Proste fryzury na druhny z rękami

Zawartość:

Druhny – to jest chyba druga najważniejsza osoba na weselu po młodej pary. Pomagają przy organizacji zawodów i pomieszczeń rozrywkowych, mogą pomóc w pięknym stroju, a są po prostu świadkiem. I oczywiście, każdy z nich zadaje sobie, co powinno być druhną fryzura? Jest bardzo ważne, aby wyglądać pięknie, ale nie prześcignąć Oblubienicy siebie.

load...

Z stroje dzisiaj prawie żadnych problemów, ponieważ wybór świątecznych sukienki i garnitury, jest ogromna. Ale w wyborze fryzury mogą wystąpić poważne trudności. Co to jest, fryzura druhen? Niektóre dziewczyny z jakiegoś powodu myślę, że po prostu trzeba budować na głowie całą wieżę Babel na cześć tej szczególnej okazji. Ale nawet to nie boli ozdobić projekt architektoniczny włosy różnego rodzaju koraliki, muszle, kwiaty, itp Ale to jest duży, duży błąd.

Jaka powinna być fryzura druhny

Główną zasadą jest, aby wybrać fryzury bride girlfriends – przetrzymywanie i zwięzłość połączeniu ze ścisłym elegancji. Oznacza to, że można używać tylko niezbędne minimum ozdób i dekoracji. Na przykład, możliwe jest splot we włosach kwiat, jeśli ślub jest wiosną lub latem. Na chłodniejsze pory roku odpowiedniej dekoracji spinki do włosów z małych koralików.

Ale splot druhny wstążka nie jest konieczne. To jest bardziej odpowiedni dla wesel w średniowiecznym stylu, uroczystości takie nowoczesne fryzury są zbyt wstrętne.


Opcje dla fryzury dla druhen

Proste zamki

Jest to najprostszy, ale to nie jest najgorsze fryzury opcji dla świadka. Wystarczy lekko poskręcane włosy i pozostawić im swobodę leżą na ramionach lub zablokować pochód. Proste, oszczędne i nie wymaga dużo czasu. Udekorować obręcz składany, można użyć małych klipy lub szpilki niewidoczne od wystroju. Ta opcja jest idealna, jeśli zdecydujesz romantyczny obraz, szczególnie w jasnych, pastelowych kolorach. A dla właścicieli krótkiej fryzury jest najlepszym rozwiązaniem.

load...

Francuski warkocz

Nie mniej aktualna wersja fryzury – Francuski warkocz. Piękno to jest to, że można grać z nici, dzięki czemu nawet nieporęcznych uprzęży lub wykonywanych na ciasnych loki. Ale trzeba być ostrożnym z dekoracjami, albo ryzykować przypadkowo na miejscu panny młodej. Francuski warkocz jest bardzo samowystarczalne, dzięki czemu można uzyskać piękny zakręt na końcu spikelets.

Pigtail kosz

Na pewno matka plecione kosz na głowie każdej dziewczyny na święta. Nadaje się na uroczystość ślubu. Warkocze mogą się zmieniać, wyciągając mały „pętle” włosy lub dodać kilka małych zakolochek kwiaty. Bardziej nowoczesna wersja – cienki warkocz warkocz wzdłuż konturu twarzy, a pozostałe wolne pasma na wiatr i pozostawić wolny lub zebrać w kucyk.

Ogon

Jeśli chcesz, aby w pełni zebrać włosy, najlepszym pomysłem byłoby klasycznym „kucyk”. Trzeba tylko dać mu trochę smaku fryzura wyglądała bardziej uroczysty. Na przykład, jeśli masz włosy bujne i obszerny, można warkocz ogon w ciasny opaski i wyciągnąć cały ogon przez środek podstawy fryzury. Alternatywnie, można rozważyć asymetryczne ogony (boczne), urządzone z małym wstążka lub kwiat. Zamki boczne mogą być przykręcane i pozostawić oprawić twarz. Opcja ta jest bardzo popularna wśród druhen.

Wiązka

Kolejna wersja prostego fryzura, co jest szczególnie wygodne, jeśli ślub odbywa się w gorącym sezonie – Belka. Klasyczny, które niezasłużenie zapomniany, mimo że wygląda świetnie w uroczystej wizerunek druhna. Nie może być kilka opcji: niskie, wysokie belki, ozdobione wstążki, siatki lub niewidoczne … wybrać. Głównym warunkiem – objętość. Nawet jeśli trzeba użyć wiązki faktury, ale lepsze to niż skromne shishechka z tyłu.

Jak widać, na druhny fryzura może być proste, a jednocześnie bardzo elegancka i piękna. I to nie jest konieczne, aby uruchomić do najlepszych fryzjerów, który prosi za pracę znacznej ilości. Można również dostać się na własną rękę i za pomocą znajomego, aby stworzyć elegancki wizerunek. Powinno być tylko trochę praktyki, że wszystko wyszło idealnie!

load...