Pro tajemnic, że nie wszystkie

Zawartość

Wielu zawodowych sportowców są obecnie podjęła się uczą sprawności. Z jednej strony, to jest w porządku. Kto jeszcze będzie można umieścić squat lepiej niż konkurent trójboista? Kto będzie uczyć się szybciej niż profesjonalnego biegacza? Ale jest też inna strona medalu. Profesjonaliści, w przeciwieństwie do nas, żyje i robi dla dobra sportu. Nie mogli sobie pozwolić na szkolenie w pierwszej kolejności. Tak, i odczuwają takie, że pewne rzeczy zostały wypracowane. Jakie sekrety mogą nie być odpowiednie dla wszystkich?

load...

[Powrót do spisu treści]

Gorsety fitness

Czy znowu zarzucają mi brak talii, ale wolałbym jechać z umiarkowaną prostokąta, zamiast tracić przytomność na każdym treningu, a potem walczyć ze skutkami zaburzeń krążenia.

Wyobraźmy sobie węża ogrodowego. Tutaj ścisnął rękę, co się stało? Jeśli ręka jest słaba, to prawie nic. A jeśli wychodzić? Więc przydatności gorsetu – to była ta sama noga. Tworzy nienaturalne ciśnienie w układzie krążenia. I „uderzenia wodnego”, gdzie ciśnienie jest zakończone. Poproszę bardzo bezpośrednio: „Jak jesteś razem z talii perspektivka dostać … hemoroidy, jak niesamowitym lub bolesne miesiączki.?” Osobiście nie, dziękuję bardzo. Oraz w celu wyglądać szczuplejsze na zdjęcie i może być w pół stoiska. Ta tajemnica nie jest tak niebezpieczne, jak korsetonoshenie.

Ja nic nie powiedział, w jakim włączyć trening siłowy z tym tematem. Mahi, uprowadzenia, wskazywaniu, przepraszam, dziewczyna, ale ćwiczę, to będzie?

[Powrót do spisu treści]

Wstępne zmęczenie mięśni

Niewielki obraz życia. Studenci z pobliskiego Uniwersytetu przyszedł do sali trenować do kolejnego bohatera filmu kulturystyce. Sportowiec robi zestawy kropla, przed kucki. Spadek był czworogłowego. A potem idę i po prostu squat z dobrą techniką i 150 kg na ramionach.

load...

Nasi młodzi przyjaciele postanowili powtórzyć. I choć dwa z nich były zajęte wyjaśniając autokaru na służbie, nie rozumie niczego, po prostu nie wiem, jak szkolić sportowców, ich przyjaciel prawie padł ofiarą squat. Oznacza to, że po prostu spadł z powrotem do szafy. Razem z drążkiem, która nie jest jego ciężaru. Powiedzieć „dziękuję” do autokaru na służbie, co uniemożliwiło biedne głowy dziurkowania pracujących na stojaku, chociaż bardzo interesującą rozmowę z przyjaciółmi.

Tak więc, drodzy przyjaciele. Jeśli ktoś jest wielka wytrzymałość mięśni pozwala mu lub jej to wszystko zrobić „wolne” na bazie technologii, nawet robi, konieczne jest, aby osoba cieszyć. Ale jeśli twój nie, lepiej zrezygnować w celu uniknięcia zbyt apetyczne upadki i inne wypadki.

[Powrót do spisu treści]

Węglowodany naprzemienne

Wydaje się, że ten nowy „suszenie-obwarzanek”. Około rok temu, wszystkie samice nowicjuszy pierwszego i drugiego roku studiów mamy „suszonych”, teraz „siedzi na węglowodany naprzemiennej” Małym remarochka, zastępca normalnie nie daje dobrą starą zasadę „dziewczyny, jak to możliwe że nigdy naprawdę nie powinno”.

