Projektant pudełko na prezent z własnymi rękami

Zawartość:

Wszelkie prezent, czy to urodziny, rocznicę, ślub, lub niektóre niezwykłe wydarzenie, spektakularne prawdopodobnie obecne w świątecznym opakowaniu. To nadaje pewien urok i powagę chwili obecnej. Zwłaszcza jeśli nie jest to duży zestaw upominkowy, miniaturowa statuetka, na przykład, albo wdzięku baleriny biżuteria dla małej księżniczki.

load...

Oczywiście, w sklepach możemy zobaczyć wiele wszelkiego rodzaju opakowań: koszyki, pudełka, torby, torebki, itp A w tym samym czasie dla każdego smaku i koloru.! Cennym darem od metali nie można sobie wyobrazić bez osłonek oryginalnie zaprojektowanych. Ale, są często kupując pakiet wakacyjny kosztuje nas prawie tak samo, jak sam dar, ale zdarza się, że nawet więcej!

Więc dzisiaj proponujemy, aby dowiedzieć się, jak zrobić własne ręce oryginalne papierowe pudełka, które (zobaczysz!) Będzie całkowicie zbyteczne i będzie służyć jako element dekoracyjny bonus do żadnego prezentu.

Szczególnie wyjątkowy będzie wyglądać kreatywne prezenty w polu ręcznie wykonane również z jego własnymi rękami: Baubles koralik, domowej roboty mydła, malowane świece i tym podobne. Kiedy nabete rękę w tworzeniu prostych pudełek wykonanych z papieru, można bezpiecznie przystąpić do bardziej fantazyjnych okazów z drogich materiałów. A potem, nie hamować kreatywność projektowania pakietów za pomocą appliqués tkanin, farby suche, decoupage, malowanie i wiele innych rzeczy, które można zrobić własnymi rękami.

Powrót do spisu treści

Wybór materiału

Osobno chcę rozwodzić się nad wyborem papieru. Jak długo jesteś w sklepach papierniczych? Tak więc, należy zwrócić uwagę, jak wiele różnych rodzajów tektury oferowanych do wyboru. Oprócz klasycznego kolorowego papieru lub tektury, zaskoczy fluorescencyjne, falista, błyszczący, aksamit, tematycznej, z rysunku artystycznego ozdoba i wiele innych rodzajów materiałów do twórczości.

load...

Rada dla tych, którzy dopiero zaczynają angażować się w twórczych rzemiosła. W prawie każdym mieście znajdują się sklepy sztuki oferujących szeroką gamę materiałów do rękodzieła, stworzony własnymi rękami. Co znaleźliście nie ma: farby do witraży, kompozycji krakelyurnye, ramki, płócien, pędzli zawodowych, ołówki, kredki. Wiele różnych szablonów tematycznych, naklejki i wiele innych. Odwiedzając ten sklep, można zrobić własnymi rękami wszelkiego rodzaju prezenty, rzemiosła i dekoracyjnych rzeczy.

Jak pudełka dekoracji można również stosować wszelkiego rodzaju akcesoria: Piękne guziki, wstążki, cyrkonie łabędziego puchu, cięte kwiaty, serca, kolorowe naklejki, etc. Tak aby stworzyć miły pakiet z rąk, trzeba szukać w szufladzie swojego dziecka, aby zagłębić się w ich własnej trumny, a jesteś pewny, aby znaleźć „designer” drobiazgi.
Powrót do spisu treści

Szablony

W rzeczywistości, aby uczynić swoje ręce pudełko z papieru – mały podstęp. Aby to zrobić, trzeba tylko nauczyć się rysować wzory. A następnie, aby pokazać wyobraźnię, można dowolnie zmieniać konfigurację pakietu. Dla Twojej informacji dodamy, że okno może być z czterech stron: wieloaspektowy, stożkowych, piramidalne, kręcone, płaskie, kaskadowy, z oddzielną pokrywą lub bez niej, i tak dalej – kto na tyle.

Poniżej zapewniają najprostszy schemat pudełko z pokrywką. Zwróć uwagę na wielkość powierzchni można regulować samodzielnie, przestrzegając proporcji.

Nawiasem mówiąc, jesteśmy pewni, szablon wycięty z papieru budowy i wykorzystywane w przyszłości zamiast wzoru. Można również narysować schemat bezpośrednio do gotowego materiału, ale nadal zaleca, aby zacząć starać się okno z zwykłym papierze do pisania.

