Problemy w komunikacji z przyjaciółmi. Jak stworzyć dobry związek?

Zawartość:

Istnienie kobiecej przyjaźni dla wielu ludzi pozostaje fantazją. Ale ponieważ wiemy z wami, co to jest! Uważa się, że to dobry przyjaciel – jest jednym z którą przeszły rur ogień, wodę i miedziane. Jednak nie zawsze i nie jest ze wszystkim – wręcz przeciwnie, często napotykają problem w komunikacji z przyjaciółmi. Ktoś woli zrezygnować i przystąpić do obozu ludzi, którzy zaprzeczają żeński przyjaźń, a ktoś będzie starał się rozwiązać te an_1 i wzmocnienie relacji. I to jest dla nich, nasz artykuł jest przeznaczony.

load...

Can_0 swojej dziewczyny

Kto jest twoim przyjacielem? To pytanie jest często kluczowe znaczenie, ponieważ jesteśmy przyjaciółmi z wszystko inne. Odnosi się do rozmowy, że wybieramy ulubiony sposób spędzania czasu, a nawet rozmowy sposób. Ta niejednorodność ze względu na fakt, że rola dziewczyną przez osoby z różnymi rodzajami natury, iz każdym możemy dotknąć różne aspekty jego osobowości. Jaką rolę odgrywa często przyjaciół w naszym życiu.

 • Ekspert

Ona wie wszystko o wszystkim. Że może ona zawsze zadzwonić i zapytać, jak dbać o rzadkiej rośliny, który produkt powinien być podawany w diecie grudnichka lub po prostu nauczyć żadnego encyklopedycznej fakt. To wspaniale mieć taką wszechstronną źródło wiedzy i porad, ale czasami może okazać się katastrofą. Często zdarza się, że przyjaciel może zacząć udzielać porad na temat i nie, bo ona wie lepiej niż ktokolwiek inny, jak żyć. A może to spowodować burzę negatywnych emocji.

 • Party girl

Z tego znajomego dużo zabawy, aby przejść do barów, klubów i partii. To jest jak wieczne święto, które zawsze można zabrać ze sobą. Dzięki niemu można „zapalić” w dowolnym miejscu, nawet przy rodzinnym obiedzie w domu w swojej babki. Oczywiście, zależność ta jest niezbędna, ale przedawkowanie komunikacji z nim, na tyle dziwnie, może stać się nudzić. Hang-strony, ale w rzeczywistości w życiu i chcesz coś jeszcze innego niż zabawa.

 • Dobryachka

Bardzo miła i słodka dziewczynka. Nigdy nie mówi o nikim źle. Z jej dobrej rozmowy do pewnego życia potwierdzając tematu, będzie ona zawsze znaleźć zalety okoliczności i dobrą jakość w biednych ludzi. Czasami jest to przydatne. Jednak w sytuacjach, gdy trzeba uzyskać znajomego razem z wami ktoś skarcił, nie mogła tego zrobić, ponieważ Uważa on, że wszystko jest dobre na serce.

load...
 • Ekstrimalka

Oh-oh-oh-oh, to gdzie cała przygoda w życiu. Jest absolutnie turretless i zdolne do szalonych rzeczy: nagła przerwa w podróż dookoła świata, ogolona nagie lub nosić przerażające kostiumy na Halloween i iść dzwonić drzwi nieznajomym. Ponieważ nigdy nie jest nudny – to zawsze jest pełna niespodzianek i ciekawych pomysłów. Jednak zawsze utrzymać ten rytm życia jest dobrze, to jest bardzo trudne dla nas, zwykłych ludzi!

 • Kamizelka i mazgaj

Te dwie role są niemożliwe bez siebie, więc one połączone. Dziewczyna-mazgaj zajmuje się tylko tym, że skargę o ich niepowodzenia. Była zawsze złe, ponieważ w swoim życiu, zawsze jest jakaś tragedia. Jaka jest przyjemność komunikowania się z przyjacielem? To może wydawać się straszne, ale w rozmowie z nią sobie sprawę, że masz coś na dłuższą metę wszystko dobrze. Dlatego taka komunikacja może być czasem przyjemne w homeopatycznych dawkach. Dziewczyna-kamizelka zawsze słucha swoich skarg. Ona jest mistrzem utiraniyu smark i współczucia. To było jej nazwać cię, kiedy masz coś wydarzyć, więc korzyści z interakcji z nią jest oczywista. Ale poza tym to jest zupełnie bez wyrazu.

