Proste sposoby, aby zadowolić siebie i dziecka, aby powrócić do dzieciństwa

Idzie z duchem czasu, matek i ojców czasami zapominają o prostych przyjemności życia. Ale co spowodowało prawdziwą rozkosz tylko kilka dekad temu, kiedy rodzice byli dziećmi, lubić dzieci i nowoczesne. Dlaczego nie? Wystarczy poprosić dziecko, aby wejść w świat dzieciństwa rozrywki – choć trochę staroświecki, ale bardzo ciekawe i zabawne.

load...

zbudować szałas

Spokojne miejsce, gdzie można dyskutować ze swoimi przyjaciółmi najskrytszych marzeń, ukrywając się na skarb i pierwszego projektu na dużą skalę, realizowany w zagrodzie – ta chata. Doświadczenie w projektowaniu i budowie pewnie każde dziecko. Dlaczego nie podzielić się nim ze swoimi dziećmi? Tym bardziej, że nie wymagają znacznych nakładów finansowych i czasu na to. Wszystko, czego potrzebujesz – trochę cierpliwości i materiały pod ręką. Wynik nie trzeba było długo czekać, jak szczęśliwe uśmiechy na twarzy dzieci i ich rodziców.

Wynaleźć swój własny język

W między studiowanie zasad gramatyki angielskiej i polskiej Sizzling możliwym wykroić minutę i wymyślić własnego alfabetu do przesyłania zaszyfrowanych wiadomości. I niech wokół drapania głowy, próbując zrozumieć, o co chodzi: sekret znany tylko wtajemniczonym. Wymyślanie słów i zwrotów w języku tajnym rozwija kreatywność i dekodowania grypsy – umiejętności analityczne. Więc dlaczego nie połączyć przyjemne z pożytecznym i nie rozmawiać z dzieckiem na „jego” języka?

load...

Stanąć na łyżwy

Pamiętam, jak ekscytująca była twoja pierwsza wycieczka na lodzie? Jak uważnie Państwo opanowali technikę przesuwnych, ściskając dłoń matki? I po kilku sesjach pewnie stojąc na łyżwy, korzystających ze swobody przemieszczania się. Byłoby miło, aby dać radość z aktywnego zimowego wypoczynku i Twoich dzieci! Ale, niestety, często gdzie wcześniej słyszał śmiech, pusty opuszczony hokej „box”. Dać życie z powrotem do stoczni lodowiska projekt społeczny mający na celu NIVEA „głosuj na lodowisko!” Aby wziąć udział w którym każdy obywatel może Polska. To wystarczy, aby wysłać prośbę o opis terenu, który jest w potrzebie renowacji, strony internetowej promocji. Można również oddać swój głos na jedną z rolek już zarejestrowane. Głosowanie potrwa do 30 kwietnia 2017 roku. Według jego wyników będzie określona przez 3 roller-zwycięzcy, który zostanie odtworzony przez NIVEA i podjąć pierwsze odwiedzających do nowego sezonu zimowego!

zaimprowizowany koncert

Każde zdarzenie w szkole lub przedszkolu wymaga poważnego przygotowania. Wysoki stopień odpowiedzialności często uniemożliwia pełne otwarcie natomiast wydajność kameralistyka przed rodziną i przyjaciółmi pomaga odkryć ukryte talenty i przezwyciężyć nieśmiałość. Być może ty lub twoi przyjaciele po raz pierwszy okazało się dokładnie podobny do zaimprowizowany koncert. Zapewnić możliwość i dziecko, zebrać mały krąg krewnych i przyjaciół – ot tak, bez powodu – i zaprosić wszystkich, którzy chcą mówić. Znajome uczucie strachu, zażenowania i nudny, otwierając nieograniczone możliwości dla kreatywności.

Prowadzone łodzie papierowe

Wraz z pojawieniem się kolei Spring Street do wód: topnienie śniegu i deszczu hojny chodników i chodników istnieją ogromne kałuże, które komplikują życie na zawsze spiesząc mieszczan. Ale to nie jak dorosły, może zaskoczyć i zadowolić dziecko. Pomyśl ile radości wywołała uruchomienia łodzi papieru – krótkotrwały, ale bardzo piękny. Nieco lepsze pływać „tratwy” z tworzywa sztucznego, dobrze korek łódź nie tonąć w ogóle. Jeśli masz zamiar zorganizować regaty, nie zapomnij buty gumowe: jasne i praktyczne, będą one wyeliminować problem wiecznej wiosny „mokrej stopy” i podnieść na duchu.

load...