Więc, weź karton i wyciągnąć z niego prostokąta lub kwadratu (w zależności od kształtu i wielkości daru). Obok każdej strony szerokości prostokąta postać pririsuyte odpowiadającą żądanej wysokości skrzynki (to twarzy). Następnie, na dwóch przeciwległych powierzchni bocznych część szerokości niezbędnej do zakończenia więcej prostokątów, które będą służyć jako miejsce dokowania boków pudełka. Krawędzie tych „skrzydeł” muszą być przycięte pod kątem 45 °. Dobrze, że to wszystko, to zginać lokalizacje krotnie kartonowych i przyklej wszystkie twarze.

Podobnie pokrywa produkcji grubego papieru lub kartonu. Musimy jednak pamiętać, że pokrywa powinna być nieco szerszy niż sama polu, więc podstawa przygotuje dwa lub trzy milimetry więcej. A twarze pokrywa może być dowolnej szerokości. To już zależy od Ciebie, jak głęboki będzie umieścić na pokrywie na polu.

Wykazywania staranności i obejmują fantazji, uda i masz piękny urlop pole papieru, wykonany własnymi rękami.

Korzystanie w dolnej części okna i kwadratu dla niego skończyć trójkątne twarze, pojawi się okno bez pokrywki w kształcie piramidy. Na szczycie pakietu jest konieczne, aby zrobić mały okrągły otwór i gwintowanie ich przez wstęgę i zabezpieczyć go z pięknym węzeł. Tylko pamiętaj: trzeba położyć prezent pod piramidy przed stronach spojenia.

Warto inny schemat szablon pudełek papierowych, które mogą być również wykonane ręcznie. Pamiętać, że w tym przykładzie wykonania, pokrywa skrzynki nie mogą być rozdzielone i dostarczana jest bezpośrednio do wzorca. A rysunek w formie serca, można być zawsze zastąpione przez coś innego, takiego jak płatek i liści. Wyciąć szablon i zrobisz fałdy wzdłuż linii, skleić brzegi i dno pudełka.

Powrót do spisu treści

Historia chińskich pudełek

Chcemy wam interesujący fakt życia chińskich pudełek żywnościowych. Jestem pewien, że wielu z was już spotkał się z oryginalnego opakowania. I nie za nic, że ta opcja jest prawie wygrał cały świat. Po pierwsze, czy papier jest naturalnym materiałem przyjaznym dla środowiska. Po drugie, jedzenie w chińskiej polu pozostaje gorący przez długi czas. Po trzecie, nie ma takiego opakowania jest dogodna zarówno w domu, w parku na ławce lub na trawniku w firmie. Po czwarte, jeśli chcesz, możesz zostawić niezjedzone jedzenie na potem starannie zamknięte okno.

Jednakże, do domu papierowych pudełek uniwersalnych nie były Chiny i Ameryka. Powrót na początku XX wieku w miastach portowych takie pakiety sprzedawane cleaned- ostrygi. To był przełom, gdy produkt gotowy take-out. Jednak z biegiem czasu stają się drogie ostrygi przysmak, a dla producentów pudełek byłoby kryzysu, jeśli nie zwracać uwagę na stale rosnące wśród dużej liczby imigrantów z Azji, popyt na chińskie jedzenie. Tak więc, ze względu na niski koszt i niezwykłych smaków, chińskie jedzenie zdobyła wiodącą pozycję wśród fast foodów. Pudełko było jego podstawową cechą, i bardzo praktyczne opakowanie.

Ty też możesz zrobić pudełko. Jak również wiele innych, które można zrobić z rękami. Najpierw trzeba zrobić pudełko jeden test, drugi będzie można marzyć, a trzeci został najpełniej ujawniają swoją kreatywność. Pamiętaj, aby powierzać dzieciom być kreatywnym, ich zdaniem znacznie szerzej dorosłych i wymyślać niesamowite tytuły ich rzemiosła. Opakowanie Zagotovte na przyszłość, a będziesz zawsze należy przynieść w gości. Jesteśmy przekonani, będzie można zaskoczyć nie tylko innych, ale także sami oryginalny wystrój swoich produktów.

load...