 • Krytyk

Ona jest zawsze w tobie, że nie lubi – twój sposób mówienia, kolor ścian w salonie lub sposób wychowywać dziecko. Ona ciągle krytykuje cię na te i wiele innych przedmiotów. Motywy komunikowania się z przyjacielem, co do zasady, patrzeć w ogóle: to stary przyjaciel, i komunikujesz, najprawdopodobniej przez bezwładności. Można jednak znaleźć plusy w niniejszym komunikacie: Nikt jeszcze ale ona nie daje taką obiektywną i uczciwą informację zwrotną. Z uwzględnieniem uwag, można poprawić swój wygląd, zachowanie, a ściany w salonie. Co najważniejsze – nauczyć się oddzielić ziarno od plew, te rzeczy, które naprawdę zły obrót, z rzeczy, które podobnie jak sposób ich. I zachować swoją samoocenę z jej ataków.

 • Asystent

Coś w rodzaju magicznej różdżki, zawsze gotowy wysłuchać i pomóc. Zostały wprowadzone do latarni? Jest już tutaj, pomaga radzić sobie z ruchem policji Schnick. Jest możliwe, że ona nawet nie czuć przyjaźń, jeśli nie poprosić ją o pomoc przez długi czas. Taka osoba jest rzeczywiście niezbędna w życiu, po prostu staram się nie nadużywać jej zaufanie i nie iść do relacji obowiązku – „czas, ona pomaga mi, to muszę też jej pomóc we wszystkim.” Rób to, co uważasz, że jest to konieczne i możliwe do niej i nie czuję się zobowiązany do zrobienia czegoś, czego nie lubię dużo.

 • Znajomy z tych samych zainteresowaniach

Ponieważ łączy masz coś wspólnego – pamięć, albo sferę procentowej życia. Zarówno z was może być matkami, kochać krzyż szwy lub przypomnieć gier kooperacyjnych w piaskownicy. Nie może być wielu przyjaciół, a każdy z nich będzie trzeba połączyć coś własnego. Jest całkiem możliwe, że będzie musiał zamknąć oczy do niezgodności we wszystkich innych planach.

Bardzo rzadko, ale zdarza się, że jedna osoba może połączyć wszystkie te role. Wtedy można powiedzieć, że masz szczęście, bo znalazłem idealną dziewczynę! Ci zrozumieć siebie idealnie. Masz poczucie humoru jest jedną z dwóch. Ty z nim tak, gdzie świętować swoje urodziny – w McDonalds lub drogiej restauracji. Jesteś uczciwy i szczery związek, co znajduje odzwierciedlenie w tym, że prawie zawsze powiedzieć sobie prawdę – nawet o sukni, choć o chłopaka. Zawsze można się z nią skontaktować i podzielić się coś dla Ciebie ważne w tym momencie. Jesteś przyjaciele nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi młodymi ludźmi. Można powiedzieć, że rozumiemy się doskonale drugi (lub nawet bez słów).

Problemy komunikujące się z przyjacielem

Jednak nawet w kontaktach z najdoskonalszej dziewczyny są ich trudności i an_1. Oboje – prawdziwych ludzi z ich własnych cech i wad, więc między po prostu nie może być kompletny spokój i sielankowy. Najważniejszą rzeczą jest to, że obaj mieli chęć przezwyciężenia tych przeszkód i zapisz swoją przyjaźń. Oto lista najważniejszych problemów w stosunkach z dwoma przyjaciółmi:

 • Zazdrość

Och, ten czarny uczucie! Każdy z nas przynajmniej raz w życiu, ale zazdrosny o kogoś. Paradoksem jest to, że kobiety są bardziej zazdrosne o siebie niż mężczyzn (może po prostu starannie ukryć?). Zazdrość jest bardzo złe dla przyjaźni, bo to jest ze względu na jej gniew i pragnienie powstać zaszkodzić, z którymi przyjaźń znika. Nie zazdroszczę jej przyjaciółka jest bardzo trudne (zwłaszcza, gdy myślisz, że robisz to samo, ale to nie najlepsze), ale jest to możliwe. Wiesz dobrze, spód jej sukcesu – tak próby zastosowania tej wiedzy w praktyce. Trzeźwa ocena co przyjaciel traci ze względu na ich osiągnięć. Zapytaj ją, co pomogło jej w każdej sytuacji. Zamiast zazdrościć, poprosić o pomoc i poradę. Szczerze powiedzieć, że chcesz te same rzeczy, które go. A potem zazdrość będzie znacznie mniej.

