Problem miłości i małżeństwa – infantylny mąż

W 21 wieku, coraz częściej spotykane taki problem miłości i małżeństwa jako infantylne męża. A jeśli kobieta nieprzystosowana przyczyny specjalny podrażnienie (to doskonale odnajduje się w roli gospodyni), non-self jest zazwyczaj człowiek zasługuje na naganę publicznego.

load...

Szczególnie dlatego, że mężowie są w jego infantylizm znacznie dalej kobiet. Nieprzystosowana żona nadal prowadzi gospodarstwo domowe, przygotowując obiad. Od mężczyzny-dziecka takiej pomocy nie powinien czekać. Motywują one ich odmowa pomocy w gospodarstwie tak, że jest to „praca nie człowieka.” Ich obowiązkiem – raz w roku, aby wbić gwóźdź w ścianę i nic innego. Ta kobieta ciągnie całą rodzinę dla siebie. Nawiasem mówiąc, paznokcie stają się także jej obowiązkiem jako nie Infante tak przyzwyczajeni do czegoś, że zawieszony pułk zagrożone odpaść po kilku dniach.

Gdzie są te współczesne problemy małżeńskie jak infantylne męża? Jak je rozpoznać? I jak radzić sobie z brakiem męskiej niezależności? Psychologowie uważają, że pojawienie się napadów bezpośrednio związane z feminizmem i kobiet ciągnących samego koce mistrzostwo. Jednakże, jest dyskusyjna. Feminizm nie jest przyczyną, lecz skutkiem?

Współczesne problemy rodziny i małżeństwa, gdy ludzie zaczęli już robić, aby być liderami, wsparcie rodziny. Ale ktoś musi to robić? Więc zakasać rękawy 50% kobiet w ramię ciężar życia rodzinnego. Czy uważasz, że jest tak źle chce? Ciężko pracować w pracy 10 godzin, zamiast udać się do centrum fitness, salon piękności? Widocznie lubi biec na oślep z pracy, aby ugotować obiad, umyć, oczyścić i kurz zawsze leży na kanapie (siedzi przy komputerze) męża?

Co trzyma kobietę z takim człowiekiem? Może być kilka powodów:

 • Dzieci (Nawiasem mówiąc, infantylne kochają dzieci, a w takich rodzinach pojawia się uzupełniać wystarczająco szybko);
 • Dokąd pójść (dość częsty problem);
 • Pity (nieprzystosowane ludzie są emocjonalnie przywiązany do swoich ofiar, dzięki czemu są współzależne. Po prostu, „człowiek zostawi, ale przepraszam, stracił beze mnie”).
 • Kto potrzebuje rozwódka z dzieckiem (Infante dość często „karmi” tej wersji, rozwój niepewność kobiety)
 • Miłość. (Jest to najsilniejszy wiążące. Niedostosowanych mężowie zazwyczaj delikatny i romantyczny).

Portret bohatera

Więc kto jest infantylny człowiek? Nie dojrzał chłopca. Tacy ludzie zazwyczaj nie są przeznaczone do zarabiania pieniędzy, trudno jest wbić gwóźdź, podgrzać zupę. Infantylne mężowie mogą sobie pozwolić zapomnieć o kuponie. A jeśli podchodzić do nich z wnioskiem, po prostu zrobić okrągłe oczy zdziwiony. Jako dzieci.

load...

W rzeczywistości są one nic nie przeoczyć. Oni po prostu lenistwo. Dlaczego coś zrobić, czy można bezpiecznie grać w gry komputerowe. I będzie ona rozwiązać ten problem. Sprawdzone.

Nie ma pieniędzy, aby zapłacić za wodę lub światło? Cóż, „żaden sąd nie”. Nie odchodź, że w rzeczywistości, aby uczynić je!

