Procedury w saunie do odchudzania

Mów, co chcesz, a sauna to gorący błogi balsam dla naszej zawsze lekko poluzowane układu nerwowego i może bezpiecznie powiedzieć, wszystkie systemy organizmu. Ponadto jest – najlepsze środki nasenne, jeśli stale cierpi na bezsenność.

load...

Jakie są korzyści z sauny?

Jak fińskim przysłowiu: „sauna oczyszcza gniew” Sauny powinna być zawsze utrzymywana niskiej wilgotności i wysokiej temperatury – tę różnicę z polskiego kąpieli. Prawidłowe nawet powiedzieć, że sauna – to nie jest pokój, a kąpiel w atmosferze suchego powietrza. Kobiety, które regularnie odwiedzają sauny, skóra jest gładka i napięta zwykle, elastyczna i różowo. Ponieważ z parą wodną usuwa martwe komórki skóry. Ponadto, dodatkowo poprawia ukrwienie i mięśnie stają się bardziej elastyczne. To naprzemienne chłodne i pary wodnej, które mogą być wykonywane w saunie, dobrze trenował przez naszych najważniejszych organów. Całe ciało zaktualizowany, ponieważ sauna całkowicie oczyszczone z żużla. Ostatecznie, nie ma korpus zaczyna się pocić intensywnie, aby zmniejszyć różnicę pomiędzy temperaturą otoczenia i skóry. Utrata płynu, który występuje przy tym naturalnie prowadzi do utraty wagi. Jest to sprawdzony i przetestowany. Więc pytanie: czy sauny, aby schudnąć, może nastąpić tylko w początkujących, którzy dopiero przygotowują się do zapoznania się z tej metody odchudzania, jak sauną fińską do utraty wagi.

Ale jeśli wziąć pod uwagę, że nawet prosta wizyta w saunie ma swoje własne zasady i zalecenia, oczywiście, nie są najbardziej skuteczne metody, jak schudnąć z sauny.

Jednak i dla polskich łaźni i sauny fińskiej wszystkie zasady są prawie takie same, ale jeśli już ćwiczyć trochę czasu na dietę, w tym przypadku, najlepiej jest odwiedzić saunę fińską, aby schudnąć, ponieważ utrata masy ciała przy użyciu tej metody jest prowadzone przez usuwanie nadmiaru cieczy z korpusu, w suchej atmosferze sauny tylko występuje optymalnej parowania. Jak już wspomniano, w saunie jest aktywacja limfy i krwi i wzmocnienie metabolizm, toksyny i odpady produkcji, w efekcie skóra staje się gładka i elastyczna.

Faza przygotowawcza przed saunie

Przed wizytą w saunie należy starannie przygotować. W przeciwnym razie, można schudnąć z pomocą sauny, jeśli nie podchodzą do tego procesu poważnie i dokładnie? Na przykład, na dzień przed wizytą w saunie należy zorganizować dziennie na czczo w celu oczyszczenia jelit. Należy obowiązkowa, ponieważ uwalnianie toksyn do krwi przez jelita zwiększa się pod wpływem bardzo wysokich temperaturach, to oczywiście należy obawiać. W dniu saunie jest konieczne, aby tylko lekkie śniadanie. Owsianka być idealne w tym przypadku. A dwie godziny przed samą wizytą nie może jeść sauna. I picia zbyt powinny być w tym dniu jest znacznie mniej wody niż zwykle. Najbardziej wierny ograniczy lub truskawki lub wapna infuzji lub wywar z dzikiej róży. Ale kawy i mocnej herbaty w ciągu dnia nie jest wskazane, aby pić.

load...

Tak więc, po wstępnej obróbce może rozpocząć procedurę w saunie do utraty wagi i piękna.

Zanim pójdziesz do łaźni parowej należy wziąć prysznic, ale nie mokre włosy. Okres każdego z dostępem do łaźni parowej musi mieć od 3 do 10 minut. I przez cały czas niezbędny do stwierdzenia nie więcej niż pięć zabiegów w saunie, aby schudnąć.

Warunki temperaturowe w saunie nie powinna być znacznie wyższa i niższa niż 90 stopni. Jeśli siedzisz w łaźni parowej dłużej niż to konieczne, czy temperatura jest wyższa niż w położeniu, a następnie ciało doznają dodatkowego obciążenia.