 • Egoizm

Jest to na ogół „killer” przyjaźń. Egocentryczny człowiek musi mieć wszystko dla niego, i dla niego – w skrócie, że świat obracał się wokół. I gdy w związku ktoś ściąga koc na siebie, to jest bardzo źle. Taka osoba nie może wspierać swojego przyjaciela i szczerze jej pomóc, bo czasami chcesz zostawić w trosce o siebie i swoich pragnień w tle.

 • Konkurencja

Nie zawsze jest to problem – czasami zdarza się, że konkurencja daje relacje elementów gry, dziewczyny tony, motywuje je do nowych sytuacji. Ale to staje się problemem w momencie gdy wyścig na sukces jest ważniejsza niż przyjaźń. Czy nawet czasami chcesz coś ją drażnić, żeby być coś lepszego od niej. Z reguły, gdy chce być pierwszym tak silnie wyrażone w jednym lub dwóch przyjaciół, to ma sens, aby zrezygnować z przyjaźni stały się niemożliwe sympatii, otwartości, zaufania i wsparcia. Jednakże, jeśli istnieje konkurencja z dziewczyną tylko sporadycznie, wtedy twój związek ma szansę kontynuować.

 • Fałsz

Chęć okłamywać swojego przyjaciela można przypisać do różnych powodów: pragnienie, aby coś z niej dostać uwagę cute was dwóch mężczyzn, lub po prostu nie obrazić pod żadnym względem. Ale niezależnie od intencji, w 99% przypadków, leżącego jest objawem, że coś jest nie tak w relacji ze swoją dziewczyną, nie możesz być szczery z nią, chcesz, żeby zła, lub po prostu nie dbają o niego. W dwóch ostatnich przypadkach, aby kontynuować tę przyjaźń nie ma sensu. Ale jeśli jesteś po prostu boi się być szczery z przyjacielem, pomyśl o tym – skąd ten strach? Po tym wszystkim, jeśli waha się powiedzieć, przyjacielu, że jej nowy strój nie wykracza – tylko uważasz, że oszczędzasz swoje uczucia; w rzeczywistości nie pozwól, by cokolwiek dodatkowo wydawanie pieniędzy ręką (a może nawet więcej strat). Oczywiście, nie zawsze można być prawda, ale należy starać się, aby relacje z przyjaciółmi szczery i otwarty do maksimum.

 • Nieporozumienie

Czy uważasz, że twój przyjaciel nie zrozumieć (i, być może, i to). Bardzo często zdarza się, ze względu na niezdolność do spojrzeć na sytuację poprzez oczach rozmówcy i nietolerancji innych opinii. Jeśli chodzi o ciebie, to starać się być mniej sztywne – Twoja dziewczyna to też człowiek, a nie wszystkie jej myśli są głupie i nieracjonalne. Może kilka razy, aby zająć jej punkt widzenia i działania, a zobaczysz, jak to jest dobre dla przyjaźni. Jeżeli taka nietolerancja cierpi z powodu swojego przyjaciela, spróbuj jej wytłumaczyć, jak ważne Ci jej zrozumienie i wsparcie.

 • Nadmierna obsesja

Są przyjaciele, którzy rzekomo chcą „scalić” ze sobą i ze swoim życiem. Zdarza się to często z powodu ubytków czucia w ich życiu i niezdolności do stand alone. Aby poradzić sobie ze zjawiskiem musi być trudne. Wdrożyć takich przyjaciół, mówiąc im, że teraz chcesz być sam i że nie jest manifestacją swojej niechęci do niego – jesteś po prostu zmęczony dialogu i trzeba odpocząć i osobista przestrzeń.