Infante czeka spokojnie, gdy problem wzrośnie do globalnych proporcjach, a jego rozwiązanie będzie połączony z zewnątrz. Mama, tata, żona, przyjaciele, krewni – wszyscy biegają dowodzenia z prośbą, aby nie poddać się nieuzasadnione lokatora do sądu, dopóki on spokojnie grać w gry komputerowe. Ale dlaczego spieszyć? Powiedział, że wszystko zostanie rozstrzygnięte. A pieniądze dano oraz wpływów w kolejności doprowadziło. Beauty! Infante dość rozciągnięty w fotelu i zaczyna do następnej rundy gier komputerowych

Słowo „depresja” jest pierwszym na liście słów używanych. Żona nazywa bum? Infantylny mąż wpadł powszechnego smutku. On obraził. Uzyskanie stopy mokre? Advance przygotowuje się do chłodu na dużą skalę, a także przeklinając swoją żonę za to, co wysłał go w deszczu, aby kupić chleb. Na problem miłości i małżeństwa dodaje stały depresja łagodnego męża. I w końcu żona przestaje go ganiąc, wierząc, że „nasze własne ryzyko.” Wszystkie takie same, nie robi nic, ale usta puff przez cały tydzień. I to jest dokładnie to, czego szukał przebiegły.

Jeśli mąż jest dziecinne, nie czekaj spowiedzi i silne uczucia. Taki człowiek kocha tylko siebie. Nie, powie co są świetne, ale wszystkie słowa można przetłumaczyć jako: „Jesteś tak wspaniałe, że dbają o mnie” Zdrada jest także częścią stylu życia infantki. To nie jest żal. To takie miłe. Może to zrobić.

Dzieciństwo Infante

Taki człowiek jest zazwyczaj rodzi się z mocnej i silnej woli matki. Ojcze, co do zasady, czy też nie (rozwiedli się, gdy dziecko jest bardzo małe), albo jest całkowicie zależne od poglądów jego żony.

Dziecko od dzieciństwa całkowicie zadbał o (nie jest rzadkością, gdy infantylne – jedyne dziecko w rodzinie). Wszelkie życzenia spełnione, jeszcze zanim został on ogłoszony. W rezultacie, ludzie przyzwyczaili się do faktu, że wszystko dla niego. To wszystko. A szczep nie jest konieczne.

Kiedy Infante dorastałem, on nadal zawinąć w spodniach dzieci, zakup mieszkania, znalezienie pracy, pomoc z pieniędzmi. Problemy rodziny i małżeństwa rozważnie decydować rodzicom, kupując wszystko, czego potrzeba, wprowadzając syna z właściwymi ludźmi, znalezienie mu narzeczoną bez szemrania. A jeśli prawdziwe życie zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze, niedojrzały chłopiec po prostu przestraszony. Krzyknął szef? Napisałem list z rezygnacją. Nieporozumienie z przyjacielem? Uderzył go ze swojego życia, tak aby nie męczyć się z analizy sytuacji i przeprosin. Infante zawsze następuje po linii najmniejszego oporu. A wkrótce nawet tylko siedzi nadal, a życie przez sitowie.

Małżeństwo

Zgadnij, kto Infante zabiera żonę? Zgadza się, to kobieta, która jest podobna do matki. Po tym wszystkim, głównym zadaniem takiego człowieka (choć nieprzytomny) ma zastąpić matkę pielęgniarki pielęgniarki żony. Oznacza to, że trzeba znaleźć kobietę, która posłusznie wziął ją na siebie wszystkie obowiązki domowe i jego nieporównywalny.

Do tego Infante wybiera jedno z nich:

 • W stanie zapewnić swojej rodzinie (praca być tylko kobieta);
 • Będzie to zależne od niego z jakichkolwiek przyczyn (wiek, przeszłość, brak mieszkania, obecność dzieci)
 • Będzie niższy status społeczny (infantylne bardzo ważne, aby czuć wyższość)
 • Umiłuje go.

Infantylne żona zawsze pewny siebie. Uważają, że mają i tak niewiarygodnie szczęście mieć takiego męża. Oraz fakt, że jest leniwy i nie-ja, więc jest to szczególnie charakterystyczne dla tego produktu.

Filozofia kobiety:

„Spójrz na męża Zina, nawet pić i oddać go podnosi. A moja cicha, spokojna, nie pić, nie chodzić. Co jeszcze chcesz? Pieniądze? To nie o to chodzi. Tym bardziej, że mogę zarobić dobre. I mój mąż nie potrzebują dużo . Papierosy, ciasteczka (mam słodycze) oraz herbatę. Ale jak ja i dzieci „

Fakt, że zdrowy człowiek po prostu używa kobieta nie przychodzi do głowy. Na razie.

