Problemem: brzuch i boki

Zawartość

Witam, nazywam Słowianie. Tu należy odpowiedzieć na pytanie, jak to jest możliwe za niewielką okres czasu usunięcia brzuch i biodra? Niestety, mój obraz net.Rost -156, masy 49, a żołądek nie mogą być usunięte. Pomoc proszę) – slavyana

load...

Zdravstvuyte chwaląc! Pod względem standardów medycznych masz idealne połączenie wzrostu i wagi. O jakiejkolwiek otyłości lub nadmiernego ciężaru mowie tu idzie. „Brzuch i biodra” – pewien rodzaj tłuszczu komórek tłuszczowych. Zwykle korpus każdej kobiety nie wykonywać bardzo aktywny, mogą mieć one długość od 25 do 30% całkowitej masy ciała. A to dlatego, że rzeczy – nie są rozłożone równomiernie. Ktoś hip ktoś pokrył brzucha zapasów. Jeśli usuniesz itp i nie działa, trzeba psychicznie przygotować się do tego, że „szybko” nie jest. I mają dużo pracy. A większość akcji wydaje się, że nie mają żadnego związku z żołądka lub na boki.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego tłuszczu z brzucha nie jest usuwany na ćwiczeniach maty i innych

Pierwszą rzeczą, która poinformuje online w tej sytuacji – przejść na dietę i prasie rockowej. Szczerze mówiąc, diety dla utraty wagi z początkowo niską wagą nie działa tak, jak chcesz. Być może masz już doświadczenie siedzi na tej oferty w diecie z żołądka. Sami wiedzą, co się dzieje – chude ramiona i nogi i potężny środek organizmu z resztek tłuszczu i zwiotczała.

Skręcanie na macie, nogi windy i inne wytwarzają silne mięśnie brzucha prosto, ale problem w ogóle nie jest w nim. I że cały tłuszcz umieścić charakter, znajduje się w środku ciała.

load...

Cokolwiek nie była ścisła dieta, szybko, czyli w tygodniu przez dwa lub trzy, w tym tłuszczu nie odwróci. Ci, 3-4 kg, które możemy przywrócić do strajku, typowo „składa się” z wody i osadów strategicznych broni, policzkach i klatce piersiowej. Przynajmniej tak się wydaje.

Wydaje się logiczne, aby po prostu usiąść na ścisłą dietę przez dłuższy czas. Ale tak też nie będzie działać. Organizm przyzwyczaja się, że go nie karmić i nie zamierzam. I zacznie zapisywanie, na przykład, odporności. Ale żołądek nie zrezygnować.

[Powrót do spisu treści]

„Long” plan lub zmniejszenie procentu tłuszczu z gwarancji

Trzeba zmniejszyć ogólny procent tkanki tłuszczowej, aby uzyskać płaski brzuch. I żeby wzmocnić mięśnie wszystkiego, co nie wygląda jak coś z kościstych ramion i nóg oraz cieńsze, ale jej żołądek.

Zmniejszenie procentu tłuszczu – to jest długi. Lekarze, nawiasem mówiąc, powiedzmy, że nawet nikt nie prawo i niebezpieczna, jak długo jesteś jeszcze w normalnej wagi. Ale jest tylko zdecydować. Zanim zdecydujesz, nawiasem mówiąc, to najlepiej odwiedzić endokrynologa, jeśli zwykle „powiat” oraz do przekazania analizy hormonów. To jest zdrowy układ hormonalny i służy jako „pass” w świecie diet i ćwiczeń intensywnych treningów. Jeśli tak jest, niestety, nie tak – utrzymać zdrową wagę, i angażować się w ochronę zdrowia i wychowania fizycznego wykonalne.

Poza tym to dobry pomysł, aby dowiedzieć się przeciwwskazań do aktywności fizycznej w ogóle. Wskazane jest, aby wziąć pod uwagę siłę i intensywny aerobik, takie jak bieganie, a nie tylko pewnego rodzaju pad narty filcowania dla muzyki.

Jeśli zdecydujesz się zmniejszyć procent tkanki tłuszczowej, nawiasem mówiąc, zdrowie tarczycy i poziom wydzielania hormonów płciowych, aby śledzić, czy nie tylko dla życia, wręczając analizie co najmniej raz na trzy miesiące, ale to już inna historia.

