Procedura laminowanie włosów i jej rodzaje

Zyskuje coraz większą popularność laminowanie włosów, których gatunki różnią się w zależności od użytego materiału. Procedura ta pozwala leczyć i przekształcać włosy. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie potrzeby i charakterystyka włosy, aby wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

load...

Klasyczny laminowanie

Technologia laminowanie włosów jest to, że każdy włos był pokryty specjalnym związkiem – laminat, który będzie go karmić. Wszystkie wagi stają się gładkie i same włosy są grubsze. W rezultacie włosy doda objętości, poprawy jego ogólny wygląd i kondycję.

Szczególnie dobre dla leczenia laminowanie włosów zubożonego i matowe włosy. W kilka godzin po cienkiej sierści zaczyna świecić. Ale początkowo należy zwrócić uwagę, w jaki sposób laminat jest wprowadzany: zimno lub gorąco.

Opcja przewiduje gorąco stosowania wyłącznie jako zabieg kosmetyczny, ponieważ jest to dość trudny i czasochłonny proces. Początkowo dobrze jasne włosy, gdy są jeszcze wilgotne, pokryte laminatem i zapewnić środki czasie działania. Wtedy zaczynają się rozgrzać włosy specjalnego urządzenia lub przeprowadzić zwijaniu – utjuzhkom. Chodzi o to, że podczas stopniowego podgrzewania wszystkich przydatnych składników ujawnione i przenikają w głąb struktury włosów. To sprawia, że ​​możliwe, aby osiągnąć najlepszy wynik na dłuższy czas.

load...

Jak widać przeciwwskazań i poważne uszkodzenie wielu rozdwajaniu. Hot narażenie może zaostrzyć problem, więc najlepiej jest wybrać inny typ procedury.

Zimno laminowanie włosów można zrobić w domu sam.

Konieczne jest, aby umyć włosy. Nałożyć maskę odżywczo i stanąć wyznaczonego czasu. Po czym umieszcza się środki do laminowania i pozostawiono na 30 minut. Po dokładnym wypłukaniu należy umieścić środek redukujący, co przyczyni się do podtrzymania efektu.

W zależności od firmy-producenta czasu i sekwencji działań dostosowanych. Etykieta będzie wymagane, aby wskazać, że zapotrzebowanie na laminowanie włosów dokładnie to oznacza. Nie ignoruj ​​porady od producenta.

Fitolaminirovanie

Inna nazwa tej procedury – Biolaminirovanie. Środki są stosowane na włosy, są na bazie naturalnych olejów i ekstraktów. Głównymi składnikami są: olej z pestek winogron, ekstrakt z nasion słonecznika i fasoli, sok mniszek i kukurydzy białek jedwabiu i witamin. W ramach silikony są całkowicie nieobecne, co sprawia, że ​​ta opcja hipoalergiczne.

W tym przypadku, efekt laminowania włosów uzyskuje się poprzez powlekanie celulozy pochodzenia naturalnego. Ponadto, przewiduje stosowanie środka i tonowania, który zapewnia dodatkową „soczystość” istniejącą barwę.

Te rodzaje laminowania są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli rozdwajaniu. Tłuszcz i cienkie włosy, dodatkowo, wrażliwa skóra głowy jest wskazaniem do tej metody. W wyniku tego, objętość powinna zwiększyć się o około 10%, a włosy są gładkie i jedwabiste. Może być stosowany u kobiet w ciąży.

Wadą jest to efekt krótkotrwały. Aby osiągnąć jak najbardziej pozytywny wynik powinien być 4-5 zabiegi.

Elyuminirovanie

Elyuminirovanie – to nie tylko laminowanie włosów, ale raczej innowacyjna metoda barwienia bez szkodliwych skutków. Malowanie odbywa się za pomocą specjalnego opatentowany atrament nazwie Elumen. Jako część niniejszego wyłącznie, bezpośrednich barwników, bez utleniających amoniak. Efekt laminowanie włosów nie jest ustalona za pomocą środków chemicznych, podczas oddziaływania fizycznego.

