Prosty przepis na makaron z mięsem

Zawartość:

Spaghetti z mięsem – bardzo popularne i satysfakcjonujące danie, kochany przez wielu dorosłych i dzieci. Jego niezwykłe cechy to łatwość i szybkość przygotowania i dostępności wszystkich produktów.

load...

Aby przygotować spaghetti z mięsa potrzeby spaghetti, wołowiny, przyprawy, sos pomidorowy i jeśli jest to pożądane, olej. Sama recepta gotowanie jest proste i nezateyliv. Przygotowanie też nie trwało długo, zajmie około 40 minut na średniej.


Powrót do spisu treści

Podstawowa wersja preparatu

Makaron. Zamiast tego można użyć makaron spaghetti, makaron lub makaronu, znaczenie żywności i jego właściwości smakowe nie są specjalnie z powodu tej zmiany, ale lepiej jest wybierać makaron z pszenicy durum. Powinny one być gotowane w osolonej wodzie, aż pół gotowane, ważne jest, aby nie gotować i nie sklejone. Dla miłośników przypraw w wodzie do gotowania makaronu, można dodać pieprz do grochu. Następnie powinien zostać usunięty z ciepła, opróżniania i płukania czystą wodą bieżącą.

Farsz. Może on być wykonany z różnych rodzajów mięsa, zazwyczaj mieszaniną wołowinę i wieprzowinę w równych proporcjach. Jeśli chcesz, aby ułatwić kalorii, należy użyć do przygotowania drobiu i mięsa króliczego. Z ilością mięsa ważne jest, aby nie przesadzić. Mieszaninę mięsa do smażenia na patelni z dodatkiem soli, masła i przyprawy ulubionych mogą być dodawane i pasta pomidorowa.

load...

Obserwowani przez zmieszanie dwóch połówek wcześniej ugotowane. Szalka smażone mieszaniny mięsa powinna być dodana do makaronu i przemywa nieco to wszystko w misce przez 5-10 minut wystarczy.


Powrót do spisu treści

Wersja bez smażenia

Możesz usunąć ostatni etap przygotowań i wymieszać je bezpośrednio na talerzu. Mieszania i podawania powinny być w następujących proporcjach: Część makaron połówka mięsa mielonego. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią dodawać różne sosy do makaronów. Aby to pikantne mięso doskonale kilku popularnych sosy: sos pomidorowy, ser, sos grzybowy, sos bolognese, pesto. Sosy może być gotowy do użytku, ale można je gotować samemu.

Poza doskonałym uzupełnieniem pikantne jedzenie jest zakończona starte odmian ser i chrupiące tosty lub grzanki . Powstały arcydzieło kulinarne mogą być ozdobione świeżymi ziołami. Tak więc okazuje się proste, ale pyszne włoskie danie. Z niej napoje mogą być odpowiednie woda mineralna, sok z cytryny wody, soku lub wina.

Przygotowanie posiłków zajmuje trochę czasu, ponadto nie wymaga wiele umiejętności gotowania lub duże nakłady pieniężne na zakup składników. Będzie dekoracji i uroczysty i na co dzień, przyniesie do życia smakoszy coś radosnego. Należy pamiętać, że gotowane kulinarne arcydzieło dość bogate i wysokokaloryczne, a często nie jest zalecane stosowanie go jako późnej kolacji.

load...