Proste zasady, jak usunąć tłuszcz z ud

Zawartość:

Wszyscy chcemy być szczupła i piękna, mężczyzna odwrócił się do pracy, a kobiety marzył, aby być jak my. Często jednak nie jest wszystko na odwrót. Piękne nimfy w telewizji wciśnięcie nam, a lustro jeszcze bardziej przekonany, że do ideału wciąż jesteśmy daleko. A wszystko to wina tych dodatkowych kilogramów, lekko strzelił w miesiącach zimowych. Jak kobieta i zdaje sobie sprawę, że trzecia ciasto w nocy – to jest zły pomysł, ale słodycz wygląda tak apetycznie na talerzu, to trudno się oprzeć. I co wtedy?

load...

Fałdy na bokach, z problemem szafa (ulubiona sukienka jest beznadziejnie mały) i niekończące się spekulacje na temat usuwania tłuszczu z ud i brzucha. Cheerless perspektywa, prawda? Oczywiście, łatwiej byłoby nie mieć te same ciasteczka w nocy, ale to, co się stało, to zrobić. Teraz jest czas, aby zrobić ich jak najwięcej i próbować naprawić kształt przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego. Zaczynajmy.

Ćwiczenia na biodra odchudzania

Jakoś tylko jedno ciasto, spożywane późno w nocy, może „nagroda” a nadwaga kobieta kilogram. Nawet dietetycy nie może wyjaśnić to nonsens, ale fakt pozostaje faktem. W związku z tym, że nie wyglądają ciastko umieszcza ręce na pół i nadziewane bitą śmietaną zamiast śmietany kremówki oleju. Chcesz schudnąć? Daj ciasta do męża lub dzieci. A jeszcze lepiej – Get siebie i próbują schudnąć. Pierwsza pozycja w naszej diecie powinno być ćwiczenie.

load...
 • Basen

  Pamiętam, kiedy byłaś chora jako dziecko, mama dała Ci do kąpieli? I to była dobra decyzja, gdyż wigoru opłat za wodę, poprawia zdrowie, ciało napina i … wyeliminowanie dodatkowych kilogramów. Dzisiaj jest 8 lat, ale nic nie zatrzymując się, aby skorzystać z właściwości lecznicze wody, prawda? Tym bardziej, że droga do utraty wagi jest nie tylko cenowo, ale również bardzo przyjemna. Pływać na zdrowie i stać szczupły. Może przynieść całą rodzinę, a następnie utrata masy ciała staną się wspólny wypoczynek, to też dobrze.

 • Bieganie rano

  Niemal każdy film show, jak bohaterki w pięknym dres jazdy w godzinach porannych do spełnienia swoją szczupłą sylwetkę. Ale z jakiegoś powodu większość kobiet woli schudnąć z pomocą pigułek, proszków i herbat o wątpliwej pochodzenia. Dlaczego? Może są zbyt leniwi, żeby wstać rano? Lub wahają się przeprowadzać jogging przed sąsiadami? To pytanie każdy jest odpowiedzialny za siebie. Ale powiedz mi, dlaczego zatruwają organizm z nieznanych składników, jeśli można po prostu wstać wcześnie i uruchomić trzy okrążenia wokół domu?

 • Zmienny natrysk

  Po rano uruchomić tylko w czasie prysznicem. Oraz w celu zapewnienia, że ​​przyczyniły się do odchudzania ud, sprawiają, że kontrast. Dwie minuty masują ciepłą wodą, a następnie dwie minuty – chłodne. Tylko nie przesadzaj inaczej, zamiast szczupła figura zarobić przeziębienia.

 • Taniec

  Schudnąć podczas tańca? Łatwo. I nie ma znaczenia, jaki rodzaj tańca robisz, najważniejsze – robią to regularnie i nastroju.

 • Masaż

  Schudnąć nie tylko pomoże bieżni, ale twarde dłonie masażysty. Aby rozpocząć, należy wykonać masaż całego ciała, organizm wraca do normy. Następnie należy wykonać pełny przebieg antycellulitowy masaż, co zmniejszy ilość twoich ud przez co najmniej 2 centymetrów.

 • Klatka schodowa

  Nie oznacza gimnastyczne drabinę, jak zwykle, co pomaga nam wzrastać do pożądanej piętrze jeśli winda jest wyłączona. W takich przypadkach, ludzie są zazwyczaj nieszczęśliwi marszczyć brwi, czekając dać energię do ponownego podjęcia windą. A ci, którzy chcą schudnąć, o znaną w każdym punkcie trzeba zapomnieć cud techniki. Idź do prawej piętrze na piechotę, nawet jeśli trzeba pokonać wiele przęseł.

Dieta dla szczupłych nogach

Jeśli uważasz, że idzie do basenu i tańce dla smukłych udach będzie wystarczające, to pospiesz cię zdenerwować. Musimy wszystko powyższe i jeszcze przejść na dietę. Jednak nie będą głodować, ponieważ nowoczesne dietetycy już dawno doszli do wniosku, że uczucie głodu tylko pogarsza sytuację i zmusza kobiety mają więcej. Wszystko czego potrzebujesz to:

 1. Staraj się nie jeść po 6 pm;
 2. Porzucić słodkie, bogate w skrobię, tłuste, pikantne. I starać się nie tylko wyrzucić z domu ciasta i słodycze, ale także nie umieszczać cukier w herbacie i kawie. Na początku, krok ten może wydawać się skomplikowane, ale szczupłe biodra są ofiarą.
 3. Trzymać się diety niskowęglowodanowej, to właśnie brak węglowodanów powoduje, że organizm do stracenia podskórną akcji, a wraz z nim cały dodatkowy ciężar, który zgromadził na biodrach.
 4. Jeśli nie masz możliwości liczyć kalorii lub dowiedzieć się ilość węglowodanów w danym produkcie, można po prostu podzielić na połowę zwykłej dawki. Oczywiście, można jeść tylko jedną połowę popołudnia. Wiele osób boi się tego prostego recepcji i zaczynają się kłócić, że jedli. Jednak to wszystko jest tylko twoje lęki. Uwierz mi, to jest żołądek jest pełny, a do „zjadł”, a jego oczy, żuć powoli. To małe oszustwo przekona ciało, które rzeczywiście zjedzone dużo więcej niż położyć na talerzu.

Zdarza się, że tłuszcz na biodrach – nie jest wynikiem kobieta jedzenia słodyczy lub nadmierną miłość smażonych i pikantnych potraw. Dziewczyny często lepiej ze względu na ich predyspozycji genetycznych. Wtedy walka z nadwagą może być bardzo nieprzewidywalne. Jak kobiety i próbuje stać się szczupły i uda nadal nie pasuje do Twoich ulubionych dżinsów. Jak będzie? Przede wszystkim nie trzeba rzucać próby poprawy jego ciało. Po drugie, konieczne jest, aby kochać siebie dokładnie w tytule, w którym teraz jesteś. Po tym wszystkim, osobiste szczęście nie zależy od rozmiaru ubrania, które noszą.

load...