W swoim pierwszym wejściu do pary muszą najpierw usiąść na dnie około 5 minut, następnie trzeba wyjść i wziąć ciepły prysznic. W tym czasie nie wolno nam pić niczego, że organizm był w stanie pozbyć się toksyn – wówczas należy zorganizować przerwę w 20 minut. W drugim secie znów usiąść na dole, i siedzieć aż rozpocznie się pocić, a następnie będzie można wspiąć się na górnej półce przez 7-10 minut. Teraz znów iść w dół, a tam jeszcze przez 3-4 minuty, a skóra umyć potu frotte rękawicy. To będzie dobry do podrażniać skórę i zrobić bardziej intensywne pocenie się.

Po wyjściu z łaźni parowej, podjąć ponownie prysznic. Najlepiej jest wziąć gorący prysznic, nie zimno. I nie pływać w basenie z zimną wodą, lub być w zimnym pokoju, bo jeśli masz zamiar schudnąć, to jest bardzo ważne, ciepła atmosfera. W zimny zwężone naczynia włosowate i natychmiast zmniejszyć pocenie się. Po pary dobrze jest wypić ciepłą herbatę ziołową lub rozcieńczony sok, który stymuluje jelit i oczyszcza wątrobę i serce. Nie zaleca się pić zimne napoje, można zmniejszyć pocenie się.

Ponadto, istnieją inne skuteczne sposoby odchudzania w saunie. Należą do nich maski do odchudzania i okłady do utraty wagi.

Maski do odchudzania w saunie

Gdy skóra paruje się w saunie, staje się niezwykle wrażliwe na składniki korpusu maski. Dlatego ten moment jest najbardziej odpowiedni do korzystania z jednego z narzędzi, aby schudnąć w saunie – maskę. Ta maska ​​może być wykonane w domu z samych naturalnych składników. Aby to zrobić, weź 4 łyżki miodu, 3 krople olejku (który jest do smaku) i 4 łyżkami najbardziej śmietany kremówki.

Ponadto, przed drugim wywołaniu w łaźni parowej z solą natrzeć ciało – to także wybitnie przyczynia się do utraty wagi. Dla tych, którzy mają bardzo wrażliwą skórę, lepiej sól zmieszany z miodem. Następnie owinąć ręcznikiem i siedzieć w ten sposób przez 3-5 minuty. Po to jest konieczne, aby wydostać się z łaźni parowej i położyć się więc kolejne 15 minut bez brania prysznica. Dopiero po tym czasie można obmytsya ciepłą wodą, a następnie 20 minut odpoczynku.

Okłady do utraty wagi w saunie

Najprawdopodobniej po tym owijania w saunie, nie jesteś już nie ma wątpliwości co do tego, czy sauna pomóc schudnąć. Jest to wspaniały okład do odchudzania z pewnością przyniesie Ci tylko korzyści. To opakowanie może być kawa, lub miód. Dla niego jest to niezbędne, aby postawić kawę lub mieszanina miodu na swoich obszarach problemowych i owinąć każdą polietylen lub przylgnąć film. Po 15-20 minutach usuń folię i wykonać delikatny masaż na obszarach oddziaływania.

Potem znowu iść do łaźni parowej – to będzie można zmniejszyć pocenie się, a po owinięciu objętość płynu w obniża skóry. Następnie przepłukać sobie ciepłą wodę i porządku. Po sesji w saunie powinna ostygnąć przez co najmniej 30 minut.

Przeciwwskazania do sauny

W dniu zabiegu w saunie nie można palić i pić alkoholu – te złe nawyki mają negatywny wpływ na proces utraty wagi.

Wystarczy pamiętać, że sauna i łaźnia posiada również przeciwwskazań, ponieważ wysoka temperatura leczenie jest szkodliwe dla osób z chorobami serca, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie, astma, skłonność do krwawień. Oprócz sauny nie mogą odwiedzić mężczyzn z wysoką gorączką, nowotwory, infekcje, padaczka, cukrzyca, zaostrzenia choroby wrzodowej, wyczerpanie, marskości wątroby.

Sauna z cellulitem

Sauna jest również skuteczny przeciwko cellulitu. Można nawet powiedzieć, że jest to najbardziej dostępne i przystępne cenowo dla większości ludzi to sposób na walkę z cellulitem. Po tym wszystkim, w czasie jego pobytu w saunie skóra jest dobrze ogrzewane i jest przyspieszenie procesów przemiany materii, dzięki czemu poprawia się mikrokrążenie krwi. Ponadto Pory rozszerzają skóry, a przy ich pomocy, skóra otrzymuje więcej tlenu, zaczyna głębiej „oddychać”. Mięśnie także podczas procedury relaks, z tego powodu, i masażu, a ponadto, masaż na obszarach problemowych, w tej chwili najbardziej skuteczne. Nic dziwnego, że japońskie kobiety od dawna stosowany w saunie z cellulitem. Nawet po 30-minutowej sesji w saunie, można stracić średnio 600 kalorii i pracy wielu obszarów problemowych. Ponadto, podczas obróbki w saunie traci się duże ilości wody, a zatem masy.

