Próżni masażu twarzy

Zawartość:

Ostatnio banki masaż próżniowy staje się coraz bardziej popularne. Chociaż nie każdy wie, co jest jego zaletą, a zatem nie skorzystać z tej procedury. I na próżno! Więc zdecydowaliśmy się wypełnić lukę i rozmawiać o istocie metoda jest bardzo skuteczna i sposoby jego zastosowania. Podstawą tego jest efekt masażu próżniową, sztuczny i jest skierowany do określonych obszarów skóry.

load...

Nie będę Was zanudzać definicjami naukowymi i objaśnienia. Będą one całkowicie bezużyteczne. Wystarczy uwierzyć, że masaż jest jednym z najbardziej skutecznych metod sprzętu. Wpływ jego jest na dwa rodzaje: statyczne i kinetyczne. W przypadku kinetycznego efektu skóry, najpierw ciepłą wcierać olejek do masażu, a dopiero potem przejść na swoim urządzeniu próżniowym. A w przypadku statycznego efektu terapeuta stawia banki na określonych obszarach skóry.

Dziś wielu nie wie, co banki medycznych. A przed tym szklane okrągły kształt jest swego rodzaju panaceum na przeziębienie i były popytu w każdym domu. Ale myślę, że jeśli nasze babcie, że w przyszłości banki nie położy się na plecach, ponieważ są one do tego przyzwyczaić, ale na twarzy? Myślę, że jest mało prawdopodobne.

Ale jak się okazało nowoczesnych lekarzy, próżniowe banki masażu mogą mieć nie tylko terapeutyczny, ale również doskonały efekt kosmetologii na ludzkiej skórze. Bierze niewielki obrzęk na twarzy, redukuje cienie pod oczami (tu są – bezsenne noce spędzone tyłu monitora), poprawia wygląd skóry i usuwa stagnację (może być jako samotny wrzenia, a cały trądzik).

Ponadto masaż próżniowy będzie doskonałym ratunkiem dla tych, którzy decydują o problemach w domu cellulitu w okolicy pośladków, strefa „bryczesy” i tylnej części uda. Zjawisko to, według kobiet, prawdziwa epidemia 21 wieku. Ponadto, nasilenie występuje w okresie letnim. W zimie, oczywiście, „skórka pomarańczowa” nie zniknie. Posłusznie ukrywa pod grubą warstwą ubrań.

load...

Choć lato cellulit zaczyna gorączkowo „blasku” pod krótkich spódnic, szortów i sekcji kostium kąpielowy. Więc wykorzystać każdą okazję dla kobiet, aby leczyć „choroba” domu. Jeśli należysz do ich liczby, wiedzą, że banki masaż próżniowy całkowicie eliminuje nieprzyjemny efekt „skórki pomarańczowej” (dla normalnego przebiegu postępowania).


Prowadzenia masażu próżniowego

Procedura masażu próżniowego odbywa się dopiero po wnikliwej analizie struktury układu krwionośnego i limfatycznego i czoła szyi pacjenta. A, jak wiadomo, do tego nie powinno być najlepszym przyjacielem w domu i profesjonalnym kosmetyczki lub dermatologa. W skrócie, banki masaż próżniowy powinien być tylko specjalistom ze względu na nieprawidłowe procedury mogą zagrozić powstawania lub wzmacniania istniejących i tworzenie różowatego nie zdobiący krwiaków.

Dlatego nie marszczy sobie wielkie kosmetologów i po raz pierwszy badane przez lekarza na temat tego, czy można przeprowadzić sesje masażu próżniowego; w przeciwnym razie lepiej jest powstrzymać się od konserw masażu i korzystać z innych metod pielęgnacji twarzy.

Sam może masować trwa tylko 5-7 minut i może być wykonane w połączeniu z innymi procedurami kosmetycznych. Opinie na temat tej procedury (jeśli prawidłowego przebiegu) – najbardziej pozytywne. Koszt – bardzo małe. Nie jest zaskakujące, że każda kobieta dąży do skorzystania z masażu próżniowego. Ale co z tymi, których harmonogram pracy nie pozwala na regularne wizyty do kosmetyczki? Więc płeć piękna jest przeprowadzany masaż próżniowy w domu. Jak dokładnie? Teraz pokażemy.

