Procedura usuwania tatuażu laserem

Zawartość:

Dzisiejsza młodzież coraz częściej zaczęły się tatuaże na jego ciele, biorąc pod uwagę to trend mody. Tatuaż stało się doskonałym biznesu, pozwalając, aby zarobić dużo pieniędzy. Często młodzi ludzie przychodzą do tej decyzji, nie myśląc o tym rysunku na ciele będzie wieczne. Oczywiście, teraz istnieje możliwość zmniejszenia tatuaże, ale jest to dość drogie, a ślad po usunięciu tatuażu pozostanie w każdym razie.

load...

Najbardziej znanym i najlepszym sposobem usuwania jest uważany laserowe usuwanie tatuażu.

Ta metoda usuwania niechcianych i irytujących wzór jest chyba najbardziej niezawodny i wydajny.

Bardzo wiele z nich zastanawiają się, czy jakieś tatuaże można usunąć? Praktyka pokazuje, że małe tatuaże można usunąć całkowicie. Przy użyciu najlepszych materiałów i bardzo odporne na wzór tuszem stosowane w igły. To sugeruje, że proces usuwania obrazu nie jest bardzo proste, a wynik tych informacji nie może być w 100% skuteczne. Bardzo często, gdy dane są małe blizny na skórze.

Powrót do spisu treści

Laserowe usuwanie tatuaży: Proces rysunek profilu

Co rozumie się przez laserowe usuwanie tatuażu? W danym kolorze wzór skierowany światła strumień energii. W wyniku tego, działanie światła kolorowe obszary są podzielone na małe fragmenty. Czasami to wymaga wielokrotnego laserowych ekspozycja malowanych części ciała, które będą trwale usunąć wzór z powierzchni ciała. Wszystko zależy od tego, jak bardzo jakość była czarna, a głębokość penetracji atramentu w głąb skóry.

load...

Plus, to procedura jest to, że zrezygnuje z wszelkich cięć i jest całkowicie bezpieczny. Laser nie uszkodzić niepomalowane obszary skóry i działa tylko na farbie. Jeśli tusz został wprowadzony zbyt głęboko, może to potrwać kilka sesji usuwania laserowego, które mogą doprowadzić do niezbyt przyjemnymi konsekwencjami: skóra dostanie udaru cieplnego, pojawiają się pęcherzyki i ból na jego powierzchni. Nie ważne jak dobrze nie było laserowe usuwanie tatuażu, ryzyko nadal wysoki po zabiegu blizny.


Powrót do spisu treści

Wskazania do laserowego usuwania tatuażu

Najprostszym sposobem, aby zwrócić uwagę na tatuaż nadają się zadane na ciele ludzi białych skórze, zwłaszcza na pośladkach, nogach, ramionach i klatce piersiowej. W miejscach, gdzie jest bardzo mało tłuszczu (np palców), wzór wyświetlacz jest znacznie bardziej skomplikowana. Wynik po takim oczyszczeniu jest mało prawdopodobne, aby być doskonały. Mówi się, że usuwanie tatuaży jako nieprzyjemne, jak jej zastosowania. Ból i jego intensywność zależy od progu bólu każdego osobnika.

Rysunki, które są stosowane do ciała kilka lat temu, aby przynieść wiele łatwiejsze niż te, które zostały zastosowane w ostatnich latach. Nowoczesne atrament na tyle trwałe, złożoność struktury jest wyraźnie inna, a jej wymiary stają się większe z czasem. Wielu ludzi wierzy, że im więcej tatuaży, tym bardziej strome.

Czasami podczas laserowe usuwanie tatuażu wymaga stosowania leków przeciwbólowych. Często podczas procesu usuwania stosowanych maści, które mają działanie znieczulające, czasami wymaga miejscowego leku obkalyvanie ze skutkiem znieczulenia.
Powrót do spisu treści

Co oznacza, że ​​procedura informacji laser tatuaż

Zwykle ekspozycja laserowy trwa kilka minut. Czas trwania tego efektu zależy przede wszystkim od charakteru samego tatuażu. Większość zadane igłę 1-2 miesiące, to wszystko zależy od złożoności tatuaż.

