Procedura dla zakończenia niepożądaną ciążę we wczesnych stadiach

Zawartość:

Często zdarza się, że młodzi ludzie mają do czynienia z niechcianą ciążą. Przyczyną tego może być brak przestrzegania zasad antykoncepcji, rozdarty podczas stosunku prezerwatywy, seks w „bezpiecznych” dni, które nie są bezpieczne, przemoc fizyczna, która przeszła kobietę, i inni. Bardzo rzadko ciąży, które powstały w wyniku powyższych powodów pożądane. Niechciane ciąże często prowadzą kobiety pragną i czasami trzeba mieć aborcję.

load...

Aborcji na początku ciąży obejmuje usunięcie zarodka, wiek nie więcej niż 12 tygodni, a jego całkowita masa dochodzi do kilku gramów.

Przerwanie ciąży w późniejszych etapach – to usunięcie płodu nie jest starszy niż 22 tygodni. Procedura aborcja na początku i później etapy mogą się różnić między sobą ze względu na złożoność operacji. Tak, jak procedura aborcji?
Powrót do spisu treści

Przerywania niechcianych ciąż an_1

Przed przystąpieniem do samej procedurze aborcji, konieczne jest, aby przejść kilka testów. Należą do nich badania ultrasonograficzne, ginekologiczne rozmaz krwi, kiły, HIV i zapalenie wątroby. Po wszystkie niezbędne testy zostały rozdane, można dostać się w ręce skierowania od ginekologa-położnika, który wcześniej odwiedził pan określił dokładnego terminu ciąży oraz w związku z tymi wszystkimi polecamy najbardziej odpowiednią metodę aborcji. Jeśli istnieje jakikolwiek rodzaj infekcji jest obowiązkowe być traktowany, a dopiero potem przystąpić do procedury aborcji.

Jeśli poczęcie dziecka jest mieć wysoce niepożądana i wreszcie postanowił pozbyć się zarodka lub płodu (w zależności od długości), a następnie spróbuj odwiedzić ginekologa jak najszybciej. W przypadku braku miesiączki nie jest konieczne, aby wyciągnąć. Rzeczywiście, na początku, może wymagać jedynie zakończenie medycznej lub mini-aborcji. Warto ten rodzaj aborcji jest znacznie wyższa, ale ma swoje niezaprzeczalne zalety, szef wśród nich – brak interwencji chirurgicznej. Przeprowadzić ten rodzaj aborcji jest tylko w przypadkach, gdy ciąża okres nie dłuższy niż 8 tygodni.

load...


Powrót do spisu treści

Aby uzyskać więcej informacji na temat aborcji medycznej

W najwcześniejszych stadiach poczęcia zarodek (zapłodniona komórka jajowa) nie ma jeszcze ścisły związek ze ścianą macicy. To sugeruje, że usunięcie w przypadku braku komunikacji z macicy jest dużo łatwiejsze do osiągnięcia niż w późniejszych etapach. Współczesna medycyna zostały opracowane tak zwane połogiem pigułki, które zapobiegają ciąży i rozwoju w wyniku upuszczenia. Leki te są przedstawiane w wielu różnych producentów. Wśród takie leki mifegin, penkrofton, mifepriston, mifolian i inni.

Dwa dni po otrzymaniu leku nieudane działania powinny przyjść do ginekologa. Możliwe jest, że w ciągu tych 48 godzin z was nic się nie stanie, czasami są dokuczliwe bóle w dolnej części brzucha. Lekarz zadba o to, jak w przypadku wystąpienia zarodek i odrzucenie go.

Są chwile, gdy lekarz sugeruje, i inne narzędzia, które pomogą przyspieszyć proces odrzucenia komórki jajowej. Jeżeli po zażyciu tych leków były obfite i bardzo bolesne miesiączki, to świadczy tylko z faktu, że odrzucenie zarodka zaszło. Rozdzielenie krwi może trwać do dwóch tygodni, a następnie po upływie zalecanego badania lekarskie.

Podczas zakończenia medycznego niechcianej ciąży mogą wystąpić pewne problemy. Jednym z głównych problemów może być neproizoshedshee przerwań. Ta ciąża nie jest już możliwe do przechowywania, mini-aborcji konieczna. Wynika to z faktu, że leki poronne spowodować nieodwracalne szkody dla nienarodzonych.

To może być inny problem – poważne krwawienie. W tym przypadku, operacja może być konieczna.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, może stać się bardzo chory, ból doświadczenie w obszarze brzucha i zwiększyć ciśnienie.

Największą zaletą tej an_1 aborcji jest brak interwencji chirurgicznej, co oznacza, że ​​nie ma możliwości zakażenia macicy i traumy.