Więc idź, choroba, pierwsze „siedzenie na białkach” w postaci twaróg, ser topiony (nie wiem skąd to się wzięło w ogóle, może, wiesz?) I kurczaka piersi, a potem „załadowany” całą tabliczkę czekolady dziennie. Piękne dziewczyny, w mojej skromnej masy ładowania zwykłych najwięcej – 360 gramów węglowodanów dziennie. Pomyśl o tym, w shokoladochke około 70 g, a ciężarem jesteśmy prawdopodobnie skontaktuje się z Tobą jeden …

A potem przychodzi już obecne ładowania węglowodanów. Ona i tłuszczu, a także z niczego. I ktoś napisał kolejny post o tym, jak to „wylewa” z siłowni, ale z zajęć aerobowych takich bzdur nie było.

[Powrót do spisu treści]

Burnout mięśni

Jednym z bardzo znanym sportowcem więc „traktowany” rozbieżność między górze i na dole. Nogi wykonane każdego dnia, że ​​jest. Ale mamy coś, czego nie wiem na pewno, w jakiej ilości i jakie były wyniki siła sportowca w momencie „wypalenia”. Ale wiemy dokładnie, co robimy – jest również konieczne. I zamiast słuchać zdrowym rozsądkiem i „Swing” Na początku równomiernie wszystkim, nadal jesteśmy początkujący, zaczynamy dziobać osławionego nogi codziennie.

Co robi przybysz z takich wspaniałych ćwiczeń? Co do zasady, zabawy harówki, któremu towarzyszy wiele pozytywów w postaci „wypełnić”, „powstawania” układu nerwowego (i wypróbowaniu godzinę szukać kluczy do samochodu, bieganie po mieszkaniu z wdziękiem w ręku?) Drastycznie zepsuć charakter i stały ból w mięśniach topliwego. A efekt wizualny jest zazwyczaj nie, jak jeszcze inny procent tkanki tłuszczowej z profesjonalnymi sportowcami.

[Powrót do spisu treści]

Abuse PFD

Daj to, co chcesz, chociaż przedział cardio, choć „trening funkcjonalny” w jakikolwiek sposób. Ale jeśli masz wszystkie szkolenia są pryzhuli z przysiadu, Burpee i Mahi stałych masach, jest prawdopodobne, aby trenować nie jesteś, co myślisz. Nie należy na siłę i wytrzymałość. A przerost mięśni nie widać, ponieważ ich uszy.

Ale źródła podają również, że rodzaj PFD i pomóc podkręcić i nagrać w tym samym czasie? Teraz pomyśl o sobie, w jaki sposób nasz drogi o sprzedających następnego szkolenia online, gdyby nie został pobity do PFD gałek ocznych. Dobrze, byś nie kupił pięć podziału izolację, która może być w żadnym czasopiśmie błyszczącym znaleźć w 3 minuty.

Łapanie tylko tych, którzy mają masę mięśniową ponad normę, a tylko pewien ograniczony okres czasu przyzwoity wygląd PFD. Zauważ, że niektóre tak odpocząć w okresie poza sezonem, a będąc z dala od domu. Ale prawie nikt nie robi to cały czas.

[Powrót do spisu treści]

Sto dni przed zamów

Wybacz, 12 tygodni aż do idealnego kształtu. Tutaj można ją zobaczyć, idealny kształt? Widziałem ją i wiem, że kiedy jej matka, ja nie zawsze mogą wybrać się z łóżka, a nie, że niektórzy ludzie są tam trenować, istnieją pewne kwestie na adres iw ogóle być normalną osobą. I wiem, że „zera” mene do jej notorycznego naprzemiennie co najmniej 20 tygodni. A następnie z powrotem prawie pół roku. Ponieważ ta forma nie świadomie stosując się do pewnych wartości średnich, kiedy i cech fizycznych w porządku, i nie może być jeszcze z innymi, a zdjęcie nie jest ukryte.

Ludzie przygotowują się do zawodów, i zna swoje tempo utraty wagi i funkcje, które pomagają lub utrudniają. Ale bezmyślnie wierzą utraty wagi po raz pierwszy, że przez kilka tygodni otrzymasz formularz w po prostu nie warto. Obarczona niemal całkowitego zniszczenia wszystkich nadziei i ewentualnego odrzucenia siłowni na pobyt.

Tak więc, stosując dla siebie o tajemnicach, obserwować jego stan i dbać o zdrowie.

Elena Selivanova

load...