Jak rozpoznać niemowlęcą człowieka

Trudno jest zrobić bez specjalnych umiejętności. Tacy ludzie początkowo bardzo dobrze zamaskowany. Po raz pierwszy kobieta będzie czuć, że ten człowiek daje jej dużo. Więc rozwódka z dzieckiem może „gryźć”, który znakomicie dogaduje Infante z dzieckiem (jak sobie w duszy dziecka), a nie przeciwko aktu małżeństwa i jest gotowy dać jej wszystko, że obecnie posiada. Podczas gdy reszta ludzi ostrożnie wielkości dziecka i zaproponował małżeństwo cywilne (a nagle staje się na nie).

Plus, jego rodzina będzie dobrze reagować, a kobieta i dziecko. Ten rodzaj miodu „pułapkę”. Mieli już rozpoznał charakter ich infantki i będzie tylko zbyt zadowolony pchnąć go na cudze barki.

Nawiasem mówiąc, jeśli Infante zaczęła oferować swoje ukochane góry złota i dać koszulę, nie wierzę. To jest oszustwo. Ci ludzie są bardzo starannie strzeżone wszystkie one posiadają, ponieważ zdają sobie sprawę, że oni sami są na tej rzeczy i nie mogą zarabiać pieniądze. Dlatego pierwotne obietnice i słowa pozostaną.

Formy infantylne

Istnieją dwa rodzaje takich ludzi:

 1. Pierwszym z nich jest w pełni świadoma, że ​​on jeszcze nie dojrzał, i budować relacje zgodnie z „dorosłego dziecka.” Oznacza to, że jego żona nie będzie twierdził, być kobietą i matką. Chronić, karmić, zapewnić. W codziennym życiu jest bardzo podobny do dziecka. Pogodny i czuły, kiedy moja matka uśmiecha. I zepsuty, kiedy czeka odpowiedzialność z nim. Ten typ czeka na stałym monitorowaniu jego żony i po cichu nienawidził jej, bo ona zawsze mówi to, co zrobić.
 2. Drugi typ za nic w świecie nie rozpoznaje, że – Infante. On będzie krzyczeć, że ten świat nie jest doskonały. I oto jest – dokładnie to, czego potrzebujesz. Najlepszy. Aby podkreślić swoją wyższość, mężczyzna poślubia pobliżu domową dziewczynę, w porównaniu z którą człowiek sam będzie wyglądać prawdziwy bohater.

W godzinie, kiedy młody żona słabnie różowe okulary (i na pewno spadnie, Infante nie zbyt niezależny, trudno nie zauważyć). I młodzieńczy wygląd nie będzie zapalać się uwielbieniem, jej mąż znaleźć czasowe zastępstwo w postaci kochanki. Jeden, który powie, że to jest coś – prawdziwy mężczyzna. A ci, którzy nie myśli, on po prostu zazdrosny.

I będzie żył tak długo, jak ktoś nie znudzi tej farsy.

Co zrobić, jeśli mąż jest infantylne?

Wiele kobiet spadła o niedojrzałej osobowości, zaczynają dręczony pytanie: co robić? Psychologowie zidentyfikowali szereg rozwiązań tego problemu:

 1. Zmuszony do przesunięcia ciężaru odpowiedzialności na barki ludzi. Aby to zrobić, zachorować, stracić pracę, utknąć w kłopoty. Jednak musimy rozczarować. Jeśli ta metoda działa, to nie na długo. Oczywiście, Infante jest zdolny do tymczasowego przejaw męskości. Jednak aby do niego nieustannie zarobić i dbać o rodzinę na innych ludzi, trzeba cały czas być chory, aby siedzieć bez pracy lub na żywo z przeciwnościami losu. Ale to nie pomaga. Infante obchodzi miesiąc, dwa, trzy, dopóki nie uświadomimy sobie, że bardziej opłaca się zmienić żonę, niż wywierać tak wiele wysiłku.
 2. Aby umieścić prosto pytanie. Powiedzieć, kochanie, jeśli jesteś ostatniego miesiąca (okresu ustalonego dla siebie) nie znajdziesz pracę, będziesz zmuszony do szukania nowej żony. Ta metoda działa tylko wtedy, gdy jesteś całkowicie zadowolony na tyle, aby jej mąż zaczął przywieźć przynajmniej trochę pieniędzy. Oznacza to, że będzie on pozostać odmieniec, ale nie będzie prosić o pieniądze na papierosy.
 3. Nadal działa, ale do stworzenia sytuacji, w rodzinie, z którą nie zarządzasz jeden. Na przykład, duży dług do wynajmu wzrosły. W tym przypadku trzeba zrobić, to ciągle oszołomiony twarz i prosić o wsparcie ze strony męża: „Kochanie, co robimy” Ta metoda działa w przypadkach, gdy infantylizm mąż nie jest dobrze rozwinięta, a wciąż jest w stanie zrobić. Jeśli mieszkasz z samolubnym frotte, w odpowiedzi na problem zrobi te same zdezorientowany i okrągłe oczy: „Nie wiem, kochanie.”
 4. Rozwód. Jeśli człowiek naprawdę cię kocha, to stosunkowo krótki okres czasu będzie on spełniać wszystkie zadania długoterminowe, które mu dają. Dostać pracę, dokonać napraw w kuchni, aby naprawić dach domku. Po tym, on uroczyście pokazać wszystkie zmiany i poprosić o zwrot pieniędzy. Ale nie pomyłka. Wszystkie te atuty występował w szoku. Tak szybko, jak fale ustępują, a człowiek widzi, że jesteś tam i wszystkie stare, okaże byłego lenistwo, który zdobył z gwoździem pięćdziesiątej przypomnienia, a zamiast wyrzucać śmieci, starannie Tamps wiadro. Oczywiście istnieją inne wydarzenia: mężulek poruszać bezpiecznie pod ciepłym skrzydłem, z drugiej (nowa żona, matka). Ale w każdym razie, dlaczego trzeba tak nieprzystosowana Niegrzeczny chłopiec zamiast męża?
 5. Znosić dalej. Najczęstszym sposobem na zewnątrz. Kobieta zaczyna okłamywać siebie i innych. Aby pozbyć się jej przyjaciół, którzy próbują odkryć oczy na fakt, że jest on po prostu wykorzystana. Przyznają infantylny mąż nieistniejące zdolności. Kupić prezenty w jego imieniu. Mówiąc najprościej, żona przystosowane do takiego życia. Ale nic dobrego w końcu nie działa. (Tylko jeśli kobieta nie ma dobrego stanu zdrowia). Z moralnego i fizycznego perenagruzok żony prędzej czy później zachoruje. Mąż, który nie jest używany do kogoś, martwić się, czy nie jest w stanie jej pomóc i pozwól choroba ma swój bieg, lub po prostu ucieka od problemów. Bardzo często zdarza się, że mąż cierpi na infantylizm, porzucić swoje wątłe kobiety w starszym wieku. Żyli w szklarni i dobrze zachowane. Podczas gdy żona surowym życiu wczesnym wieku i nie przyciąga go jako kobieta.

Pozytywną stroną życia z napadami

Skończmy historię pozytywne aspekty? Po tym wszystkim, życie z infantylne – to nie tylko podwójny ciężar i, w rzeczywistości, przyjęcie męża niewydarzone. Są też pozytywne aspekty z takiego małżeństwa. Jakie? Spójrzmy na.

Kobieta staje się bardziej niezależna. Ona uczy się polegać tylko na sobie. U tych kobiet wyjście jest zawsze tam, nie tracą serca. Nawiasem mówiąc, są one również bardziej odpowiedzialne w kategoriach pieniędzy. Mając męża nieprodukcyjnym, należy zawsze mieć zapas w samej sprawie, niezależnie od przyczyny, nie może pracować.

U kobiet jest silna infantylne rozwoju osobistego. Zaczynają rosnąć szybciej, uczyć się nowych umiejętności. To dlatego, że mają teraz pracować dla dwóch, że to kobieta szuka pracy bardziej prestiżowych, wyższe wypłaty.

Mąż nigdy nie powie kobiecie co ma robić. On po prostu nie ma zdania, co jest bardzo wygodne dla autorytarnych żon. Girlfriends miesięcy udowodnić drugą połowę konieczności kupowania nowego telewizora, podczas gdy mężowie uparcie twierdzą, że telewizor ten będzie wystarczający dla swoich wnuków. Infante odpowiedział posłusznie tylko kiwać głową, „Cokolwiek powiesz, kochanie”

W każdym razie, na jakim etapie relacji nie byłoby dziecinne, pozwól mi dać kilka rad: Kochaj siebie. Nie należy umieszczać swoje życie na ołtarzu cudzej nieprzydatności, lenistwo i niechęć do zrobienia czegoś. Zasługujesz lepiej, uwierz mi!

load...