówiąc, posiadacze tłustej cery może przed pójściem do łóżka, aby przetrzeć całą twarz, a nie tylko plamy starcze. Zaledwie tydzień jej stan ulegnie znacznej poprawie. Płyn jest bardzo miękkie, a skóra nie jest zagrożona, więc traktowanie plam starczych może być kontynuowane tak długo, jak to zrobić.

  • Balsam z czerwonych jagód jarzębiny

W przygotowaniu tego balsamu trzeba dbać w zimie, kiedy jest jarzębina. Trzeba będzie pięć łyżek jagód i 100 gramów wódki. Izomnite jagody, umieścić w szklanej misce i wypełnić go z wódką. Nalega balsam powinien wynosić co najmniej 30 dni i przechowywany może być bardzo długi czas – nawet do roku. Ale tylko w chłodnym miejscu.

Proszę zauważyć – przed nałożeniem balsamu należy rozcieńczyć wodą w proporcji jeden do jednego, aby uniknąć poparzenia skóry. Brązowe plamy, wytrzyj co najmniej pięć razy dziennie. Te kobiety, którzy próbowali to balsam na nią, twierdząc, że pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach.

  • Balsam Lemon

To narzędzie może pomóc uporać się nawet z ciemnych plam pigmentacyjnych. Ale uważaj – jeśli czujesz, że skóra staje się zbyt suche, należy zastosować balsam nawilżający i rozcieńczyć wodą w proporcji jeden do jednego, tuż przed aplikacją.

Balsam sam przygotowuje się następująco: Ruszt jednego medium cytrynę, umieścić go w szklanym słoju i zalać 100 g wody. Włóż do lodówki i pozostawić na tydzień, wstrząsając od czasu do czasu. Następnie odcedzić i dodać 30 gramów wódki. Wszystko lotion gotowy. Keep it, nawiasem mówiąc, również jest konieczne tylko w lodówce.

Wybielanie maska

Czasami jedna płyny wybielające nie działają. W tym przypadku, można uzyskać pomoc wybielanie maskę. Pamiętaj, aby uważnie śledzić przygotowania receptury i an_1 nie rób tego częściej niż zaleca się – w przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia skóry.

  • Maska twaróg

Aby przygotować tę maskę trzeba pięć łyżek dowolnego sera i dwie łyżki wody utlenionej. Dokładnie wymieszać twaróg i nadtlenek wodoru, natychmiast zastosować maskę na ciemnych plam. W większości przypadków, wszelkie nieprzyjemne odczucia osoba nie doświadcza. Dlatego też, jeśli czujesz pieczenie – natychmiast spłukać maskę, tak aby nie uszkodzić skóry.

We wszystkich pozostałych przypadkach konieczne jest, aby utrzymywać mieszaninę przez około 20 minut, a następnie spłukać dużą ilością wody. Nie zapomnij zaraz po masce smarować skórę w dowolnym nawilżający – to uniknąć nadmiernego wysuszenia skóry. Maska powinna odbywać się trzy razy w tygodniu – nie więcej, ale nie mniej. Czas trwania leczenia – nie więcej niż jeden miesiąc.

  • Śmietana maska

Ta maska ​​jest używany w najcięższych przypadkach, gdy ciemno i nie udało się ich inne rozjaśnienie plam starczych. Aby przygotować an_1 musisz amoniaku, które można kupić w każdej aptece, dobrze, bardzo kwaśny, naturalne. Ponadto krem ​​jest lepiej kupić jak najwięcej tłuszczu.

Dodaj dwie łyżki kwaśnej śmietany pięciu kropel amoniaku, dokładnie wymieszać. Gdy stosuje się wyłącznie na plamy starcze, unikając kontaktu z pozostałą skórą. Maska pozostawić na skórze przez około 15 minut. Ale jeśli pieczenie jest zbyt silny, przemyć natychmiast – oczywiście masz zbyt wrażliwą skórę, a ta maska ​​nie pasuje.