Lakier jest w postaci żelu. Jego cząsteczki mają bardzo małe rozmiary, które mogą łatwo przenikać do struktury włosów, nie zmieniając go. Gromadzą, a kolor będzie jaśniejszy, gdy procedura retransmisji.

Jest to doskonała alternatywa dla zwykłego malowania, ponieważ oprócz pożądanego odcienia klienta może być dodatkowo laminowana włosy. Są one chronione przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Może być używany do włosów suchych i Splitu.

Jednakże procedura ta nie jest możliwa do przeprowadzenia wyjaśnień, należy to zrobić w zwykły sposób. Ponadto, efekt terapeutyczny laminowanie włosów w ten sposób trochę wyraźniejsze, ale raczej wpływ kosmetyczny. Powtórz elyuminirovanie się co 1-2 miesięcy, w zależności od szybkości wzrostu włosów.

Lukier

Dla tych, którzy są niezwykle ważne, poprawa zewnętrznej, ważne jest, aby wiedzieć, jak zrobić laminowanie włosów z ceramidami. Funkcja ta nazywa się „lukier”. To może być bezbarwne lub zabarwione. Drastycznie zmienić kolor nie będzie możliwe, maksymalnie 1-2 kolorów.

Mechanizm działania jest to, że włókna nie jest pokryta folią ochronną oraz ceramidy wypełniona porowatych płatków a przestrzeń w górnej warstwie. Jeśli nie chcesz korzystać z całej długości, to jest możliwe, aby zmienić tylko wskazówki.

Końcowym rezultatem wyraźnie zadowolić klienta, a włosy stają się znacznie bardziej elastyczna, co zapobiega łamaniu nich. Ceramidy doskonale zachować włosy w każdych warunkach pogodowych, a prawie nie pogorszy to. Niestety, ze każda głowica efekt mycia maleje.

Screening

Dobrze, jeśli zastanawiasz się jak laminowanie włosów, tak aby utrzymać maksymalny efekt terapeutyczny, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na pokaz. Procedura jest terapeutyczne i pomaga naprawić zniszczone włosy najbardziej delikatny sposób.

0

W ramach przygotowań do stosuje się aminokwasy, oleje roślinne i białka sojowego. Włosów pokryta folią ochronną, która zapobiega uszkodzeniu chemiczną i fizyczną. Ponadto, nie jest odżywianie i nawadnianie w całym. To tworzy efekt połysku i zdrowy blask.

Zaleca się, że dziewczęta, którzy często korzystają z suszarki do włosów lub innych narzędzi do podkręcania i wyrównania. Jednak po przesiewowe włosy są cięższe, co nie jest pożądane dla właścicieli grubości włosa. Należy wstrzymać się i tych, którzy mają tłustą skórę głowy, ze względu na wysoką zawartość składników nawilżających.

Polerowanie

Polerowanie – kolejny laminowanie włosów medyczny, który pomaga uczynić włosy posłuszny i zdrowy. Do tego specjalnych preparatów pierwotnie ujawnionych płatki włosy, a następnie zastosować środki zaradcze. One odżywiają i przywrócić strukturę wewnętrzną. Na ostatnim etapie, kreator stosuje gorącego powietrza, pod którym naskórek włosy zamknięty, pozostawiając w środku wszystkich składników odżywczych.

Odróżnić cząsteczkowej i naskórkowej polerowania. Jedyną różnicą jest to, co zrobić, laminowanie włosów – czyli firmę.

Dla typu molekularnego z wykorzystaniem funduszy spółki L’Oreal i stosować je wyłącznie na włosach. W drugim przypadku, leki z EVA Professional, pierwszy wcierać w skórę głowy, a pozostałość rozdziela się na całej długości.

To właśnie te rodzaje laminacji są idealne dla kręcone i kręcone włosy, ponieważ podstawowa struktura jest zachowana i nie ma ekstremum wyrównanie. Jednak osiągnąć maksymalny efekt terapeutyczny, włosy łatwo się rozczesują i nie pomylić, zwiększa elastyczność i naturalny kolor staje się bardziej wyraziste.

load...