 • Ostrość w komunikacji

Twoja dziewczyna jest blef, gdy wyrażanie własnej opinii lub komentarzy na temat Ciebie. W tej sytuacji, trzeba uczciwie i otwarcie wyjaśnić jej, że czasami trzeba osłodzić pigułkę. Nie „wyglądać jak prostytutka” i „jest, oczywiście, bardzo sexy, ale chciałbym być na twoim miejscu, położyć na czymś mniej pretensjonalne”. Można ćwiczyć z nim w takich zastępstw.

Niestety, dla wielu kobiet, relacji, pełnych podobnych problemów – jest normą. Myślą, że inny żeński przyjaźń nie może być, i wszystkie dziewczyny – to drobne i szkodliwe stworzenia, które marzą, aby prowadzić ich facet i zawsze coś wymagający. Ale tak nie jest! bardzo dobra komunikacja z przyjacielem, i to jest całkiem możliwe do osiągnięcia. Związek ze swoją dziewczyną musi najpierw poznać oboje. Z reguły cechuje je łatwość i przyjemność obcowania. To nie neguje okresowe wybuchy gniewu, lęku, żalu i zazdrości. Po prostu, są one dość rzadkie, i w ogóle istnieje pragnienie, aby kontynuować stabilną komunikację. Nie masz stałe pragnienie, aby anulować spotkanie, mrucząc coś o głowie pacjenta lub zablokowania pracy. Głównym tło komunikacji – pozytywne. Wspierasz siebie, ale czasami może argumentować i kłótnia. Taka komunikacja jest interesująca dla was obojga, pobudza was i daje siłę.

Trzeba pamiętać, że to nie jest idealne, aby być realizowane, ale po prostu wytyczne. Pisaliśmy o nich w celu pokazania, że ​​wiele kobiet przyjaźń – jest pozytywnym zjawiskiem. W przypadkach, gdzie komunikacja jest zasadniczo różni się od opisanego, trzeba się zastanawiać – co można uzyskać z takiej przyjaźni? Może przerwać takie stosunki kolidować z jakimikolwiek problemami osobistymi, na przykład pomysł, że nie zasługują na więcej, brak nadziei dla innych lepszych relacji, zwątpienia, strach przed zmianami, strach przed utratą wszystkich swoich przyjaciół i zostawić w spokoju. Są to wszystkie poważne rzeczy, które nie mogą być ignorowane, ale pamiętaj – masz tylko jedno życie do życia i powinien być przyjemnością, a nie z obowiązku lub strachu.

Tematy niebezpieczne dla komunikacji

Wspaniale, gdyby można rozmawiać ze swoją dziewczyną o wszystkim. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Większość ludzi, starają się unikać szereg tematów w komunikacie. Może to być spowodowane ogromne znaczenie w tym temacie w życiu człowieka, że ​​będzie sprowokować konflikt z wysokim prawdopodobieństwem, na fakt, że gdy mówimy o niej, człowiek odczuwa dyskomfort psychiczny. Oto one, najbardziej niebezpieczne w tematach komunikacyjnych:

 • Pieniądze to symbol sukcesu, władzy, cech i wiele więcej. Dla wielu ludzi, pieniądze są nierozerwalnie związane z samooceną, więc jeśli są jakieś an_1 w tej dziedzinie, podnosząc tematy finansów naraz spowoduje lawinę nieprzyjemnych emocji.
 • Bardzo często religia jest bardzo ważnym tematem dla danej osoby, a zatem nadmiernie obciążonego emocji. Dobrze, jeśli jest to pozytywne emocje, a jeśli nie?
 • Wady krewnych i przyjaciół. Nawet jeśli powiesz prawdę o wadach bliskiej osoby, twoja dziewczyna pracuje prymitywnego instynktu – pragnienie, aby chronić ukochaną osobę za wszelką cenę. Ona będzie obrażony na ciebie i usprawiedliwia go w każdy możliwy sposób. Dlatego lepiej nie tworzyć niezręcznej sytuacji i kieruje się zasadą, zgodnie z którą tylko ona może karcić ich bliskim.
 • Polityka przenika nasze społeczeństwo, jakość życia zależy od niego, a widzisz, to wszystko jest dla nas bardzo ważna. Można i przyjaciel tak diametralna poglądy na ten temat, że argument ten nie ucieknie.
 • Psychologicznie trudnych sytuacjach. Tu, być może, wszystko jest jasne – nie ma potrzeby, aby ponownie otworzyć stare rany i rozmawiać z osobą, która mu się nie podoba.

