Proste fryzury ślubne ze świeżych kwiatów w domu – to jest prawdziwe

Zawartość:

Ostatnio oblubienica coraz częściej wybierają elegancką fryzurę ślubną ze świeżych kwiatów. I nie jest to zaskakujące, ponieważ wystrój jest w stanie zamienić każdą dziewczynę w księżniczkę i dać obraz romansu i świeżości.

load...

Najlepiej jest stworzyć takie dzieło sztuki, ale w inny sposób, taki majstersztyk i nie można nazwać, zwracają się do profesjonalnego fryzjera. Wraz z mistrzem kwiaciarni wyłoni najlepszego rozmieszczenia funkcji i biżuterię, które pozytywnie uzupełniać swój wygląd. Ale można spróbować i zarządzać na własną rękę. Aby to zrobić, ważne jest, aby wiedzieć, jakie kolory użyć i jak je połączyć. Aby zrozumieć ten pomoże Ci porady.


Właściwy wybór koloru dla fryzur ślubnych

Najpierw trzeba zdecydować, jakie kolory chcesz zobaczyć we włosach iw jakiej ilości. Jest to bardzo trudne zadanie, więc warto pomyśleć wcześniej koncepcję całego wizerunku panny młodej do ślubu i na zewnątrz. Bardzo ważne jest, że włosy w harmonii ze stroju, nastroju i temperamentu szczęśliwą dziewczyną, w przeciwnym razie zostanie on pokonany z obrazka.

  • Nie należy wybierać zbyt duże kwiaty, jeśli planujesz używać ich na więcej niż trzy. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby włosy bardziej jak kwietnik.
  • Przy wyborze kolorów nie zapomnij wziąć pod uwagę kolor włosów i swój strój ślubny. Powinny one być w harmonii z dekoracji włosów, a nie wyciąć wokół oczu. Te kwiaty, które łatwo dopasować do blondynki brunetki będzie jasne, delikatnie mówiąc, niewłaściwe. Chociaż nie jest to konieczne, aby bać się jasnych kolorach.
  • Odebrać takie kwiaty dla swojej fryzury ślubnej, które mogą najdłużej utrzymać swój naturalny i oryginalny wygląd. Po tym wszystkim, nikt nie chce oglądać w cienkiej sierści blaknięcie płatków.
  • Zamów kwiaty do jego fryzury trzeba przejść, jak wiele czasu poświęca się na samym wyborze kolorów, ich dostawy, a następnie producenci składu florystycznego.
  • Należy pamiętać, że boutonniere pana młodego i bukiet powinien być w tym samym stylu, z kwiatami we włosach.
  • Jeśli zdecydujesz się zrobić fryzurę ślubną z kwiatem, nie należy używać innych dużych biżuterię. Zepsuje tylko piękno i elegancję niezwykłych fryzur.

load...

Opcje dla fryzury ślubne z kwiatem

Jeśli zdecydujesz się zrobić fryzurę ślubną z kwiatem bez pomocy kreatora-kwiaciarni, należy wybrać dość prosty w opcji projektu, który można realizować siebie. Ponadto, zbyt skomplikowane konstrukcje ozdobione kwiatami będzie wyglądać na głowę jest śmieszne. Spójrz na rozwiązaniach oferowanych poniżej.

  • Kręcone zamki

Jest to najprostsza wersja fryzury ślubnej z kwiatem, który wygląda bardzo imponująca i jest odpowiedni dla kobiet z każdej długości włosów. Sploty najlepiej zwijają duże loki w nocy w papilotach lub curling rano użyciu. Loki na dłużej, trzeba perm na mokre włosy nanieść niewielką ilość pianki.

Po tym wszystkim włosy nawinięte są umieścić je jak chcesz, i za pomocą szpilek i niewidzialnych fix oraz kwiatów. Może być używany do dekoracji obręcz, a następnie kwiaty wykonane z siebie, ale tylko kołki z małych kuleczek umieścić zamków stosowanych do loków.

  • Wysokim ogon

Wydaje się, że może być piękna w zwykłym ogona? Ale to jest najprostszym rozwiązaniem jest często traktowana jako podstawa do stworzenia eleganckiej fryzury ślubnej z kwiatem. Najpierw musimy zebrać włosy w wysoki ogon ciasno, to najlepiej zrobić to za pomocą zwykłego grzebienia z kilkoma zębami na mokre włosy. Nie zapomnij zastosować jakiś mus, to przedłużyć żywotność włosów. Następnie za pomocą gorącego zwijaniu specjalnych dysz i śruby ogona kosmyki włosów w różnych rozmiarach i zabezpieczyć niewidoczne całkowicie zamaskować podstawy ogona. Świeże kwiaty we włosach, lepiej jest użyć niewielką ilość grzywny. Rozdziel je na włosy i delikatnie przymocować kołki do dekoracji nie stracił. Nie zapomnij umieścić na dobrej utrwalenia fryzury paznokci.

  • Czeski warkocz z boku

Spit – to także doskonały wybór fryzury ślubne z kwiatem stworzyć delikatny i niewinny wizerunek panny młodej. Nie może być wiele opcji: konwencjonalny warkocz, francuski, kolec, asymetryczny warkocz itd. Warkocz warkocz to chyba każda dziewczyna trochę praktyki. Oto jeden z przykładów takiej fryzury na wesele – asymetryczny warkocz z kwiatów lub artystycznej warkocz z boku.

Aby warkocz oplot, trzeba tylko trochę umiejętności i wytrwałości. Zacząć tkać powrotem nad uchem. To ciągnie się od rodzaju francuskie warkocze, jak to zrobić w ciągu kilku „łapie” nici, które są dodawane do ogólnego warkocz. Zacznij cienką warkocze stopniowo zbierać we włosy po obu stronach, co prowadzi do przeciwnego warkocz z boku w dół. Ważne jest, że fryzura nie była zbyt mocno. Dla niej, najlepszym wyborem będzie średnie kwiaty o długich łodygach, które są łatwe do tkania.

  • Uprząż

Istnieje wiele różnych fryzury z warkoczy, które można wykorzystać na swój ślub. Jednym z ulubionych wielu opcji – cienkich nici. Aby to zrobić, trzeba oddzielić mały kosmyk włosów, tak aby uzyskać gładką rozstanie i delikatnie przekręcić go na całej długości włosów. Pod koniec wici jest przymocowany zakręt, lub niewidoczne. Gdy cała głowa pleciony takich wiązek, ich końce mogą być pozostawiona swobodnie powiesić, i mogą być montowane w schludny kucyk. Głównym problemem tej fryzury – splot kolorów. Odpowiednio zabezpieczyć je w uprzęży nie zawsze jest to możliwe bez odpowiednich umiejętności. Ale nie rozpaczaj, można ozdobić parę dużych pąków własny ogon, lub kończy wici.

I wreszcie chciałbym dać jeden kawałek rada: nie rób fryzurę ślubną do czyszczenia sierści. Będą pushitsya i trzymać się we wszystkich kierunkach. Najlepszy ze wszystkich na 2-3 dni przed triumfu włosów nie myje w ogóle, nawet jeśli muszą szybko brudzą. W ten sposób dostać się do rąk i zapewniają gładką fryzurę. A reszta – tylko wyobraźnia i umiejętności!

load...