Po maska ​​jest wymagane, aby smarować skórę niewielką ilością dowolnego oleju roślinnego – lepiej jest dawać pierwszeństwo oliwek. Maska ta nie może być wykonane więcej niż dwa razy na tydzień – konsekwencje mogą być najbardziej nieprzewidywalny. A w trakcie leczenia powinien trwać nie dłużej niż dwa tygodnie. Jeżeli w tym czasie, aby pozbyć się plam starczych nie uda, należy odczekać co najmniej tydzień przed kontynuowaniem leczenia.

  • Maska berry

W okresie letnim można korzystać z żadnych wybielanie maska ​​jagody – zawierają kwas dobrze wybiela skórę. Ale najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do lekko niedojrzałych owoców jagodowych, ponieważ są one o wiele bardziej skuteczne. Sama maska ​​jest bardzo prosty – dwie łyżki jagód łyżka rozgnieść widelcem na puree stanu, a następnie stosuje się zawiesinę do plam pigmentacyjnych.

Maska powinna pozostać na skórę wynosi nie mniej niż 20 minut. Po tym, umyć twarz i zastosować zwykły balsam. Maski te mogą być wykonywane bardzo często prawie codziennie, a ryzyko uszkodzenia skóry brakuje.

  • Pomidor maska

Jeżeli przebarwienia na twarzy nie jest bardzo silny, spróbuj leczenie pomidorowy. Take średni pomidor – zawsze dojrzałe, pamiętam go i stosuje się ciemnych plam. Pozostawić na 30 minut, a następnie płukanie wodą. Podobna procedura może być wykonywane codziennie przez dwa do trzech tygodni. Pomidory nie uszkodzić skóry, ale jeśli nie można było leczyć plamy starcze w ciągu zaledwie kilku tygodni, dalsze leczenie jest po prostu bezsensowne.

  • Maska z cytryny

Innym doskonałym sposobem, aby pozbyć się przebarwienia na twarzy – an_1 z cytryny. Do jego przygotowania trzeba będzie jedną łyżkę mąki i jedną cytrynę średnich. Skórka z cytryny, ruszt, wymieszać z mąką i pozostawić na około 20 minut.

Następnie otrzymaną masę nakładać na plamy, pozostawić na 15 minut i spłukać dużą ilością zimnej wody. Pamiętaj, aby nasmarować nawilżający skórę. W przeciwnym razie będzie to wkrótce zacznie się łuszczyć. Aby pozbyć się przebarwienia twarzy za pomocą tej metody, nie ma potrzeby, aby zamaskować cytrynowego najmniej trzy razy w tygodniu. Leczenie powinno trwać przez miesiąc, nie więcej.

  • Maseczka z białej glinki

Jeżeli przebarwienia na twarzy nie chce się wycofać, próby leczenia z maską białej gliny. Do jego przygotowania trzeba łyżka białego wytrawnego naleśniki, które są sprzedawane w aptekach, amoniaku i wody. Rozprowadzić glinę z wodą do konsystencji śmietany, dodać 10 kropli amoniaku i natychmiast, bez zwłoki, stosuje się do twarzy – a raczej w ciemnych plam.

Należy zwrócić szczególną uwagę na swoje uczucia! Jeśli pieczenie jest zbyt silny – natychmiast spłukać maskę. W przeciwnym razie, zamiast pozbycie przebarwienia na twarzy, trzeba będzie leczenie skóry. Nawet jeśli dolegliwości nie czujesz, nie należy trzymać maskę na dłużej niż 5 minut! Koniecznie stosować po maską na ciemne plamy dużą ilością nawilżającego. W tygodniu nie można zrobić taką maskę więcej niż dwa razy, a czas trwania takiego zabiegu pigmentacji na twarzy – trzy tygodnie.

W większości przypadków, aby pozbyć się pigmentu na powierzchni zupełnie realne. Jeśli nie uda nam się do tego lub innego powodu, że należy odnieść się do kosmetyczki.

load...