Przed rozpoczęciem procedury, oko nosić tarczę ochronną. Na małą część mistrza tatuażu sprawdza odpowiedź pacjenta i jego indywidualnej wrażliwości na promieniowanie laserowe. Bielizna usunięcia wzorca wykonywane wystarczająco szybki serię impulsów z lasera. Aby zmniejszyć guz po zabiegu laser jest stosowany do lodu skóry. Po pewnym czasie traktowane obszar skóry stosuje się maści, posiadający działanie dezynfekujące, a następnie umieszcza w sterylnym opatrunkiem. Dbać o skórę narażony na promieniowanie laserowe, powinna być taka sama jak po opalenizny.

Mogą wystąpić pewne skutki uboczne, w tym przebarwienia skóry lub przebarwienia. Istnieje ryzyko nie przechodząc bliznowacenie lub infekcji. Ponadto skóra, który został wystawiony na działanie lasera, jakiś czas mogą pozostawać opalona.


Powrót do spisu treści

Formy i rodzaje lasera do usuwania wzorca

Laserowe usuwanie tatuaży mogą być różne rodzaje laserów. Tak więc, nie jest aleksandrytowych laser. Taki laser jest używany do usuwania zielony, niebieski i czarny abażur tatuaż pigment. Jest to laser rubinowy, która jest prawie podobna do Aleksandryty, gdyż wyświetla te same odcienie skóry. Ale, w przeciwieństwie do aleksandritoogo, laser rubinowy jest znacznie wolniejszy. Warto zauważyć, że żaden z tych laserów nie są w stanie doprowadzić czerwoną barwę tatuaże skóry.

Najbardziej wszechstronny i może najszybciej można nazwać laser neodymowy. Są 4 rodzaje lasera. Laser może być zielony, czerwony, żółty i podczerwieni. Zielony służy do informowania pomarańczowe, żółte i czerwone tatuaże, które znajdują się w naskórku skóry. Nienasycone profesjonalny tatuaż można zmniejszyć stosując taki laser.

Żółty laser jest w stanie czerpać odcieniach niebieskiego tatuaż. Czerwone wyświetla niebieski, zielony i czarny pigment barwiący odcienie, które znajdują się w warstwie naskórka skóry.

Zapewnić najlepszy efekt kosmetyczny pomoże laser podczerwieni. Jest w stanie pozbyć się ciemnych tatuaży, które są rozmieszczone nie tylko w warstwie naskórka skóry, ale również w skórze właściwej, wzór nasycenie ma znaczenia. Zaletą takiego lasera jest uważane za minimalne zmiany w pigmentacji skóry pokrywy.

Istnieje również sposób usuwania bieliznę wzór jako selektywne fotokavitatsiya. Taka metoda usuwania nie wymagają użycia środków znieczulających, ale mimo to nie można nazwać bezbolesny. Procedura obejmuje sekwencyjne wzór wydalanie w kilku etapach. Pierwsze etapy obejmują zmniejszenie kontrastu oraz zmniejszenie luminancji na rysunku, a kolejne etapy mające na celu porównanie koloru skóry.

Powrót do spisu treści

Przeciwwskazania do usuwania tatuaży

Nie każdy ma zdolność do zmniejszenia zadawanego obrazu ciała. Na przykład, świeży lub świeżo wykonane tatuaż przeciwwskazania dla szczegółów. Jakiekolwiek procesy zapalne występujące na tej figurze, są poważne przeciwwskazanie do wydalania. Ponadto, laserowe usuwanie tatuaży zabronione gdy istniejące uszkodzenie mechaniczne na rysunku, a także obecność guzów nowotworowych. Cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia – jedną z głównych przyczyn, że podczas wykonywania procedury może być odrzucony. Kosmetolog może odmówić rozpatrzenia, jeśli istnieje co najmniej jeden z następujących przeciwwskazań. Jeśli pacjent nadal nalega na przeprowadzenie procesu usuwania, jest możliwość podpisania dokumentów potwierdzających profilaktyki i zgody.

Wydalanie bielizna figura dzisiaj jest już uznawany za zabieg kosmetyczny. To kosztuje znacznie więcej niż wzornictwo na ciele. Konsekwencje wycofania nie może być bardzo radosne.

Istnieją inne metody usuwania nudny wzór powierzchni skóry. Aby uniknąć takich nieprzyjemnych i kosztownych procedur, tysiąc razy pomyśleć zanim spakować na obraz ciała. Nie jest konieczne, aby wierzyć w mity, które mówią tymczasowego wzorca. Ważne jest, aby wiedzieć, że wszystko, co nakłada się na ciało igły – to na zawsze . Życzymy powodzenia.

load...