Problemy z nieżywotnego ciąży: Czy to możliwe, wtedy mieć dziecko?

Zawartość:

Dla każdej kobiety posiadanie dziecka – to wydarzenie, które jest ona doczekać długi, pojawia się tylko z nazwy i przygotowuje razem z posagiem Papieża. Dzieci dokonać osoba szczęśliwsi, milsze i bardziej dojrzały. Zawsze do tego należy podchodzić odpowiedzialnie rozłożone prawidłowo zaplanować wszystko – tylko wtedy, gdy zapewniają komfort siebie i swoich dzieci. Ale czasami może się zdarzyć, i nieprzewidywalne sytuacje, które są najlepiej traktowane poważnie i mądrze.

load...

Nieodebrane aborcji – jest to jeden z najbardziej nieprzyjemnych dolegliwości dla kobiet, to jest patologia, w którym płód nie powstaje od razu, choć koncepcja powiodła lub zabity już bardziej dojrzałe owoce. Zatrzymaj macicy mogą, w dowolnym czasie, ale częściej od poczęcia do 14 tygodni, czyli w pierwszym trymestrze ciąży. Po śmierci zwykle zdarza się poronienia, ale w niektórych przypadkach, płód może pozostać wewnątrz.

Rzadko jest taki problem przychodzi do rodzin, prowadząc zdrowy tryb życia i radzenia sobie z planowaniem ciąży, ale w każdym razie takich kłopotów nie są doskonałe. Pierwsze objawy pojawiają się po około 1,5-2 tygodnie po owoc został zatrzymany w rozwoju. Ważne jest, aby zrobić test, należy traktować po pominiętej aborcji, a następnie dostać się ponownie w ciąży.


Powrót do spisu treści

Leczenie nieudanego aborcji

Niestety, sprawy nie zawsze natychmiast rozwija się płynnie ze względu na szereg różnych powodów i ciąży może zatrzymać podczas gdy płód przestaje rosnąć lub umrzeć. W tym przypadku trzeba lekarza sali operacyjnej lub interwencji medycznej w celu usunięcia zarodka.

load...

Jeśli pozwala na to czas, a ty wybrałeś leki, zajęłoby po prostu wypić kilka tabletek, które są przypisane do sprawy lekarza i czekać na wynik. Zabieg ten wykonuje się na początku ciąży. Poronienie nastąpi przez siebie, ale gdy jest to konieczne, aby zrobić USG macicy w obecności resztek tkanek, co może prowadzić do stanu zapalnego. W przeciwnym razie życie kobiety byłyby narażone na poważne ryzyko.

Ponadto, w krótkim czasie można dokonać czyszczenia próżniową metodę aspiracji – metoda „wyczerpania” płodu z macicy, mniej traumatyczny niż klasyczny skrobania. Na późniejszych etapach najlepszy sposób, aby usunąć rozpatrywanego sztuczny poród płodu, podczas specjalnego roztworu wprowadza się do macicy, powodując skurcze, po którym następuje urodzenia martwego dziecka.

W krajach europejskich w pierwszym trymestrze traktowania nie spędzają, ponieważ wierzą, że kobiece ciało jest zaprojektowane w taki sposób, że zawsze sobie radę odrzucić lub martwych embrionów. W naszym kraju, lekarze czują się zobowiązani do działania w pierwszym potwierdzeniem.

Problemy z ciążą pociągają za sobą podkreślić moją matkę i zmian w funkcjonowaniu kobiecego ciała, więc do następnego udanego poczęcia i ciąży, gdy dziewczyna była w stanie zajść w ciążę, konieczne są pewne warunki, badania i ewentualnie przygotowanie psychologiczne. Aby nie zaszkodzić organizmowi, należy zwrócić uwagę na znaki jesteś na tej liście, czy nie mają one takie same.

Objawy nieudanego aborcji:

 • Nieobecność nudności, zgaga, zmęczenie lub senność, ale nie jest to powód do niepokoju;
 • Ostre bóle brzucha;
 • Plamienia;
 • Zmniejszenie podstawowego, jak i poprawy ogólnej temperatury ciała;
 • W późniejszym terminie – zmniejszoną aktywność lub brak ruchów płodu;
 • Klatka piersiowa przestała puchnąć.

W razie zaobserwowania takich objawów u siebie, należy skontaktować się z lekarzem bez przerwy! Opóźnienia w leczeniu mogą być szkodliwe dla kobiecego ciała, a w najbardziej ekstremalnych są możliwe (bieganie) przypadków i zgonów. Po śmierci płodu w ciągu 1,5-2 miesięcy, jeśli czas nie zidentyfikować problem, istnieją skomplikowane procesy gorszej jakości, w wyniku którego krew traci zdolność do skrzepu, który może być obarczona poważnego krwawienia. Dlatego tak ważne jest, aby nie opóźnić leczenie do lekarza.