Masaż próżniowy w domu

Próżniowy masaż twarzy w domu wymaga specjalnych banków medycznych. Można je kupić w każdej aptece. Nawiasem mówiąc, nie zapomnij kupić olejek do masażu lub wazelinę. To przez te środki należy smarować skórę przed masażem domu. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia krwiaka, najlepiej jest przeprowadzić procedurę na parze twarzy, czyli w kąpieli lub po kąpieli.

Gdy Twoja skóra wystarczy parę, delikatnie włóż banków na skórze. Jak to zrobić poprawnie, poprosi instrukcji zestawu do masażu próżniowego. Nie zapominaj, że poziom ssących banków masażu powinna być najniższa, a procedura powinna być zaledwie kilka minut (zwłaszcza jeśli jest to pierwsze postępowanie, i jest ona prowadzona na skórze wrażliwej i delikatnej).

Jednak nie traktujemy przeziębienia w domu i zrobić masaż twarzy. Dlatego po banki zatrzymany na skórę, delikatnie przesuń je wszystkie linie masażu. Nie pozwalają zbyt dużo przemieszczenie skóry i ból. Wszystkie te objawy prowadzą do powstania krwiaków, co jest wysoce niepożądane, ponieważ procedura odbywa się na jego twarzy. Jest na nogi, można ukryć siniaki po masażu. Natomiast krwiak pod okiem może powodować niezdrowe zainteresowanie i plotki otoczenia.

Nawiasem mówiąc, o masażu próżniowym wokół oka. Aby pozbyć się opuchlizny, ale jednocześnie nie uszkodzić delikatną skórę wokół oczu, banki nakładają tylko 2-5 sekund i nie wytwarzają ich przemieszczenia.

Odgrywa również rolę i częstotliwość masażu. W przypadku banków, teoria „dużo dobrego” – tak nie działa. Próżniowy masaż twarzy, pożądane jest, aby zrobić nie więcej niż raz w tygodniu. Zamknięcie po Pożądane jest, aby nie skakać od razu na zewnątrz, i pozostać w domu przez 30-40 minut.

Wskazania do masażu próżniowego

Masaż próżniowy jest powoływany przez banki:

  1. Aby usunąć blizny;
  2. Do wygładzania zmarszczek i poprawy wyglądu skóry;
  3. W celu wzmocnienia układu odpornościowego;


Przeciwwskazania do masażu próżniowej

Jak w przypadku każdej maści, od twarzy masażu próżniowego ma jego „wada”. To jest – przeciwwskazania. Tak więc, którzy nie mogą być umieszczone w słoikach w celach kosmetycznych:

  1. W przypadku ostrego wystąpienia jakiejkolwiek choroby lub nasilenia chorób przewlekłych;
  2. Jeśli nie ma żadnych widocznych defektów skóry w strefie masażu;
  3. Zakrzepowe zapalenie żył;
  4. Jeśli klient cierpi na zwiększoną przepuszczalność i kruchość naczyń krwionośnych;
  5. Kiedy dana osoba ma ciężką postać choroby serca.

Efekt masażu próżniowej

Naukowcy już dawno stwierdził, że jedną z głównych przyczyn starzenia – to powolne krążenie. W rezultacie komórki otrzymują mniej istotne substancje odżywcze i tlen, co prowadzi do spowolnienia przemiany materii w komórkach skóry i zmniejsza aktywność komórek. Dodaj do tego biednego środowiska, nieodpowiednia dieta, siedzący tryb życia, a otrzymasz pełną listę wrogów naszej młodzieży. W celu aktywacji metabolizm komórkowy, trzeba zewnętrznego bodźca, który służy jako banki masażu próżniowego. To zwiększa dopływ krwi tętniczej do komórek i odpływu żylnego z nich. Jednym słowem – to powoduje, że komórki do pracy. W rezultacie skóra wygląda o wiele bardziej stonowanych, zdrowa i promienna. Co pozostaje być nowoczesna kobieta?

load...