Podczerwieni sauny: odchudzanie i anty-cellulit

Nie tylko zwykłym sauna zwalcza cellulit. Obecnie istnieje także sauna na podczerwień: odchudzanie z nim, a także walka z cellulitem, zyskuje coraz większą popularność . Prawie wszystkie obecnie wiodące centra fitness wyposażone są w tych saunach. Ponieważ jest to bardzo skuteczny przeciwko cellulitu taki sposób, sauny na podczerwień + odchudzania: opinie mówią, że jest to procedura bardzo skuteczne, podobnie jak proces utraty wagi. Ponadto, zajmuje dobrą proces regeneracji po wysiłku lub urazu.

Czym różni się od zwykłej sauny na podczerwień? Jest to proces ciepła niż powietrze, i samego organizmu. Ciepło przenika zwykle 2-4 cm, tak, że nie ma prawie bezpośredni wpływ na depozytów cellulitu i tkanki tłuszczowej. Jak wiadomo, po podgrzaniu zaczyna pocenie się ciała i skóry przez pory się żużli. Nie mogę w to uwierzyć, ale w rzeczywistości utrata kalorii w saunie można porównać tylko z wyczerpania trwania gry sportowe od jednej godziny. Oznacza to, że w jednej sesji w saunie traci 1 kg nadwagi, co daje informację o wysokiej sprawności sauny na podczerwień: utrata wagi i opinie tych, którzy spadł z niego dużą wagę, bardzo pozytywne.

Sauna na podczerwień jest możliwe kontrolowanie temperatury ogrzewania, bo to zależy od tego jak wiele kalorii opuści swoje ciało, średnia wysokość wynosi 600 kcal. Naturalnie, większość tego utrata wagi przypada na wydalanie nadmiaru płynu, a wraz z nim jego właśnie opuścić tkanki trawione pod wpływem wysokiej temperatury i żużla.

Zalecenia dla najlepszego efektu z sauny na podczerwień

Można uczynić jeszcze bardziej intensywne sesje sauny na podczerwień: utrata wagi będzie szybciej pod pewnymi warunkami, takimi jak gorące prysznice, przyczyniając się najbardziej obfite pocenie.

Przed rozpoczęciem sesji w saunie na podczerwień nie powinny jeść. Alternatywny jeden seans w saunie z sesji gorący prysznic, jak już wspomniano, w celu zwiększenia wydzielanego potu. Podczas sesji coraz lepszej ręcznikiem. Przed i po zabiegu konieczne jest, aby pić dużo niegazowanej wody do odzyskania wody i soli stratę. Po saunie na podczerwień na chwilę jesteś sam, ponieważ ciało jest nadal jego oczyszczanie i potrzebuje tymczasowej relaks. Szczególnie potrzebne rozluźnienie układu krążenia i mięśnia sercowego. Również przed sesją nie trzeba stosować kremy i balsamy.

Przeciwwskazania w saunie podczerwieni

Należy zwrócić szczególną uwagę na istniejące przeciwwskazania do prowadzenia sesji w saunie na podczerwień. Od nich, ta procedura nie pomaga schudnąć, ale zrobić poważne szkody dla zdrowia – to jest.

Konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje żadnych leków, ponieważ mogą one być niebezpieczne w połączeniu z zabiegami termicznymi. Ponadto, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub ciężką postać stwardnienia rozsianego, wydajność zabiegów w saunie na podczerwień jest również niezwykle przeciwwskazane. I, oczywiście, że tak zwyczajne i sauna na podczerwień, wraz z bardzo dużym wysiłkiem fizycznym, jest zabronione dla kobiet w ciąży do wzięcia udziału.

Wiele badania właściwości sauny na podczerwień zostało przeprowadzone w większości laboratoriów medycznych na całym świecie: Japonia, USA, Chiny. I wszyscy, bez wyjątku, nie tylko potwierdziły lecznicze właściwości tych kabin. Jako terapeutycznego sesji w saunie na podczerwień ma swoje zastosowanie w świecie od lat 80-tych 20 wieku. A nie tak dawno temu stały się one dostępne dla wszystkich w Polsce.

load...