Powrót do spisu treści

Niektóre leki nieudane działania

Aborcja medyczna – to przerwanie niechcianej ciąży przez leki. To nie wymaga operacji i interwencji chirurgicznej najbardziej wiarygodne i bezbolesne. Ale to jest tylko idealne. Bardzo często farmatsevtichsky (medyczna) aborcja kończy się operacji, a poważne konsekwencje moralne i fizyczne. Zakończenie medyczny niechcianego poczęcia – jest to raczej czynnik psychologiczny.

Kobiety starają się przerwania ciąży, czując się o wiele mniej winny niż gdy operacja jest konieczna, gdy bezpośrednie zniszczenie płodu z macicy i jej wydobycia. Tu wszystko wydaje się być o wiele prostsze: pić pigułkę i sprawa jest zamknięta. Ale w rzeczywistości to wszystko – za odstąpienie od życia nienarodzonego dziecka.

Aborcja, wykonywane leków drogą, prawie nie różni się od aborcji chirurgicznej.
Powrót do spisu treści

Aborcja próżnia lub mini-aborcji

Ten sposób usuwania zarodek jest możliwe, jeśli wiek ciąży jest niższa niż 7 dni. Inaczej nazywany jest mini-aborcji. Procedurę tę przeprowadza się w ogólnym znieczuleniu dożylnym. Operacja polega na wprowadzeniu do macicy specjalnej rury, który ma bezpośrednie połączenie z urządzeniem. Gdy urządzenie jest aktywowane w rurze tworzy efekt podciśnienia, w wyniku której komórki jajowej zasysanego do rury i usuwa się z macicy. Zarodek w procesie oddziaływania instrumentu rozpada się na drobne kawałki.

Przypadki, w których za pomocą próżnia nie może całkowicie usuwać zarodka. W takim przypadku konieczne jest uciekanie się do zgarniania procedurę jamy macicy. Postępowanie polega na usunięciu warstwy naskórkowej śluzowej macicy (odpowiednio, a sam zarodków) za pomocą skrobaka (specjalne urządzenie w postaci łyżki).

Po zakończeniu procedury, kobieta może odczuwać ból w dolnej części brzucha, a także wyładowania, przypominające miesiączkę. Jest możliwe, że lekarz przepisze przebieg spożycia antybiotyków. Po mini-aborcja USG zaleca się zrobić dokładnie potwierdzić, że aborcja nie stało, i nie ma śladu zarodka.


Powrót do spisu treści

Aborcja medyczna i aborcji w późnym okresie ciąży

Lecznicze zakończenie ciąży jest przeprowadzana w przypadku wieku płodu wynosi nie więcej niż 12 tygodni. Im wcześniej aborcja przeprowadzana jest – tym mniejsza szansa powikłań. Ciało płodu w tym okresie zwiększa się 2-krotnie w porównaniu do 6 tygodni ciąży. Sugeruje to, że macica będzie musiał ujawnić znacznie szerszy niż w mini-aborcji. Lekarz z kleszczami wyjąć owoce, rozbijając go na kawałki. Odczucia po takich zabiegów jest w przybliżeniu taka sama, jak w mini-aborcji.

Najtrudniejszą częścią jest uważany za usunięcie płodu starszego niż 12 tygodni. Może on wynosić do 24 hnedelnogo wiek płodu. Na żądanie przerwania ciąży nie można wykonać, powinien istnieć przesłanki społeczne i medyczne. Wśród przyczyn społecznych może być nagła śmierć męża podczas ciąży, wygaśnięcie praw rodzicielskich lub ciąży, które wynikały z gwałtu. Przerwać na warunkach oznaczać sztucznej indukcji sekcji pracy i cięciu, w którym płód jest usuwany.

Procedura ta trwa co najmniej trzy dni. W tym czasie rozwinąć szyjki macicy u kobiet i dać jej środki przeciwbólowe. Na trzeci dzień kobieta zajmuje specjalny lek, który stymuluje pracę. Ta metoda aborcji jest uważana za najbardziej ekstremalne i przypomina prawdziwe narodziny, oprócz tego, że od dziecka wskutek tam.

Powrót do spisu treści

Jakie są konsekwencje po aborcja może być

Ważne jest, aby zrozumieć, że aborcja to ogromny stres dla kobiecego ciała. Aborcja, wyniki mogą być bardzo smutny. Kobieta po zabiegu może być rozdrażnienie, znacznie przeszkadzał jej spać, spadek wydajności pracy. Bardzo często wynikiem aborcji są zakłócenia hormonalne, wymagające leczenia. Układ odpornościowy w wyniku znacząco zmniejsza ryzyko choroby wzrasta znacząco. Być może pojawienie się chorób zapalnych i zakaźnych. Często choroby te powodować bezpłodność. Bardzo często kobiety potrzebują pomocy psychologicznej.

Zanim zdecydujesz się na aborcję, dokładnie przemyśleć i rozważyć plusy i minusy. Być może będzie podjąć właściwą decyzję, która doprowadzi do narodzin zdrowego dziecka, w stanie ozdobić swoje życie. Życzymy zdrowia i powodzenia w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

load...