Często zdarza się, że brakowało aborcja występuje bez widocznych objawów i jest wykrywany tylko wtedy, gdy zaplanowane kontroli lub USG, kiedy szacunkowe wymiary płodu nie odpowiadają normie rozmiarów określony. Historie są przypadki, gdy kobieta jest w ciąży z bliźniakami, urodziła zdrowe dziecko, a drugi zmarł na długo przed narodzinami. Ale ze względu na brak urządzeń ultradźwiękowych aby ustalić kilka lat temu było znacznie trudniejsze.

Dlatego na pewno może być jeszcze blaknięcie nie udowodniono, naukowcy aktywnie działa w tej kwestii. Rzeczywiście, w ostatnich przypadkach zatrzymania rozwoju zarodka rosną, a niektórzy eksperci pamiętać, a „fala” skarg kobiet z podobnymi problemami.


Powrót do spisu treści

Dlatego mogą wystąpić blaknięcie

Pierwszy powód pochodzi od rodziców genetycznych. Jeśli oboje partnerzy mieli pewną patologię, mogła zostać połączone i przekazywane do nienarodzonego dziecka, w tym przypadku nie jest nieodwracalna. Jest to rodzaj wypadku lub woli natury. Każdy wie, że alkohol, narkotyki i substancje psychotropowe mają negatywny wpływ na organizm każdego człowieka, a zwłaszcza kobiety w ciąży. Różne choroby zakaźne układu moczowo-płciowego i prowadzą do podobnych skutków jak prace związane z produkcją szkodliwymi, stres, brak snu i zmęczenie, poważnych chorób, takich jak różyczka, ospa wietrzna.

Wiadomo jedynie czynniki, ale zdarza się, że nie jest stracona aborcja mają absolutnie zdrowych kobiet z powodów niejasnych. Jakie byłyby tragiczne nie wydaje się w takiej sytuacji, trzeba ciągnąć się razem i nie zabijać, ale w najbliższej przyszłości rozpocząć przesiewowych i leczenia, aby kontynuować urodzić zdrowego dziecka. Powiedzieć do siebie: „Nie mogę!” Podejść do problemu mądrze, gdyby tak się stało, że dziecko nie rodzi się, to znaczy, że jest natura wszystkiego, dlatego, że dziecko urodzi się z nieprawidłowościami lub zmarło po porodzie, co może zwiększyć stan stresu rodziców.
Powrót do spisu treści

Jak blaknięcie występuje płód

Istnieją dwa sposoby zaistnienia nieżywotnego ciąży. W pierwszym przypadku jest to martwy płód osuszanie, że praktycznie nie ma wpływu na kobiecego ciała po ekstrakcji. W tym przypadku, niekoniecznie poważne i głębokości leczenia, innych niż leczenie przyczyny problemu, a czas do przywrócenia ściankach macicy jest niezbędna, jeżeli zostało przeprowadzone skrobania operacyjnej.

W drugim przypadku jest bardziej nieprzyjemne zjawisko – ekspansja płodu wewnątrz ciała kobiety, która w zasadzie, i prowadzi do ogólnego zatrucia przepływu krwi i krzepnięcie krwi. W tym przypadku ważne do natychmiastowej operacji i późniejszej obróbki jest. Po tego typu leczenia jest koniecznie brakowało aborcji, jako zaniedbanie tego problemu może prowadzić do poważnych konsekwencji.
Powrót do spisu treści

Planuje ciążę po aborcji nieodebranych

Wiele kobiet zapytała: „Czy mogę zajść w ciążę po tym?” Należy pamiętać, że kolejna ciąża po wstał niepożądany przez sześć miesięcy, a kobiece ciało potrzebuje czasu, aby odzyskać i stać się silniejszym. Niech wraca ściany macicy, a co najważniejsze, w celu przywrócenia hormonalną tła. Nie zapomnij o ochronę, ponieważ w przeciwnym razie istnieje możliwość przerwania ciąży i późniejsze poronienie albo powtarzane przez blaknięcie, zatrzymać rozwój i śmierć zarodka.

Często ważnym faktem jest trening moralny kobiet odpowiedzialnych za takie zjawiska jak pierwszej ciąży, nie po wspomnieć niewykonalnej ciąży. Często brakowało aborcji lub poronienia łyżeczkowanie lub podawania leku powoduje poważne wyzwanie warunków skrajnych. Jeśli czujesz, że nie są łatwe w obsłudze na własną rękę, szukać pomocy psychologicznej, ponieważ swoją przyszłość dziecko powinno wychowywać się w korzystnego środowiska we wszystkich zmysłów.

W celu rozpoczęcia przetwarzania i odzyskiwania ciała po nieudanej ciąży, konieczne jest przeprowadzenie wielu badań i testów, z których mogą być przyczyną aktualnych problemów będą widoczne. Daj się i liczyć na cud, nie jest konieczne. Ciąża po pominiętej aborcji jest możliwe – wystarczy, aby trochę więcej wysiłku.


