Proste motywacyjny trik, który pozwoli Ci schudnąć

Zawartość

brzmi jak reklama kolejnego zamorochennogo NLP Course? Nie bój się, nie jestem fanem takich kursów, zwłaszcza w odniesieniu do amatorskiego kondycji. Czy wiesz, kto jest największym wrogiem sportowcem amatorem? Jego głowa, która ciągle myślę: „No, co ja jestem sportowcem, jestem po prostu tak, usunąć żołądek, podciągnąć dupę.” Szczerze mówiąc, od dawna tak myślałem sobie. Mini-cel, nie jest zbyt wysoka, a raczej żadnych wyników. Ogólnie rzecz biorąc, na początku swojej kariery w sprawności, byłem zaangażowany w tej rozpaczliwej zaorać na szkoleniu, a potem tak samo rozpaczliwie przetrwał głodu, potem w prawo, rozpaczliwie przejadanie się, mówiąc sobie, że „to jest skrajny śpiewa razem i jutro jogging 15 km. ” Oczywiście, to nie rzucali mnie wszędzie. No, może, uczyłem się do uruchomienia w systemie, aw końcu zakochał się pracuje.

load...

[Powrót do spisu treści]

Czego uczą w obrębie głównego nurtu psychologii

Otwórz dowolny magazyn błyszczącego okolsportivnye temat i czytać przepis do pokonania taką gamę dziewcząt utraty wagi:

 • Postawił sobie za cel, na przykład, aby schudnąć po 10 kg;
 • Znak dla niego na zadaniu, które jest w listopadzie i utraty wagi 2 kg, grudzień – 2 kg, styczeń – 3 kg, i tak dalej;
 • Wynaleźć środki, za pomocą których można liczyć. Cóż, „Record na kształtowanie / fitness”, „będę siedzieć na diecie” i tak dalej;
 • Znak dla każdego narzędzia konkretnie mają moc, aby plan i szkolenia;
 • Przodu do utraty wagi, i nie zapomnij, aby wizualizować postroynevshuyu postać, można po drodze, jeśli nie ma nic do zrobienia, a nawet map skarb navyrezat czasopism.

Dobry przepis? Tak, to jest dobre, ponieważ pozwala uporządkować wysiłki i przestać wreszcie płynąć po morzu odchudzania jak statek bez steru. Ma jednak odwrotnie, że tak powiem, strony.

[Powrót do spisu treści]

Pułapki cel lub jak schudnąć, a perehudet

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie fajne i zabawne, jeśli celem ustawione przez ciebie, to jest 2 kg miesięcznie, oznacza – dieta z małym deficytem energetycznym i „w pracy codziennego życia”, a także szkolenia, dając odpowiednie obciążenie mocy, cardio i rozciąganie. To tylko zwykle nie obciążone osobistego doświadczenia prawidłową dietę i / lub wiedzy w dziedzinie fizjologii perfekcjonista nie generuje go:

load...
 • Chcę stracić 10 kg w ciągu miesiąca;
 • Chcę przygotować się do bikini na przydatność do 3 miesięcy;
 • Chcę … Tutaj, w ogóle, można zacząć się chce być dyrektorem świata, czy żona prezydenta wszechświata

Dlaczego nie głupie jak dziewczyny z wyższym wykształceniem i ciągłego postępu w innych dziedzinach życia regularnie „problem” tu, jest to numer? Odwrotna strona myślenia udanego osoby – znalezienie środków do osiągnięcia celu jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem. To tylko w fizjologii „mniej” naprawdę znaczy „więcej”.

Bardzo dobra pomoc do nas i biznesmenów wszelkiej maści, którzy próbują vparit swoją dietę, ćwiczenia, suplementy diety, farmakologii, żywieniu sportowców, „cudowny tajnym motywacji” i tak dalej. Na początku sprzedaży tekst na temat przydatności jest czymś często jest jak „nie wiem, ale jest sposobem organizmu sprowadzenia w super stanie w ciągu 21 dni, a złośliwe trenerów fitness i dietetycy, aby ci jego ukrywać, bo sprzedał. Eva Mendes go. ” Ogólnie rzecz biorąc, ten tekst widzimy we wszystkich czasopism, programów, stron internetowych i tak dalej. I powoli zaczynamy w to wierzyć. W tym samym czasie, nie jest tak proste w przyrodzie.

[Powrót do spisu treści]

Jak nie przesadzić

W ogóle, jeśli kochasz robić wszystko dobrze, a jest ona zamocowana na „szybko i sprawnie”, bardzo polecam Ci pomóc … halę. Lepiej oczywiście zatrudnić profesjonalnego dietetyka i trenera, przynajmniej jedną konsultację. Celem konsultacji – umieścić osiągalne cele. Jako opcja – niech Ci pomóc bardziej doświadczony w sprawach przyjaciela sportu, ale proszę, nie miłośnik dietach 1. Liściu kapusty dziennie.

Teraz opisuje „błyszczący” plan, ale z liczb rzeczywistych. A teraz – rozerwać na ulotce z „up” wszystko zrobić z liczbami i rzucać daleko. Można nawet przez okno. Za nim, wyślij waga Metry, oraz konieczność zgłaszania do wszechświata dla każdego zjadł kawałek.

A teraz, w rzeczywistości, sekret motywacji. Pamiętaj o planchik treningowy? On jest dokładnie to, czego potrzebujemy:

 • Dać sobie cele szkolenia. Muszą być skomplikowane, ale ich osiągnięcia – fascynujące;
 • Przykład, jeśli uruchomić – postawił sobie za cel, aby uruchomić pewien dystans w czasie, tylko czas nie będzie trwać od trenerów podręcznikowych w lekkiej atletyce, oraz zapoznać się rozsądnych cenach. Możesz podnieść poprzeczkę? Postawił sobie za cel, nie, nie oszukują na jej własnym ciężarem jak najszybciej i opanować technikę właściwego i bezpiecznego treningu siłowego. Idź do zajęć grupowych? Wystarczająco dużo już być dodatki, nauczyć się tańczyć naprawdę staram się robić pompek z skarpety, gdzie wszystkie łupy sterczały w upokarzającej pozycji „na kolanach”;
 • Sam cel z serii „szybciej, wyżej, mocniej”, a także śledzić zestaw krótszy to ona, a nie jak zmiany masy ciała. Ogólnie rzecz biorąc, waga będzie nadal tracić, ale ciężar tępy żal nazywany „Jestem na dietę i ćwiczenia do utraty wagi” spadnie z ramion. I tak, jak odzwyczaić ważyła po każdym posiłku, ściskając się za fałdy na brzuchu po każdym treningu, a chcąc zajrzeć do każdego z luster, wyglądając już tam uprawiane cienki kształt.

Teraz sobie sprawę, że jedzenie żadnej bzdury, a nawet w nieodpowiednich ilościach, że nie staną się jakiekolwiek silniejsze lub szybszy. Po prostu nie zostaną przywrócone. Powiedz sobie, że cokolwiek robisz – nie dla skal i Metry, a dla prędkości, siły, władzy, witalności i szczęścia. Przez to i pracy. Jednocześnie, przy okazji, zwiększyć samoocenę.

Nie mówię, że ważą i dostosować dietę, jeśli waga nie rośnie. Nie rób równowagę kultu i ich zeznania. Ogólnie rzecz biorąc, w utracie wagi z fitness trudno jest odnieść sukces, jeśli są bez celu. A potem podstawienie działa znacznie lepiej niż milion chodziły po naklejkach stacjonarnych z przypomnieniami, dlaczego nie można jeść.

load...