Produkcja kolczyki wykonane z koralików: arcydzieło własnymi rękami

Zawartość:

W czasach masowej produkcji, jak trudno jest, aby wyróżniać się z tłumu, aby pokazać swoją oryginalność! Ale jeśli nie używać swój twórczy talent.

load...

Zrobić własny zestaw ozdoby dla stylowy strój nie jest tak trudne, a całkiem zdolny do niemal każdej kobiety.

I wszystko, co jest potrzebne, aby kolczyki z koralików z rąk, można kupić w sklepie dla kobiet, w tym igieł specjalnych złączek i drobnych elementów dekoracyjnych. Najważniejsze – aby wiedzieć, co chcesz zrobić, a przy wejściu do oczu sklep rozproszonych w całej różnych dość przekonujące koralików podvesochek i inne przysmaki. Puste torebce, a po powrocie do domu okazuje się, że ze sterty pyszne rzeczy kupiliśmy nic między nimi nie łączy.

Materiały do ​​pracy twórczej może stać się dzianinę albo perełki z tworzyw sztucznych wykonane ręcznie z gliny utwardzonej polimerowej, kamienia, ceramiki, szkło, kulki metalowe. Jeśli dobrze jest spojrzeć na pchlich targach (w internecie lub w prawdziwym życiu), można znaleźć unikalne elementy zabytkowe i etnicznych, które okazują dzieła sztuki. Na przykład, z rocznika naszyjnika, kupił za bezcen na kolejnym upadku, można zrobić modny zestaw: kolczyki, wisiorki, bransoletki. I to na pewno nie będzie nikogo innego!


Powrót do spisu treści

Materiały i narzędzia do wyrobu biżuterii

Z wyjątkiem kulek do produkcji kolczyków mogą potrzebować koraliki, Inne, mniejsze kulki, inny podvesochki łańcucha, przewodów i kształtek specjalne:

load...
  • Podłączenie pierścieni;
  • Kołki (kołki, na których są zamocowane kulek);
  • Shvenzy (haki) lub „róże” z klipsami lub silikonu;
  • „Caps”, które ukrywają położenia montażowego.

Pierścienie są w różnych średnicach i kolorach. Kołki modele różnią się także średnica i konstrukcji. Jeśli te elementy nie są w stanie znaleźć w sklepie, można zrobić je samemu. Krążki wycięte z przewodu, elastyczne spiralnie na igłę, jak i trzpienia może być stosowany prosty odcinek drutu, którego końce są zwinięte pomocą szczypiec pierścieni.

Specjalne narzędzie jest potrzebne do pracy z drutu. Najwygodniejszym i wszechstronne narzędzia niezbędne, aby uzyskać mały przecinak drutu i boczny kuter, uzkogubtsy, szczypce, szczypce (najlepiej 2 sztuki) plik igły i pincety. Się przydać kilka igieł o różnych średnicach, linijki, a wszystkie zastosowania kleju.

Miejsce pracy powinno być dobrze oświetlone. Najlepiej jest pracować na światło gęstej tkanki, na której koraliki i paciorki nie są rzutowane na boki też. Każdy będzie lepiej jeśli miejsce tworzenia biżuterii arcydzieło nie będzie miał dostęp w małych dzieci i kotów.
Powrót do spisu treści

Wzory kolczyków: pokój dla wyobraźni

Konstrukcja przyszłego biżuterii zależy od wybranych perełek od stylu preferowanego odzieży i biżuterii. Ponadto, zdolność do radzenia sobie z nie całkiem kobiecego narzędzia mogą być również istotne. Ale ten ostatni – mogą być nabyte. Pierwszy raz do obierania ziemniaków było zbyt trudne, tak myślę. Nie bogów doniczkach, boginią może dobrze zrobić, aby pomóc ich złoto uchwyty biżuterię dla siebie, bliskich.

Duże szklane lub kamienne paciorki, piękne same w sobie, nie wymaga żadnych dodatkowych komponentów. Mogą one być po prostu powiesić na niepozornym Pina lakonicznym hakiem i dekoracji gotowe. Idealnie takie kolczyki warto robić nawet wisiorek, bransoletkę lub pierścionek. Jednak kolczyki tego typu są dość ciężkie, ponieważ sami są różne koraliki znaczny ciężar.

Mniejsze kulki z tworzyw sztucznych, drewna, kości, szkła lub metalu może być naciągnięty na pierścieniu drutu z efektem pamięci naprzemiennie perełkowe, ogniwa, zawieszki metali. Pod koniec łącznika pierścień przymocowany wdzięku i – voila! – niezwykle stylowe kolczyki gotowy do wyjścia.

Jest bardzo ważne, aby nie zostawić metalowego elementu ostre krawędzie cięcia i zadziory. Jeśli nie traktować odcinki Rozwiertak drutu i papieru ściernego może zaszkodzić nie tylko ucho, ale również moje ręce podczas zakładania kolczyków. Ponadto, trzeba dobrze przemyślany wybór metalu kolczyki. Mosiądzu i miedzi może powodować poważne podrażnienie, utleniać i pozostawić ciemne ślady na skórze. Srebro w kontakcie ze skórą, zbyt często czarny. Nie ma sensu spędzać czas na produkcji kolczyków, a następnie, jeśli będzie nosić niewygodne.


Powrót do spisu treści

Jak zrobić proste i piękne kolczyki

Do pracy potrzebny jest zestaw koralików, akcesoria i narzędzia: szczypce i ukośne cięcia.

Procedura:

  1. Nawleczone na kołkach (kołki) z drutu kulek i elementów dekoracyjnych w odpowiedniej kolejności.
  2. Zakręt pod kątem prostym w stosunku do wolnej części kołka, odcięty. Powinna pozostać ogon, którego długość wynosi 7 mm. Z tego ogona Okrągły zrobić pętlę.
  3. Przywarła do shvenzy pierścieniowej pętli. Kolczyki gotowe.

Góra koraliki, Briolette

Bardzo efektowne kolczyki wygląd koraliki szklane Briolette lub kamienia. Mogą one być uzupełnione przez mniejsze kulki, metalowych elementów dekoracyjnych lub po prostu powiesić na łańcuchu zapięcia. Mocowanie takie perełki wymaga nieco więcej umiejętności praktyczne, ale wynik jest warte wysiłku.

Nic skomplikowanego, ogólnie rzecz biorąc. Proste narzędzie, które można znaleźć w sklepach dla majsterkowiczów, parę perełek, trochę akcesoriów, wyobraźni i inspiracji. W rezultacie – do dekoracji, co dokładnie nikt inny nie ma.

load...