[Powrót do spisu treści]

Jak zmniejszyć procent tłuszczu

Plan dla tego wydarzenia co najmniej rok. Można oczywiście „na sucho” i przez 3 miesiące, ale nie dobrej zwykle nie działa. W przeciwnym razie:

  • Pierwsza przeliczyć swoją dietę w obecnej wersji. Tydzień po prostu strzelać w kamerę i nagrać całe jedzenie, liczyć kalorii i wygodny BZHU dowolnej aplikacji. Tak, oko nie będzie działać. Kup kulinarne łuski;
  • Następnie policzyć sobie diety niskokalorycznej (aplikacji Tajny tłuszcz, schudnąć Wraz Kalorizator lub inny), i systematycznie porównać codziennie;
  • Jeśli „brute force” – udaje, że możemy wyrzucić bez poważnych konsekwencji dla reżimu. Na przykład, nie mogę zrezygnować z kawy, ale mogę również – słodycze, ale to ja, ale z tego co Ci odmówić, będzie musiał wybrać najbardziej;
  • Jeśli „brak”, ze stałym, a waga nie zmienia się, patrzymy na aktywności fizycznej. Oprócz szkoleń, pożądane jest co najmniej pół godziny dziennie, aby spędzić w trakcie chodzenia, chodzenie pieszo lub nawet pójść na zakupy. Brak aktywności ruchowej? Invent. Bez niej, jesteś teraz nigdzie;
  • Ostatni etap – przyjrzeć się, jak obecna dieta pasuje relacja BZHU zalecanego programu odchudzania. Jeśli nie pasuje, a ty po prostu nie wiem, co to jest – można zamówić dietę na tydzień żywienia, kosztuje około 500 rubli, rozumiejąc, że istnieje wyraźna dać. Albo eksperymentować z samym analizatorze receptury, aż do uzyskania odpowiednich numerów.

Uwaga – większość kalkulatory mają tę opcję jako „schudnąć szybko”. Nie jest konieczne, aby wybrać, stop na „utratę masy wolno”. Obciążenia są stosunkowo wysokie, trzeba będzie odzyskać.

To spożycie energii będzie „siad” 12 tygodni później – 12 tygodni – poprzez wspieranie kalorii. I tak na przemian, aż dotrzesz do celu. Jeśli zdecydujesz się cofać kalorii więcej, na przykład do 25% deficytu lub „schudnąć szybko”, aby odpocząć na wsparcie będzie miał 2 razy więcej.

[Powrót do spisu treści]

Ćwiczenia

Jakim specjalistycznych szkoleń dla brzuchu i po bokach nie istnieje w naturze. Każdy, kto próbuje udowodnić inaczej lub sprzedać swój program szkoleniowy dla prasy lub online są zaproszeni, aby schudnąć w szkole, albo sprzedać coś innego. Zasada tego szkolenia – tydzień trzy zasilania na całym ciele. W każdym ćwiczeniu – jednej statycznej opracowania abdominis transversus (pasek, schowane brzucha, próżnia), a jeden skręt (z pozycji leżącej na ławce, na fitball, etc). Jak tylko ruch staje się łatwe, należy zmienić go na bardziej skomplikowane – regały-out prasy walcowej, wyciągów nóg w imadle na pasku, i tak dalej.

Moc w tym samym czasie musi być siłą – zestaw trener technika, praca przyzwyczaić się do faktu, że jest to jeden z najbardziej skomplikowanych przypadkach w zasadzie. Nie skakać z samolotu do samolotu, łatwy do nauczenia i wszystkich.

Od cardio to zrobić – po raz pierwszy, aby osiągnąć taką sprawność, które mogłyby pobiegać na pulsie mniej niż 130 uderzeń na minutę. Po osiągnąć – połączyć trening interwałowy, na przykład, 30 sekund, 30 sekund sprintu odpoczynku lub jakikolwiek inny. Dobrze pomóc każda klasa Fitness „sztuka” – tai bo, fitboks, piloksing itp

.. Ale niektóre sekrety Superszos zmniejszyć odsetek tłuszczu w przyrodzie nie dzieje.

load...