Powrót do spisu treści

Testy i badania po blaknięcie

 • Kariotyp – badanie struktur genetycznych. Jest to bardzo kosztowne an_5, których realizacja odbywa się przez genetyków. Gdy powtórzono blaknięcie ciąży lub poronienia, może być dokonana na zasadzie budżetowej, ale trzeba poprosić o skierowanie od ginekologa z kliniki położniczej.
 • USG miednicy.
 • Różne badania krwi hormonów progesteron, estrogeny, hormon folikulotropowy, hormon tarczycy, hormon luteinizujący, prolaktyny.
 • Analiza plamę o utajonych infekcji, takich jak mykoplazmozy, ureaplasmosis, opryszczką, wirusem brodawczaka, wirusem cytomegalii, chlamydii.
 • Badanie histologiczne zarodka.

Czasami lekarze oferują analizę zgodności genetycznej partnerów. Powinieneś wiedzieć, że nie tylko kobiety muszą przejść pełny egzamin, ale również jej partner na pewno ustalić przyczynę, która nie może być tylko jeden. Jeśli za to, co się stało należy infekcja, ważne jest, aby zrozumieć, co to jest poprzez dodatkowe testy.

W większości przypadków jest to możliwe, aby dowiedzieć się o powstaniu nieżywotnego ciąży po podobnych badań. Następnie przychodzi usunięcie przypisanej jej przebiegu leczenia, po którym koniecznie trzeba przejść ponowną analizę, ale nie wszystkie, ale tylko niektóre z oryginalnej listy.

Jeśli pozorne przyczyny przerwania ciąży nie zostało ustalone, leczenie może nie być konieczne, ponieważ brakowało aborcja był wypadek i jesteś absolutnie zdrowe. Ale żeby odzyskać ciało nadal potrzebne.

Podczas planowania kolejnej ciąży, należy najpierw dokonać koniecznych szczepień, które są w stosunku do wieku na planie. Harmonogram szczepienia mają z lekarzem. Nie może być pewny, aby zapomnieć o szczepieniach przeciwko odrze, różyczce, może ospę wietrzną, ponieważ na tym etapie nie ma takiej szczepionki.

Doskonałym rozwiązaniem, aby pozbyć się stresu odwiedzi ośrodek czy estetycznych wakacje w malowniczych zakątkach świata. Ponadto, to pomoże naładować pozytywną postawę, wyślij swoje myśli doskonały. Naukowcy odkryli, że jeśli człowiek ma w swoim sercu porządek, kolejność będzie w życiu.

Pamiętaj, aby odrzucić złe nawyki, bez względu na to, jak trudne może być, bo o wiele bardziej ważne dla przyszłości i dziecka, a nie nagle rosnących pragnienie. Czekać ciąży, a dopiero potem do wykluczenia papierosy i alkohol – wysypka akt, bo nawet minimalna liczba może być przyczyną utraty aborcji. Dlatego konieczne jest natychmiastowe działanie, nawet przed planowanym poczęciem.

Być może trzeba będzie podnieść hormonalne środki antykoncepcyjne, które mają działanie lecznicze i przywrócić cykl menstruacyjny. Ale nie trzeba samoleczenia i wybierz, jak myślisz, najlepszy środek antykoncepcyjny. Jeśli wcześniej nie korzystali z nich, to wiedz, że ich wpływ na każdy inny, w związku z tym, na podstawie cech indywidualnych organizmu, lekarz przepisze te, które pasuje.

Ważne jest, aby dbać o prawidłowe odżywianie uwzględnić w codziennej diecie pokarmów bogatych w składniki odżywcze, witaminy i minerały. Ale to nie wyklucza stosowanie witamin i przepisane przez lekarza. Jeść ser, ryby, owoce i warzywa na zasadzie obowiązkowej, ale nie ze szkodą dla swojego ciała, jeśli istnieje jakakolwiek specyfiką poszczególnych produktów.

Wszystkie badania i odzyskanie ciała – jest to bardzo długi i żmudny proces. Pod wątpliwe okoliczności odnoszą się do kilku specjalistów, czy powtarzające się testy na pewno zdaje sobie sprawę z obecności choroby lub jej całkowitego wyeliminowania po przejściu do zaleconego leczenia. Tyle, ile może wydawać się trudne, przejdź do swojego celu, zaciskając pięści i wierzyć w korzystny wynik i trzeba wszystko okazać się! Nawet po brakowało aborcji, nosisz i rodzić całkowicie zdrowy i aktywny maluch, który będzie zawsze tylko proszę! Najważniejsze – aby powiedzieć sobie: „Czy mogę zajść w ciążę!”

load...