Jak poprawić komunikację ze swoją dziewczyną?

Niestety, nie każda przyjaźń ma prawo do istnienia. Powyżej opisaliśmy związek, w kontynuacji z których nie jest interesujące dla obu lub jednej ze stron. Zazwyczaj odnosi się to do rodzaju przyjaźni gdy ktoś jest zbyt trudne lub niewygodne w proces komunikacji. We wszystkich innych przypadkach możliwe jest poprawienie lub poprawy stosunków. Zostaną opisane wskazówki dotyczące komunikowania się z przyjacielem, który może poprawić swoją przyjaźń:

 • Być uczciwym wobec siebie

Zostało to stwierdzone powyżej kilka razy, ale powtórzenie – matką nauki. Uczciwość i otwartość – najlepszy fundament dla budowania silnych przyjaźnie. Nieszczerość jest zawsze czuł i prowadzi do nieufności, więc najlepiej, aby tego uniknąć.

 • Nauczyć się dawać

Wszelkie relacje oparte na bilansie, w tym przyjaźni. Jeśli jesteś jedynym na którym praca związek, wtedy twój przyjaciel wkrótce znudzi się nią, i będzie uciekać od ciebie. Więc staram się od czasu do czasu zrobić coś dobrego dla niej.

 • Starać się zrozumieć jej przyjaciółka i jej punkt widzenia

Każdy człowiek jest wyjątkowy i ma swój własny światopogląd. Zawsze jest coś w oparciu i nie bierze się znikąd. Nawet jeśli poglądy znajomych, że czujesz się głupio i bluźniercze, spróbuj go zrozumieć – przynajmniej w części. Nie trzeba ich przyjąć – wystarczy, aby dowiedzieć się, jak ona utworzona opinię na temat danej kwestii lub dlaczego ona działa w ten sposób. Na pewno znajdziesz dla siebie wiele rzeczy nowych i użytecznych.

 • Jednoznacznie zidentyfikować relacje z mężczyznami

Najczęstszym powodem, że przyjaźnie kobiece zaprzeczył istnieniu – kłótni z powodu silnej połowy ludzkości. Dlatego naszym zadaniem – aby udowodnić, że tak nie jest! Rozmawiać z przyjacielem wszystkie najdrobniejsze niuanse relacji z mężczyznami, tak aby nie powodować wykroczenie, a nie „drogi krzyżowej” do siebie. Niekoniecznie przyjaźń powinna być ważniejsza niż miłość – być może w twoim przypadku wszystko będzie odwrotnie, ale oboje będą psychicznie przygotowany do tego.

 • Wspierać się wzajemnie

Pamiętaj, że czasami po prostu chcesz usłyszeć „robisz to dobrze!” Albo „wszystko będzie dobrze”. To daje nam pewność siebie i w przyszłości, a jednocześnie nic nie kosztuje. Tak trzymać dziewczynę częściej i będzie reagować w naturze.

 • Pamiętaj, że w dziewczynie też mieć życie osobiste

Każdy z was powinien mieć swoje granice i przestrzeń osobistą. Niektóre aspekty życia powinny być tylko dla siebie i swojej rodziny. A jeśli przyjaciel bierze wykroczenie w takich granicach, konieczne jest delikatnie wytłumaczyć jej, że samotność i niezależność niezbędną dla ciebie jak jedzenie i sen, i to nie znaczy, że jesteś na to mają coś do ukrycia. Postaraj się mieć co najmniej jeden tylko swoją sferę życia – gdzie można realizować się bez przyjaciół i unikanie konkurencji. Udzielają porad tylko na prośbę – nie mieszać w życiu przyjaciela bez wyraźnej potrzeby.

 • Trenować swoją zdolność do rozumienia i „czytać” dziewczynę bez słów

To wspaniałe, kiedy nie trzeba wyjaśniać sobie nawzajem, co dzieje się z tobą – to oczywiste przez swoich mimiki. Ten poziom zrozumienia, są na ogół osiągnąć tylko przy głębokim współczuciem i przez długi czas.

load...